Reklama
Dnes je neděle 09.08.2020     svátek má Roman

Vítejte na stránkách Věštírny Jihlavských listů

Láska, zdraví, vztahy, peníze, podnikání, práce a škola...

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit?  Zajímá vás, jak se vám povede v práci, nebo v podnikání? Získáte partnera vašich snů? Je vhodná doba pro stavbu, či rekonstrukci vaši nemovitosti? Jak se máte rozhodnout? Na co si dát pozor, čemu se vyvarovat? Máte zdravotní problémy? Popište svůj problém a využíte přírodu, aby vám pomohla, poradíme vám, jaké bylinky použít. Zdál se vám sen, kterému nerozumíte? Nechte si jej vyložit.

 

Zeptejte se karet a numerologie. Zeptejte se na bylinky nebo na váš sen. Vyplňte následující dotazník a vyčkejte na odpověď.

 

Vážení čtenáři, od 14. července 2014 jsou služby Věštírny zpoplatněny. Doufáme, že tento krok pochopíte a zachováte Věštírně přízeň i nadále.

 

Cena za jednu otázku je 50,- Kč.
  Jana Janoušková

__________________________________________________________________________

 

 Jana Janoušková z Jihlavy (www.kartarka-jana-janouskova.cz) - numeroložka a kartářka - se výkladem karet zabývá několik let. Má dar jasnozřivosti a telepatie. První známky svých schopností pocítila již v dětství, kdy občas cítila nebo viděla útržky své budoucnosti, věci, které se opravdu staly. Říká, že díky své intuici dokáže vycítit nebezpečí, ale také se vcítit do druhých lidí.

 

 Pracuje s výkladem karet, výkladem snů, zkoumáním energetických center v těle (čaker a aury), s bylinkami a s numerologií. Vše přizpůsobuje potřebě klienta, protože jak říká, každý člověk je jedinečný, a proto potřebuje individuální přístup.

 

 Problémy a starosti v jakékoli oblasti chápe jihlavská kartářka jako výzvy, které nás směřují v životě, které je třeba zvládnout a najít řešení. „Vše má svůj důvod a smysl a vše má svůj čas na řešení. Nic není jenom špatné nebo jen dobré, je třeba najít rovnováhu a svoje místo na zemi, a to je můj cíl při práci s klientem,“ dodává.

 

 Jak se ptát?

 

 Je důležité položit konkrétní otázku. Čím konkrétnější dotaz, tím jasnější odpověď. Odpovědi budou ve dvou až čtyřech větách.

 

 Co kromě otázky, na níž by chtěli znát odpověď, mají zájemci uvádět?

 

 Vždy je potřeba uvést křestní jméno a celé datum narození své i každého, koho se dotaz týká, bez toho na otázku nelze odpovědět. Není potřeba fotografie. Otázky, na které neodpovídám - smrt, výhra, tipy na zápasy apod. Kromě těchto dotazů se můžete ptát na vše, co vás zajímá a co potřebujete vyřešit.
Vyplňte následující dotazník a odešlete jej přímo do věštírny.
Údaje označené * jsou povinné. Pokud se ptáte na partnera zadejte i jeho datum narození a křestní jméno. Děkujeme.

Jméno a příjmení *  
(příjmení nebude na webu uvedeno)

datum narození *
(slouží pouze pro přesnější odpověď, nebude uvedeno)

křestní jméno partnera  

datum narození partnera  

otázka (50Kč) *  

Přidat otázku (+50Kč) | Odebrat poslední otázku

email *  
(slouží pouze k odeslání odpovědi, nebude na webu uveden)


Cena celkem: 50Kč


Platba  Kartou pomocí služby GPwebpay
 Převodem na účet (informace o platbě Vám zašleme emailem)

Pro platbu kartou pomocí služby GPwebpay je potřeba:
1. Vlastnit platební kartu od společností MasterCard, Maestro, VISA nebo VISA electron.
2. Mít od vaší banky povolenou platbu touto kartou přes internet. (Banka zašle přihlašovací údaje, které následně zadáte.)


