Reklama
Dnes je pondělí 18.06.2018     svátek má Milan

Vítejte na stránkách Věštírny Jihlavských listů

Láska, zdraví, vztahy, peníze, podnikání, práce a škola...

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit?  Zajímá vás, jak se vám povede v práci, nebo v podnikání? Získáte partnera vašich snů? Je vhodná doba pro stavbu, či rekonstrukci vaši nemovitosti? Jak se máte rozhodnout? Na co si dát pozor, čemu se vyvarovat? Máte zdravotní problémy? Popište svůj problém a využíte přírodu, aby vám pomohla, poradíme vám, jaké bylinky použít. Zdál se vám sen, kterému nerozumíte? Nechte si jej vyložit.

 

Zeptejte se karet a numerologie. Zeptejte se na bylinky nebo na váš sen. Vyplňte následující dotazník a vyčkejte na odpověď.

 

Vážení čtenáři, od 14. července 2014 jsou služby Věštírny zpoplatněny. Doufáme, že tento krok pochopíte a zachováte Věštírně přízeň i nadále.

 

Cena za jednu otázku je 50,- Kč.
  Jana Janoušková

__________________________________________________________________________

 

 Jana Janoušková z Jihlavy (www.kartarka-jana-janouskova.cz) se výkladem karet zabývá několik let. Má dar jasnozřivosti a telepatie. První známky svých schopností pocítila již v dětství, kdy občas cítila nebo viděla útržky své budoucnosti, věci, které se opravdu staly. Říká, že díky své intuici dokáže vycítit nebezpečí, ale také se vcítit do druhých lidí.

 

 Pracuje s výkladem karet, výkladem snů, zkoumáním energetických center v těle (čaker a aury), s bylinkami a s numerologií. Vše přizpůsobuje potřebě klienta, protože jak říká, každý člověk je jedinečný, a proto potřebuje individuální přístup.

 

 Problémy a starosti v jakékoli oblasti chápe jihlavská kartářka jako výzvy, které nás směřují v životě, které je třeba zvládnout a najít řešení. „Vše má svůj důvod a smysl a vše má svůj čas na řešení. Nic není jenom špatné nebo jen dobré, je třeba najít rovnováhu a svoje místo na zemi, a to je můj cíl při práci s klientem,“ dodává.

 

 Jak se ptát?

 

 Je důležité položit konkrétní otázku. Čím konkrétnější dotaz, tím jasnější odpověď. Odpovědi budou ve dvou až čtyřech větách.

 

 Co kromě otázky, na níž by chtěli znát odpověď, mají zájemci uvádět?

 

 Vždy je potřeba uvést křestní jméno a celé datum narození své i každého, koho se dotaz týká, bez toho na otázku nelze odpovědět. Není potřeba fotografie. Otázky, na které neodpovídám - smrt, výhra, tipy na zápasy apod. Kromě těchto dotazů se můžete ptát na vše, co vás zajímá a co potřebujete vyřešit.
Vyplňte následující dotazník a odešlete jej přímo do věštírny.
Údaje označené * jsou povinné. Pokud se ptáte na partnera zadejte i jeho datum narození a křestní jméno. Děkujeme.

Jméno a příjmení *  
(příjmení nebude na webu uvedeno)

datum narození *
(slouží pouze pro přesnější odpověď, nebude uvedeno)

křestní jméno partnera  

datum narození partnera  

otázka (50Kč) *  

Přidat otázku (+50Kč) | Odebrat poslední otázku

email *  
(slouží pouze k odeslání odpovědi, nebude na webu uveden)


Cena celkem: 50Kč


Platba  Kartou pomocí služby GPwebpay
 Převodem na účet (informace o platbě Vám zašleme emailem)

Pro platbu kartou pomocí služby GPwebpay je potřeba:
1. Vlastnit platební kartu od společností MasterCard, Maestro, VISA nebo VISA electron.
2. Mít od vaší banky povolenou platbu touto kartou přes internet. (Banka zašle přihlašovací údaje, které následně zadáte.)


souhlasím se zasíláním novinek
z věštírny Jihlavských listů
 

Věra se ptá

Dobry den Jani budu jeste nekdy tehotna a vezmeme se s pritelem.DekujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

mohla byste být těhotná, ale okolnosti tomu nebudou přát. Bohužel tam svatbu nevidím, spíš problémy ve vztahu, to by chtělo řešit.

 Magdalena se ptá

Zdravím, paní Jano. Prosím o odpověď, zda má manžel s ohledem na zdrav. stav,zdrav. dokumentaci a vyjádření lékaře reálnou naději, že mu přiznají inval. důchod. Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Magdaléno

pravděpodobně ho dostane, ale je možné, že jen částečný, protože je tam míň peněz.

