Reklama
Dnes je středa 25.11.2020     svátek má Kateřina

Vítejte na stránkách Věštírny Jihlavských listů

Láska, zdraví, vztahy, peníze, podnikání, práce a škola...

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit?  Zajímá vás, jak se vám povede v práci, nebo v podnikání? Získáte partnera vašich snů? Je vhodná doba pro stavbu, či rekonstrukci vaši nemovitosti? Jak se máte rozhodnout? Na co si dát pozor, čemu se vyvarovat? Máte zdravotní problémy? Popište svůj problém a využíte přírodu, aby vám pomohla, poradíme vám, jaké bylinky použít. Zdál se vám sen, kterému nerozumíte? Nechte si jej vyložit.

 

Zeptejte se karet a numerologie. Zeptejte se na bylinky nebo na váš sen. Vyplňte následující dotazník a vyčkejte na odpověď.

 

Vážení čtenáři, od 14. července 2014 jsou služby Věštírny zpoplatněny. Doufáme, že tento krok pochopíte a zachováte Věštírně přízeň i nadále.

 

Cena za jednu otázku je 50,- Kč.
  Jana Janoušková

__________________________________________________________________________

 

 Jana Janoušková z Jihlavy (www.kartarka-jana-janouskova.cz) - numeroložka a kartářka - se výkladem karet zabývá několik let. Má dar jasnozřivosti a telepatie. První známky svých schopností pocítila již v dětství, kdy občas cítila nebo viděla útržky své budoucnosti, věci, které se opravdu staly. Říká, že díky své intuici dokáže vycítit nebezpečí, ale také se vcítit do druhých lidí.

 

 Pracuje s výkladem karet, výkladem snů, zkoumáním energetických center v těle (čaker a aury), s bylinkami a s numerologií. Vše přizpůsobuje potřebě klienta, protože jak říká, každý člověk je jedinečný, a proto potřebuje individuální přístup.

 

 Problémy a starosti v jakékoli oblasti chápe jihlavská kartářka jako výzvy, které nás směřují v životě, které je třeba zvládnout a najít řešení. „Vše má svůj důvod a smysl a vše má svůj čas na řešení. Nic není jenom špatné nebo jen dobré, je třeba najít rovnováhu a svoje místo na zemi, a to je můj cíl při práci s klientem,“ dodává.

 

 Jak se ptát?

 

 Je důležité položit konkrétní otázku. Čím konkrétnější dotaz, tím jasnější odpověď. Odpovědi budou ve dvou až čtyřech větách.

 

 Co kromě otázky, na níž by chtěli znát odpověď, mají zájemci uvádět?

 

 Vždy je potřeba uvést křestní jméno a celé datum narození své i každého, koho se dotaz týká, bez toho na otázku nelze odpovědět. Není potřeba fotografie. Otázky, na které neodpovídám - smrt, výhra, tipy na zápasy apod. Kromě těchto dotazů se můžete ptát na vše, co vás zajímá a co potřebujete vyřešit.
Vyplňte následující dotazník a odešlete jej přímo do věštírny.
Údaje označené * jsou povinné. Pokud se ptáte na partnera zadejte i jeho datum narození a křestní jméno. Děkujeme.

Jméno a příjmení *  
(příjmení nebude na webu uvedeno)

datum narození *
(slouží pouze pro přesnější odpověď, nebude uvedeno)

křestní jméno partnera  

datum narození partnera  

otázka (50Kč) *  

Přidat otázku (+50Kč) | Odebrat poslední otázku

email *  
(slouží pouze k odeslání odpovědi, nebude na webu uveden)


Cena celkem: 50Kč


Platba  Kartou pomocí služby GPwebpay
 Převodem na účet (informace o platbě Vám zašleme emailem)

Pro platbu kartou pomocí služby GPwebpay je potřeba:
1. Vlastnit platební kartu od společností MasterCard, Maestro, VISA nebo VISA electron.
2. Mít od vaší banky povolenou platbu touto kartou přes internet. (Banka zašle přihlašovací údaje, které následně zadáte.)


souhlasím se zasíláním novinek
z věštírny Jihlavských listů
 
Jindra se ptá

Dobrý den Jano, na konci prosince mi končí pracovní smlouva a s ní i nájemní smlouva na bydlení. Chtěla bych se prosím zeptat karet, zda mi pracovní i nájemní smlouvu prodlouží. Děkuji a přeji hezký denJana odpovídá

Dobrý den Jindro

 

na první pohled to vše trochu stojí na vodě a nemá pevné základy. Mohou tam přijít nějaké komplikace, ale z větší části vnímám, že to dopadne dobře a smouvy vám prodlouží. Jen tam možná budou trochu jiné podmínky, větší výdaje nebo něco takového.