souhlasím se zasíláním novinek
z věštírny Jihlavských listů
 
Alena se ptá

Dobrý den p.Jano.Chtěla bych se zeptat na svou maminku.Žije s mým bratrem a myslím ,že na něm příliš lpí.Ráda bych se podívala za ní domů,kde kdysi jak byl bratr malý, jsem s dětmi hodně pobývala a starala se i o něj, když máti pracovala.Poslední dobou ale má stále nějaký důvod proč nemám přijet,i když vždy tam jedu pouze na 2 dny.Už se mi to zdá divné snad abych něco neviděla nebo někoho nepotkala tam, nebo prostě nevím.Teď zas že vir,ale návštěvy k nim jezdí normálně.Prosím zkuste se podívat co v tom je a zda se tam vůbec někdy ještě podívám.Děkuji Alena.Jana odpovídá

Dobrý den Aleno

věřím, že vás to mrzí, ale není to vztahem maminky k vám. Je sice trochu paličák a egoista, takže když si něco umane, tak s ní nic nehne, ale není to o vás. Je v tom nějaký problém mezi ní a synem, vaším bratrem. ale nevolejte jí a neptejte se. Tohle se musí vyřešit samo jinak, bez vás. Je to jako by se oni dva vedle sebe nemohli hnout z místa, z jedné strany na sobě byli závislí a z druhé se vlastně navzájem táhli dolů. Ano jsou věci, které před vámi tají, snaží se je zkrýt, nedokážu vám přesně říct, co to je. Podle mého pocitu se to týká financí, způsob, jak žijí a manipulace jeden druhého. A vy jste rodina, ta nejbližší, znáte je a hned byste poznala, co se děje a to nechce. Neříkám, že je správné chování, ale v téhle chvíli jí to jinak nejde. Jiné návštěvy ji tak nevadí, protože nejsou tak blizcí. Zkuste se uvonit a úplně to pustit, nechat to plynout a pradva se brzy ukáže a pak to vše líp pochopíte. Částečně mám i pocit, že vás to, že tam nejezdíte, tak trochu chrání, abyste nebyla vtažena  do nějakých problémů. Když se pustíte strachu, jestli tam ještě někdy pojedete, je to jakobyste ustoupila stranou a najednu viděla souvislosti, dojde vám to. Tak se zkuste přestat trápit a bude líp. Neberte to osobně o vás to opravdu není. 

 Natalie se ptá

Dobrý den Jano, ráda bych se zeptala ohledně práce, kterou teď bohužel nemám a sháním. Poslala jsem tolik životopsů jako snad nikdy ne, ale vždy jen do státní správy a bohužel již delší dobu stále nic. Napadlo mě tedy, zda má smysl se ubírat tímto směrem nadále administrativa a státní správa nebo raději něco jiného v jiném oboru , možná opět brigádně třeba a kde bych třeba měla více štěstí, jestli vůbec mám šancí do srpna nastoupit? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Natálie

my už jsme se o těchtle věcěch nekolikrát bavili. Určitě bych se nevzdávala tohoto směru, ne úplně, podle karet, v něm nakonec uspějete. ale zkoušela bych i jiné cesty. Nědky se i tím, že zkoušíme kde co, se nám nakonec uvolní ta cesta po které jsme chětli jít. Chápu, že je to únavné, jak pořád nemůžete najít stáloou práci  ale taky už víte, co všechno tmu bránilo. to už jsme si řekli. V této chvíli jste z hledání tak unavená a tak se bojíte, že ji nenajdete, ne takovou jako byste chtěla. Myslím tím stabilní a dobré peníze, že ani nevěříte, že ji najdete a blokujete si to. A možná vám právě pomůže, začít zkoušet jiné obory, abyste tento tlak v sobě trochu uvolnila, nebyla závslá, napnutá a zaměřená jen na jedné možnosti. Podle mě to, ale do konce srpna nebude, aspoň ne tam, kam byste teď chtěla. Větší šance jsou jinde a k tomuto postupně dospějete. 

