Reklama
Dnes je neděle 05.07.2020     svátek má Státní svátek - Cyril a Metoděj

Tajemství čísel - osobní roční vibrace

Ilustrační foto: Pixabay
Ilustrační foto: Pixabay

Čísla sama vytvářejí vibrace a tyto vibrace mají pro každý rok svůj specifický význam. Říká se jim osobní roční vibrace - ORV.

Nejjednodušší způsob, jak vypočítat ORV, ve které se právě nacházíte, je sečíst dohromady čísla: dne narození, měsíce narození a roku posledních narozenin.

Pokud jste se například naro-dili 13. 9. 1963 (vibrace 5) a teď je červenec 2019, sečtěte dohromady čísla dne a měsíce data narození (1 + 3 + 9) s číslem roku, v němž vychází poslední narozeniny, tedy roku 2018: 1 + 3 + 9 + 2 + 0 + 1 + 8 = 24 a 2 + 4 = 6.

Započali jste tedy život s osobní roční vibrací čísla 5, ale v den svých posledních narozenin, tedy 13. 9. 2018 jste vstoupili do osobní roční vibrace čísla 6. To se změní 13. 9. 2019 v OVR 7.

V ORV 1 si mohou lidé připadat velmi osamělí. Číslo 1 představuje nezávislost, nové začátky a příležitosti, a lidé mají sklon dělat věci více po svém. Rok s ORV 2 se výborně hodí k navazování vztahů. Lidé ochotnější ke spolupráci, chápavější a účastnější. Vše, co se započalo v 1, se může více rozvinout.

ORV 3 přináší myšlenkovou činorodost a vyvolává potřebu uvolnit energii společenskými kontakty, studiem a různými koníčky. ORV 4 znamená fyzickou aktivitu. Naučit se dodržovat určitý rytmus, aby se energie účelně využila a nedocházelo k vyčerpání. ORV 5 představuje obrat a osvobození od všech omezení, kterým člověk podlehl v průběhu předchozích čtyř vibrací. V ORV 6 se otevírá mnoho možností volby.

Odpovědnost a kázeň je podrobena zkoušce. ORV 7 vyvolává změny, které mohou bolet. V přátelských i milostných vztazích, doma i v práci, a i v nitru člověka, jde tedy o rok velmi namáhavý. ORV 8 přináší čas, v němž může člověk znovu získat rovnováhu a klid a vytěžit z minulých zkušeností pochopení a sílu. ORV 9 představuje naplnění a zakončení cyklu a připravenost na další.

Někdy může mít člověk v téhle době pocit, že se mu majetek, situace i lidi „vymykají z rukou“, a to může v těch, kteří nijak netouží po změně ani pokroku, vyvolat úzkost a neklid.

Jana Janoušková, kartářka a numeroložka

Pro ženy : 08.07.2019  Nový komentář   Komentáře (0)
  Přihlaste se prosím do diskuze JL

email / login:

heslo:

Komentáře ke článkům mohou vkládat pouze registrovaní čtenáři

Registrace nového uživatele

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net