Soutěž za pohádkou

Jako každý rok, tak i letos jsme si pro naše nejmenší připravili spousty divadelních pohádek v rámci akce S Jihlavskými listy za pohádkou.


Děti se do pohádkové říše mohou vydat v doprovodu rodičů, prarodičů, tetiček a strýčků, vždy jednou měsíčně v neděli nebo v úterý za doprovodu paní učitelek ze školek a škol.
Pro tento rok jsme si k divadélkům připravili pro děti menší zpestření v podobě soutěže.
Děti před představením dostanou soutěžní arch, na který nakreslí to, co je napadne, když se řekne nedělní / úterní pohádka.


Mohou zapojit svou fantazii a nakreslit buď přímo divadelní představení nebo třeba cestu na něj či zpět. Prostě cokoliv se jim v souvislosti s pohádkou vybaví.


Obrázky pak mohou zaslat k nám do redakce na adresu:

Jihlavské listy,

Fritzova 34,

586 01 Jihlava

 

a nebo je poslat v digitální podobě na email:

 

dawidowicz@jihlavske-listy.cz​​​​​​​


Z došlých obrázků pak vždy vybereme tři vítěze, kteří obdrží po dvou vstupenkách na kteroukoliv nedělní pohádku z programu S Jihlavskými listy za pohádkou.
Těšíme se na výtvory od dětí a na viděnou v divadle Na Kopečku.

Seznam pohádek

Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka - 5. dubna 2020

 

Hraje: Divadélko Romaneto

 

"...já zavolám Kohoutka, Kohoutku můj milý, asi sedí v kurníčku a má dlouhou chvíli..." Velikonoční pohádka s velikonočními zvyky a tradicemi. Veselý příběh z pohádkové vesnice, kde nezvaný host Vajíčkojed Žlutý nakonec společně s paní Kohoutkovou zachrání neposlušného pana Slepičku.

Zobrazuji články 0 - 1 z 1
Divadlo Na Kopečku,
od 15:00 hodin,
délka představení 50 minut
vstup: 70,- Kč
5. dubna 2020  
Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka

 

Hraje: Divadélko Romaneto

 

"...já zavolám Kohoutka, Kohoutku můj milý, asi sedí v kurníčku a má dlouhou chvíli..." Velikonoční pohádka s velikonočními zvyky ...více

© 2011 WebRex