Reklama

reklamní banner

Dnes je pondělí 20.02.2017     svátek má Oldřich
Přidat do oblíbených domů

HOROSKOP NA ÚNOR

Od 17. do 23. 2. 2017

 
Beran (od 21.3. do 20.4.)

   Váš vnitřní klid chrání sice vaše zdraví, ale provokuje okolí. Ne každý dokáže přijmout spokojenost toho druhého! Nová práce, která by mohla přijít, vám dodá sebevědomí. Nesnažte se o nápadnost, spíš vám to uškodí, než prospěje. Buďte obezřetní a jen pozorujte ostatní.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

  Pokud vycházíte dobře s některou ženou z vaší rodiny, teď bude ještě vstřícnější a plná pochopení. Vaše mysl poletuje od jednoho nápadu ke druhému. Někdy proto potřebuje někoho realističtějšího, kdo přijde na způsob jak uskutečnit vaše plány. Láska vás pohladí svým dotekem.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

   Víkendovou domácí pohodu může narušit i maličkost. Vliv planet vám dodá smysl pro sociální cítění a ochotu pomáhat. Ve vašem životě už nejsou žádné skryté plány, ani tajemství. Vaše citové záležitosti se změní do pozitivního. Budete vidět věci v jiném světle než dosud.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

    Hvězdy vám radí opatrnost v přátelských vztazích, ale přejí lásce. Na dosažení úspěchu v každé oblasti vám pomůže pružné reagování na měnící se skutečnosti. Dávejte pozor na finance, někdo nepoctivý vás chce oklamat. Blížíte se k nové fázi života, kde se budete cítit líp.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

    V těch důležitých věcech se raději spoléhejte jen sami na sebe. Něco může ohrozit vaše zdraví, proto buďte na sebe opatrnější. Tento týden se ocitnou vaše vztahy na bodu mrazu, nebo půjdou do velké krize. Donutí vás to udělat si v nich pořádek a uvědomit si, co chcete.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

    Bude se vám opravdu dařit. Budete schopni se rozhodnout, když bude třeba i ujasnit si své plány. Pokud budete zavaleni prací i mimo zaměstnání, rozdělte si ji. V pauzách se věnujte činnostem, které vás uvolňují. Ve finančních aktivitách se spoléhejte jen na vlastní rozum.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

    Určete si nové cíle, a nic vás v tomto roce nezastaví. Udělejte si jasno v tom, co chcete, a hned se vám začne lépe dařit ve všech oblastech. Nepokazte si to arogancí, hned by se vám to vrátilo jak bumerang! Snažte se nejdřív zvážit situaci, než něco uděláte.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

   Nepříjemnosti s penězi vám vynahradí úspěch v lásce. Umožní vám načerpat nové síly. Po zdravotní stránce může trpět pohybový aparát a páteř. Běžte na masáže a uvolňujte se. Bude to pro vás týden, kdy se dost nadřete, ale ne vždy budete ocenění. Neřešte to.

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

    Nezapomínejte na projevy náklonnosti ke svým milovaným! Nezahrávejte si s city naivní, ale dobrácké osoby, nakonec by to i vás mrzelo. Ve vztahu s partnerem zabráníte roztržce jen díky svému sebeovládání. Nebudete se cítit úplně dobře, ale i tak zvládnete odolávat nemocím.

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

  Uděláte dobře, když odmítnete svůdné návrhy, vaší morálce by to zasadilo zásadní úder, který byste jen tak neodrazili. Požadavky na vaši práci budou docela vysoké, ale vy to zvládnete. Věnujte pozornost penězům a dobrým radám, které se jich týkají. Budete je potřebovat.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

  Dobře uděláte, když si domluvíte setkání s osobou, s níž můžete otevřeně mluvit o osobních věcech. Ujasníte si tím své myšlenky a postoje. Budete v dobré kondici, ale nečekejte zatím nic mimořádného. Otevřete se změnám, ale držte se vlastních hodnot a buďte trpěliví.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

  Váš vnitřní klid chrání sice vaše zdraví, ale provokuje okolí. Ne každý dokáže přijmout spokojenost toho druhého! Nová práce, která by mohla přijít, vám dodá sebevědomí. Nesnažte se o nápadnost, spíš vám to uškodí, než prospěje. Buďte obezřetní a jen pozorujte ostatní.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Chcete znát předpověď?

© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I

S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net