Reklama
Dnes je sobota 24.08.2019     svátek má Bartoloměj

Radim Šlechtický, RASL čalouněný nábytek: Co si vymyslíte, to vám vyrobíme!

 

 Toužíte po neobvyklém kousku vašeho interiéru? Oživte svůj domov nápaditým nábytkem, který má šmrnc a vtiskne vašemu bydlení jedinečný vzhled! Vsaďte na originální čalouněný nábytek firmy RASL z Luk nad Jihlavou!

 

 Sháníte speciální nebo zcela ojedinělý kus nábytku, který ozvláštní váš interiér a nabídka obchodů se sériově vyráběným nábytkem vás dostatečně neoslovuje?  
Jsme česká firma zabývající se výrobou atypického čalouněného nábytku. Sedací soupravu, pohovku či postel zhotovíme přesně podle vašich představ!

 

Vyrobíme čalouněný nábytek NA MÍRU a podle přání

 Dlouholeté zkušenosti s výrobou čalouněného nábytku, tradiční zpracování a moderní materiály nám dovolují vytvářet vysoce komfortní čalouněný nábytek s designem, jenž je charakterizován funkčností, estetikou a dokonalým pohodlím!
Vybrat si můžete z rozličných druhů potahových materiálů či kůží. Vyrobíme vám originální nábytek potažený kravskou kůží se srstí.

 

 Model čalouněného nábytku si můžete zvolit z naší stálé kolekce, který upravíme podle vašeho přání. Nebo vám čalouněný nábytek přesně podle vašich požadavků vyrobíme. Stačí dodat obrázek či skicu, popřípadě základní požadované rozměry.
Zdarma vám vyhotovíme vizualizaci a rozkres s rozměry a navrhneme materiálové složení čalouněného nábytku.

 

 Po domluvení a odsouhlasení všech konstrukčních parametrů (navržené materiály, tvar a provedení nohou, potahový materiál, rozkládací mechanismus, zvedací podhlavníky) vám spočítáme cenu.

 

 Doba výroby čalouněného nábytku je tři až čtyři týdny, záleží na velikosti sedací soupravy a konstrukčním řešení.

 

 Úpravy během výroby? Žádný problém!

 Nabízíme vám možnost vyzkoušet si komfort sedací soupravy už během její výroby a spolupodílet se tak na její tvorbě. Můžete tak včas navrhnout další úpravy sedací soupravy, aby maximálně splňovala vaše estetické požadavky i nároky na pohodlí.

 

  Usně – k dispozici máme různé druhy hovězích usní v rozličných barevných odstínech. V naší kolekci nalezneme hovězí usně první jakosti značky New Pel Company, ale i různé speciální a velmi luxusní usně značky Sørensen.

 

 Novinkou jsou kůže RASL, které jsou ručně vyráběny v Itálii na míru podle našich požadavkù. Kůže RASL jsou velmi jemné a nesou znaky charakteristické pro nejkvalitnější hovězí usně.

 

 Španělské potahové textilie – tyto potahové látky jsou charakterizované obrovskou škálou pestrobarevných vzorů a odstínů.

 

 Čalouněný nábytek do srubu potažený kravskou kůží se srstí

 Nově potahujeme kůží se srstí, kromě čel postelí a křesel, i sedací soupravy a pohovky. Sedací soupravy a pohovky očalouněné kůží se srstí jsou neobyčejnou luxusní dominantou interiéru. Nábytek potažený kravskou kůží se srstí se hodí zejména do chat a srubů. Vyrobíme vám originální nábytek do srubu, který budete mít jen vy. Tento srubový nábytek si můžete sami navrhnout, stejně tak si můžete zvolit odstín kravské kůže se srstí, která může být doplněna klasickou kůží i látkou.

 

Není třeba se loučit

 Máte doma křeslo, pohovku nebo sedací soupravu, čalouněné židle, čalouněné lavice, kterých se nechcete vzdát coby oblíbeného kusu? Starému a rozbitému čalouněnému nábytku navracíme původní krásu a jeho čalounění. Opravíme je, jak si budete přát!

 

 Oprava čalouněného nábytku může zahrnovat potažení novou textilií či kůži, výměnu tvarovacích materiálů nebo i vyspravení celé vnitřní kostry.

 

 Umíme také renovovat starožitný čalouněný nábytek. Dlouholeté zkušenosti v čalounickém řemesle a tradiční zpracování zaručují dokonalé navrácení původního vzhledu čalounění a funkčnosti renovovaného nábytku.

