Dnes je pondělí 25.09.2017     svátek má Zlata

Kometa byla i podruhé nad síly Jihlavy

V odvetě podali lepší výkon, přesto to opět nestačilo. Hokejisté jihlavské Dukly podlehli brněnské Kometě i ve druhém přípravném utkání. Na půdě mistra včera padli výsledkem 1:3.

Podobně jako v zápase na Vysočině hostům nevyšel vstup. „Nezačali jsme vůbec dobře. Proti tak kvalitnímu soupeři musíme hrát úplně jinak,“ řekl asistent jihlavského trenéra František Zeman. Extraligový mistr, nastupivší ve výrazně omlazené sestavě, si vypracoval v první třetině dvoubrankový náskok, z kterého „žil“ prakticky až do konce.

Jihlavany probudila úvodní přestávka a od druhé části podstatně lepší. Krátce před polovinou utkání snížil Kajínek utěšenou střelou na 2:1. Vzápětí gólman Volden zneškodnil trestné střílení brněnskému Garajskému. V závěrečném dějství Kometa pozorně bránila a při soupeřově power play přidala poslední trefu.

Dodejme, že v sestavě hostů se objevil slovenský útočník Filip Surovka. Sedmadvacetiletý hokejista je v Dukle na testech.

Přípravné utkání

BRNO – JIHLAVA 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky:  6. H. Zohorna, 14. Dočekal, 60. Štencel – 28. Kajínek. Rozhodčí: Čech, Skopal – Komínek, Otáhal. Vyloučení: 7:9, navíc Haščák (B) a Hubáček (J) 10 min. Bez využití. Diváků: 3.326.

Brno: Dostál – Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Mikyska, Dujsík, Süss – Káňa, Němec, Haščák – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Havránek, Dočekal, R. Zohorna – Střondala, Plášek, Gajarský.

Jihlava: Volden – Šidlík, Půža, Suchánek, Bryhnisveen, Zdráhal, de la Rose, Ulrych Kajínek – Macík, Diviš, Hubáček – Semorád, Zeman, Anděl – Surovka, Čermák, Žalčík – Skořepa, Čachotský, Jiránek.

Autor: Michal Boček
Sport : 18.08.2017  Nový komentář   Komentáře (0)