 

 Hana se ptá

Dobrý den Jano, zajímalo by mě, jaký vztah ke mě má a co si tento muž o mě myslí. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Hani

tento muž se může chovat trochu zvláštně, nepředvídatelně, někdy i tajemně, protože takový je. Zkuste tak i brát a uvědomte si, že plno jeho reakcí nesouvisí s vámi, ale s jeho povahou, neberte to ososbně. Pak tomu bude líp rozumět, získáte nadhled. Tento muž si o vás myslí je to dobré. Líbí te se mu a myslí na vás. Přesto se nemusí vždy chovat hezky nebo upřímně. Jestli o něj máte zájem, dejte tomu čas, buďte veselá a sama sebou.Jestli nemáte nebo vám to přijde neraálné, tak to jen berte jako fakt, abyste lépe rozuměla jeho chování. 

 Jindra se ptá

Dobrý den Jano, zajímalo by mě, jaký je jeho vztah ke mě. Od prosince jsme si jen psali, teď jsme se párkrát i setkali. Hodně mě v poslední době podporoval a pomáhal odpoutat se od rodiny a odstěhovat se. Bude mezi námi něco víc, nebo budeme dál jenom přátelé? Děkuji a přeji hezký denJana odpovídá

Dobrý den Jindro

ušla jste dlouhou cestu a je opravdu důležité si teď užít radost ze sebe, z nabité svobody a že jste se konečně posunula dál. Vím, že si přejte vztah a je to v pořádku, jen tomu nechte víc volný průběh. Nezaměřujte se teď na své touhy v rámci možného vztahu, ale na sebe a jak vás to změnilo a ještě změní. Je fajn, že vás někdo podpořil, ale už je potřeba stát na vlastních nohách, jinak nemůže být ten, co je vám milý, vašim partnerem, ale jen podporovatelem. Máte docela dobře nakročeno, a tohle je důležité. Je potřeba být dobrou partnerkouu a to můžete být jen, když si posílíte sebevědoí sama za sebe. Opřete se o sebe tak, že se už nebudete opírat o nikoho dalšího. Pak vás nebudou mást představy a očekávání od něj a vy si společné chvíle začnete užívat úplně jinak. Když to zvládnete, budete mít zajímavou šanci rozvinout váš vztah někam dál, až na úrpveň souzenění duší a rovnocenného partnerství. Dokonce i přátelství bude fajn, pokud nepřeskočí ta správná jiskra a které si budete schopná užívat právě proto, že se už od teď opřete jen a jen o sebe. Takže šance tu je ano, ale je třeba ještě na sobě pracovat a dát tomu čas. 

 Petra se ptá

Dobrý den chci se zeptat zda-li máme jit od sebe nebo zůstat? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Petro

je zvláštní, že svým způsobem cítíte, že k sobě patříte a zároveň, že nutně potřebujete změnu nebo se z toho zblázníte. Možná by bylo fajn uvědomit si, že změny a zázraky se nedějí, bez naši pomoci. Chápu, že je to pro vás náročné, ale možná místo na volbu být spolu nebo ne, by bylo lepší se zaměřit na změnu přístupu. V první řadě sami k sobě. Uvědomte si, jak sama sebe vnímáte, jak se sam k sobě chováte, jak se máte ráda a jak dokážete partnera vnímat takového, jaký je. Bez představ jaký by měl být, bez očekávání, jen si uvědomit, v čem je to v pohodě a v čem jste upnutá na jeho změnu. Potřebujete komunikovat, ale nenasloucháte si. Možná když se pustíte svého ega, boje s ním a zaměříte se chvíli jen a jen na sebe, na své potřeby na schopnost být zase sama sebou. Najdete i důvod, proč spolu máte být. a pokud i tak ne, budete si tím jistá. Ale zkusila bych to dřív, než uděláte nějaká zásadní rozhnodnutí. 

