Reklama
Dnes je sobota 13.06.2026      svátek má Antonín

Dům zdraví zřejmě změní vlastníka

13.06.2026 Zprávy
Jako by se zde zastavil čas. To se dá na první pohled říci o Domě zdraví v Jihlavě. Největší zdravotnické středisko v krajském městě potřebuje nutně značné investice do oprav. Vlastníkem objektu je stát prostřednictvím Zdravotního ústavu se sídlem v Ostravě (ZÚO). Mezi lékaři na Domě zdraví se v poslední době rozšířila informace, že se ZÚO chce domu zbavit. Lékaři, kteří v Domě zdraví ordinují, jsou kvůli tomu neklidní. „Slyšel ...
Reklama Reklama Reklama
Reklama