 Jana se ptá

Dobrý den Jani, chtěla jsem se zeptat jestli v nejbližší době potkám muže...partnera vztah?DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jani

ano, ale musíte ještě zapracovat na své negativitě. Sama cítite, že jste se změnila a i to, že ještě se potřebujete v něčem dalším posunout. Ne přes muže, od toho tam přijít nemá, ale skrze sebe, jinak to nejde. Máte v sobě krásnou a zářivou sílu, ale musíte být první, kdo ji uvidí. Máte v sobě velkou schopnost sebenaplnění, ale musíte vy první přijmout zodpovědnost za sebe a svůj život. Nečekat, až vám ho někdo vyplní,umíte to sama. Máte v sobě velký dar lásky, ale musíte vy první si dovolit ho rozvítit a zářit ven. Už to napůl máte, jen do toho běžte naplno, přímo do svého středu a užívejte si to. Změny jsou důležité a patří do našeho života, tak teď žijte změnou, tou svou a budete mít vše. 

 Michal se ptá

Dobrý den, prosím Vás, chtěl bych se zeptat jak to vypadá semnou a s manželkou? Jestli nám to vydrží nebo odejdeJana odpovídá

Dobrý den Michale

musím říct, že ten váš vztah vnímám hodně smutný, bolestivý a díky tomu i neupřímný a už se to tam vyvíjí hodně dlouho. A není to jen o vás, ani jí není dobře a už nevěří, že to bude lepší. Vlastně kdyby mohla, tak už odešla, jen má pocit, že na to nemá sílu. Díky tomu je to pro vás oba ještě náročnější. Nakonec nemůžeme ztratit to, co už nemáme a váš vztah teď už není, jen soužití, ale ne vztah. Někdy dokonce musíme jeden druhého ztratit, abychom se znovu našli, jiní, odpoutaní od minulosti a od všeho, co není důležité. A to vy této chvíli nejste schopni poznat. V bolesti a strach vidíme všechno jiné, než jaké to je. Je tu šance, že vaše vzájrmná ztráta, vás k sobě časem znovu přivede zptáky. Možná ji i časem přijmete jako pochopení, proč to vlastně nešlo. V budoucnosti budete daleko spokojenější, než si myslíte, buď spolu, nebo z někým jiným. V tomto okamžiku, byste si měli dovolit přestat se trápit a pustit se, nechat ji odejít s tím, že jen tím poznáte, jestli se ještě máte rádi a patříte k sobě nebo ne. Přeji vám hodně sil. 

 Milan se ptá

Dobrý den najdu ještě letos partnerku která se mi bude zamlouvat a já ji dekujiJana odpovídá

Dobrý den Milane

vy máte velmi zajímavé datum narození a musím říct, že to sám se sebou opravdu nemáte jednoduché. I když si vaše duše tuhle cestu vybrala, z nějakého důvodu, celý život ve vás svádí boj rozum, ego a srdce a intuice. Někdy jste až moc obětavý, někdy zase sobecký a nepřístupný a vše jen proto, abyste se naučil v první řadě otevřít srdce k sobě. Je jedno jak povrchně nebo jinak to na vás působí, tam je totiž ten hlavní rpoblém. Nemáte se rád a ani svůj život. A je jedno, že vám hned proběhnou ty těžké chvíle nebo naopak že jste toho přeci plno dokázal a váš život je svělý. Dovolte si připustit to a chtít to změnit, to jak se vidíte, to jak vnímáte život, lidi, pustit své představy, očekávání a posuzování, zbavte se té velké zátěže zodpovědnosti, to je cesta k lásce. To je cesta, aby jste i vy byl schopný být dobrý partner a dávat a přijímat lásku. Abyste si ji hlavně dovolil. Máte velkou sílu ovlivňovat lidi, ale dokud to půjde jen egem, nebude vám v tom dobře. a už je načase být šťastný, taky si třeba připustit chyby, to je v pořádku, ale i to, že jste se změnil a můžete žít víc ke své spokojenosti. A k ní patří i partnerka. Ale pokud nic nezměníte, ne že byste nikoho nepotkal, to ne, ale nebude to ono. Nebude to fungovat. 

