Reklama
Dnes je pátek 05.06.2020     svátek má Dobroslav

Vítejte na stránkách Věštírny Jihlavských listů

Láska, zdraví, vztahy, peníze, podnikání, práce a škola...

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit?  Zajímá vás, jak se vám povede v práci, nebo v podnikání? Získáte partnera vašich snů? Je vhodná doba pro stavbu, či rekonstrukci vaši nemovitosti? Jak se máte rozhodnout? Na co si dát pozor, čemu se vyvarovat? Máte zdravotní problémy? Popište svůj problém a využíte přírodu, aby vám pomohla, poradíme vám, jaké bylinky použít. Zdál se vám sen, kterému nerozumíte? Nechte si jej vyložit.

 

Zeptejte se karet a numerologie. Zeptejte se na bylinky nebo na váš sen. Vyplňte následující dotazník a vyčkejte na odpověď.

 

Vážení čtenáři, od 14. července 2014 jsou služby Věštírny zpoplatněny. Doufáme, že tento krok pochopíte a zachováte Věštírně přízeň i nadále.

 

Cena za jednu otázku je 50,- Kč.
  Jana Janoušková

__________________________________________________________________________

 

 Jana Janoušková z Jihlavy (www.kartarka-jana-janouskova.cz) - numeroložka a kartářka - se výkladem karet zabývá několik let. Má dar jasnozřivosti a telepatie. První známky svých schopností pocítila již v dětství, kdy občas cítila nebo viděla útržky své budoucnosti, věci, které se opravdu staly. Říká, že díky své intuici dokáže vycítit nebezpečí, ale také se vcítit do druhých lidí.

 

 Pracuje s výkladem karet, výkladem snů, zkoumáním energetických center v těle (čaker a aury), s bylinkami a s numerologií. Vše přizpůsobuje potřebě klienta, protože jak říká, každý člověk je jedinečný, a proto potřebuje individuální přístup.

 

 Problémy a starosti v jakékoli oblasti chápe jihlavská kartářka jako výzvy, které nás směřují v životě, které je třeba zvládnout a najít řešení. „Vše má svůj důvod a smysl a vše má svůj čas na řešení. Nic není jenom špatné nebo jen dobré, je třeba najít rovnováhu a svoje místo na zemi, a to je můj cíl při práci s klientem,“ dodává.

 

 Jak se ptát?

 

 Je důležité položit konkrétní otázku. Čím konkrétnější dotaz, tím jasnější odpověď. Odpovědi budou ve dvou až čtyřech větách.

 

 Co kromě otázky, na níž by chtěli znát odpověď, mají zájemci uvádět?

 

 Vždy je potřeba uvést křestní jméno a celé datum narození své i každého, koho se dotaz týká, bez toho na otázku nelze odpovědět. Není potřeba fotografie. Otázky, na které neodpovídám - smrt, výhra, tipy na zápasy apod. Kromě těchto dotazů se můžete ptát na vše, co vás zajímá a co potřebujete vyřešit.
Vyplňte následující dotazník a odešlete jej přímo do věštírny.
Údaje označené * jsou povinné. Pokud se ptáte na partnera zadejte i jeho datum narození a křestní jméno. Děkujeme.

Jméno a příjmení *  
(příjmení nebude na webu uvedeno)

datum narození *
(slouží pouze pro přesnější odpověď, nebude uvedeno)

křestní jméno partnera  

datum narození partnera  

otázka (50Kč) *  

Přidat otázku (+50Kč) | Odebrat poslední otázku

email *  
(slouží pouze k odeslání odpovědi, nebude na webu uveden)


Cena celkem: 50Kč


Platba  Kartou pomocí služby GPwebpay
 Převodem na účet (informace o platbě Vám zašleme emailem)

Pro platbu kartou pomocí služby GPwebpay je potřeba:
1. Vlastnit platební kartu od společností MasterCard, Maestro, VISA nebo VISA electron.
2. Mít od vaší banky povolenou platbu touto kartou přes internet. (Banka zašle přihlašovací údaje, které následně zadáte.)