 Denisa se ptá

Chtěla bych se zeptat na můj vztah s partnerem. Zda je to můj osudový partner a zůstaneme spolu?Jana odpovídá

Dobrý den Deniso

nemám ráda výraz, osudový partner, to je přeci každý , kdo nám vstoupí do života. Každý v něm plní nějakou roli. Nečekejte na zázrak a vysněného prince, takhle to nefunguje. Chete být  šťastná ? Zaměřte se na sebe, na to jak se chováte sama k sobě, jaký máte přístup k životu, jak se v něm cítite naplněná sama za sebe nebo si vytváříte pocit, že vám tohle má zařídit partner. To totiž není jeho úkol, ale když si to tak nastavíme, jen si k mužům vytváříme očekávání a představy, jak se mají chovat a to vždycky přinese něajké zklamání. Věřte svým instkinktům a pokud svého partnera vnímáte dobře, věřte tomu, i když není dokonalý. I když přijdou chvíle, kdy spolu budete bojovat nebo se učit jeden druhého pochopit a přijmout. Zkuste vy dva spolu více komunikovat o důležitých věcech a tolik se napatlat v malichernostech. Nechtějte z něj mít kamarádku, která vás vždyvky pochopí a vyslechne, on je vaším partnerem a vy ho potřebujete vnímat v jeho můžské rovině. Naučte se říkat si i nepříjemnosti a debatovat, ne dohadovat se. Nemusíte vždycky dojít k nějakému řešení, často stačí navzájem si vyjasnit své postoje. Najděte jistotu sama v sobě a budete daleko jasněji vědět, co k němu opravdu cítíte a kam se váš vztah vyvíjí. Žádné povrzení, že je to ten pravý vám totiž tuhle jistotu nedá, to si jen myslíte. Máte možnost si vybudovt pěkný vztah, ale to nejde bez práce a nepřijde to samo. 

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,mám otázku zda v tomto roce potkám může s kterým budu šťastná?Děkuji a přeji pěkný den.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

velmi toužíte po partnerovi, který vám dá pocit bezpečí a spolehlivosti, ale taky se velmi bojíte, že se takový nenajde. To vás obklopuje energií, která vám brání se seznámit nebo, když už ano, není to to pravé. Zkuste se víc zaměřit na své obavy a strachy a začněte s nimi pracovat, Propouštět je ze sebe, hledat cestu, jak jistotu a bezpečí najdete v sobě. Jak se díky tomu začnete mít konečně správně ráda a budete šťastná sama za sebe, ne díky někomu. Pak se ve vás plno emocí uvolní a vy budete všemu daleko více otevřená. Díky tomu si umocníte šanci, hlavně od září, potkat někoho milého. Možná ne hned partnera, ale muže, který vám ukáže, že se muži umí chovat i jinak, josu různí. To vás posune k možnosti vztahu, v kterém budete dobrou partnerkou a taky spokojená. 

 marcela se ptá

Dobrý den.Jakým směrem se bude ubírat naše manželství,má už manžel o budoucnosti jasno? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Marcelo

