Reklama
Dnes je sobota 13.06.2026      svátek má Antonín

Připomněli jsme si už šedesát let od maturity na stavební škole

Foto: archiv autora Foto: archiv autora
09.05.2026 Čtenáři píší/Komentáře(0), autor:
Karel Voldán

Naše třída 4. A jihlavské průmyslové školy stavební, ročník 1965/66, se 24. dubna sešla po šedesáti letech od maturity. 
Vzpomínali jsme na naše studentská léta, na své profesory a učitele, zvláště pak na ing. architekta Kothbaura, ing. arch. Seligu, ing. Skálu, paní Zudovou a Třešnákovou a pana Fejtka. Pamatovali jsme také na naše již zemřelé spolužáky. 


Dále děkujeme vnoučatům, která na naše setkání dovezla a z něj odvezla své dědy a babičky z Třebíčska a Kněžic.
Těm, kteří se nemohli zúčastnit, přejeme brzké uzdravení, a dá-li Bůh, za dva roky na viděnou.
Foto zleva: Blanka Nosková, Marie Suchá, Vlasta Dubová, Josef Svoboda, Karel Bílek, Josef Šlouf, Milan Královský, František Škrdla, Karel Voldán.

 

Napište i vy, svůj vlastní článek - formulář ZDE

0 komentářů

Přidat Komentář


Reklama Reklama Reklama
Reklama