Reklama

reklamní banner

Dnes je sobota 27.05.2017     svátek má Valdemar
Přidat do oblíbených domů

HOROSKOP NA KVĚTEN

Od 26. 5. do 1. 6. 2017
Beran (od 21.3. do 20.4.)

Středem vašeho zájmu se stane domácnost. Budete plní energie, nápadů a chuti do práce, že byste nejraději přebudovali celý dům. Fantazii se meze nekladou a nebojte se experimentovat, jak je vám libo. Pokud máte možnost, zaměřte se i na okolí domu. Budete velmi nadšení z výsledku.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

Čeká vás příjemný a opravdu plodný týden, a to ve všech směrech. Nejvíce to oceníte, pokud máte v plánu lépe si zorganizovat práci, usměrnit výdaje nebo prezentovat nějaký nový nápad a směr. Pokud vás delší dobu láká zahraničí, je na čase využít nabídku, která se objeví.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

Jestli nejste v práci spokojení, je na čase udělat změny. Nemusí to hned znamenat jiné zaměstnání, možná jen potřebujete změnit přístup, urovnat si priority a začít respektovat ostatní. Nenechte se odradit prvotními nezdary a pokračujte ve svém úsilí a dotáhněte to do konce.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

Jste šikovní, i docela kreativní, vše se vám daří, a přesto vás nikdo neocení a ani na penězích svou snahu nepocítíte. Může vás to zklamat a uzemnit, zkuste těmto pocitům odolat a spíše přemýšlejte, jestli je možná změna. Pokud ne, najděte způsob, jak se zatím odměníte sami.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

Budete zářit jako slunce a pozitivně působit na všechny kolem sebe. Navíc hvězdy přejí lásce, tak se nebojte ukázat v celé své kráse. Můžete zaujmout někoho velmi zvláštního, tajemného a zajímavého, a to vás vždycky baví. Nelekejte se věkového rozdílu, obohatí vám život.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

Zajímáte se o vše kolem sebe a teď vás bude nejvíce lákat cizina. Není nic lepšího, než se tam podívat a vám se může naskytnout možnost to uskutečnit. Podívat se na realitu, jak tam lidé opravdu žijí, vnímat jejich kulturu a myšlení. Jediné, co potřebujete, je rozhodnout se.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

Rádi pracujete v klidu, svým tempem a taky rádi lenošíte. Tento týden ale budete energičtí a kreativní. Využijte tuhle energii a na chvíli opusťte své zvyky. Nevyhýbejte se žádným úkolům, protože máte dost schopností na zvládnutí těch největších výzev. Dokonce i změnu práce.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

Budete mít pocit, že máte v hlavě temno, a ať se snažíte jakkoliv, nejste schopni žádné kloudné myšlenky. Začnete si myslet, že nikomu nerozumíte a nikdo nerozumí vám. Bude to sice jen klam, ale přesto se nepouštějte do žádných diskuzí a nenechte se vtáhnout do konfliktů.

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

Daří se vám dobře a vše se vyvíjí k lepšímu a jediný problém, který máte, je čas. Jste tak všestranní a všechno vám připadá tak zajímavé, že si opět naberete víc úkolů, než budete schopni zvládnout. Udělejte si seznam činností, které nesnesou odklad, a soustřeďte se pouze na ně.

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

Na chvíli odsunete práci a povinnosti do pozadí a začnete se víc zajímat o rodinu. Zvýší se vaše schopnost komunikace a empatie, takže se můžete pustit i do diskuzí o delší dobu odkládaných sporných tématech. Najdete uspokojivé řešení a ještě si naplánujete výlet.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

Budete náladovější a rozporuplní více než obvykle. Přehnanou aktivitu vystřídá neskutečná lenost a apatie. Budete z toho sami překvapení a nervózní a ještě více z toho, že to nedokážete vůbec ovládat, natož tomu rozumět. Nejvíce pochopení se vám dostane od partnera, nechte se obejmout.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

Jste velmi dobří řečníci, a když chcete, tak i komici, a umíte všechny opravdu dobře pobavit. Pokud máte před sebou důležité jednání nebo rozhovor, snažte se vše absolvovat v tomto týdnu. Můžete získat velmi dobrý typ na investici, proto buďte vnímaví k zajímavým signálům.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Chcete znát předpověď?

© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I

S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net