ono nejde jen o to, jestli si váš manžel uvědomuje, co chce, ale jestli to víte vy. Moc nevěříte, že bude vše dobré a měla byste se sama sebe zeptat proč. Nečeketjte na zázrak, neupínejte se na představy o vztahu nebo jaký by měl manžel být. Musíte to přijmout tak jak to je a taky si přiznat, co opravdu cítíte a do čeho vůbec máte chuť dávat energii. Místo, abyste hledali možnosti, ať to znamená být spolu nebo ne se jeden druhému vzdalujete a uzavíráte se sami do sebe. Pak spolu bojujete i v obyčejných věcech nebo naopak nemluvíte. Víc než, jak se asi rozhodne manžel je potřeba, abyste se zaměřila sama na sebe. Připustila si, jak přemýšlíte, jak vidíte sama sebe, neopírala se o pocit, že manžel má zařídit, abyste byla spkojená, to můžete jen vy. Když si dovolíte opřít se jen sama o sebe, hledat cesty, jak být sama se sebou spokojená, ať teď máte život jakýkoliv, uvědomíte si, co je pro vás dva dobře. Taky to v čem nemůžete manžela změnit a co vlastné ani není o vás, ale o jeho povaze. touto cestou, kterou jdete se spíš buď rozejdete nebo si budete žít každý po svém ne spolu, ale vedle sebe. A jestli tohle nechcete můsíte udělat změny, první řadě v sobě, dá vám to sílu.

 marcela se ptá

Dobrý den.Měla bych dotaz ohledně dcery.V září půjde do 1 třídy,nástup bude s jistými omezeními.Prosila bych poradit,jak bude nejlépe k učení přistupovat,jak přistupovat k ní samotné popř.zda bude vhodné pokračovat v tanečním kroužku,aby nebyla přetěžována.Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

máte docela složitá témata na řešení a neměla byste je odbývat jen jednou otázkou. Buď se ozvěte, abychom se na to podívali v širším měřítku nebo si najděte nějakého jiného rádce. Důležité je začit u sebe. Jste máma a tak je důležité, jak vy se cítíte, jak jednáte. Čím více si budete věřit, tím v sobě budete mít víc klidu a to dceru rozhodně ovlivní, stejně jako vaše nervy. Navíc jste maminka, vy přeci znáte své dítě, umíte poznat, co je pro něj dobré. Nedívejte se na dceru rozumem, ale srdcem. Pozorujte ji, dovolte ji, aby vám sama ukázala, jaká je ne jakou  ji chcete mít. Vaše dcera je úžasná bytost a přirozenost dětí je poznávat vše nové, být kreativní a užívat si den. Svým klidem to jen podpoříte. Pomůže vám to být trpělivá, když se spolu budete učit, uvědomíte, si, že cokoliv ji zajímá je dobře, i kdyby to bylo jen na chvíli a pak se to změnilo. Uvědomíte si, kdy se snaží jen proto, že vám potřebuje dokazovat jak je dobrá nebo kdy něco vzdává, protože nevěří, že na to má. To přeci dobře znáte sama u sebe. Chcete pomoct dceři, aby si víc věřila a nebála se, změňte to nejdřív v sobě. Čím víc ji budete pozorovat, tím víc uvidíte v čem je stejná jako vy v dobré i špatném. Odpovězte si na otázku, co v takové chvíli pomáhá mě a to samé dobřejte ji. Pak najdete cestu, jak ji podpořit a vést tak, abyste společně našli rovnováhu a jak jste psala nebyla přetěžovaná. 

 Natalie se ptá

Dobrý den Jani, ráda bych se zeptala opět ohledně práce. Práci jsem sice po 2 měsících našla jako pradlena na HPP a i když je ve státní správě, není dobře placená a musim jezdit nočními spoji, abych se tam dostala. Bohužel,také cítím, že tam není ani moc dobrá energie od jedné z pracovnic a tak tam spíš přežívám, abych aspoň teď v těžší době, kdy je nabídek práce méně nějak přežila. Takže zatím tam zůstávám. ale přesto se zase začínám pohlížet i po jiné práci a zkouším nyní státní správu pozici referent,kam posílám cv a která je blíž a lépe placená a ráda bych se zeptala zda tady je šance tu práci dostat nebo ještě bude nějaký čas trvat než najdu něco lepšího než mám teď ? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Natalie

je dobře, že se snažíte a taky, že si umíte už připustit, že něčeho, co vám nevyhovuje, se nebudete držet za každou cenu, hledáte další možnosti.  Možná to chvíli potrvá, ale nakonec najdete lepší variantu, než je práce, v které jste. U práce, o kterou ted uslilujete máte šance tak půl na půl. Je tam více zájemců a je možné, že vyberou někoho jiného, ale určitě bych to nevzdávala. Už jen tím, že se snažíte si otevíráte další možnosti. Dala jste najevo, že máte o práci zájem, teď to nechte, ať se to vyvíjí, ale určitě si dívejte i po dalších možnostech. Máte dost velkou šanci to tento rok vyřešit. 