 Petra se ptá

Dobrý den Jano, manžel si našel jinou a nechce se rozvádět. Mám tento krok udělat první a rozvést se s ním? Jak se mi povede po finanční stránce.Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

já hlavně nevím jestli se vůbec rozvedete. Spíš to vypadá, že zůstanete, i když vás chápu. Je možné, že vám budou bránit i peníze, protože ty moc dobře nevycházely. Možná si budete žít každý po svém nebo i tak to spolu nějak zvládnete, nevím, ale rozvod tu zatím není. Můžete i žít každý jinde, ale v této chvíli vás karty od rozvodu odrazují.

 Jana se ptá

Milá Janičko, ještě jednou se vracím ke krádeži kol u mé dcery a uvedla jsem jejího švagra, který má pošramocenou minulost, byl závislý na automatech a kradl věci otci i bratrovi. To mne dnes ráno napadlo, když jsem si znova četla Vaši odpověď. Moc děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

já jsem si netroufala úplně označit někoho z rodiny, ale opravdu jsem tam viděla někoho hodně blízkého rodině. Nevím jestli to byl přímo on, mohl by nebo dal typ.

 Zdenka se ptá

Milá Janičko, děkuji moc za odpověď. Z toho co jste mi řekla, tak na vše dokážu odpovědět proč to tak je. Budeme na tom pracovat. Přeji sluníčkový den a mějte se krásně.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeni

to jsem moc ráda, že vám moje odpověď pomohla. Přeji hodně štěstí a abyste vše zvládla, jak si přejete.

 Kristyna se ptá

Chci se zeptat jestli udělám na poprvé autoškolu..Jana odpovídá

Dobrý den Kristýno

vypadá to spíš na opravné zkoušky, ale ty už byste měla zvládnout dobře.

 Vendula se ptá

Dobrý den. Co mě čeká na mém současném pracovišti a zda tam zůstanu. Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Vednulo

začátek nebude moc jednoduchý, naučite se vycházet s ostatními, ale i zvládat práci a tempo. Snažte se to vydržet a dát tomu čas. Nakonec byste mohla být i relativně spokojená, ale i tak se tam objevila změna. Takže buď to bude i v rámci podniku a dostanete stabilnější smlouvu nebo využijete ještě jiné pracovní příležitosti, ale budete spokojená.

 Ivana se ptá

Dobrý den paní Jano, žiju již ve víceméně nefunkčním manželství, ale mám přítele, kamaráda, ke kterému začínám cítit daleko víc, než jen přátelství. Cítí totéž on ke mě? zajímalo by mě, zda se v budoucnu spojí naše životy ve vzájemném, vztahu, lásce a zda to bude fungovat. V současnosti je pro mě velkou nadějí a dost se k němu upínám a myslím na něj. Tuším, že je to vzájemné, ale on se moc neprojevuje a jsem proto na pochybách.Jana odpovídá

Dobrý den Ivano

ona tam je přitažlivost, to je pravda, ale zatím ne taková ta správná láska. Vás tahle možnost přitahuje, ale bojíte se, že to nepůjde. On vás vnímá velmi dobře, cítí taky přitažlivost, ale neví jestli tomu má věřit. Největší problém bude v tom, jestli se vám navzájem podaří otevřít své srdce. Oba dva to moc držíte v sobě, moc jste opatrní. Pokud se vám to podaří, budete mít mezi sebou moc pěkný vztah. Jestli ne, tak tam bude jen taková tajná nesplněná touha.

 Petr se ptá

Dobry vecer, je to ma kamaradka a chtel sem se zeptat jeszli by jsme mohli mit spolu v budoucnu vztah, jak to vidi vaše karty? Byli by jsme spolu šťastný a spokojeny? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Petře

tohle kamarádství do vztahu nepůjde ani bych to moc neradila. Vy ani nejste schopný si uvědomit, co k ní cítíte a ani si tím vším kolem vás. Jako kamarádi to jde, ale jako partneři spolu nebudete moc spokojení. Je možné, že to zkusíte, ale bude to takový vývoj od ničeho k ničemu. Ještě bych tuhle variantu na vašem místě fakt zvážila.

 Michaela se ptá

Dobrý den, chci se zeptat, po nemoci jsem vypadla ze své živnostenské činnosti. Zajímalo by mě, jestli se ještě vrátím do původních kolejí, nebo je to už vše ztracené. Ještě mám práci na plný úvazek a tam je to snad OK. Děkují za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Michaelo

zatím bych se té živnosti nevzdávala. Půjde to sice pomalu, ale nakonec to zase rozjedete. Tento rok bude trochu ztrátový, ale příští už by měl být lepší a mělo by to začít pomalu fungovat.

 Gabriela se ptá

Dobrý večer Jano. Chtěla bych se zeptat zda, jak a kdy zvládnu svou finanční situaci, která mě nyní dost děsí. Povede se mi už konečně lépe? Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

děkuji za pochvalu, moc si jí vážím. Zatím to zvládáte a chápu, že se bojíte, ale pokuste se si to tak nepřipouštět. Čím více se bojíte financí, tím větší přítěží budou. Tento rok bude hodně náročný, karty i varují, abyste zvažovala každý krok a jednu chvíli to i může vypadat, že vás štěstí opustilo. Určitě to nevzdávejte a bojujte. Příští rok se trošku zmírní a bude hodně záležet na vašich dalších krocích a rozhodnutích, ale můžete to zlepšit. V klidu finančně a spokojeně pracovně budete tak za pět let.

