Řidičem Vysočiny pro rok 2026 se stal motorista ze Žďárska
Celkem 50 posádek a dva motorkáře neodradil vytrvalý déšť a vydali se na 80kilometrovou trať v rámci motoristické soutěže Řidič Vysočiny. Akci tradičně pořádají Jihlavské listy a Vzdělávací zařízení PČR Jihlava. Startovalo se v Pelhřimově, cíl byl v unikátním policejním výcvikovém areálu na Pouštích mezi Třeští a Stonařovem.
Vítězem se stala posádka Miroslav Škapa (Žďár nad Sázavou) a Hana Bělašková (Valašské Klobouky) před druhými Klárou Coufalovou a Lenkou Valešovou (obě Jihlava) a třetími Romanem Pernou se synem Janem ze Salavic.
Více v úterních JL.