 Zdeňka se ptá

Dobrý den paní Jano, chtěla bych se zeptat,jak to bude s námi dál už to nějak špatně zvládám,ale máme 15 letého syna a nechci mu motat hlavu. Děkuji moc za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

vztahy jsou vždycky složitá záležitost, ale neutíkejte před zodpovědností tím, že si budete namlouvat, že tím motáte synovi hlavu. Vy mu ji motáte už tím, jaký vztah spolu vedete, jak cítí každý den napětí a nejistotu mezi vámi dvěma a neví, co bude dál. Z jedné strany byste oba dva chtěli, aby to fungovalo, ale vlastně už teď jdete každý jiným směrem. Víc od sebe, než k sobě. Oba plní rozporů, pochybností, přetvářky, nevíte, co chcete a proto je vám tak těžko, proto to na vás tak moc doléhá. Potřebujete nejdřív najít způsob, jak se uvolnit a uklidnit, zaměřit se jen a jen na sebe. Přestat bojovat s partnerem, s tím jak se chová a jak žije, přestat se plnit stále dokola strachem, co bude. To vás jen vysiluje a bere vám možnost rozhodnutí. Ale rozhodovat se v to v tomto rozpoložení, vám jen bude přinášet pochynosti, jestli jste udělala dobře. Hledejte cesty spojení se sebou, cestu síly, díky které si budete schopna připustit, co opravdu cítíte, co opravdu chcete, jak na tom váš vztah opravdu je. Pak si uvědomíte, jaký má být další krok, ať rozchod nebo naopak najít společnou cestou, ale jinou, než teď. Popřemýšlejte o osobní konsultaci, je třeba jít do hloubky, nejen se uspokojit jednou odpovědí. potřebuje víc pochopit, abyste našla sílu.  

 Jana se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budou i nadále přetrvávat konflikty mezi mnou a mým strýcem? Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

nenapsala jste mi tam jméno strýce, ale i tak se zkusím zeptat zkrze vás. Zvláštní je, že by to tak nemuselo vůbec být. Nevím, co je předmětem vašeho sporu, ale nějak jste zapomněli, že jste rodina. A taky na to, že je v pořádku, že někdo myslí nebo jedná jinak, než si představujeme a je normální a je úplně jedno, že to chceme jinak. Vy máte dobrý záměr, chtěla byste mít klid, ale to nepůjde tím, že budete chtít, aby byl strýc jiný. Musíte v sobě najít sílu přestat ho řešit, nechtít urovnat to, na co máte třeba jiný názor nebo najít řešení, které byste si přála, když on nechce. Jinak se nepohnete z místa. Věřte si, uvědomte si, v čem jste dobrá, věnujte se tomu a těm, co máte ráda s kým vám je dobře. Nenechte se zatahovat do negativních debat, najděte sílu přijetí a flegmatismu a pak se věci začnou měnit. Možná vám to připadá těžké nebo proč zrovna vy máte být ta rozumná. Ale věřte, že je to por vás a váš klid ta nejlepší cetsa. Navíc pak díky tomu uvidíten některé věci jinak, než teď.

 Leona se ptá

Dobrý den p. Jano, já bych chtěla poradit, co dělat sama se sebou, na co se mám u sebe zaměřit a na čem pracovat. Snažím se soustředit tak nějak na sebe, ale hlavně co, tak nějak nemůžu zastavit hlavu, prostě furt na něco myslím, buď jen tak vytahávám vzpomínky z minulosti, nebo furt přemýšlim nad něčím aktuálním, nebo zase fantazíruju a vymýšlím budoucnost, co by kdyby, a jak by co mohlo být a tak. Chci na chvilku vypnout a nemyslet prostě na nic, ale nevím jak na to, když se snažím, tak se stejně přistihnu, že v hlavě zas něco řeším. Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Leono