 Petra se ptá

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat na náš vztah, už šest let se spolu scházíme a rozcházíme, přítel je ženatý, jak to bude mezi námi dál? Rozvede se? můžeme být spolu?? Co ke mně vlastně cítí?? Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

on vás má rád, vnímá vás jako řekněme kartnerku, ale do budoucna vidím problém právě v jeho přístupu. Buď budete muset čekat opravdu hodně dlouho nebo se nerozvede vůbec. Pak bude záležet i na vás, jestli i tak ho budete chtít nebo na to přestnete mít slíu.

 Michaela se ptá

Dobry den,chtela bych se zeptat, kdy s manželem můžem očekavat přírustek do rodiny.Jana odpovídá

Dobrý den Michaelo

odráží se na vás váš vztah s maminkou. Je tam něco špatně nebo tam mohou být i starosti, smutné děství apod. Má to vliv na otěhotnění, protože se to odráží do druhé čakry, která tohle kromě jiného ovlivňuje. Pokud by se vám to nedařilo, tak byste měla přijít na srovnání a zhodnocení energií ve vás, abste i pochopila, co se ve vás děje a jak s tím zacházet. Příští rok je celkem pozitivní na dítě, teda po vašich narozeninách.

 Kaťa se ptá

Dobry den.. jani psala jste ze s naseho vztahu nic nebude. proto ma otazka smeruje proc mi pise jak je ma rad , ze jsem pro nej dulezita s dovolene mi privezl darek atd ? nehecuji ho spis kamaradi at se na me vykasle? DekujiJana odpovídá

Dobrý den Káťo

na podrobnosti o vztahu mezi vámi i o všem životě byste měla přijít na výklad, protože tam jsou pak líp vidět i vlivy okolí a vše, co vliv má. On je plačák, ale taky si nevěří a tak si někdy může vnukout špatnou myšlenku, vyvodit mylné závěry, na základě kterých pak špatně zareaguje, třeba i tím, že vztah ukončí nebo nerozvine. Určitě ho přitahujete, ale není zamilovaný a hlavně nemá v sobě ujasněné city. Nejde ani tak o kamarády, jako o jeho nestálou povahu.

 Zuzana se ptá

Najdu si někdy přítele?Jana odpovídá

Dobrý den Zuzano

samozřejmě, že najdete. Nebuďte netrpělivá a snažte se být víc světu otevřená. Příští rok bude pro vás příznivější na hledání vztahu i na lepší výběr partnera. Rozhodujte se sama za sebe, občas se necháte ovlivňovat a usmějte se na svět, pak bude přitažlivější.

 Věra se ptá

Chtěla bych se zeptat, zda si v nějaké blízké době dcera najde k sobě partnera nebo přítele se kterým by si rozumněla. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

je to kolem dcery trochu složitější, protože moc mužům nedůvěřuje, ale taky si k sobě přitahuje nespolehlivé muže. Má to trochu souvislosti i s rodinou a s vámi. Mohla vidět vaše zklamání nebo máte v sobě smutek. Nejste moc pozitivní člověk a ona to nějak přebírá po vás. Potřebovala by si ujasnit myšlenky v sobě, postoj jaký má k životu i jak vidí sama sebe. Víc radosti a pozitivna by to chtělo, pak bude mít i dobrý vztah.

 *Marie se ptá

Dobrý den,ráda bych se zeptala na výklad snů.Zdálo se mi o krávě stojící u žlabu,ale měla 4 rohy a dnes opět zvířata,psi a medvěd zavřený v kotcích,na kterých byly dopisní schránky a já do nich vkládala pásek,ale ty zvířata ho sežrala.Je to zvláštní,co mi to prosím přinese?děkujiJana odpovídá

Dobrý den Marie

kráva podle snáře zosobňuje ženské stránky lidské povahy a hojnost, která přichází, pokud bude člověk trpělivý. I karty ji vidí jako štěstí, které přijde ze dvou stran. Pes může znamenat nepřátele nebo někoho, kdo vám nepřeje, taky nepřízeň, překážku. Ve snech se taky vnímá jako vnitřní hlas, takže vaše Já ví. Medvěd, těžká práce, ale i pomluvy, ale taky vnitřní síla, která vše pomůže překonat. Tím, že byli v dopisní schránce, tak vám může přijít něco poštou, co bude nepříznivé, projevem negace, závisti nebo nějakou nepříjemnost. Jakoby příchod štěstí rozpoutalo nějakou lavinu problémů a závisti, možná se i tím vyjasní něčí faleš a nebude to lehké zvládnout nebo zlomit, ale nakonec díky vaší vnitřní síle a chytrosti najdete řešení. Taky pozor na netrpělivost, abyste si díky ní nezpůsobila problémy.

