Reklama
Dnes je úterý 25.02.2020     svátek má Liliana

Provisiontrade: S námi nemůžete šlápnout vedle! Vsaďte na růžovou!

 

 Mastnota, prach. S průmyslovými pracemi či výrobou ve strojírenských  dílnách, halách a jiných výrobních místnostech je obvykle spojeno množstvím nečistot. Potřebujete tyto prostory vyčistit, ale nemáte k dispozici odpovídající vybavení nebo potřebný personál? Nevadí! S úklidem vám rádi pomohou růžoví odborníci z jihlavské firmy Provisiontrade! Ve svém oboru jsme jedničkou!

 

 Specializací firmy s dominantní růžovou barvou, která má za sebou jedenáct let zkušeností, je prodej a výroba těsnících prvků a dalšího příslušenství. Ale nejen to!
Bohaté zkušenosti má rovněž s čištěním hal, lakoven, průmyslových místností či průmyslové techniky, které má v portfoliu svých služeb od samého začátku.

 

 „Zákazníkům nabízíme nejen mytí a stírání povrchů, ale i úklid v oblastech s vysokými nároky na čistotu a preciznost práce,“ říká  manažer úseku externích a bezpečnostních prací společnosti Provisiontrade Patrik Zodl.

 

 Podle jeho slov je firma schopna zajistit důmyslné čištění v místech s vyššími nároky na pracovníky, například v prostředí se zvýšenými teplotami, koncentracemi laků a rozpouštědel, hlukem či ve výbušném prostředí.

 

 „Díky využití nejmodernějších technologií v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví dosahujeme i ve ztížených podmínkách trvalých výkonů, které uspokojí zákazníka v každém směru,“ dodává manažer.

 

 Čistících a úklidových prací nabízí Provision- trade nepřeberné množství. „Záleží na požadavku zákazníka, respektive na tom, v čem jsme a nejsme schopni mu vyhovět. Není nic jednoduššího než zvednout telefon, zavolat nám a domluvit se,“ říká manažer.

 

 Zkušení odborníci firmy jsou k dispozici téměř kdykoli – ráno, večer, v noci, o svátcích i víkendu. Lidé z firmy se čisticích a úklidových prací rozhodně nebojí: „Když je potřeba, přidají ruku k dílu všichni, včetně manažerů,“ poznamenává Patrik Zodl.

 

 U Provisiontrade lze objednat i čištění strojů. Opět stačí jen zvednout telefon. „Stroj se zanese nečistotami dle provozu a je potřeba ho uvést do původního stavu, aby výsledné produkty měly odpovídající kvalitu,“ popisuje manažer s tím, že čištění může probíhat i mimo halu, „my přijdeme na místo, zhodnotíme situaci, a navrhneme odpovídající způsob čištění a následné údržby.“

 

 Požadovanou součást pracovníci firmy vyčistí a dovezou ji zpět. „Jsme schopni otryskat součásti horkou vodou, pískem, nebo i suchým ledem,“ vypočítává manažer Zodl.

 

 Zdůrazňuje, že v některých případech čištění strojů je často nezbytné  mít ze strany zákazníka k ruce technika. „Naši pracovníci nemohou po rozebrání, vyčištění a opětovném sestavení stroje například naprogramovat jeho čidla. Je potřeba, aby jim asistoval přímo certifikovaný technik.“

 

 Provisiontrade nabízí i řadu výpomocných prací, jako jsou montáže regálů, stěhování, odbornější mechanické práce či řezání nebo broušení přípravků.

 

Jsme vždy o krok dopředu

 Sháníte kvalitní těsnění, ložisko či řemen? Potřebujete pomoci s opravou automobilového veterána, výrobního a užitkového stroje, nebo se zhotovením atypického výrobku? Nevíte, na koho se v tomto směru obrátit? Odpověď je Provisiontrade!

 

 Kroužky, ložiska či manžety jsou v dnešní době standardem internetového prodeje. I je najdete v sortimentu firmy Provisiontrade! Od konkurence se ale odlišuje tím, že zákazníkům dokáže nabídnout i širokou škálu atypických produktů a služeb, kupříkladu repasování pneumatických a hydraulických válců, kovovýrobu, nebo výrobu pružin.

 

 Do standardně poskytované služby firma zahrnuje dodávku přímo k zákazníkovi, poradenskou činnost v oblasti vhodného použití materiálu, nebo optimalizace úrovně nákladů při hledání nejlepšího řešení všech technických problémů.

 

 Prvotřídní materiály a používané výrobní technologie jsou samozřejmostí! V portfoliu služeb jihlavské firmy má své nezbytné místo také polyuretanování a pogumování.

 

 Jaké další produkty zákazníkům ještě nabízí? Například hadice, hydraulické hadice, výřezy a výseky z pryže nebo těsnění (pod hlavu, na výfuk).

 

 V rámci kovovýroby a zámečnické výroby může klient poptávat u firmy prakticky cokoli. „Disponujeme velkým strojovým parkem a přijímáme objednávky prakticky z celé republiky. Pokud to je potřeba, není pro nás problém ke klientovi přijet,“ prozrazuje manažer prodeje Ondřej Zodl.

 

 Na firmu se mohou obracet rovněž majitelé automobilů veteránů. Provisiontrade není servisem, kde vám automobil opraví na počkání, umí však zákazníkům pomoci, je-li to v možnostech firmy, dodávkou komponentů na opravu.

 

 „Nedisponujeme náhradními díly, ale nabízíme alternativu, například v podobě lemovek, těsnění do dveří či výroby plochého těsnění pod hlavy válců či do kompresorů na vysoké teploty nebo oleje,“ upřesňuje Ondřej Zodl.

 

 Pomáháme i zahrádkářům! 

 Práce na zahrádkách vyžadují fungující zahradní pomůcky. Ty pro změnu vyžadují kvalitní údržbu.

 

 Potřebujete poradit s opravou sekačky, zahradního traktůrku či dokonce skleníku? A za rozumnou cenu? Obraťte se na Provisiontrade! Ušetříte čas i peníze!

 

 Provisiontrade pomůže utěsnit i poškozený skleník. Pro tyto účely má na skladě množství tvarových profilů, například „elka“ či „účka“ na plech i sklo. Ochrana proti povětrnostním a dalším vlivům je samozřejmostí.

 

 S prosbou o pomoc se na společnost obracejí i zahrádkáři, jimž se poškodily užitkové stroje – sekačka, traktůrek či kultivátor. V tomto směru zákazníci nejčastěji poptávají řemeny, těsnění pod hlavy válců, těsnící silikon, ložiska, gufera a manžety.

 

 Provisiontrade sice neumí dělat zázraky na počkání, ale nabízí alternativu. „Děláme atypické věci, což znamená, že díly nahrazujeme, protože originály jsou drahé, nebo se hůře shání. Zákazník se na nás obrátí, a my zjistíme, jestli dokážeme jeho ložisko, řemen, těsnění, sehnat. V případě potřeby ho můžeme zaslat zákazníkovi poštou na dobírku,“ upřesňuje manažer Zodl.

 

 Provisiontrade spolupracuje nejen s domácími, ale i se zahraničními firmami, a to jak v oblasti nákupu, tak prodeje.

VYSOČINA kraj, kde podnikáme : 03.03.2015  Nový komentář   Komentáře (0)

Komentáře


Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net