 

 Usedněte do luxusu…

 Sedací souprava tvoří dominantu ve vašem interiéru, proto je velice důležitá volba tvaru, barvy a druhu potahové látky. V nabídce máme nepřeberné množství různých typů vzorů a potahových textilií.

 

 Pomůžeme vám s jejich výběrem a společně najdeme ten nejlepší materiál pro vaši sedací soupravu. Uspokojíme vaše nejnáročnější požadavky.

 

 Při rozhodování o typu sedací soupravy je důležité, zda bude umístěna u stěny, nebo v prostoru. V prvním případě jsou velice oblíbené rohové sedací soupravy. V našem portfoliu najdete velké množství elementů čalouněného nábytku, které lze sestavit pomocí spojovacího kování, a tím vytvoří rohový set přesně na míru vašemu obývacímu pokoji.

 

 Pokud chcete, aby byla vaše souprava umístěna v prostoru, nabízíme k ní solitérní prvky, jimiž jsou křesla, dvojmístné pohovky, trojmístné pohovky a taburety.
Dalším rozhodovacím kritériem je, zda má být sedací souprava s rozkládáním, či bez. U nás si vyberete v obou případech! Všechny typy totiž vyrábíme v obou variantách: rozkládací i pevné.

 

 Některé z těch rozkládacích jsou vybaveny úložným prostorem, závisí však na konstrukci čalounění.

 

Moderní design, dokonalé pohodlí

 Naším cílem je vyrábět sedací soupravy s moderním designem, který je charakterizován dokonalým pohodlím. To pomáhají dotvářet hlavové opěrky neboli podhlavníky.

 

 Jejich výhodou je, že jimi doplníte sedací soupravu, kdykoliv si budete chtít udělat pohodlí. Se sklopenými podhlavníky se hodí pro posezení s přáteli, vyklopením podhlavníků lze zase docílit velice pohodlného posezení u televize nebo u pěkné knihy.

 

 Naše sedací sety jsou charakteristické čalouněním s takzvaným „tvrdým sezením“. To zaručuje dlouhou trvanlivost tvarovacích i potahových materiálů. Sedačka se vám „neprosedí“.

 

 Předností čalounění tohoto typu je také v tom, že se při dosednutí do pohovky nezaboříte, a pak se lépe ze sedací soupravy vstává.

 

 Maximální spokojenost

 Pokud nemáte doma dost místa na sedací soupravu, je dobré se rozhodnout pro pohovku. Ta je vhodná do malých obývacích a dětských pokojů. Přestože zabírá menší prostor než sedací souprava, tvoří stále dominantní prvek interiéru.
Proto je nesmírně důležitá správná volba barvy a vzoru potahové textilie.

 

 Rozkládací pohovky jsou vhodné, zejména když u vás přespává návštěva. Některé z nich mají natolik kvalitní lehací plochu, že mohou sloužit i k trvalému spaní. Zpravidla jsou také vybaveny úložným prostorem pro lůžkoviny.

 

 Speciálním typem pohovky je pohovka MAX, jež je určena pro vaše zvířecí miláčky. Tento luxusní pelíšek je opatřen vyjímatelným polštářem se snímatelným potahem pro snadnou údržbu.

 

 Nápadně či decentně?

 Křeslo příjemně doplňuje interiér obývacího pokoje, jenž je vybaven sedací soupravou či pohovkou. Různé typy křesel se hodí do ložnic, salónů, zimních zahrad, zasedacích a společenských místností. Můžete s nimi doplnit jakýkoliv typ interiéru.
Volba kombinace vzoru a odstínu potahové textilie čalounění určuje, jestli křeslo bude tvořit dominantní či nenápadný prvek interiéru.

 

 Velké vzory čalounění sice nábytek opticky zmenšují, přitahují však pozornost, a proto vytvářejí z křesla nápadný prvek. Nenápadné zemité odstíny potahu křesla bez výrazného vzoru zase učiní křeslo decentní součástí místnosti.

 

 Zvláštním typem křesla je relaxační lehátko. Polohovací relaxační křeslo nabízí změnu polohy, která přechází z polosedu až do lehu.

 

 Dalším speciálním druhem křesla je ušák. Má vysoký opěrák doplněný bočními opěrkami, díky kterým umožňuje opření celé horní poloviny těla včetně hlavy.

VYSOČINA kraj, kde podnikáme : 03.03.2015  Nový komentář   Komentáře (0)

Komentáře


Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net