Reklama
Dnes je pondělí 08.06.2026      svátek má Medard

Hořel sběrací vůz na slámu

23.08.2012 Zprávy/Komentáře(0), autoři:
Novická Klára,
T T

 

 Tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly ve středu 22. srpna odpoledne ve Zhořci na Pelhřimovsku u požáru sběracího vozu na slámu.

 

 Předběžně vyčíslená škoda dosahuje výše 1,3 milionu korun. Příčinou vzniku požáru byla technická závada na stroji. Informovala o tom mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová. „Jednotkám se podařilo po několika minutách intenzivního hašení oheň lokalizovat. Aby mohla být dohašena jednotlivá ohniska požáru museli hasiči stroj rozebrat,“ popisuje zásah mluvčí. Slámu ze sběracího vozu značky Pottinger Jumbo 800 hasiči vyskladnili a pak důkladně uhasili.

0 komentářů

Přidat Komentář


Reklama Reklama Reklama
Reklama