souhlasím se zasíláním novinek
z věštírny Jihlavských listů
 

Jindra se ptá

Dobrý den Jano, zajímalo by mě, jaký je jeho vztah ke mě. Od prosince jsme si jen psali, teď jsme se párkrát i setkali. Hodně mě v poslední době podporoval a pomáhal odpoutat se od rodiny a odstěhovat se. Bude mezi námi něco víc, nebo budeme dál jenom přátelé? Děkuji a přeji hezký denJana odpovídá

Dobrý den Jindro

ušla jste dlouhou cestu a je opravdu důležité si teď užít radost ze sebe, z nabité svobody a že jste se konečně posunula dál. Vím, že si přejte vztah a je to v pořádku, jen tomu nechte víc volný průběh. Nezaměřujte se teď na své touhy v rámci možného vztahu, ale na sebe a jak vás to změnilo a ještě změní. Je fajn, že vás někdo podpořil, ale už je potřeba stát na vlastních nohách, jinak nemůže být ten, co je vám milý, vašim partnerem, ale jen podporovatelem. Máte docela dobře nakročeno, a tohle je důležité. Je potřeba být dobrou partnerkouu a to můžete být jen, když si posílíte sebevědoí sama za sebe. Opřete se o sebe tak, že se už nebudete opírat o nikoho dalšího. Pak vás nebudou mást představy a očekávání od něj a vy si společné chvíle začnete užívat úplně jinak. Když to zvládnete, budete mít zajímavou šanci rozvinout váš vztah někam dál, až na úrpveň souzenění duší a rovnocenného partnerství. Dokonce i přátelství bude fajn, pokud nepřeskočí ta správná jiskra a které si budete schopná užívat právě proto, že se už od teď opřete jen a jen o sebe. Takže šance tu je ano, ale je třeba ještě na sobě pracovat a dát tomu čas. 

 


Denisa se ptá

Chtěla bych se zeptat na můj vztah s partnerem. Zda je to můj osudový partner a zůstaneme spolu?Jana odpovídá

Dobrý den Deniso

nemám ráda výraz, osudový partner, to je přeci každý , kdo nám vstoupí do života. Každý v něm plní nějakou roli. Nečekejte na zázrak a vysněného prince, takhle to nefunguje. Chete být  šťastná ? Zaměřte se na sebe, na to jak se chováte sama k sobě, jaký máte přístup k životu, jak se v něm cítite naplněná sama za sebe nebo si vytváříte pocit, že vám tohle má zařídit partner. To totiž není jeho úkol, ale když si to tak nastavíme, jen si k mužům vytváříme očekávání a představy, jak se mají chovat a to vždycky přinese něajké zklamání. Věřte svým instkinktům a pokud svého partnera vnímáte dobře, věřte tomu, i když není dokonalý. I když přijdou chvíle, kdy spolu budete bojovat nebo se učit jeden druhého pochopit a přijmout. Zkuste vy dva spolu více komunikovat o důležitých věcech a tolik se napatlat v malichernostech. Nechtějte z něj mít kamarádku, která vás vždyvky pochopí a vyslechne, on je vaším partnerem a vy ho potřebujete vnímat v jeho můžské rovině. Naučte se říkat si i nepříjemnosti a debatovat, ne dohadovat se. Nemusíte vždycky dojít k nějakému řešení, často stačí navzájem si vyjasnit své postoje. Najděte jistotu sama v sobě a budete daleko jasněji vědět, co k němu opravdu cítíte a kam se váš vztah vyvíjí. Žádné povrzení, že je to ten pravý vám totiž tuhle jistotu nedá, to si jen myslíte. Máte možnost si vybudovt pěkný vztah, ale to nejde bez práce a nepřijde to samo. 

