reklamní banner

1

 

Patnáctý ročník soutěže O nejhezčí vánoční stromeček


I letos Jihlavské listy připravily pro děti tradiční soutěž O nejhezčí vánoční stromeček. Po celý advent bude jihlavské Masarykovo náměstí zdobit více jak 40 stromečků s originálními ozdobami, které vytvořily děti z mateřských a základních škol. Ozdobené stromečky budou k vidění na náměstí už od 30. listopadu 2017.


Od 5. prosince do 15. prosince 2017 můžete hlasovat a rozhodnout tak o nejhezčím vánočním stromečku. Soutěží se ve dvou kategoriích, základní a mateřské školy. Hodnotné ceny dostanou 3 nejhezčí stromečky z každé kategorie. Hlasovat můžete pomocí kupónu nacházejícího se v tištěných Jihlavských listech s datem vydání 5. prosince 2017, nebo zde na webových stránkách. Hlas z novin má hodnotu 2 bodů a z webových stránek 1 bod.


Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 19. prosince 2017 od 16 hodin na jihlavském Masarykově náměstí. Slavnostním dnem provede moderátor, ceny výhercům předá Eva Krpálková, ředitelka Jihlavských listů, a Jana Valová a Zdeněk Vaňoušek, zástupci firmy TESLA Jihlava, s.r.o.


Po předání cen vystoupí Michal Nesvadba s jeho show.


© 2007 WebRex