to není úplně dobrý dotaz do věštírny, ta je určená víc na jednu jasnou a konkrétní otázku. Jestli hledáte to, že vám někdo řekne udělej za prvé, za druhé za třetí, ta příčina je přesně tohle, tak takhle to nefunguje. Nakonec všechny odpovědi máte v sobě, ve svém podvědomí a jen vy je můžete vytáhnout ven. Přestaňte bojovat a spíš hledejte cesty, jak poznat sama sebe, a na to u mě potřebujete buď velký výklad, numerologický rozbor nebo další možnosti. Ale jednoduchou odověď nehledejte. Ona za tím vlastně je, je to strach, strach který řídí vaše negativní programy a oni řídí vás, nutí vás být neustále ve středu, nenaslouchat svému Já, právě tím, že pořád a nad vším přemýšlíte. Díky tomu máte v sobě chaos a vlastně nevidíte, necítíte, co je opravdu důležité. Ať přijdete za mnou nebo za někým jiným, hledejte cesty, jak se poznat, tím odkryjete jak svou sílu, tak i místa, která potřebují uzdravit od strachu a tím se vám začne uvolňovat hlava. Ne tím, že s tím budete bojovatnebo se nutit do klidu, to si jen vyvoláváte další stres. 

 Simona se ptá

Dobrý den paní Jano, nepíši Vám poprvé avsak, vše co jste mi kdy vyvěštila se tak nějak splnilo. Prosím tedy o další výklad a to ohledně mého vztahu s partnerem. Již delší dobu máme jakousi krizi, nechápu vlastně kvůli čemu, rozčílí ho i maličkost a stále se obhajuje, že se mu nelíbí mé chování. Snažím se co to jde, aby byl spokojený, aby mu nic nechybělo a nijak zle se k němu nechovám. Nyní jsme ve fázi, kdy chce odeme odejít a ukončit náš skoro 6lety vztah. Jsem z toho zničená, mrzí mě, že skončí něco, co jsem se snažila zachraňovat roky, ale již mi došly síly. Stále ho miluji, vím, že i on mě, ale jeho ego je silnější a tak radši odejde. Prosím tedy o radu, jak to bude dál, co Vám karty říkají a co bych měla dělat. Mockrát děkuji za výklad.Jana odpovídá

Dobrý den Simino

 už jen, když si svůj dotaz znovu pořádně přečtete, jako vyznání někho cizího, si musíte uvědomit, co že jste to vlastně žili. Jste spolu šest, let, mluvíte tady o lásce a přitom píšete, že jste nedělala a to jen vy, nic jiného, že jste vztah zachraňovala. To ale není láska, ta zachaňovat nepotřebuje. Mluvíte o jeho egu, ale co to vaše umanuté, které se rozhodlo, že on s vámi bude za každou cenu, až do sebe zničení, protože chcete. Tím se pak z vás stává na jedné straně obět, na druhé manipulátor, který chce, aby ten druhý si přeci uvědomil, že vás miluje a podle toho se začal chovat. Vy jste si vybrala roli oběti a to nemůže nikdy jinak dopadnout, než buď rozchodem nebo velkým trápením.Když se bojíte, co udělá, když ho konečně necháte být, dáte mu pokoj, dovolíte mu nadechnout a hlavě použít svůj rozum, řídit se tím, co opravdu cítí, tak nevěříte ani jemu, ani jeho lásce. Tak byste se sama sebe měla zeptat, proč se držíte takového vztahu, v kterém se ničíte navzájem. Je to jakobyste ho držela pod krkem, říkala nikam nepůjdeš, já tě přeci miluju. Zkuste jen tak pro sebe se postavit před zrcadlo, pořádně si zmáčnout krk a pak se v tom napětí usmát a říkat si, jak se máte ráda. Neomlouvá to jeho chování, ať je jákekoliv, ale vy si nejdříve potřebujete uvědomit, že jste zamilovala do představy  o něm, ne do toho jaký opravdu je. Jasně že mu to chvíli vyhovovalo, byla jste plná nadšení a optimismu a vášně a pěkně ho dotovala energií, ale pak jste začala ztrácet sílu, protože jste mu vůbec nedala prostor, aby se snažil aby přišel na to, jestli se snažit vůbec chce. Říkáte že dala? Ne nedela. Vy jste mu jen vždy na chvíli dala prostor, aby se zachoval tak, jak si představujete a když to neudělal, tak jste znovu zatlačila, zahrnula ho péčí, vodila za ručičku jako mimino. A proto to nefunguje a jemu s vámi už není dobře, vlastě ani vám s ním. Jen se bojíte, bojíte se naučit se být volná, protože vy za tím vidíte být sama. Bojíte si dovolit opravdu lásku, protože ji neumíte dát sama sobě a tak vás strach děsí, že už žádná nepřijde. Jestli má váš vztah mít šanci, jestli tam někde hluboko, je ještě láska, kterou jste společně tak potlačili, musíte ho pustit, a to úplně. Dovolit sobě i jemu volnost, musíte. Zaměřit se na sebe, začít rozvíjet sebe místo obětování se jemu a věřit, že vše doadne tak jak má. Jestli tam láska je pustí vás k sobě, jestli ne, budete volní a připravení pro vztah, který vám bude vyhovovat víc. Máte samozřejmě i další volbu, stále se ho držet zuby nehty, ale to se zničíte, jen se naučíte být zahořklá a nevěřící, nešťastná. Přece z něj nechcete mít dítě, které musíte pořád řídit a hlídat, ale muže, vedle které ho se budete cítit dobře a on vedle vás. Ne proto, že mu budete dělat posluhovačku, ale protože jste ráda na světě, baví vás život a dovolujete si být ženou, ne obětí. Tak je na vás, co si teď vyberete. Chcete to víc pochopit? Přiďte ke mě osobně. 

