Soutěž za pohádkou

Prosíme o rezervaci míst na tel.č.: 732 506 053

nebo e-mailu:  dawidowicz@jihlavske-listy.cz

 

Jako každý rok, tak i letos jsme si pro naše nejmenší připravili spousty divadelních pohádek v rámci akce S Jihlavskými listy za pohádkou.


Děti se do pohádkové říše mohou vydat v doprovodu rodičů, prarodičů, tetiček a strýčků, vždy jednou měsíčně v neděli nebo v úterý za doprovodu paní učitelek ze školek a škol.
Pro tento rok jsme si k divadélkům připravili pro děti menší zpestření v podobě soutěže.
Děti před představením dostanou soutěžní arch, na který nakreslí to, co je napadne, když se řekne nedělní / úterní pohádka.


Mohou zapojit svou fantazii a nakreslit buď přímo divadelní představení nebo třeba cestu na něj či zpět. Prostě cokoliv se jim v souvislosti s pohádkou vybaví.


Obrázky pak mohou zaslat k nám do redakce na adresu:

Jihlavské listy,

Fritzova 34,

586 01 Jihlava

 

a nebo je poslat v digitální podobě na email:

 

dawidowicz@jihlavske-listy.cz


Z došlých obrázků pak vždy vybereme tři vítěze, kteří obdrží po dvou vstupenkách na kteroukoliv nedělní pohádku z programu S Jihlavskými listy za pohádkou.
Těšíme se na výtvory od dětí a na viděnou v divadle Na Kopečku.

Seznam pohádek

Zakletá princezna - 8. listopadu 2020
Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč

Hraje: Divadlo STUDNA

Základní surovinou je Hrubínův Špalíček pohádek. Přidáme špetku žonglérského umu, krásnou princeznu, hrozného čaroděje s divnou vrbou, vynalézavého Matěje, trochu zpěvu a hrst fantazie... Necháme 50 minut povařit a máme tu Zakletou princeznu. Podáváme na masivní ručně vyřezávané dřevěné scéně. Chutná nejen nejmenším školákům, ale i těm, co školní lavici již dávno opustili.

 

Prosíme o rezervaci míst na tel.č.: 732 506 053

nebo e-mailu: dawidowicz@jihlavske-listy.cz 

...více
O Zlatovlásce - 22. listopadu 2020
Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč

Htaje: Divadlo KORÁB

Klasická pohádka ve verších – jako jedna velká básnička, kterou napsal Josef Kainar – v podání tří herců a sedmi loutek. Pohádka začíná v království, kde jedna stará babička přinese královi hada s tajemným tvrzením, že když ho král upeče a sní, tak začne rozumět, o čem si spolu povídají zvířata. Kuchaři Jiříkovi to při pečení nedá, aby to taky nezkusil. Chamtivý král ale bohužel pozná, že mu z hada někdo kousek ujedl, a pošle Jiříka...více

Pohádka Pirátská - 29. listopadu 2020
Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč

Hraje: Divadlo MIM o.s. Piráti byli vždycky pro každé dítě tajuplnými postavami. A náš příběh o pirátech bude také tajuplný. Stejně jako ostrov, na který se v něm dostaneme s mapou v lahvi a stejně jako tajemství, které skrývá stará dřevěná truhla. A dost možná, že na vás zůstane i kousek pokladu. Interaktivní představení plné pirátských kulišáren a lumpáren, prošpikované námořnickým humorem, ale také písničkami a spoustou živých hudebních vstupů.  

Prosíme o rezervaci míst na tel.č.: 732...více

Jak pan mysliveček se všemi lesními přáteli oslavil Štědrý večer - 13. prosince 2020
Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč

Hraje: Divadlo Romaneto Vánoční setkání Divadélka Romaneta s panem Myslivcem a paní Myslivcovou, děj plný písní a vánočních koled, kdy v závěru celý les plný zvířátek oslaví společně Štědrý večer.  

Prosíme o rezervaci míst na tel.č.: 732 506 053

nebo e-mailu: dawidowicz@jihlavske-listy.cz 

Zobrazuji články 0 - 4 z 4
Divadlo Na Kopečku,
od 15:00 hodin,
délka představení 50 minut
vstup: 70,- Kč
8. listopadu 2020  Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč
Zakletá princezna

Hraje: Divadlo STUDNA

Základní surovinou je Hrubínův Špalíček pohádek. Přidáme špetku žonglérského umu, krásnou princeznu, hrozného čaroděje s divnou vrbou, vynalézavého Matěje, trochu zpěvu a hrst ...více

22. listopadu 2020  Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč
O Zlatovlásce

Htaje: Divadlo KORÁB

Klasická pohádka ve verších – jako jedna velká básnička, kterou napsal Josef Kainar – v podání tří herců a sedmi loutek. Pohádka začíná v království, kde jedna stará babička přinese královi hada s tajemným tvrzením, že když ho král upeče a sní, tak začne rozumět, o čem si spolu povídají zvířata. Kuchaři Jiříkovi to při pečení nedá, aby to taky nezkusil. Chamtivý král ale bohužel pozná, že mu z hada někdo kousek ujedl, a pošle Jiříka za nebezpečným úkolem: získat a přivézt královu budoucí ženu Zlatovlásku. Dobrosrdečný Jiřík cestou pomůže mravencům, rybě a hladovým krkavcům, kteří mu za odměnu pomohou Zlatovlásku získat.

 

Prosíme o rezervaci míst na tel.č.: 732 506 053

nebo e-mailu: dawidowicz@jihlavske-listy.cz 

29. listopadu 2020  Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč
Pohádka Pirátská

Hraje: Divadlo MIM o.s. Piráti byli vždycky pro každé dítě tajuplnými postavami. A náš příběh o pirátech bude také tajuplný. Stejně jako ostrov, na který se v něm dostaneme s mapou v lahvi a stejně jako t...více

13. prosince 2020  Divadlo Na Kopečku, od 15:00 hodin, délka představení 50 minut vstup: 70,- Kč
Jak pan mysliveček se všemi lesními přáteli oslavil Štědrý večer

Hraje: Divadlo Romaneto Vánoční setkání Divadélka Romaneta s panem Myslivcem a paní Myslivcovou, děj plný písní a vánočních koled, kdy v závěru celý les plný zvířátek oslaví společně Štědrý...více

© 2011 WebRex