Dům zdraví zřejmě změní vlastníka
13.06.2026 Zprávy
Jako by se zde zastavil čas. To se dá na první pohled říci o Domě zdraví v Jihlavě. Největší zdravotnické středisko v krajském městě potřebuje nutně značné investice do oprav.
Vlastníkem objektu je stát prostřednictvím Zdravotního ústavu se sídlem v Ostravě (ZÚO). Mezi lékaři na Domě zdraví se v poslední době rozšířila informace, že se ZÚO chce domu zbavit.
Lékaři, kteří v Domě zdraví ordinují, jsou kvůli tomu neklidní. „Slyšel ...


