Reklama
Dnes je středa 18.09.2019     svátek má Kryštof

Jaké plavky jsou letos in?

Ilustrační foto: Pixabay

Ilustrační foto: Pixabay

Plavky již dlouho nejsou brány jen jako nutné zakrytí těla při pobytu u vody. Naopak, i toto oblečení provází vývoj a plavková móda snad nikdy nebyla tak různorodá, jako je právě teď. Jaké plavky tedy ale budou letošní sezonu in?

Přestože na trhu najdeme nespočet bohatě zdobených a pestrých plavek, tuto sezonu jsou v kurzu především plavky jednoduchých střihů a tvarů a s kombinací barev se tolik neexperimentuje. Navíc začínají módní návrháři laborovat nad tím, jak být i v plavkách elegantní, což se odráží na aktuálně dostupných kolekcích.

Kromě jednoduchých střihů a něžných barev i nadále letí retro styl a je jen na vás, která léta si z předešlého století vyberete.

Zatímco padesátá léta se vyznačují vysokým pasem kalhotek a cudnou podprsenkou, pro odvážlivce budou spíše vhodnější plavky z dob osmdesátek, které jsou většinou odvážněji vykrojené a mívají výraznější střih. 

 

Pro ženy : 09.06.2019  Nový komentář   Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net