04.07.2007 Kultura
Za hudebníky telčské akademie bude možno vyjet i do Rakouska
TELČ (jv) - Už třináctý ročník hudebních mistrovských kurzů Francouzsko-česká hudební akademie začal o víkendu v Telči. Do 11. července se kolem osmi desítek studentů zúčastní ...Komentáře(0)


