Dnes je středa 28.06.2017     svátek má Lubomír

HOROSKOP NA ČERVEN

Od 23. do 29. 6. 2017
Beran (od 21.3. do 20.4.)

S dětmi to někdy není vůbec jednoduché, a ty vaše vám to ukážou zcela jasně. Pokusy jak se vyhnout úkolům a povinnostem budou intenzivní. Budou hledat v nepřeberném množství výmluv, kdy se neleknou ani možnosti kolapsu a doživotního kómatu, až vás to dokonce rozesměje. Nedejte se.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

Tento týden na vás budou doma všichni podezřele milí a usměvaví, a vy si budete lámat hlavu, co se to děje. Odpověď najdete velmi brzy. Vlastně v momentě, kdy vám konečně řeknou, co tak bezpodmínečně a nutně potřebují. Budete mít docela dobrou náladu, takže jim to odpustíte.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

Doma i ve vás zavládne klid a mír. Nebudete vědět, jak dlouho to vydrží, a proto si téhle nálady užijete co nejlépe. Nebudete nic řešit, všechno uvidíte v růžových barvách, a co půjde, odložíte na jindy. Bude to příjemný konec června a vynahrazení si předchozího stresového období.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

Na příchod nového měsíce se docela těšíte, hlavně ti z vás, které čeká něco nového, nebo nástup do práce. Cítíte se silní a víte, že všechno zvládnete. Kolem vás vládnou dobré vztahy, a v této chvíli to nic závažného nezkazí. Snažte se, aby vám tenhle pocit vydržel co nejdéle.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

Občas dovedete být pěkní taškáři. Momentálně se vám bude dařit, síly budete mít dost a nic důležitého nebudete muset řešit. Díky tomu se začnete trochu nudit a vymýšlet, jak byste koho napálili. Předmětem vašeho zájmu bude rodina a kamarádi. Štěstí, že vás tak dobře znají.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

Pokud chcete v práci prorazit, musíte se povznést nad osobní vztahy a sympatie. V této chvíli by vás to brzdilo, a navíc byste se špatně rozhodovali. Jsou situace, kdy je třeba přátelství a práci oddělit. Nebojte se toho. Nebudete tvrdí, jen spravedliví a daleko rozhodnější.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

Pracovní tempo zase nabere nebezpečných rozměrů a vezme vám téměř všechnu energii. Navíc začne váznout komunikace mezi kolegy. Občas budete mít pocit, že není možné se domluvit ani s těmi nejrozumnějšími. Budete si muset najít způsob, jak na chvíli vypnout, abyste to zvládli.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

Začíná pro vás velmi příjemné období, a to hlavně v oblasti vztahů. Budete mít chuť randit, bavit se, nebo hledat nové známosti. Vše, co si budete přát, se vám může splnit, proto se nebojte rozvášnit. Přinese to radost nejen vám, ale i všem, co s vámi budou mít možnost trávit čas.

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

Vše kolem vás se začíná dávat do pohybu. Nejde to sice tak rychle, jak byste si přáli, ale přece jen jsou některé změny už v dohledu. Na jednu stranu budete mít radost, ale přece jen se budete trochu bát, aby to dobře dopadlo. Čím míň si připustíte strach, tím líp se vše zdaří.

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

Začátek nebude vůbec dobrý. Budete mít pocit, že se to ani nemůže zlepšit. Velmi vás překvapí, když se docela rychle najde možnost, která vše vyřeší. To vás tak posílí a potěší, že to opravdu dotáhnete do zdárného konce. Jen pozor na našeptávače, držte se raději svého rozumu.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

To, co vás zastaví ve všech směrech, bude rodina. Bude to tak velký problém, že nebudete schopni řešit nic jiného. Naštěstí na to nebudete sami, a postupně se k vám budou přidávat ostatní členové rodiny. Vlastně vás to všechny stmelí dohromady. Možná právě proto se to všechno stane.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

Budete se cítit silní, rozhodní, a vše kolem sebe uvidíte jasně. Ne všichni budou sdílet váš názor. Vy si však najdete způsob a cestu, jak je přesvědčit, že jedině vaše rozhodnutí je to pravé. Bude to i tím, že někteří raději ustoupí, než by se dohadovali, ale dosáhnete svého.

Třebíč oficiálně označí

Město Třebíč hodlá... více

Aktuality: 27.06.
Ve středu přijede prezident

Celkem čtyřikrát se... více

Aktuality: 27.06.
Bouřka komplikovala život

Hasiči na Vysočině se v noci... více

Aktuality: 27.06.
Benátky pod sněhem: zítra

Prázdninový cyklus francouzských komedií... více

Aktuality: 27.06.
Olympionici už mají zlatý

Na překonání medailové bi-lance z Plzně... více

Aktuality: 27.06.
Náměstím zněl Koncert

Na jihlavském náměstí se v sobotu odpoledne konal... více

Aktuality: 26.06.
Jihlava se chystá vyhláškou

Jihlavská radnice se chystá vyhláškou... více

Aktuality: 26.06.
Na Vysočině jsou nevhodné

Na Vysočině je podle hygieniků nevhodná voda ke... více

Aktuality: 26.06.
Potápěč vodu miluje, z

Potápěči působí... více

Aktuality: 26.06.
Párovou polku umí nejlépe

Kateřina Piskačová... více

Aktuality: 26.06.