 Věra se ptá

Dobrý den, jsem v 8 tt těhotenství koncem září mě čeká vyšetření jestli miminko nemá nejake vady chta by jsem se zeptat zda vše bude v pořádku a celkově by mě zajímalo zda celé těhotenství bude bez problémové. Předem děkuji moc za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Věro

víte na těhotenství by se moc nikdo neměl ptát. Už proto, že je to období, které hodně uvolivňují emoce a pak možné problémy, které se mohou jen projevit třeba otekáním nohou si můžete vyložit špatně. Odpovím vám jen tak všeobecně, ale už se na tohle neptejte. Raději pracujte se sebou, hledejte cesty, jak být klidná, uvolněná, zaměřte se na spojení s miminkem a komunikaci s ním a věřte, že vy právě a jen vy, dokážete poznat, co právě potřebuje. Chcete, aby bylo v pořádku, tak se starejte o sebe, své tělo a emoce. Vše by mělo být v podstaě normální, základ máte dobrý, ale i karty ukazují na vaše emoce, vytváření obav a nervozitu. Hlídejte si tlak a i končetiny  budou potřebovat větší péči, aby v sobě nehromadili tlak.Vše, co vás uvolní, vše, co uděláte pro sebe, aby vám bylo dobře, pozitivně ovlivní vývoj miminka a taky jeho povahu. Jestli budete napjatá a nervoózní, vrátí vám to v ubrečeném miminku. Podle mě fyzicky bude vše v pořádku, tak jak má být. Psychicky je to na vás. 

 Jaroslava se ptá

Jak dopadne můj vztah s Pavlem?Jana odpovídá

Dobrý den Jarko

nevím jaký druh vztahu máte, přeokládám, že partnerský, ale moc vyrovnaný teda není. On neví co chce. Je chvíli tak, chvíli zase jinak. Na jednu stranu chce být vztahu otevřený, na druhou by z něj neraději odešel. Vy taky nejste moc v pohodě, i když máte jasnější pocity a hlavně touhy. Měla byste své touhy, přání a očekávání už pustit, jen vás matou a pak nevíte to, co je jasné, tu pravdu. Vy ji ani nepotřebujete říkat, jen ji musíte připustit a pak budete vědět, jak vztah uchopit. Máte se podle karet postavit na vlastní nohy, být sama sebou, jednat  sama za sebe, bez ohledu na to, jak to dopadne nebo ovlivní vztah. Jinak se nepohnete z místa. V tomto vztahu si máte vyřešit něco karmického a to vždy znamená náročnost a výzvu. Něco, co si máme uvědomit, naučit, pochopit. Jestli jste partneři, mohli byste to i zvládnotu, ale musíte se k němu postavit jinak než doposud. Začít si věřit a opravdu být sama sebou a hlavně ho nechtít měnit, řídit, na to musí přijít on sám. Když se vy rozzáříte jako žena. která si věří a nepotřebuje svého muže hlídat, nevstupuje mu stále do jeho prostoru a energie, uvidíte, jak se on uvolní a otevře něčemu nového. Když se budete bát, a stále něco řešit, hlavně za něj nebo hlídat, bude to pro vás oba vysilující a časem spolu nezvládnete být. A nenechte se taky řidit ani od něj, to vám štěstí, ani lásku nepřinese. Teď jste na rozcestí, dokonce můžete procházet krizí nebo se spolu nebavit, to ještě nic neznamená, zaměřte se na sebe a změníte svůj přístup. 