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,mám otázku zda v tomto roce potkám může s kterým budu šťastná?Děkuji a přeji pěkný den.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

velmi toužíte po partnerovi, který vám dá pocit bezpečí a spolehlivosti, ale taky se velmi bojíte, že se takový nenajde. To vás obklopuje energií, která vám brání se seznámit nebo, když už ano, není to to pravé. Zkuste se víc zaměřit na své obavy a strachy a začněte s nimi pracovat, Propouštět je ze sebe, hledat cestu, jak jistotu a bezpečí najdete v sobě. Jak se díky tomu začnete mít konečně správně ráda a budete šťastná sama za sebe, ne díky někomu. Pak se ve vás plno emocí uvolní a vy budete všemu daleko více otevřená. Díky tomu si umocníte šanci, hlavně od září, potkat někoho milého. Možná ne hned partnera, ale muže, který vám ukáže, že se muži umí chovat i jinak, josu různí. To vás posune k možnosti vztahu, v kterém budete dobrou partnerkou a taky spokojená. 

 marcela se ptá

Dobrý den.Jakým směrem se bude ubírat naše manželství,má už manžel o budoucnosti jasno? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Marcelo

ono nejde jen o to, jestli si váš manžel uvědomuje, co chce, ale jestli to víte vy. Moc nevěříte, že bude vše dobré a měla byste se sama sebe zeptat proč. Nečeketjte na zázrak, neupínejte se na představy o vztahu nebo jaký by měl manžel být. Musíte to přijmout tak jak to je a taky si přiznat, co opravdu cítíte a do čeho vůbec máte chuť dávat energii. Místo, abyste hledali možnosti, ať to znamená být spolu nebo ne se jeden druhému vzdalujete a uzavíráte se sami do sebe. Pak spolu bojujete i v obyčejných věcech nebo naopak nemluvíte. Víc než, jak se asi rozhodne manžel je potřeba, abyste se zaměřila sama na sebe. Připustila si, jak přemýšlíte, jak vidíte sama sebe, neopírala se o pocit, že manžel má zařídit, abyste byla spkojená, to můžete jen vy. Když si dovolíte opřít se jen sama o sebe, hledat cesty, jak být sama se sebou spokojená, ať teď máte život jakýkoliv, uvědomíte si, co je pro vás dva dobře. Taky to v čem nemůžete manžela změnit a co vlastné ani není o vás, ale o jeho povaze. touto cestou, kterou jdete se spíš buď rozejdete nebo si budete žít každý po svém ne spolu, ale vedle sebe. A jestli tohle nechcete můsíte udělat změny, první řadě v sobě, dá vám to sílu.

 marcela se ptá

Dobrý den.Měla bych dotaz ohledně dcery.V září půjde do 1 třídy,nástup bude s jistými omezeními.Prosila bych poradit,jak bude nejlépe k učení přistupovat,jak přistupovat k ní samotné popř.zda bude vhodné pokračovat v tanečním kroužku,aby nebyla přetěžována.Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

máte docela složitá témata na řešení a neměla byste je odbývat jen jednou otázkou. Buď se ozvěte, abychom se na to podívali v širším měřítku nebo si najděte nějakého jiného rádce. Důležité je začit u sebe. Jste máma a tak je důležité, jak vy se cítíte, jak jednáte. Čím více si budete věřit, tím v sobě budete mít víc klidu a to dceru rozhodně ovlivní, stejně jako vaše nervy. Navíc jste maminka, vy přeci znáte své dítě, umíte poznat, co je pro něj dobré. Nedívejte se na dceru rozumem, ale srdcem. Pozorujte ji, dovolte ji, aby vám sama ukázala, jaká je ne jakou  ji chcete mít. Vaše dcera je úžasná bytost a přirozenost dětí je poznávat vše nové, být kreativní a užívat si den. Svým klidem to jen podpoříte. Pomůže vám to být trpělivá, když se spolu budete učit, uvědomíte, si, že cokoliv ji zajímá je dobře, i kdyby to bylo jen na chvíli a pak se to změnilo. Uvědomíte si, kdy se snaží jen proto, že vám potřebuje dokazovat jak je dobrá nebo kdy něco vzdává, protože nevěří, že na to má. To přeci dobře znáte sama u sebe. Chcete pomoct dceři, aby si víc věřila a nebála se, změňte to nejdřív v sobě. Čím víc ji budete pozorovat, tím víc uvidíte v čem je stejná jako vy v dobré i špatném. Odpovězte si na otázku, co v takové chvíli pomáhá mě a to samé dobřejte ji. Pak najdete cestu, jak ji podpořit a vést tak, abyste společně našli rovnováhu a jak jste psala nebyla přetěžovaná. 