 Ivana se ptá

Dobry den Jani Najdu v tomto roce partnera vztah ? dekujiJana odpovídá

Dobrý den Ivano

tento rok v první řadě objevíte sama sebe, to jaká jste opravdu, touhu být víc sama sebou. Taky přátele a možná i nové zájmy a směry a urovnáte si v sobě něco, co je spojené s rodinou. Je to důležité a nesnažte se to obejít nebo odfláknout. Tento proces je právě to, co vás směřuje ke vztahu, v kterém byste mohla být spokojená. Nejde jen o to potkat muže, ale hlavně o to, abyste k sobě seděli ke spokojenosti, ne ke strachu a manipulaci. A objevení sama sebe je ten správný krok. Můžete někoho potkat už letos, ale spíš to vidím na příští rok. Zkuste vše, co se vám děje přijímat, že vám to něco ukazuje, někam vás to směruje a pomáhá udělat změny tam, kde je třeba, abyste se sama se sebou cítitla dobře a pevně. Pak budete i pevná partnerka. 

 Alena se ptá

Dobrý den paní Jano.Chtěla jsem se zeptat,zda budu pracovat stále na stejném místě až do důchodu ,popř.i jako důchodce,A jestli stále s nynějším přítelem,či mne čeká změna vztahu?Děkuji moc AlenaJana odpovídá

Dobrý den Aleno

V místě, kde pracujete se mohou vyskytnout komplikace  je možné, že ještě budete řešit změnu. Může to znamenat novou smlouvu tam, kde jste, ale i jiné místo. Každopádně se toho nemusíte bát, nakonec se vše vyřeší. Vztah je trochu komplikovaný, ale to víte. Nejste k sobě úplně upřímní a občas můžete mít pocit, že jste spolu, abyste nebyli sami a pak zase, že se vlastně máte rádi. V tomhle směru určitě změny přijdou, hlavně v tom, že vše, co před sebou skrýváte, se víc odhalí. Záleží na vás dvou, jestli to využijte ke komunikaci nebo se spíš před sebou ještě víc stáhnete. Je to takový boj ega a to není moc dobře. Pokud se chcete na vztah podíívat podrobněji, budete se mlset ozvat na výklad. Je důležité si v první řadě uvedomit, co chcete a cítíte vy, bez vymýšlení. Pak budete vědět, co máte dělat. 

 Jindra se ptá

Dobrý den Jano, moje situace doma se dost zhoršila. Mamka napsala dům na bratra a o penězích, co by mi měl vyplatit se přestalo mluvit. Hledám si bydlení, ale nevím jestli to finančně zvládnu a jestli se mi vůbec podaří najít. Měli by pro mě prosím karty nějakou radu. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jindro

jestli si pamatujete, tak jsme se bavili o tom, že se musíte úplně odpoutat od rodiny, jinak se nepohnete dál, že máte vše pustit a vlastně ani od rodiny, hlavně maminky nic nechtít,protože vás to blokuje a říkám vám to už minimálně dva roky, jestli ne déle. Můsíte si sama uvědomit, čeho se to pořád držíte, čeho se nechcete pustit vy, tak okolnosti vás k tomu prostě donutí.Buď se tomu postavíte čelem nebo se budete blokovat strachy a pak budete jen nemocná. Sílu na to máte, možnosti kolem vás jsou, jen si to musíte dovolit a nečekat na žádnou podporu zvenčí. Tento rok mlžete všechno konečně vyřešit, jen se nadechntěte, neřešte, co rodina a jděte.

