Dnes je úterý 26.09.2017     svátek má Andrea

Z Vyškova přivezli očekávaný postup

Na půdě papírového outsidera prohrávali, utkání ale dovedli ke kýženému konci. Fotbalisté FC Vysočina včera postoupili po výhře 4:1 ve Vyškově do 3. kola pohárové soutěže MOC Cup. Dalšího soupeře určí Jihlavanům los.

„Domácí bojovali. Byl to běhavý a nepříjemný soupeř. Jenomže prakticky okamžitě po inkasování jsme ovládli hřiště, a bylo jen otázkou času, kdy svoji převahu zúročíme,“ řekl hlavní kouč vítězů Ivan Kopecký.

Mužem zápasu byl středopolař Filip Novotný, jenž do přestávky dvěma brankami otočil skóre, a ve druhém poločase na jeden gól přihrál. Vysočina tak splnila roli favorita a může se v klidu připravovat na nedělní prvoligovou bitvu s Plzní, kterou hostí na svém stadionu (17 hod.).

MOL Cup – 2. kolo

VYŠKOV – JIHLAVA 1:4 (1:2)

Branky: 2. Koudelka – 26. a 36. Novotný, 54. Štěpánek, 81. Dvořák. Rozhodčí: Dubravský – Horák, Lakomý. ŽK: Praks, Koudelka, Josl – Záviška. Diváků: 826.

Jihlava: Rakovan – Pecháček, Tlustý, Rosa, Nový – Záviška, Vaculík (61. Hronek), Štěpánek, Novotný (84. Popovič) – Dvořák, Klíma (71. Daníček).

Autor: Michal Boček
Sport : 17.08.2017  Nový komentář   Komentáře (0)