 Natalie se ptá

Dobrý den Jani, ráda bych se zeptala opět ohledně práce. Práci jsem sice po 2 měsících našla jako pradlena na HPP a i když je ve státní správě, není dobře placená a musim jezdit nočními spoji, abych se tam dostala. Bohužel,také cítím, že tam není ani moc dobrá energie od jedné z pracovnic a tak tam spíš přežívám, abych aspoň teď v těžší době, kdy je nabídek práce méně nějak přežila. Takže zatím tam zůstávám. ale přesto se zase začínám pohlížet i po jiné práci a zkouším nyní státní správu pozici referent,kam posílám cv a která je blíž a lépe placená a ráda bych se zeptala zda tady je šance tu práci dostat nebo ještě bude nějaký čas trvat než najdu něco lepšího než mám teď ? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Natalie

je dobře, že se snažíte a taky, že si umíte už připustit, že něčeho, co vám nevyhovuje, se nebudete držet za každou cenu, hledáte další možnosti.  Možná to chvíli potrvá, ale nakonec najdete lepší variantu, než je práce, v které jste. U práce, o kterou ted uslilujete máte šance tak půl na půl. Je tam více zájemců a je možné, že vyberou někoho jiného, ale určitě bych to nevzdávala. Už jen tím, že se snažíte si otevíráte další možnosti. Dala jste najevo, že máte o práci zájem, teď to nechte, ať se to vyvíjí, ale určitě si dívejte i po dalších možnostech. Máte dost velkou šanci to tento rok vyřešit. 

 Ivana se ptá

Dobry den Jani Najdu v tomto roce partnera vztah ? dekujiJana odpovídá

Dobrý den Ivano

tento rok v první řadě objevíte sama sebe, to jaká jste opravdu, touhu být víc sama sebou. Taky přátele a možná i nové zájmy a směry a urovnáte si v sobě něco, co je spojené s rodinou. Je to důležité a nesnažte se to obejít nebo odfláknout. Tento proces je právě to, co vás směřuje ke vztahu, v kterém byste mohla být spokojená. Nejde jen o to potkat muže, ale hlavně o to, abyste k sobě seděli ke spokojenosti, ne ke strachu a manipulaci. A objevení sama sebe je ten správný krok. Můžete někoho potkat už letos, ale spíš to vidím na příští rok. Zkuste vše, co se vám děje přijímat, že vám to něco ukazuje, někam vás to směruje a pomáhá udělat změny tam, kde je třeba, abyste se sama se sebou cítitla dobře a pevně. Pak budete i pevná partnerka. 

 Alena se ptá

Dobrý den paní Jano.Chtěla jsem se zeptat,zda budu pracovat stále na stejném místě až do důchodu ,popř.i jako důchodce,A jestli stále s nynějším přítelem,či mne čeká změna vztahu?Děkuji moc AlenaJana odpovídá

Dobrý den Aleno

V místě, kde pracujete se mohou vyskytnout komplikace  je možné, že ještě budete řešit změnu. Může to znamenat novou smlouvu tam, kde jste, ale i jiné místo. Každopádně se toho nemusíte bát, nakonec se vše vyřeší. Vztah je trochu komplikovaný, ale to víte. Nejste k sobě úplně upřímní a občas můžete mít pocit, že jste spolu, abyste nebyli sami a pak zase, že se vlastně máte rádi. V tomhle směru určitě změny přijdou, hlavně v tom, že vše, co před sebou skrýváte, se víc odhalí. Záleží na vás dvou, jestli to využijte ke komunikaci nebo se spíš před sebou ještě víc stáhnete. Je to takový boj ega a to není moc dobře. Pokud se chcete na vztah podíívat podrobněji, budete se mlset ozvat na výklad. Je důležité si v první řadě uvedomit, co chcete a cítíte vy, bez vymýšlení. Pak budete vědět, co máte dělat. 

