Reklama
Dnes je neděle 07.06.2026      svátek má Iveta

Zdravotní sestřičky se sešly po 55 letech

Foto: archiv autorky Foto: archiv autorky
29.05.2026 Čtenáři píší/Komentáře(0), autor:
Marie Wodáková, Jihlava

Nedávno se uskutečnilo setkání absolventek Střední zdravotnické školy po 55 letech po maturitě (1967/71). Po prohlídce školy jsme společně poseděly, vzpomínaly a také se hodně nasmály. Bohužel, už pět spolužaček není mezi námi. Těšíme se na příští setkání. 

Napište i vy, svůj vlastní článek - formulář ZDE

0 komentářů

Přidat Komentář


Reklama Reklama
Reklama