17.12.2007 Zprávy
Nemocnice Jihlava hlásí: Od soboty zákaz návštěv
JIHLAVA (Pp) - Na Vysočině uplynulý týden přibylo lidí, kteří onemocněli chřipkou.Počet nemocných se za týden zvýšil o čtvrtinu na téměř 2000 lidí na 100 tisíc obyvatel, což je podle ...Komentáře(0)