 Jindra se ptá

Dobrý den Jano, moje situace doma se dost zhoršila. Mamka napsala dům na bratra a o penězích, co by mi měl vyplatit se přestalo mluvit. Hledám si bydlení, ale nevím jestli to finančně zvládnu a jestli se mi vůbec podaří najít. Měli by pro mě prosím karty nějakou radu. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jindro

jestli si pamatujete, tak jsme se bavili o tom, že se musíte úplně odpoutat od rodiny, jinak se nepohnete dál, že máte vše pustit a vlastně ani od rodiny, hlavně maminky nic nechtít,protože vás to blokuje a říkám vám to už minimálně dva roky, jestli ne déle. Můsíte si sama uvědomit, čeho se to pořád držíte, čeho se nechcete pustit vy, tak okolnosti vás k tomu prostě donutí.Buď se tomu postavíte čelem nebo se budete blokovat strachy a pak budete jen nemocná. Sílu na to máte, možnosti kolem vás jsou, jen si to musíte dovolit a nečekat na žádnou podporu zvenčí. Tento rok mlžete všechno konečně vyřešit, jen se nadechntěte, neřešte, co rodina a jděte.

 Veronika se ptá

Dobrý den, paní Jano, o co přesně jde v tomto "vztahu"? Je to jen okouzlení, rodící se přátelství nebo něco víc? Jak to vnímá on? Mohlo by to mít do budoucna nějaký smysl? Děkuji!Jana odpovídá

Dobrý den Veroniko

nevnímám to jako budoucí vztah, přesto vám tento člověk do života vstoupit měl. Díky němu se máte něco naučit, taky si v sobě uvědomit. Nejen v čem jste pevná a silná, ale i své slabiny, nevyřešenou minulost, to co jste v sobě jen potlačila a teď se to tlačí napovrch. Zkuste to vůbec neanalyzovat, jen to nechat procházet, být v tom, nevymýšlet, kam to má vést nebo jak se chovat, být uvolněná a spontánní. to je to nejlepší, co můžete udělat. Naslouchejte svou intuici, která vám sama řekne, co vám dělá dobře, co si máte dopřát a co naopak ne. Nebudete se pak bát projevit svůj postoj a názor, bez přemýšlení, jak to on přijme. To vůbec neřešte, ani jeho záměr, stejně neví, co chce a vlastně to ani není důležité. Jediné, co je důležité, co to dělá s vámi v dobrém i zlém, co vám to ukazuje a to rozum nevymyslí. Proto máte být víc ten pozorovatel. Jakmile splní svou roli, pravděpodobně z vaše života odejde. Když se ho budete křečovitě držet, tak vám to přinese jen trápení. 

 Věra se ptá

Dobrý den Jani mám nového přítele rozumíme si je nám spolu dobře. Plánujeme společně bydlení a chtěli by jsme se pokusit o dítě. Podaří se mi otěhotnět v tomto věku. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

problém není věk, ale vaše pochybnosti. Pořád jste ještě plná nedůvěry a obav z budoucnosti, strach někomu se úplně otevřít a věřit v lásku a to trošku blokuje vaši ženskou energii. Zaměřte se na ni, čistěte ji a posilujte, rozvíjejte svou ženskost. Neřešte jestli můžete otěhotnět, ale jestli to opravdu chcete. Pokud ano těšte se na to, radujte se z toho a rozmazlujte se. Cvičte jógu, která vám může pomoci nejen uvolnit napětí v tělě, ale i posílit pánevní dno a žeksé orgány, rozproudit v nich energii a sílu. Tak zpevnit nohy, energii, která je spojená se schopností stát nohama na zemi. vědět, co chci a věřit tomu. Takže můžete otěhotnět, jen je třeba tomu pomoci psychicky. Nelpět na tom, radovat se užívat si.

