reklamní banner

1

Známe výherce soutěže


O nejhezčí vánoční stromeček
Jihlavské listy letos připravily pro děti 14. ročník soutěže O nejhezčí vánoční stromeček. Po celý advent jihlavské Masarykovo náměstí zdobí více než 40 stromečků s originálními ozdobami, které vytvořily děti z mateřských a základních škol. Stromečky jsou k vidění na náměstí až do neděle 27. prosince 2016.


Hlasování probíhalo na webových stránkách Jihlavských listů, a pomocí kupónu z tištěných novin. Soutěžilo se ve dvou kategoriích - základní a mateřské školy. Hodnotné ceny dostaly tři nejhezčí stromečky z každé kategorie. Vítězové prvních míst získali kromě deskových her a sladkých odměn také poukaz pro celou třídu na výuku SNAG Golf.


Vyhlášení soutěže proběhlo ve středu 14. prosince 2016 od 16 hodin na jihlavském Masarykově náměstí. Slavnostním odpolednem provedl diváky moderátor Milan Řezníček. Ceny výhercům předala Eva Krpálková, ředitelka Jihlavských listů, a zástupci firmy TESLA Jihlava, s.r.o. paní Jana Valová a pan Zdeněk Vaňoušek.


Po předání cen zahrál pražský divadelní spolek MIMos pohádkové představení Klauní Vánoce, během kterého si s dětmi zpívali vánoční koledy.


Pořadí vítězů:

Kategorie MŠ:

1. místo
Mateřská škola Mozaika Jihlava „U čtyř barviček“, Mahenova 3 (stromeček č. 17).
Počet hlasů 527


2. místo
Mateřská škola Mozaika Jihlava „Juliánka“, Erbenova 37 (stromeček č. 7).
Počet hlasů 477


3. místo
Mateřská škola Mozaika Jihlava U Dlouhé stěny 50 (stromeček č. 26).
Počet hlasů 465


Kategorie ZŠ:

1. místo
Základní škola Otokara Březiny, Demlova 34 (stromeček č. 30).
Počet hlasů 368


2. místo
Adapta Jihlava Mahenova 16 (stromeček č. 34).
Počet hlasů 303


3. místo
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava, Žižkova 50 (stromeček č. 42).
Počet hlasů 275


   


© 2007 WebRex