 Alena se ptá

Dobrý den p.Jano.Chtěla bych se zeptat na svou maminku.Žije s mým bratrem a myslím ,že na něm příliš lpí.Ráda bych se podívala za ní domů,kde kdysi jak byl bratr malý, jsem s dětmi hodně pobývala a starala se i o něj, když máti pracovala.Poslední dobou ale má stále nějaký důvod proč nemám přijet,i když vždy tam jedu pouze na 2 dny.Už se mi to zdá divné snad abych něco neviděla nebo někoho nepotkala tam, nebo prostě nevím.Teď zas že vir,ale návštěvy k nim jezdí normálně.Prosím zkuste se podívat co v tom je a zda se tam vůbec někdy ještě podívám.Děkuji Alena.Jana odpovídá

Dobrý den Aleno

věřím, že vás to mrzí, ale není to vztahem maminky k vám. Je sice trochu paličák a egoista, takže když si něco umane, tak s ní nic nehne, ale není to o vás. Je v tom nějaký problém mezi ní a synem, vaším bratrem. ale nevolejte jí a neptejte se. Tohle se musí vyřešit samo jinak, bez vás. Je to jako by se oni dva vedle sebe nemohli hnout z místa, z jedné strany na sobě byli závislí a z druhé se vlastně navzájem táhli dolů. Ano jsou věci, které před vámi tají, snaží se je zkrýt, nedokážu vám přesně říct, co to je. Podle mého pocitu se to týká financí, způsob, jak žijí a manipulace jeden druhého. A vy jste rodina, ta nejbližší, znáte je a hned byste poznala, co se děje a to nechce. Neříkám, že je správné chování, ale v téhle chvíli jí to jinak nejde. Jiné návštěvy ji tak nevadí, protože nejsou tak blizcí. Zkuste se uvonit a úplně to pustit, nechat to plynout a pradva se brzy ukáže a pak to vše líp pochopíte. Částečně mám i pocit, že vás to, že tam nejezdíte, tak trochu chrání, abyste nebyla vtažena  do nějakých problémů. Když se pustíte strachu, jestli tam ještě někdy pojedete, je to jakobyste ustoupila stranou a najednu viděla souvislosti, dojde vám to. Tak se zkuste přestat trápit a bude líp. Neberte to osobně o vás to opravdu není. 

 Natalie se ptá

Dobrý den Jano, ráda bych se zeptala ohledně práce, kterou teď bohužel nemám a sháním. Poslala jsem tolik životopsů jako snad nikdy ne, ale vždy jen do státní správy a bohužel již delší dobu stále nic. Napadlo mě tedy, zda má smysl se ubírat tímto směrem nadále administrativa a státní správa nebo raději něco jiného v jiném oboru , možná opět brigádně třeba a kde bych třeba měla více štěstí, jestli vůbec mám šancí do srpna nastoupit? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Natálie

my už jsme se o těchtle věcěch nekolikrát bavili. Určitě bych se nevzdávala tohoto směru, ne úplně, podle karet, v něm nakonec uspějete. ale zkoušela bych i jiné cesty. Nědky se i tím, že zkoušíme kde co, se nám nakonec uvolní ta cesta po které jsme chětli jít. Chápu, že je to únavné, jak pořád nemůžete najít stáloou práci  ale taky už víte, co všechno tmu bránilo. to už jsme si řekli. V této chvíli jste z hledání tak unavená a tak se bojíte, že ji nenajdete, ne takovou jako byste chtěla. Myslím tím stabilní a dobré peníze, že ani nevěříte, že ji najdete a blokujete si to. A možná vám právě pomůže, začít zkoušet jiné obory, abyste tento tlak v sobě trochu uvolnila, nebyla závslá, napnutá a zaměřená jen na jedné možnosti. Podle mě to, ale do konce srpna nebude, aspoň ne tam, kam byste teď chtěla. Větší šance jsou jinde a k tomuto postupně dospějete. 

