1

 

Šestnáctý ročník soutěže O nejhezčí vánoční stromeček


I letos Jihlavské listy připravily pro děti tradiční soutěž O nejhezčí vánoční stromeček. Po celý advent bude jihlavské Masarykovo náměstí zdobit více jak 40 stromečků s originálními ozdobami, které vytvořily děti z mateřských a základních škol. Ozdobené stromečky jsou k vidění na náměstí už od 29. listopadu 2018.


Od 4. prosince do 14. prosince 2018 můžete hlasovat a rozhodnout tak o nejhezčím vánočním stromečku. Soutěží se ve dvou kategoriích, základní a mateřské školy. Hodnotné ceny dostanou 3 nejhezčí stromečky z každé kategorie. Hlasovat můžete pomocí kupónu nacházejícího se v tištěných Jihlavských listech s datem vydání 4. prosince 2018, nebo zde na webových stránkách. Hlas z novin má hodnotu 2 bodů a z webových stránek 1 bod.


Vyhlášení soutěže proběhne ve středu 19. prosince 2018 od 16 hodin na jihlavském Masarykově náměstí. Slavnostním odpolednem provede moderátor Milan Řezníček a po předání cen bude následovat program Šmoulí Vánoce.


Partnerem akce jsou:
Jihlavské listy, Kolektor Tesla Jihlava s.r.o., Statutární město Jihlava, Vodní ráj, Robinson, Bambule, Cukrárna U Brány.


© 2007 WebRex