 Michal se ptá

Dobrý den. Zajímá mě jestli zvladneme se ženou manželskou krizi nebo jestli se rozvedeme a pokud zvladneme odstraní manželka své psychické bloky?Jana odpovídá

Dobrý den Michale

psychika opravdu ovládá váš vztah, ale i ta vaše. Chápu, že je to náročné, ale musíte se přestat představovat, že bude vaše žena jiná. Vymýšlet způsob jak ji k tomu donutit nebo jak ji pomáhat, to nejde. Nemůžete udělat vůbec nic, dokud sama nepřijme, že s tím chce opravdu něco dělat. A i tak se bude pohybovat v nerovnováze. Pokud dokážete přijmout její slabost, třeba i neschopnost se v některých směrech změnit, nebrat vše ossbně a víc se otevřít k ní s láskou a ona se rozhodne opřít se sama o sebe, najít cestu, jak se mít ráda, můžete to zvládnout. V téhle chvíli je to ale velmi napjaté a bolestivé a je víc pravdpodobné, že to už nevydržíte. Je pravda, že někdy pomůže, když si od sebe lidi na chvíli odpočinou, uklidní se, aby si srovnali, co opravdu chtějí a cítí. To by bylo v této situaci pro vás dva asi nejlepší i s tím, že si buď uvědomíte, že se potřebujete a máte rádi, nebo se vám naopak uleví a pak už e nebudete chtít vracet. 

 
Michal se ptá

Kde a kdo nám může pomoci na odstranění manželčiných bloku a uzavření se do sebe.Jana odpovídá

Jak už jsem psala, musí to být ona, kdo o tom nebude jen mluvit, ale bude opravdu chtít. Je plno způsobů, jak si uzdravovat duši, ale dokud člověk sám nechce, má strach nepomáhá nic. Není žádný jedinečný a nejlepší zpsob, jak to udělat. Každému z nás pomáhá něco jiného. Ona se bojí změny, vlastně ani moc nevěří, že by se mohla cítit líp. a vy jak jste unavený, vidíte vše horší než to je, víc to na vás působí. To pak ještě zhoršuje napětí mezi vámi. Ať to vezmete k kterékoliv strany, nemůžete ji pomoct, musí ona sama. Jakmile si sama dodá odvahu a tak zdravě se naštve na ten svůj stav, uvědomí si, že už ji to taklhe nebaví a chce změnu, sama si najde to, co ji pomůže. Vy, ať je to jakkoliv těžké, ji v tom musíte nechat, nezdopovídáte za ni. Zaměřte se na sebe, na to, co vás těší, dává energie a posiluje, to teď potřebujete. Je to takové bolestivé a složité téma, nejlepší by bylo ososbně si o tom popovídat, podívat se do karet hlouběji. Na to věštírna nestačí. 

 Natalie se ptá

Dobrý den Jani, potkala jsem tohoto muže,kterého znám sice už delší dobu, ale občas jsme si jen pouze psali, teď jsme se potkali a bylo to fajn, ale jsem zmatená, zda věřit, že by snad z toho mohlo něco vzniknout? Děkuji NatalieJana odpovídá

Dobrý den Natálie

v této chvíli karty radí, dát tomu čas, vlastně tolik to neřešit a nechtít v této chvíli mít tu odpověď, jestli má vztah budoucnost. Jste zatím oba dva před sebou uzavření, navíc on vám něco tají. Nemusí to být nic hrozného, ale je to tam a ani si není jistý vámi, tak jako vy jím. Nemá cenu ho vzpovídat, jen to přijměte, že to tak je. A právě proto potřebujete čas. Možná jste si jen v minulosti něco nepředali, neřekli a teď je důležité cyklus dokončit, abyste mohli jít dál. Když si to dovolíte, může se váš vztah změnit v životní nebo si dát volnost, ale v té chvíli to budete vědět, aniž byste se ptala. Budete cítit, jestli tento muž má být ve vašem životě. Teď na to ještě nepřijdete a když se budete o to snažit, jen se zablokujete. Dopřejte si tu radost, být a užívat si příjemného jen tak, bez nutnosti vědět, co bude dál. Ne napořád, na chvíli. Posilujte víru v sebe, ne v něj, ta je důležitá. Čím více se opřete sama o sebe a budete si jako žena věřit, tím lehčeji vše bude probíhat. Takže tento vztah je o vás, jak si věříte, jak si dovolíte lásku a tšěstí, bez nádechu pochybností a strachu, ale taky bez snění, jaké by to mohlo být. Když si s tím i tak nebudete vědět rady, zavolejte a popovídáme si. 

