Reklama

reklamní banner

Dnes je středa 29.03.2017     svátek má Taťána
Přidat do oblíbených domů

HOROSKOP NA BŘEZEN

Od 24. do 30. 3. 2017
Beran (od 21.3. do 20.4.)

Vaše chování ovlivní finanční podmínky v zaměstnání. Asi dojde ke změnám, které mohou mít i negativní důsledky. Pokud tento týden investujete, vyděláte na tom. Vaše velkorysá povaha a důvěřivost zapůsobí na lidi kolem vás tak silně, že si vás nedovolí oklamat.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

Budete mít hodně práce. Ve vztazích zavládne harmonie a nastane renesance citů. Snažte se nezatěžovat mysl věcmi, které nepotřebujete. Jen by vás to vyčerpalo. Budete se cítit dobře, ale nezatěžujte se těžkou prací, nebo takovým množstvím úkolů, které nemůžete splnit.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

Narážky okolí neberte osobně, protože jinak budete mít tendenci k přehnaným reakcím. Je důležité, abyste se věnovali partnerovi. Pokud budete mít pocit, že vás osud zkouší, neberte to jako tragédii. Je to jen možnost, jak se v životě posunout dál. Relaxujte a užívejte si dne.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

Když nechcete nic měnit, změna nepřijde. Na druhou stranu - pokud se snažíte už dlouho, a nic se neděje, tak to tak asi nemá být. Budete schopni si přiznat chyby a přijmout je. To bude pro vás velký krok, a zároveň přijde pocit volnosti. Nemusíte si hrát na to, co nejste.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

Slunce vstoupí do vašeho znamení a přinese vám víc sil do práce i do soukromí. Leccos se vám bude jevit v jiném světle než dosud. Skvělé přátelské vztahy můžou přerůst v něco hlubokého a krásného. Nastala správná chvíle k využití nabídky pomoci od člověka, kterému věříte.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

Nějaká změna vás hluboko zasáhne a změní váš dosavadní život. Vyžijte této možnosti co možná nejlépe. Ve finančních aktivitách se spoléhejte jen na vlastní rozum. Potkáte člověka, který vám pomůže vyjasnit si myšlenky a rozhodnout se, co je pro vás důležité, a co není podstatné.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

Přestanete hodnotit své vztahy a někomu pomůžete. Využijte týdne na urovnání nedorozumění v rodině. Buďte přístupní radám souvisejícím s financemi. Může se jednat o úspěšný obchod, finanční investici, ale i třeba o změnu zaměstnání. Někdo, koho máte rádi, vám projeví sympatie.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

Nesnažte se to, co řešíte, nějak urychlit. Jen by se to otočilo proti vám. Zaměřte se jen na ty situace, které můžete dotáhnout do konce. Povzbudí vás to, a navíc budete mít rázem méně starostí. Bude to docela nabitý týden, takže na nějaké lenošení a zábavu raději zapomeňte.

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

Nenechte se nutit do činností, které se vám nelíbí. Tento týden budete cítit váš osud jako tragický, komický a radostný zároveň. V podstatě to tak i může být. Důležité je, zda v sobě nalézáte sílu jít dál, i radost ze života. Může se objevit někdo, kdo s vámi tajně velmi sympatizuje.

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

Žádný větší konflikt ani problém vám tento týden nehrozí. Budete na stejné vlně s ostatními, a to vám dá pocit klidu. Možná oživíte staré kontakty. Máte co nabídnout svým nejbližším, tak nepodceňujte svůj vliv na životy jiných. Nezapomeňte, že malý dárek umí dělat zázraky.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

Ve vztazích tento týden nic nezměníte, i když poznáte celkem zajímavé lidi. Váš klid mohou narušit maličkosti. Dejte si pozor na svou kritičnost. Nejdříve si uvědomte, jak plníte povinnosti vy sami, a až potom můžete hodnotit druhé. Pokud se půjdete bavit, neberte si auto.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

Vaše pozitivní vlastnosti zesílí, a to bude mít dobrý dopad i na vaše zdraví. Může se vám podařit dát dohromady lidi, kteří podpoří vaše pracovní snahy a aktivity. Vás samotné překvapí, co dokážete. Buďte velkorysí, vyplatí se vám to. Vyvarujte se zloby, vzteku a závisti.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Chcete znát předpověď?

© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I

S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net