Povedený Štědrý den! Strávil jej na záchytce
Na letošní Vánoce jako na příjemně strávené, plné pohody a klidu zřejmě nebudou vzpomínat 43letý muž z Velkého Meziříčí, ani jeho syn.
Alkoholem posilněný dvaadvacetiletý mladík svého otce na Štědrý den dvě hodiny po půlnoci vyhodil z domu na ulici a ani zanic ho nechtěl pustit dovnitř. Přivolaní policisté na mol opilého výtečníka zajistili. Provedená dechová zkouška ukázala, že mu v těle koluje 2,22 promile alkoholu. „Protože trvalo podezření, že bude ve svém jednání pokračovat, policisté opilého muže převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy,“ doplnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.


