Reklama
Dnes je čtvrtek 13.12.2018     svátek má Lucie

Trendy roku: odlehčenost, přírodní styl a zábavnost

SVATBY v přírodě jsou mezi snoubenci podle svatebních agentur stále oblíbenější.Ilustrační foto: Pixabay

SVATBY v přírodě jsou mezi snoubenci podle svatebních agentur stále oblíbenější.Ilustrační foto: Pixabay

Lidé mají rádi venkovní svatby, nejen obřady, ale i celé hostiny, takové jsou závěry českých svatebních agentur. Svatby na louce, uprostřed lesa a daleko od města, se dostávají do popředí zájmu českých snoubenců. Ideálně se lidé snaží mít vše – tedy obřad i hostinu na jednom místě, pak už nemusí přejíždět.

Nevěsty podle zpráv od českých organizátorů svateb čím dál častěji nemají bohaté princeznovské šaty, a vybírají si spíše jednoduché a pohodlnější. Hodně vedou krajkové, tzv. boho a vintage styl, věneček do vlasů, rozevlátá kytice. Nic už prostě není upjaté a tradiční. V celé svatbě bývá spousta vtipu a odlehčenosti

Větší důraz je také kladený na oblečení ženicha. Největší změna je v tom, že už nejsou jen „doplňkem“ nevěsty. U jejich oblečení nyní vede modrá a šedá barva, používají se slim obleky, a více se nosí motýlek.

Přírodní styl se projevuje také ve výzdobě obřadů a hostin, kromě květin se používají krajky či juta. Lidé se vrací k přírodní části svatby, jak to kdysi bývalo na vesnicích, že se sešli a měli zahradní svatbu.

Pomalu se ale ustupuje od tradic. Někde se už ani nerozbíjí talířek, a snoubenci se hodně věnují zábavě pro svatebčany. Bývají zváni barmani, různé show, kouřové drinky, karikaturisté, kouzelníci… Ženich s nevěstou prostě chtějí, aby ten jejich den byl nezapomenutelný nejen pro ně, ale i pro ostatní.

Více o svatbách v magazínu v tištěném vydání JL s datem 9. 3. 2018

Pro ženy : 09.03.2018  Nový komentář   Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net