Reklama

reklamní banner

Dnes je sobota 21.01.2017     svátek má Běla
Přidat do oblíbených domů

HOROSKOP NA LEDEN

 

Od 20. do 26. 1.  2017
Beran (od 21.3. do 20.4.)

Dostanete něco cenného, ať už to bude zpráva nebo nějaký dárek, udělá vám to radost. V zaměstnání se snažte věnovat se jen své práci, a pokud to bude možné, neplést se do dění kolem vás. Nic byste nevyřešili a hlavně nebudete vědět všechna fakta. Časem pochopíte.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

Budete mít velkou potřebu být se svými přáteli a cokoli jste s nimi nestihli přes svátky si užít teď. Jen to nepřehánějte, není důležité mít úplně všechno a za každou cenu. Je třeba plnit si i určité povinnosti, které byste neměli odkládat. Pak bude vše v pořádku.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

Váš úsměv bude působit na vaše okolí trochu záhadně. Je to tím, že víte něco, co ostatní zatím jenom tuší a někteří ani to ne. Nechte si svoje malé tajemství ještě nějaký ten čas pro sebe, ať se z něj můžete těšit jenom vy samotní. Vždyť být občas záhadní je tak příjemné.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

Máte v hlavě plno nápadů, jak se realizovat, pobavit a najít nějakou zajímavou činnost. Důležité je ale zvážit vaše finanční a časové možnosti, abyste to i zvládli. Je určitě dobře si něco dopřát, ale nic se nemá přehánět. Začněte jednou věcí a další si postupně přidávejte.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

Tento týden si můžete dovolit snít a nechat se unášet představami až za hranice možného. Uvolníte se a pak můžete ke svým snům postavit i pevné základy. Když se chvíli odpoutáte od starostí, budete schopni posunout se dál a přestanete mít pocit, že se jen motáte v kruhu.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

Cokoliv máte v plánu se snažte nejdříve promyslet, ale ne moc dlouho, a pak začněte realizovat. Věřte si i svému úsudku a neměňte ho. Jinak si přivoláte pomoc od vašich blízkých, kteří v dobré víře nechtěně vše jen zkomplikují. A pak budete mít co dělat dát vše do pořádku.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

Vaše umělecká duše si teď může přijít na své. Můžete se zúčastnit zajímavých akcí, popovídat si s lidmi, kteří mají pro vás zvláštní život. Nepropadejte smutku, pokud některé věci nepůjdou tak docela podle vašeho gusta. Nakonec se vše zlepší a dopadne nečekaně dobře.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

Máte rádi bláznivé plány nebo cesty a výlet do nějaké zapomenutého nebo skrytého místa bude pro vás úžasná příležitost užít si trochu tajemna a strachu. Pro jistotu si nastudujte to místo, abyste věděli, jak se vrátit zpátky do civilizace. A když ne výlet, co nějaké sci-fi?

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

Vaše názory mohou někoho opravdu rozčílit, takže budete muset dobře volit to, co komu budete říkat. Uvědomit si, že jedna věc je pravda a druhá, jestli se jí vůbec máte zabývat a řešit. Dávat pozor budete na to, že máte tendenci v rozhovoru na sebe prozradit docela všechno.

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

Vzpomínat na staré časy budete s někým, koho máte rádi, a těžko se ubráníte mírné sentimentalitě. Na druhou stranu budete mít pocit, že jste spoustu věcí udělali dobře, a ty které ne, máte možnost ještě napravit. Budete se cítit velmi klidně, spokojeně a velmi milovaně.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

Může vás zaskočit žádost od někoho z přátel nebo rodiny, a protože neradi vidíte, když je někdo smutný, pokusíte se pomoci. Nezapomínejte ale ani na sebe, zasloužíte si to nejlepší, tak o tom nepochybujte. Zamyslete se nad tím, co by vám udělalo radost a dovolte si to.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

Ještě než vyrazíte z práce domů, zkontrolujte vše dvakrát, abyste tam nenechali něco, co by vás později mrzelo, nebo naopak neopomněli něco důležitého dodělat. Vaši blízcí budou velmi živí a neodbytní a chvílemi budete přemýšlet, kam před nimi utéct, abyste měli klid.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Chcete znát předpověď?

© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I

S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net