Kazatel Szkuta se loučí
Po osmi letech v neděli opustil Jihlavu kazatel Církve adventistů sedmého dne Karel Szkuta. Do Jihlavy se s rodinou přistěhoval v roce 1999 z Olomouce, nyní byl nadřízenou složkou, Moravskoslezským sdružením Církve adventistů s.d., vyslán sloužit do Ostravy.
"Všem věřícím lidem a všem obyvatelům Jihlavy přeji, aby se jim dobře dařilo a aby mohli pokračovat ve vzájemném dialogu. Aby nevznikaly názorové rozdíly, které by církve a lidi rozdělovaly."