 Veronika se ptá

Dobrý den, paní Jano, o co přesně jde v tomto "vztahu"? Je to jen okouzlení, rodící se přátelství nebo něco víc? Jak to vnímá on? Mohlo by to mít do budoucna nějaký smysl? Děkuji!Jana odpovídá

Dobrý den Veroniko

nevnímám to jako budoucí vztah, přesto vám tento člověk do života vstoupit měl. Díky němu se máte něco naučit, taky si v sobě uvědomit. Nejen v čem jste pevná a silná, ale i své slabiny, nevyřešenou minulost, to co jste v sobě jen potlačila a teď se to tlačí napovrch. Zkuste to vůbec neanalyzovat, jen to nechat procházet, být v tom, nevymýšlet, kam to má vést nebo jak se chovat, být uvolněná a spontánní. to je to nejlepší, co můžete udělat. Naslouchejte svou intuici, která vám sama řekne, co vám dělá dobře, co si máte dopřát a co naopak ne. Nebudete se pak bát projevit svůj postoj a názor, bez přemýšlení, jak to on přijme. To vůbec neřešte, ani jeho záměr, stejně neví, co chce a vlastně to ani není důležité. Jediné, co je důležité, co to dělá s vámi v dobrém i zlém, co vám to ukazuje a to rozum nevymyslí. Proto máte být víc ten pozorovatel. Jakmile splní svou roli, pravděpodobně z vaše života odejde. Když se ho budete křečovitě držet, tak vám to přinese jen trápení. 

 

Magazín JL/zajímavé články pro vás

Pro ženy Lví brána a datum 8. 8. 2020

Z astrologického i numerologického hlediska se věří, že se každý rok otvírá tzv. Lví brána. Letos je to od 26. ...

08.08.2020 /Komentáře ()

Váš politik/podívejte se do naší databáze

Vystrčil o cestě na Tchaj-wan i o populismu

O vysočinském senátorovi Miloši Vystrčilovi nebylo nikdy tolik slyšet jako v posledních měsících. Je to pochopitelné. ...

23.07.2020 vas-politik.cz

Na sportovním zařízení se nedá výrazně vydělat

Dotaz Jihlavských novin: Má smysl pro Jihlavu i nadále držet ve svém vlastnictví Teniscentrum Jihlava, které je dlouhodobě ...

23.06.2020 vas-politik.cz

Čtenáři píší Jihlavské listy

Z. Drlíková byla nejdéle sloužícím ředitelem zdravotnického zařízení v ČR

Dne 18. 7. 2020 zemřela po krátké těžké nemoci paní MUDr. Zdeňka Drlíková, ředitelka Psychiatrické nemocnice v Jihlavě. Na ředitelku ...

06.08.2020 /Komentáře (0)

Historie mu byla nade vše! K úmrtí jihlavského archiváře PhDr. Karla Křesadla

Středa 29. července se zapsala černým písmem do historie jihlavského archivnictví, neboť se k nám dostala zpráva, že téhož dne dopoledne ...

05.08.2020 /Komentáře (0)

Blog JL/diskutujte s námi

Voda.

Udělal se první pozitivní krok k vyřešení té vody v Jihlavě. Samozřejmě k velké nevůli opozičních ...

09.08.2020 Blog Jihlavských listů/Komentáře (0)
Miroslav Tomanec, Ing., MBA

PODĚKOVÁNÍ - NEUVĚŘITELNĚ KRÁSNÝM DĚDKŮM

Vzlety a pády (1/2) ČT artDnes21:45 › 22:40 Vyhledat na Seznam.cz Dokumentární snímek Vzlety a pády ...

04.08.2020 Blog Jihlavských listů/Komentáře (3)
Zdeněk Gryc
Reklama
07.08.2020 AktualityPozor na uzavírku

Z důvodu rekonstrukce povrchu bude od 10. do 15. srpna uzavřena silnice v Uhřínovicích. Dopravní odbor jihlavského magistrátu upozorňuje, že po dobu pokládky mikrokoberce na průtahu obcí nebude ...