 Jana se ptá

Dobrý večer paní Jano,chtěla bych se zeptat na své zdraví a co mě v blízké době čeká. Děkuji za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Jani

jak je psáno věštírna je určená na jednu konkrétní otázku, pokud chcete vedět, co vás čeká, chcete výklad a na ten se musíte objednat přímo u mě. Jste tvořivý, kreativní člověk, ale svou energii vůbe nepoužíváte dobře. Jste taky paličák a občas se snažíte něčeho dosáhnout za každou cenu, moc do všeho jdete silou a to se obrací proti vám. Ať máte za sebou cokoliv, potřebujete pochopit jaká jste, jak sama sobě rozumět a přestat si dělat věci, co vám ubližují. Nemůžete ovlivnit okolí, ale můžete změnit svůj přistup k sobě i k životu a tam je vaše cesta. Vše s čím bojujete, čím se trápíte vědomě i nevědomě se vám odráží na zdraví. Základ zdraví máte dobrý, ale teď je to, jakoby jste měla v kořenech svého stromu života obrovský kámen, který brání, aby kořeny rostly dobře a přijímali živiny. To se pak děje i ve vašem těle. Důežité je, že to můžete změnit, uvolnit a pustit to břemeno. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Oslabená místa máte břicho a nohy, tam se vám uložili vaše strach a boje a ovlivňují celé tělo. Hledejte cestu, jak se uvolnit, posílit v těle i v mysli. Vše, co vás osloví, bude na vás působit dobře je dobré právě pro vás. Neřešte to rozumem, nevymýšlejte rozumovou cestu, řeště to intuitivně.. 

 

Magazín JL/zajímavé články pro vás

Dům, byt, zahrada Na silnicích stoupl počet smrťáků. Řidiči při nehodách mají alkohol

Na Vysočině se od letošního ledna do konce dubna bouralo méně. V meziročním srovnání ale stoupl počet tragických ...

04.06.2020 /Komentáře ()

Váš politik/podívejte se do naší databáze

Kodet tvrdě odsoudil Kalinu, po pár dnech rezignoval na předsedu jihlavských lidovců

Mezi jihlavskými lidovci to vře. Stávající předseda jejich městské organizace Josef Kodet mladší se počátkem ...

20.05.2020 vas-politik.cz

Nízká soběstačnost spolu s pandemií nasvědčují, že se zvýší ceny potravin, říká J. Veleba

Potraviny za určité situace skutečně na pultech řetězců nemusí být, varuje bývalý prezident Agrární komory ČR ...

27.04.2020 vas-politik.cz

Čtenáři píší Jihlavské listy

Jaroslav Hloužek – 100. výročí narození

Každý národ má své hrdiny. Tento muž byl, je a pro vždy zůstane jedním z těch našich. Narodil se 27. května 1920 v Jackově u ...

03.06.2020 /Komentáře (0)

Váš narozeninový snímek?

Hubbleův kosmický dalekohled, v orig. Hubble Space Telescope (HST), legenda moderní astronomie, slaví 30. narozeniny. Mise teleskopu, ...

18.05.2020 /Komentáře (0)

Blog JL/diskutujte s námi

Trápení pana šéfredaktora.

Ve svém listě věnoval pan Klukan v poslední době spoustu prostoru k tomu aby skandalizoval občanský aktivismus ...

14.05.2020 Blog Jihlavských listů/Komentáře (80)
Miroslav Tomanec, Ing., MBA

Zrádná čísla

Nejen na stránkách internetových médií je jako první údaj počet testovaných lidí na koronavirus, počet ...

