Dnes je čtvrtek 17.08.2017     svátek má Petra

HOROSKOP NA SRPEN

Od 4. 8. do 10. 8. 2017
Beran (od 21.3. do 20.4.)

Kdyby té práce bylo o něco míň, tak byste se vůbec nezlobili. Budete vše zvládat, ale taky vás to tempo začne unavovat. Nejvíce vám bude chybět, že nebudete mít ani chvíli času na sebe. Jeden, dva dny budou trochu klidnější. Určitě je využijte, protože pak to tempo začne nanovo.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

Bude vás trápit to, co se děje ve vaší rodině. Ještě víc budete mít strach, že se to dostane mezi ostatní lidi. To vás zaměstná natolik, že místo, abyste se soustředili na řešení problému, promarníte všechen čas jeho utajením. Může se stát, že naroste natolik, že už skrývat nepůjde.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

Jste hodně citliví a tento týden budete více vnímat proměnlivé nálady lidí kolem sebe. Budete mít pocit, že v nich roste napětí a špatné myšlenky a to vám bude dělat starosti. Vynaložíte hodně úsilí, abyste to dokázali změnit. Je dobře, že se budete snažit udělat svět hezčí.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

Potřebujete ke svému životu přátele a rodinu, to vám dává pocit jistoty. Tento týden budou buď pryč, nebo na vás nebudou mít vůbec čas. Budete vymýšlet různá lákadla, jak změnit jejich plány, aby aspoň trochu času trávili s vámi. Mimo víkend by se vám to mohlo i podařit.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

Padne na vás únava, a i když s ní budete bojovat všemi prostředky, bude mít nad vámi převahu. Místo boje bude lepší si přiznat, že tento týden to chce více odpočinku. Nic důležitého vám neuteče. Zdrženlivost a uklidnění vás naopak posílí a vyvarujete se silným bolestem hlavy.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

Budete mít pocit, že na některé lidi byste potřebovali speciální školy. Nejhůře se vám jedná s těmi, kteří jsou na jednu stranu paličatí až arogantní, na druhou přecitlivělí a uzavření. Máte rádi upřímnost a tady budete v koncích. Bude to hlavně tím, že chyba není na vaší straně.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

Vaše potřeba komunikace a sdělování svých názorů naroste jednou tolik. Budete k nezastavení a ne každý na to bude mít náladu a čas, aby vás vyslechl. Štěstím pro vás je, že známých a přátel máte hodně a tak budete mít vždycky kam jít, když už vás doma nebudou chtít poslouchat.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

Toužíte po změně a té byste se mohli dočkat tento týden. Přijde vám do života někdo, kdo bude úplně jiný, než všichni ostatní. Aspoň pro vás. Vnese vám do života čerstvou energii, rychlost a aktivity, do kterých byste si sami netroufli. Bude to pro vás začátek něčeho úplně nového.

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

Nejvíce času vám vezme přemýšlení o vaší práci. Budete myslet na budoucnost a na důležité kroky, které musíte podniknout. Dobré je, že budete velmi dobře cítit, co je správné a co ne. Pokud se budete muset rozhodnout, nemusíte se bát. Víc než rozumem se řiďte svou intuicí.

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

Tento týden budete působit jako dobyvatelé lásky. Budete se soustředit hlavně na ty nejžádanější a nedobytné. Zkusíte to i na daleko mladší ročníky a do pokušení budete chtít svést i zadané. Při tom svém milostném dobývání občas přemýšlejte nad následky, mohli byste narazit.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

Všechny vaše aktivity ovlivní momentální nápad nebo nabídka, kterou dostanete. Může se to týkat jak práce, tak krátké dovolené. Pokud se budete chystat na cesty, věnujte aspoň chvíli kontrole auta, dokladů a peněz. Mohli byste z roztržitosti na něco hodně důležitého zapomenout.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

Bude se vás držet téměř celý týden smutná nálada a pocit osamělosti. Budete toužit po společnosti, ale na druhou stranu vás každá komunikace bude unavovat a obtěžovat. Vlastně nebudete vědět, co vlastně chcete. Nenuťte se do ničeho násilím. Každý má právo občas nemít „svůj den“.

Jihlava pomůže s opravami

Majitelé kulturních památek si budou... více

Aktuality: 16.08.
Na Vysočině se o přízeň

Na Vysočině se v letošních sněmovních... více

Aktuality: 16.08.
Města UNESCO chtějí větší

Města Telč a Třebíč trápí stejný... více

Aktuality: 16.08.
Nejlepší regulovčík v

Nejlepším dopravním... více

Aktuality: 16.08.
Celníci zadrželi na dálnici

Celkem tři nadlimitní... více

Aktuality: 16.08.
V galerii lidé tkají kolektivní

Stát se na chvíli... více

Aktuality: 16.08.
Doležal triumfoval na zrádné

Již ví, jak chutná... více

Aktuality: 16.08.
Na Vysočině přibylo v prvním

Na Vysočině dokončili stavbaři v letošním... více

Aktuality: 15.08.
Na Vysočině už farmáři

Na Vysočině už zemědělci sklidili skoro všechnu... více

Aktuality: 15.08.
Autistické divadlo Dr.amAS

O víkendu vyvrcholí v Horních Dubenkách... více

Aktuality: 15.08.
Olympijský bronz je doma

Dočkal se. Bývalý zápasník a... více

Aktuality: 15.08.
Vysočinský lídr ANO Faltýnek

Lídr vysočinské... více

Aktuality: 15.08.