 

 Hana se ptá

Dobrý den Jano, zajímalo by mě, jaký vztah ke mě má a co si tento muž o mě myslí. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Hani

tento muž se může chovat trochu zvláštně, nepředvídatelně, někdy i tajemně, protože takový je. Zkuste tak i brát a uvědomte si, že plno jeho reakcí nesouvisí s vámi, ale s jeho povahou, neberte to ososbně. Pak tomu bude líp rozumět, získáte nadhled. Tento muž si o vás myslí je to dobré. Líbí te se mu a myslí na vás. Přesto se nemusí vždy chovat hezky nebo upřímně. Jestli o něj máte zájem, dejte tomu čas, buďte veselá a sama sebou.Jestli nemáte nebo vám to přijde neraálné, tak to jen berte jako fakt, abyste lépe rozuměla jeho chování. 

 Jindra se ptá

Dobrý den Jano, zajímalo by mě, jaký je jeho vztah ke mě. Od prosince jsme si jen psali, teď jsme se párkrát i setkali. Hodně mě v poslední době podporoval a pomáhal odpoutat se od rodiny a odstěhovat se. Bude mezi námi něco víc, nebo budeme dál jenom přátelé? Děkuji a přeji hezký denJana odpovídá

Dobrý den Jindro

ušla jste dlouhou cestu a je opravdu důležité si teď užít radost ze sebe, z nabité svobody a že jste se konečně posunula dál. Vím, že si přejte vztah a je to v pořádku, jen tomu nechte víc volný průběh. Nezaměřujte se teď na své touhy v rámci možného vztahu, ale na sebe a jak vás to změnilo a ještě změní. Je fajn, že vás někdo podpořil, ale už je potřeba stát na vlastních nohách, jinak nemůže být ten, co je vám milý, vašim partnerem, ale jen podporovatelem. Máte docela dobře nakročeno, a tohle je důležité. Je potřeba být dobrou partnerkouu a to můžete být jen, když si posílíte sebevědoí sama za sebe. Opřete se o sebe tak, že se už nebudete opírat o nikoho dalšího. Pak vás nebudou mást představy a očekávání od něj a vy si společné chvíle začnete užívat úplně jinak. Když to zvládnete, budete mít zajímavou šanci rozvinout váš vztah někam dál, až na úrpveň souzenění duší a rovnocenného partnerství. Dokonce i přátelství bude fajn, pokud nepřeskočí ta správná jiskra a které si budete schopná užívat právě proto, že se už od teď opřete jen a jen o sebe. Takže šance tu je ano, ale je třeba ještě na sobě pracovat a dát tomu čas. 

 

Magazín JL/zajímavé články pro vás

Dům, byt, zahrada Nejintenzivnější bytová výstavba za 24 let byla v Praze a Jihlavě

Nejintenzivnější bytová výstavba v Česku v letech 1997 až 2019 byla z větších měst v Praze, Jihlavě a Olomouci. ...

23.11.2020 /Komentáře ()

Váš politik/podívejte se do naší databáze

Vysočina má nového hejtmana, Vítězslava Schreka z ODS

Novým hejtmanem Kraje Vysočina se stal 18. 11. 2020, krajský volební lídr ODS a Starostů pro občany Vítězslav Schrek. ...

18.11.2020 vas-politik.cz

J. Vymazal je poslancem i jihlavským radním

Bývalý jihlavský primátor Jaroslav Vymazal (ODS) vykonává od podzimu také funkci poslance. Důvodem je, že Miroslava ...

16.11.2020 vas-politik.cz

Čtenáři píší Jihlavské listy

Ad 105. výročí narození I. Gablecha (JL 3.11.)

S brigádním generálem Imrichem Gablechem jsem se seznámil při výkonu funkce ředitele Krajského vojenského velitelství v Jihlavě, protože ...

13.11.2020 /Komentáře (0)

Co se s tím dnešním světem děje?

Jako by nestačilo, že všude kolem nás v lesích likviduje stromy kůrovec a teď do toho ještě udeří vlna viru covid–19, kvůli kterému ...

12.11.2020 /Komentáře (0)

Blog JL/diskutujte s námi

PRIOR JIHLAVA

KDO JINÉMU JÁMU Rudolf Slánský 23. listopad20:00Převzato:"Celovečerní televizní dokument s využitím aktuálně ...

24.11.2020 Blog Jihlavských listů/Komentáře (2)
Zdeněk Gryc

Ad. : Proč dnes nevolit ODS (2.10.2020)

Jsem rád, že se především díky těm, co přišli k volbám a volili demokracii, nenaplnilo moje hloupé "věštění" ...