 Janka se ptá

Ahojte Janka, rada by som sa Vás spýtala, čo karty vravia, či naša odluka bude v krátkej budúcnosti. Niektoré kroky som už podnikla, nakoľko vo vzťahu sú i moje deti. Mám však problém to dotiahnúť do konca, nakoľko partnera veľmi ľúbim. Viac krát som sa snažila odísť, ako keby ma niečo držalo pri ňom. Rozum mi vraví zasa niečo iné. Že musím odísť, pretože náš vzťah je ako keby jednostranný. Ľúbi vôbec on mňa? Pýtam sa preto, pretože počas nášho spolužitia, címim a dostávam z jeho strany veľa schválností s kt. mám problém sa ja potom vyrovnať. A keď sa ako tak vyrovnám, príde ďalšia.Jana odpovídá

Dobrý den Janka

mám dojem, že už jsme spolu váš vztah řešili a nebylo to dobré a to, že tam stále jste, je vaše rozhodnutí a bohužel to neznamená, že bude manžel jiný. Dokud si nepřipustíte, že on jiný nebude, nepřestanete doufat v zázrak, který nepřijde, budete pořád smutná a v podstatě opuštěná. Bojíte se samoty a proto nechcete odejít, ale už jste vlastně sama, protože vedle sebe partnera a oporu v tom pravém slova myslu nemáte. Dovolila jste mu, aby vám vládl a pokud chcete žít jinak, musíte se tomuhle postavit. Jen si nejsem jistá, jestli to uděláte. 

 michal se ptá

DOBRY DEN PANI JANO CHTEL BYCH SE ZEPTAT KARTICEK KDY NAJDU PARTNERKU PRO ZIVOT SE KTEROU BYCH CHTEL ZALOZIT RODINU A ONA SE MNOU DEKUJI MOC ZA ODPOVED A PREJI KRASNY DENJana odpovídá

Dobrý den Michale

jste trochu nedůvěřivý a tak si tím občas komplikujete život. Vaše cesta k partnerství je tím taky trochu pomalejší. Na jednu stranu partnerství chcete, ale taky se trochu bráníte tomu, někomu se oddat. Proto potřejete čas, ono to půjde. Partnerku byste měl mít tak do dvou let.

 Gabriela se ptá

Dobrý den. Chci se zeptat, je-li můj partner takovy, jak tvrdí, nebo takový, jakeho ho vidím já. A hlavně, jestli mu muzu verit? Máme budoucnost? Děkuji moc za odpověď:-)Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

nevím jak ho vidíte vy,ale popíšu vám jaký je podle karet. Je to člověk, který někdy nedomýšlí věci do konce. Je rozporuplný a často neví, co chce. Má sklon k vymýšlení a neumí jednat narovinu, spíš hledá kličky, jak z něčeho vyklouznout. Věřit se mu nedá, často utíká od reality a opravdu je nespolehlivý. Budoucnost máte, pokud budete schopná tyhle jeho vlastnosti akceptovat a mít nad ní kontrolu. Spíš to ale směžuje k tomu, že vás to přestane bavit.

 Tomáš se ptá

Dobrý den Janičko, zajímalo by mě, jestli je tahle moje nejlepší přítelkyně do nepohody tou pravou se kterou budu mít vztah, nebo co ke mě vlastně cítí? Popravdě ani já nevím co přesně k ní cítím. Ví to výklad? Děkují moc :-)Jana odpovídá

Dobrý den Tomáši

vy k ní aspoň uvnitř cítíte lásku a její přítomnost vám přiníší pocit štěstí. Ona potřebuje vaši přítomnost a svým způsobem na vás visí, jen se trochu svým citů bojí nebo o nich pochybuje.  Vztah je mezi vámi i do budoucna pěkný, jen nevím, jestli se překlenete přes to přátelství do partnerského vztahu. Budete na to oba dva myslet, ale taky hodnotit, jestli si nechat to krásné přátelství nebo se pokusit o něco víc i s rizikem, že to nemusí vyjít. Já bych možnost vztahu mezi vámi viděla dobře. Pokud by vás brzdil jen strach, bylo by to škoda. Ponechejte si přístup jaký máte k sobě teď v tom hlavním a vše dopadne dobře.

 Ivana se ptá

Dobrý den Jano, chceme se dát rozvést, a vypadá to že vše papírování zůstane na mě, a chtěla bych vědět jestli to proběhne v klidu ?Jana odpovídá

Dobrý den Ivano

rozvod by mohl proběhnout celkem v klidu. Většinu toho budete muset opravdu zařizovat vy sama, ale ono to nebude tak hrozné, abyste to nezvládla.

