Zelníček: Co vás nezabije, to vás posílí
Po dvanácti letech zazněl (dosud nepravomocný) rozsudek krajského soudu v kauze Zemědělských staveb a bývalých manažerů ICOMu. V něm padly dva nepodmíněné tresty (pro Radka a Jaroslava Leopoldovy) a dva osvobozující rozsudky. Jeden z nich i pro Františka Zelníčka.
Ten je předsedou krajské organizace ČSSD na Vysočině, bývalým náměstkem primátora a dnes zastupitelem. Nyní je zaměstnán v ICOMu jako dispečer.
3 komentářů
Přidat Komentář



Nejde mi teď o to, kdo je a není vinnen, ale že to trvalo 12 let...to je síla...
Na každou svini se vaří voda,někdy to holt trvá déle.
Tak toto cukroví znám už 30 let. Nic moc práce ani fantazie.