27.03.2020 Blog Jihlavských listů/Komentáře (67)
Petr Klukan
Reklama
03.06.2020 AktualityKraj přispěje svým nemocnicím na provoz 60 milionů korun

Kraj Vysočina rozdělí mezi pět nemocnic, které zřizuje, 60 milionů korun na provoz. Peníze mají snížit ztrátu, kterou nemocnice mají kvůli růstu platů i koronavirové krizi. Částku kraj ...

Komentáře (0)
03.06.2020 AktualityNa Okružní praskla voda

Mnohé Jihlavany v posledních dnech překvapil ohraničený výkop uprostřed silnice v ulici Okružní, nedaleko benzínové stanice. „Došlo tam k havárii vody. Vodárenská a.s. tam opravovala ...

Komentáře (0)
03.06.2020 AktualityPokuta 30 tisíc i přeložený náklad. Policisté šli po náklaďácích s kulatinou

Pohár trpělivosti přetekl. Policisté na Vysočině ve čtvrtek ráno vyrazili do přísně utajované akce zaměřené na řidiče převážející dřevní kulatinu. Šlo o přímou reakci na dvě ...

Komentáře (0)
03.06.2020 AktualityV jihlavské ulici Leoše Janáčka vyrostl nový hotel, speciálně pro hmyz

Ulice Leoše Janáčka v Jihlavě se po čase převlékla opět do nového hávu. Tentokrát ji skupinka místních nadšenců vyladila na příchod léta. „Je to vlastně spíš takový přechod z jara ...

Komentáře (0)
03.06.2020 KulturaBude-li kapacita omezena, otevřeme víc kinosálů, avizuje říjnová Ji.hlava

Organizátoři říjnového Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava (MFDF) pracují na několika variantách podoby programu v závislosti na vývoji epidemiologické situace. V ...

Komentáře (0)
02.06.2020 AktualityNejdříve přijímací zkoušky, pak maturity

První tři červnové dny patří maturantům a didaktickým textům. Od 8. do 9. června čekají střední školy jednotné přijímací zkoušky a po nich začnou dny ústních a profilových maturitních ...

Komentáře (0)
02.06.2020 AktualityNové Město odejmulo čestné občanství Klementu Gottwaldovi

Zastupitelstvo Nového Města na Moravě schválilo návrh na odnětí čestného občanství komunistickému prezidentovi Klementu Gottwaldovi. Uděleno mu bylo v roce 1948, ještě jako předsedovi vlády. ...

Komentáře (0)
02.06.2020 AktualityKnižní veletrh oslaví 30 let existence vlastní knihou

Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě oslaví svůj letošní 30. ročník knihou Země skrytých úsměvů. Podílelo se na ní 33 autorů. Původně dvouslovný název odkazující na téma ...

Komentáře (0)
02.06.2020 SportBedřich Ščerban: Licenční podmínky pro extraligu na 98 procent nesplníme

Podle jednatele hokejové Dukly Bedřicha Ščerbana nebude mít azyl mimo Jihlavu vliv na ambice. V případě postupu by ale klub těžko sháněl odpovídající extraligové útočiště. Fanoušky ...

Komentáře (0)
02.06.2020 AktualityZ Kostelce do Jihlavy jezdila náhradní autobusová doprava

JL již psaly, že v tomto měsíci měla začít rekonstrukce mostu přes železnici u Dvorců. Kraj však práce odložil na neurčito, protože zrušil výběrové řízení na zhotovitelskou firmu. ...

Komentáře (0)
02.06.2020 KulturaGarbage Art ve Výkladu: Miloš Kameník vystavuje díla z odpadu

Výstavou místního autora Miloše Kameníka s titulem Zplín začala sezóna v Galerii Výklad, ve výkladu někdejší provozovny Potřeby Třešť. Prostor Galerie Výklad v Nádražní ulici v Třešti ...

Komentáře (0)
02.06.2020 AktualitySportovcem roku je plavkyně Janýrová

Závodnice Jihlavského plaveckého klubu Axis Lucie Janýrová vyhrála jubilejní 20. ročník ankety Sportovec Jihlavska. Vyhlášení výsledků se konalo včera ve Velké gotické síni jihlavské ...

Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net