 Petra se ptá

Ještě bych se prosím chtěla zeptat na svého postiženého syna,jeho iniciály jsem uvedla jako partnera.Byla nám nabídnuta nová metoda Baclofenova pumpa,chtěla bych vědět,jestli do toho máme jít? Jestli by to synovi pomohlo, jestli by bylo znát jakékoliv zlepšení??? Moc Vám paní Jano děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

nejsm lékař, takže se sice podivám, jak na to karty reagují, ale musíte se rozhodnout vy podle toho, co vám všechno o této metodě řekli. Nevím jestli nebudete trochu zklamaní, nějakým způsobem by mu to mohlo pomoci, ale nevím jak to bude přijímat a hlavně to možná neudělá vše to, v co doufáte. U vás jsou pochybnosti, jestli do toho jít a možná to i odmítnete. Než se nějak rozhodnete, zkuste oslovit třeba i jiného odborníka, zeptejte se ho na zkušennosti s touto metodou. Jděte na diskuse a ptejte se lidí, jestli někdo tyhle zkušennosti má, abyste měla více informací a lépe se vám rozhodovalo.

 Marcela se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se k sobě hodíme a jestli spolu vydržíme? Předem děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

vy jste trochu negativní člověk, bojíte se zranění srdce, on zase neumí být úplně otevřený a to může brzdit vývoj vztahu. Můžete to spolu zvládnout, ale zkuste být k sobě víc upřímní a víc si věřte. Nebojte se mluvit o pochybnostech, ale taky si uvědomte, v čem si rozumíte. Když je jeden druhému otevřete, bude vám spolu dobře a oba dva i budete klidnější.

 Petra se ptá

Dobrý večer, chtěla bych se prosím zeptat, procházím rozvodovým řízením, manžel navrhl vyrovnání majetku, je to už poslední verze? a je pro mě výhodná a uzavřeme to do konce roku?budu rozvedená? a bude vše za mnou?? Moc děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

nevím jestli je to konečné,ale moc se vám to líbit nebude. Nakonece se nějak domluvíte, ale trochu se to protáhne. Buď proto, že se nebudete schopni dohodnout nebo to i on bude trochu schválně prodlužovat. Takže se snažte být v klidu a nenechte se vynervovat.

 Lenka se ptá

Dobry vecer Janicko, chtela bych se zeptat na meho bratra a na jeho byvalou partnerku, maji spolu dve deti, ale bratr je minuly rok opustil kvuli jine zene, vim, ze ho jehi byvala partnerka stale miluje a prala by si aby se k nim zase vratil a byli zase rodina.Je moznost, ze se muj bratr k nim za cas vrati a budou zase spolu stastny, az se mu financni situace uklidni nebo se uz nevrati?Moc bych si prala je videt zase spolu.dekujiJana odpovídá

Dobrý den Leni

on na ni myslí nebo cítí s ní nějaké pevné spojení, ale na druhou stranu rozpor v sobě, jestli to tak je nebo pocit, že to nemá cenu. Možná tam nějaký pokus bude nebo na to aspoň bude hodně myslet, ale nejspíš se k ní nevrátí. I kdyby to zkusili, nebude jim to fungovat. Nebudou se schopni přenést přes minulost a šlo by to stejně do ztráty. Nevíce by jí pomohlo, kdyby to dokázala v sobě uzavřít a jít dál a neubíjet se nadějí. 

 Jana se ptá

Dobrý večer Jani.. tato kamarádka mi nabídla možnost investovat peníze. Jak to vidí karty - mám do toho jít? Děkuji J.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

příště místo vašeho příjmení napište svůj datum narození a když nevíte rok, tak aspoň přibližný věk. Karty radí k opatrnosti a abyste nebyla moc důvěřivá. Tahle investice může vydělat peníze, ale taky všechny vzít, takže dobře zvažte možnosti a rizika. Pokud se necítíte tímhle nápadem úplně jistá, tak to nedělejte.

 Dana se ptá

Dobrý den,vzpomene si ještě na mně nebo už je v jeho životě jiná žena?Vrátíme se k sobě.Moc bych si to přála.Janičko děkuji Vám za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Dano

v této chvíli na vás myslí jako na někho, s kým se rozešel a má to za ukončené. Vaše cesty se pravděpodobně ještě setkají, ale je to spíš vaše touha a přání, které mohou způsobit menší flirt, zajiskření, ale do vztahu to spíš nepůjde. Jestli chcete, dejte tomu ještě šanci, ale nečekejte na něj moc dlouho, život utíká moc rychle, ať ho nestrávíte čekáním.

 Věra se ptá

Dobrý den, začali jsme spolu chodit chtěla bych se zeptat jestli to semnou myslí vážně předem děkujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

on tam má nějaký smutek po bývalé partnerce nebo se ještě s něčím z minulosti nesrovnal a vy jste v této chvíli to příjemné v jeho životě, i když tam není taková ta pravá láska. Začínáte v docela težkém období a i to poznáte, že vše není tak, jak má být. Pokud ale vydržíte a dáte mu čas, pozná, že je mu vedle vás dobře a jeho přístup se změní.

