Reklama
Dnes je středa 19.05.2021     svátek má Ivo

Hitem Vánoc je herní konzole

Ilustrační foto: Pixabay
Ilustrační foto: Pixabay

18.12.2020 Dům, byt, zahrada/Komentáře (0), autor:
David Kratochvíl

Až budete na Štědrý den u vánočního stromečku rozbalovat dárky, které vám nadělil Ježíšek, je dost pravděpodobné, že narazíte na herní konzoly, elektroniku nebo zážitkový poukaz.


Přesně takhle totiž vypadá letošní seznam top 3 nejčastěji pořizovaných dárků podle průzkumů spotřebiteli napříč celým Českem. Bezkonkurenčně ale vede už pátá řada herní konzole, které dodavatelská firma poslala do Česka tak málo kusů, že zoufalí rodiče, kteří chtějí udělat svým dětem radost, neváhají dát za tento hit i trojnásobek původní ceny. 


Nové naskladnění konzole se totiž dá očekávat ve větší míře až na jaře. Na druhém místě není překvapením elektronika, která se v top 3 pohybuje pravidelně. Houfně se pořizují mobilní telefony, tablety a také televize s minimálně 4K rozlišením nebo dražší verze chytrých hodinek.


Poukazy podle průzkumů lidé volí hlavně proto, že mají platnost většinou až jeden rok, a tím pádem obdarovaný bude mít i dostatek času dárek využít, a to i přes nejistý další vývoj aktuální koronavirové situace.

Diskuze k článku

Nový komentář


Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. Výroba www stránek a eshopů
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net