Reklama
Dnes je pondělí 16.09.2019     svátek má Ludmila

Autocentrum BUPI, s.r.o. autorizovaný prodejce vozů značky KIA

 

 Autocentrum BUPI, s.r.o. je společnost s ručením omezeným, která vznikla v prosinci roku 1995. Jejím jednatelem je pan Karel Pilný. Sídlem firmy je Loket – Brzotice 45, Exit 66 dálnice D1 směr Praha. Firma se od počátku zaměřila především na prodej nových vozů KIA a SUZUKI.  

 

 Vývoj trhu s novými vozy je nesmírně dynamický a proměnlivý, v posledních letech i značně kolísavý. Na tomto pomyslném hřišti se usadilo opravdu velké množství hráčů a každý z nich se snaží získat pro sebe co největší část hrací plochy. Nabídka je veliká a konkurence nespí. Je tedy třeba se mezi mnoha subjekty zviditelnit, vymezit v tom nejlepším smyslu slova.

 

 Společnost Autocentrum BUPI, s.r.o. provozuje dva autosalony: v Lokti - Brzoticích, u sjezdu 66 dálnice D1 směrem na Prahu a v Rantířovské ulici 497 v Jihlavě. Od roku 1997 získáváme nové a nové zákazníky. KIA má ve svém programu základní myšlenku : KIA Rodina. Tímto základním mottem se AC BUPI nekompromisně řídí. Všichni naši zákazníci, kteří nám dali svou důvěru, se stávají členy jedné velké společné rodiny.

 

 Jsme hrdí na to, že všechny naše zákazníky dobře známe, jsme hrdi na to, že o každém z nich víme mnoho podstatných informací, se kterými se nám nebojí svěřit.

 

 Jsme pyšní na důvěru, kterou nás zákazníci poctí, a naším prvním úkolem, ba zákonem je jejich důvěru nezklamat. Budujeme dlouhodobý vztah postavený na jistotě, spolehlivosti, poctivosti a vysoké kvalitě prací a služeb. Jsme si vědomi staré a osvědčené pravdy, že pouze spokojený zákazník se vrací ke svému prodejci a často nepřichází sám. Doporučení zákazníka je nejlepší vizitkou prodejce a servisu.

 

 Možná jsme stále tradiční a řídíme se zásadou „Náš zákazník – náš pán“, ale na dobrých tradicích je třeba stavět budoucnost.  Vážíme si důvěry a věrnosti všech našich klientů a těšíme se na další spolupráci nejen s nimi, ale také se všemi novými zájemci o vozy KIA, kteří nás poctí svou důvěrou.   

 

 Modelová řada vozidel KIA je úplná a nabízí velmi praktické, pohledné a spolehlivé vozy. Největším mezi malými je KIA Picanto, pohodlný vůz do města nejčastěji prodávaný v tříválcové verzi 1,0 s nízkou spotřebou paliva. Následuje segmet B: KIA RIO, malé MPV KIA Venga – ne nadarmo se jí říká malý velký vůz, řešení vnitřního prostoru je opravdu velkorysé a láká i příjemným vysokým posedem, snadným nastupováním a vystupováním.

 

 V segmentu C se usadila stálice značky KIA -  KIA Cee´d, elegantní, dynamický, prostorný, euforický vůz rodinného typu, který splní nejnáročnější přání. Pro rodiny s dětmi či pro ty, kdo potřebují opravdový prostor, nabízí KIA MPV KIA Carens.

 

 Příjemně prostorný uvnitř, elegantní navenek. SUV jsou u značky KIA zastoupeny KIA Sportage a KIA  Sorento.  Svým výjimečným designem si KIA Sportage získala naprosto zaslouženou oblibu a na našich silnicích je nejen velmi hojně zastoupena, ale také zcela nepřehlédnutelná. Jejím větším sourozencem je zcela nový model KIA Sorento. Sorento je vůz pro opravdu náročné, pro ty, kdo se nespokojí jen tak s něčím, pro ty, kteří si přejí vyčnívat v tom nejlepším smyslu slova. Modelovou řadu v České republice doplňuje KIA Soul  - vůz pro vyhraněné osobnosti, které milují odlišnost, nápaditost a nebojí se změny. Elegancí a dynamikou naprosto uchvacuje limuzína značky KIA  - KIA Optima v provedení sedan nebo kombi.

 

 Své zákazníky hýčkáme, jsme jim spolehlivou oporou a sloužíme jim ve všech situacích. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si v našich autosalonech rozhodně vyberete ten správný vůz.

VYSOČINA kraj, kde podnikáme : 03.03.2015  Nový komentář   Komentáře (0)

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net