 Jaroslava se ptá

Dobrý den, již asi týden mám vnitřně divný pocit,neklid, nevím z čeho a proč. Ráda bych věděla a chci se tímto zeptat, co je to a co to přinese? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Jaroslavo

cítíte problém v nějaké vztahu. Může to být ve vašem nebo u dětí či někoho blízkého. Pravděpodobně se projeví velké problémy, něco, co nebylo vidět. Bude to možná znamenat i konec vztahu nebo odchod pryč někoho, na kom vám záleží.

 Janka se ptá

Janka, ešte sa spýtam, podarí sa mi nájsť lepšie pracovné uplatnenie? ďakujem za odpoveď,JanaJana odpovídá

Dobrý den Janka

v tomto směru jsou karty příznivé a vaše snažení se určitě vyplatí. Máte dost velkou šanci najít lepší místo, ale trochu vás blokují problémy v rodině, protože nemůžete vzít vše, co se nabízí a taky vám ty starosti berou energii, takže ji nemáte tolik na práci.

 Janka se ptá

Dobrý deň Janka, som pred vážnym rozhodnutím. Žijem vo vzťahu 6 rokov, chcem sa spýtať či tento vzťah má ešte význam, nakoľko máme veľkú krízu. Ďakujem za pomoc.Jana odpovídá

Dobrý den Janka

určitě se ještě pokusíte to nějak spravit, ale karty říkají, že lepší varianta a v podstatě i vysvobození by v této situaci pro vás bylo, kdybyste šli od sebe. Buď úplně nebo abyste aspoň nějakou dobu bydlel každý jinde. Budete to spíš vy, kdo to tak bude cítit a možná tomu i dáte impuls.

 olga se ptá

Dobrý den chcem sa spýtat ako vidite v blizkej dobre naše financie a bývanie?čaká nás lepšie obdobie?dakujem.OlgaJana odpovídá

Dobrý den Olgo

nevím, co chcete vědět kolem bydlení, ale tam jsou karty příznivé, takže bydlení byste měli zvládat nebo vyřešit dobře. S financemi je to horší, docela velká překážka, která jen tak nepomine. Má to trápení sice konec, ale až za dlouho a do té doby se budete muset snažit a nějak to zvládat, než bude líp. Problémy s placením, opožděné a tak, ale nakonec to vždy nějak ustojíte, jen to bude náročné.

 Jana se ptá

Milá Jani, mám prosbu, nevím, jestli karty mohou pomoci.Mojí dceři, celé její rodině, někdo vypáčil zámek u prádelny a ukradl čtyři kola. Je to Plzeňská ul.č.77/31 dnes odpoledne 29.6. Beroun. Každé nasměrování by bylo dobré. Moc Vám děkuji, zdraví JanaJana odpovídá

Dobrý den Jani

to je opravdu těžké, pokusím se, ale nevím jestli karty pomohou. Podle karet to byl mladý člověk nebo mladí lidé, kde aspoň jednoho zná nebo někdo z vás, někde vídáte, potkáváte. Může to být někdo, kdo bydlí přímo tam nebo někde blízko. Pokud má dcera partnera, tak se i zaměřit na jeho známé nebo si uvědomit, před kým se o prádelně, kolech mohli zmínit, mluvit. Mělo by se nakonec přijít na to, kdo to byl.

 Jirka se ptá

jak se vyvine vztah mezi mnou a Michaelou.ma cenu ve vztahu pokracovat?Jana odpovídá

Dobrý den Jirko

problém je v tom, že vy už s začínáte od vztahu držet odstup a přemýšlíte o odchodu, ale nějak se vám to nedaří. Pak nevíte, co máte vlastně dělat. Musíte si v první řadě ujasnit, co k ní vlastně cítíte a jestli si vedle ní umíte představit zbytek života. Ona vás ráda má, ale taky o vztahu pochybuje a cítí se osamělá nebo odstrčená. Šanci máte, to určitě, ale vše se odvíjí od toho, jestli ji jako partnerku ještě chcete.

 Jaroslava se ptá

Dobrý vecer, chtela bych se zeptat co ke me citi?Jana odpovídá

Dobrý den Jaroslavo

nevím v jakém jste vztahu, ale jeho pocity k vám jsou dost rozporuplné. Na jednu stranu ho nějak přitahujete, ale je tu překážka což znamená, že buď mu něco hodně vadí na vás nebo to bere jako překážku, díky které nemůže být s vámi. Souvisí to nějak s rodinou. Myslí si, že jste přitažlivá, ale ukvapená a někdy nepřemýšlíte nad tím, co děláte.

 Tomáš se ptá

Potkám v nejbližší době partnerku která mě bude milovat takového jaký jsem?Jana odpovídá

Dobrý den Tomáši

určitě najdete, karty jsou pro vás velmi příznivé. Buďte trpělivý a věřte si. V období zimy už byste měl mít vztah nebo aspoň svou možnou partnerku budete znát. Tento rok jste karmicky ve čtyřce, což znamená, že se nemůže moc hnout z místa a na změny není moc dobrý rok.  Pak se přesunete po narozeninách do 5 a ta přináší nepředvídatelné změny a tím i vztahy.