Komentáře (0)
07.08.2020 KulturaSwing v maštali

Swingová kapela Zatrestband Třešť s kapelníkem Petrem Píšou a zpěváky vystoupí v neděli 9. srpna opět po čase v maštali u Šašků v Rantířově. K tanci a poslechu bude hrát od 18 hodin. ...

Komentáře (0)
07.08.2020 Videa JLPrázdniny v Telči jdou do finále

Osmatřicáté Prázdniny v Telči mají před sebou závěrečný víkend. Festival běží od 24. července za specifických hygienických opatření proti komunitnímu šíření nákazy koronavirem, ...

Komentáře (0)
06.08.2020 AktualityNezaměstnanost na Vysočině stoupla

Na Vysočině se počet nezaměstnaných v červenci zvýšil o 418 a na konci minulého měsíce bylo v kraji bez práce 11.006 lidí. Nezaměstnanost kvůli tomu v porovnání s letošním červnem stoupla ...

Komentáře (0)
06.08.2020 AktualityV Alzheimercentru zemřel další člověk s covidem-19

Na Vysočině za včerejšek přibylo 13 potvrzených případů nemoci covid-19, nejvíc na Havlíčkobrodsku. Zemřel také další klient jihlavského Alzheimercentra. Informaci řekl Jiří Kos, ředitel ...

Komentáře (0)
06.08.2020 AktualityVšichni prvňáčci na Vysočině dostanou bezpečné kufříky

Už devátým rokem si prvňáčci na Vysočině z prvního školního dne odnesou kromě nových zážitků také dárek v podobě bezpečného kufříku Kraje Vysočina. Malí školáci v něm mimo ...

Komentáře (0)
06.08.2020 AktualityŽena uvěřila historku podvodníkům. Postupně jim poslala přes 350 tisíc

Internetoví podvodníci mají žně. Kriminalisté na Vysočině v té souvislosti vydali důrazný apel směrem k nakupujícím přes nejrůznější e-shopy, bazarové portály a uživatele sociálních ...

Komentáře (1)
06.08.2020 AktualityPátá červencová párty recesistů v Suché oslavila letošní pětapadesátiny Večerníčku

Večerníčkové postavičky ožily v sobotu 25. července v Suché na Jihlavsku. V tamním hostinci U Štrofů se konalo už páté letní setkání masek, letos věnované 55. výročí vzniku televizního ...

Komentáře (0)
06.08.2020 KulturaOrlové si v Třešti připomínají sto let práce i pohnutou historii své jednoty

Od poloviny července patří část výstavních prostor třešťského muzea v patře Schumpeterova domu výstavě, která se ohlíží více než sto roků zpět. Připomíná práci i pohnuté dějiny ...

Komentáře (0)
06.08.2020 SportBrankáři musíte dát šanci zareagovat

V dobách aktivní kariéry byl sparťanský obránce Petr Vrabec excelentním „kopačem“ přímáků a penalt. Jako pravá ruka hlavního kouče bude tuto disciplínu učit fotbalisty FC Vysočina. ...

Komentáře (0)
05.08.2020 Videa JLAneta Langerová zpívala v Panském dvoře

O minulém víkendu se na festivalu Prázdniny v Telči kromě zámecké scény poprvé otevřela též open-air stage v Panském dvoře, kam přišly další stovky zejména mladých diváků. V pátek ...

Komentáře (0)
05.08.2020 AktualityNa Vysočině letos brambory narostly, kvůli dešti víc škodí plíseň

Na polích Vysočiny letos brambory narostly, ale kvůli vydatným dešťům je ohrožuje plíseň a bakteriální choroby. Přílišné mokro půdy ztěžuje aplikaci ochranných postřiků, někde v ...

Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. Výroba www stránek a eshopů
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net