Reklama
Dnes je pátek 21.09.2018     svátek má Matouš

Třeští projela tiráková svatební kolona

ŘIDIČ kamionu tělem i duší Ondřej Hron si splnil sen, měl na svatbě hned devět tiráků. Foto: David Tesař, davidtesar.com

ŘIDIČ kamionu tělem i duší Ondřej Hron si splnil sen, měl na svatbě hned devět tiráků. Foto: David Tesař, davidtesar.com

 

Asi každý, kdo někdy plánoval svůj svatební den, chce, aby byl dokonalý. Čerstvým novomanželům Ondřeji a Petře Hronovým z Třeště se to na poslední červnový víkend povedlo na 100 procent. Ondřej jako profesionální řidič kamionu chtěl, aby ho na obřad do zámeckého parku v Telči z města betlémů přepravil tahač, v dalším seděla jeho nastávající.

 

Jenže, co se nestalo. Místo dvou tiráků nakonec jich z Třeště odjíždělo do sousedního města hned devět. „To bylo pro nás překvapení. Bylo to i dojemné, protože to byl takový dárek od vedení firmy, kde pracuji, a samozřejmě také od kamarádů,“ povídá ženich.

 

Přibližně 15 kilometrů dlouhá trasa byla zážitkem pro všechny. „Fotili si nás, mávali…,“ vzpomíná Ondřej a dodává, že tahače odstavili na centrálním parkovišti u tamní benzínové stanice.

 

„Na náměstí bychom stejně vjet nemohli, kamiony by se do průjezdné brány nevešly,“ podotýká.

 

Cesta zpět na svatební hostinu na zámku v Třešti probíhala podobně jako trasa na obřad. „Je to sice jen pár dní, ale myslím, že nám s manželkou ještě nedochází, co se stalo, ale užíváme si to,“ říká k tomu.

 

Ondřej ještě podotýká, že společně s nevěstou se chtějí příští týden vydat na Slovensko do Tater a v srpnu mají naplánovanou svatební cestu. „Obě už proběhnou standardním způsobem - autem. Tirákem fakt nepojedeme,“ ujišťuje za oba novomanžele Ondřej Hron závěrem.

Pro motoristy : 29.07.2016  Nový komentář   Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net