 Jaromír se ptá

Naše manželství je dlouhodobě nahnuté. Jde s tím něco udělat, nebo se mám smířit s rozvodem.Jana odpovídá

Dobrý den Jaromíre

nevím jestli už rozvod řešíte, ale karty pro vás šanci stále vidí. Vaše partnerka je víc rozhodnutá dejít nebo to řešit rozhodem. V této chvíli přijde období, v kterém byste mohli být oba dva klidnější a třeba si i uvědomili, co vás k sobě ještě táhne. Jak ucítíte mezi vámi větší klid, pokuste se to řešit, ale v klidu bez tlaku. Možná to ještě zvládnete.

 kaťa se ptá

Ja a on ?Jana odpovídá

Dobrý den Káťo 

nevím jestli spolu už jste nebo neale ani tak to na nějaký dobrý vztah nevypadá. Buď to ani nezačne nebo pokud už spolu jste, tak je ten vztah plný pochybností a nedorozumnění a spíš se vaše cesty nakonec rozdělí. Není tu skoro nic, co by vás spojovalo.

 Ada se ptá

Dobry den.Chcem s opytat ci tento moj znamy sa bude chciet este so mnou stretnut niekedy v buducnosti aspon v ramci kamaratstva alebo uz nie.Dakujem.Jana odpovídá

Dobrý den Ado

časem možná nějaké stekání proběhne, ale moc si od toho neslibujte. Budete se tomu bránit nebo to odsouvat, ale nakonec byste se i mohli vidět, jen to bude až za nějakou dobu, klidně za rok.

 Andrea se ptá

Dobrý den Janí, potkala jsem se s tímto mužem,ale nevím,co si o něm myslet. Bude mezi námi něco víc? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Andreo

v první řadě nevím, jestli nemá partnerku, protože se velde něj objevila v kartách další žena. Když jsem se ptala jaký je, neviděly ho karty jako moc důvěryhodného a spíš vás může jen svádět, než mít nějaký vážný zájem. Na vašem místě bych byla opatrná a moc bych se s ním do vztahu nehrnula.

 LIBOR se ptá

Dobrý den, mám dlouholetou přítelkyni a nějako nam to skřípe.Jaký je její vztah ke mě? a přežije tuhle etapu náš vztah? DěkujíJana odpovídá

Dobrý den Libore

nevypadá to moc dobře, sice tím nic nezkazíte, když se pokusíte to spolu zvládnout, ale v této chvíli se to mezi vámi jeví jako docela velká nepřekonatelná překážka. Ona sama neví, co k vám cítí, je plná rozporů a moc vám nevěří. Neříkám, že je to úplně ztracené, ale bude to chtít, abyste se oba dva pravdu snažili, ale i chtěli, aby se to mezi vámi zlepšilo. Dejte tomu čas, ale určitě si promluvte o tom, jak to oba dva vidíte. 

 Petra se ptá

Dobrý večer Jano, chtěla bych se prosím zeptat,zda potkám někoho na vážný vztah? a popřípadě kdy to asi bude?? Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

zimní období bude pro vás takové jiskřivé a senzamovací. Nevím, jestli z toho bude hned trvalý vztah, ale budete mít velkou šanci zaujmout a přitáhnout si možného partnera. Bude hodně záležet na tom, jak se bude chovat. Čím uvolněnější budete, tím líp.

 Gabriela se ptá

Dobrý večer Jano, je tu možnost, že spolu opravdu budeme, že se rozvede?Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

bohužel rodina je opravdu velká překážka. Mužete s ním být, ale spíš jen tak, jak jste teď. On se rozvést a odejít buď úplně nechce nebo nedokáže. Tohle bude spíš na vás, co s tím uděláte.

 Renata se ptá

Dobrý den, paní Jano, pojedu v červenci na pár dní k sestře na dovču, mohla by jste se zeptat karet, zda bych tam mohla někoho potkat? Nebaví mě být pořád jen sama s dětmi. Děkuji za váš čas.Jana odpovídá

Dobrý den Renato

hlavně se vám tam bude líbit, bude vám dobře i vaše mysl se uklidní. Bude to taková pohodová dovolená. Bude tam pár příležitostí na seznámení. Může z toh být vztah i nemusí, ale já vám radím užívejte si přízně mužů kolem sebe a neřešte, jak se to bude vyvíjet, on to čas sám ukáže. 

