Na Olomouc vyrazí průvod
Tradiční průvod fanoušků bude předcházet zítřejšímu utkání 1. fotbalové ligy mezi Jihlavou a Olomoucí (20.15 hod.).
Příznivci FC Vysočina vyjdou, v čele s maskotem Ježurou, v 19.00 hod. od Morového sloupu na horním Masarykově náměstí. Vedení klubu připravilo pro účastníky průvodu malé lákadlo. Každý fanoušek, jenž absolvuje celou cestu z Masarykova náměstí na stadion v Jiráskově ulici, obdrží kupon na odběr jednoho piva, respektive nealkoholického nápoje.



Jít v takovém průvodu- to musí být zážitek na celý život.
Tahle "prestižní" akce na kterou někdo přijde, jen když mu to zaplatí pivem či brčou - to bude panečku úspěch! Už se těším na úterní Jiskru, až tam budou psát o velkolepém průvodu ... Jen samozřejmě zamění slovo "vyžírka" za "fanoušek". Jediné co tomu může pomoct, je vzít si příklad z inteligentních projevů "fanoušků" HC Pukla a někoho při tom průvodu oběsit. "Fandové" HC Pukla onehdá oběsili postavu v dresu soupeře a ještě jejich jednatel Ščerbán psal články o Etice fandění... Chucpe jako prase.