19.11.2020 Blog Jihlavských listů/Komentáře (5)
Miroslav Tomanec, Ing., MBA
Reklama
23.11.2020 AktualityJak se žije Milaně s nezvyklým jménem

Za jaké jméno ji nejvíc zaměňují? Za Milenu, nebo Miladu? „Lidé volí obě varianty zhruba ve stejném poměru. Méně často mě někdo přejmenuje na Miluši,“ odpovídá s úsměvem Milana ...

Komentáře (0)
23.11.2020 AktualityZa zdržení stavby Nad Plovárnou uplatní město pokutu šedesát tisíc

Stavební akce Parkoviště u Mateřské školy Nad Plovárnou, která zahrnovala zbudování chodníku, parkovacích stání a osvětlení, je dokončena. Po dodavateli ale bude chtít město Jihlava ...

Komentáře (0)
23.11.2020 KulturaAkce v DKO se přesouvají do reálu, ale i na internet

DKO Jihlava i na podzim průběžně řeší překládání či rušení domluvených akcí. Některé se nově přesouvají na internet, kde budou vysílány živě. Jak uvedlo vedení Filharmonie G. ...

Komentáře (0)
22.11.2020 AktualityŘízek ze šupináče na sváteční tabuli letos dražší nebude

Podle nejrůznějších anket na internetu to vypadá, že na letošní štědrovečerní tabuli bude ve více jak dvou třetinách jako hlavní chod kapr s bramborovým salátem. Kuřecí, vepřový řízek ...

Komentáře (0)
22.11.2020 AktualityMěsta hledají možnosti, jak podnikatelům pomoci. Na jaře to prý bylo o dost snazší

Samospráva města Havlíčkův Brod v tuto chvíli neplánuje pro rok 2021 financování kompenzací podnikatelům v souvislosti s omezeními, které aktuálně platí v ekonomice. „Samospráva bude ...

Komentáře (4)
22.11.2020 AktualityOchránci přírody prosí o pomoc

Sloupy elektrického vedení jsou pro ptactvo často smrtelně nebezpečné. Své o tom ví pracovníci Záchranné stanice Pavlov na Havlíčkobrodsku, kde se v loni starali o 33 popálených ptáků ...

Komentáře (0)
22.11.2020 SportAtletem Vysočiny je opět Kubelík

Překvapení se nekonalo. Nejlepším atletem Kraje Vysočina v tomto kalendářním roce je podle očekávání Eduard Kubelík, reprezentant klubu Atletika Jihlava. Anketu vyhrál podruhé v řadě. Třešťský ...

Komentáře (0)
22.11.2020 KulturaCD s Vranického hudbou je na světě

Světlo světa spatřil v těchto dnech další, již druhý kompaktní disk s orchestrální tvorbou Pavla Vranického, komponisty přelomu 18. a 19. století z Nové Říše na Jihlavsku. Jak sdělil ...

Komentáře (0)
21.11.2020 AktualityKdyž se stromečky nebudou prodávat, začnou je lidé krást

Pandemie koronaviru nedopadá jen na podnikatele v kamenných prodejnách, ale taky na prodejce vánočních stromků. Obchodníci jsou stále v nejistotě, jestli budou moci jedle, smrky nebo borovice ...

Komentáře (0)
21.11.2020 AktualityŠkoláci jsou od počítačů zpět v lavicích

Do základních škol se ve středu zhruba po měsíční pauze kvůli opatřením proti covidu-19 vrátili žáci prvních a druhých tříd. Na Vysočině se to týkalo přibližně deseti tisíc dětí. V ...

Komentáře (0)
21.11.2020 AktualityNové zastávky zastřeší vegetačním kobercem

Cestující MHD se dočkají nových přístřešků na dvou zastávkách na Brněnském mostě a v Malém Beranově. Jihlavští zastupitelé tento záměr posvětili na svém posledním jednání. Město ...

Komentáře (0)
21.11.2020 SportČtyři mistrovské medaile a dvě vosí bodnutí

Dálkoví plavci letos měli oproti bazénovým kolegům výhodu. Zvládli, až na výjimky, téměř kompletní domácí sezonu. V dobrém bude na tento rok vzpomínat rodina Trněných z Jiřína, hájící ...

Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. Výroba www stránek a eshopů
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net