 Dana se ptá

miluji ho,máme šanci na budoucnost?Jana odpovídá

Dobrý den Dano

buďte trpělivá a neklesejte na mysli, pokud to nepůjde tak rychle, jak si přejete. On vás taky miluje a šanci máte dost velkou, jen by to mohla občas kazit vaše netrpělivost a pochybnosti. Věřte si i své lásce.

 ludek se ptá

prosím ještě o radu,kdy-v jakém měsíci najdu práci-zatím se mi nedaří.Moc děkuji za odpovědJana odpovídá

Dobrý den Luďku

to tak úplně přesně určit nejde, protože záleží i na člověku samotném. Jakou vyvíjí aktivitu, jak tomu věří, jak dokáže být průbojný a nebo si třeba nenechá utéct šanci. Přibližně podle karet tak do dvou měsíců a stabilnější by to mělo být na podzim.

 ivona se ptá

Má o mě zájem jako o partnerku?Jana odpovídá

Dobrý den Ivono

v této chvíli ne a nevím, jestli to tak bude. Možná to bude jen přátelství nebo pokus o vztah,ale zatím to nevypadá na lásku.

 Marie se ptá

Dobrý den,zajímalo by mně jestli náš vztah vydrží a jestli mě má partner rádJana odpovídá

Dobrý den Marie

nevím, jak jste spolu dlouho, ale teď to není zrovna ideální. trochu se vám to zkazí, narazíte na problém nebo překážku, kterou bude třeba vyřešit, abyste mohli jít dál. Nemá cenu dělat, že se nic neděje, spíš se tomu postavit a řešit to. Když to uděláte, změní se váš vztah v pevnější, než byl dosud.

 Vladimíra se ptá

Dobrý večer. Chtěla bych se optat, zda spolu máme odjet na dovolenou. Je již zaplacená, ale nějak nám to již neklape. Mám ji zrušit? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Valdimíro

doufala jsem, že vás karty spíš na dovolenou psšlou, ale ony vidí lepší variantu v tom zrušit dovolenou. Vůbec byste si ji neužili a jen byste mysleli na to, abyste jeli domů. Takže já radím zrušit ji. Bude vás to sice trochu mrzet, ale je to lepší a nebo jet s někým jiným, ne spolu.

 Ivana se ptá

Zajímalo by mě co ke mě můj partner cítí, jestli mě miluje, nebo je se mnou z lítosti a jak se bude dál náš vztah vyvíjet. Opustí mě kvůli jine?Jana odpovídá

Dobrý den Ivano

on se teď potácí mezi zmatenými pocity a neví úplně, co chce. Z jedné strany má k vám dobrý vztha, ale z druhé už o tom pchybuje. Nedá se říct, že by s vámi byl úplně z vypočítavosti, ale je pravda, že upřímný není. Do budouna se to moc dobře nevyvíjí. Může se to ještě změnit, ale teď se to spíš vyvíjí k rozchodu a je jedno, jestli v tom bude někdo další nebo ne. Teď nemůžete nic moc udělat, kromě toho, že se vzchopíte, nebudete se ponižovat, ani prosit a sledovat ho nebo něco podobného. Spíš se věnujte sama sobě a dejte mu najevo, že i bez něj to zvládnete. 

 Michaela se ptá

Je to můj životní partner se kterým budu bydlet a žít? Děkují za výkladJana odpovídá

Dobrý den Michaelo

on si zatím není jistý svými city nebo se tomu ještě úplně neotevřel. Bude hodně záležet na tom, jestli ta jiskra lásky mezi vámi překočí nebo ne. Pokud se vám otevře, máte šanci na vztah, ale v této chvíli vás nemiluje. Budete muset počkat jak se to bude vyvíjet.

 Zdeňka se ptá

dobrý večer, chtěla bych se zeptat na zdravotní stav. 25.7.mám naplánovanou operaci, dopadne to vše dobře? Díky za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

budete mít trochu nervy a to by mohlo způsobit menší infekci nebo oslabení organismu, ale nakonec by vše mělo dopadnout dobře. Jdete tam pak do spokojenosti.

 Draha se ptá

Dobrý den paní Jano,ve vztahu s manželem máme už několik let problémy. V poslední době se ale situace vyhrotila. Chtěla jsem se zeptat jestli by nebylo pro oba lepší kdybych od něj odešla. Přeji pěkný den a děkuji za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Draho

je to mezi vámi opravdu hodně složité a navíc je tu i vzájemná nedůvěra. Přijde sice období, kdy se to trochu uklidní a na chvíli budete mít pocit, že se to zlepší, ale nebude to tak. Už spolu vlastně v myšlenkách nejste a odchod vás oba dva zklidní a navíc ještě budete mít šanci potkat někoho, s kým vám bude dobře a to oba dva. Konečné rozhodnutí je teda na vás, ale nebojte se toho. Udělejte to, co cítíte. 

 Petra se ptá

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat na to jestli nám v novém týdnu vyjde schůzka? A nebo popřípadě kdy asi by jsme se mohli vidět? Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

vychází vám schůzka se zpožděním, díky tomu, že on si není úplně tím jistý nebo toho má moc a nestíhá. Může přijít později, než budete domluvení nebo ji odloží, ale nakoonec byste se vidět měli během tohoto měsíce. 

 Markéta se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budu přijata na navazující magisterské studium. Děkuji a přeji moc krásný denJana odpovídá

Dobrý den Markéto

vypadá to hodně složitě. Nevím, jestli je tam nějaká možnost odvolání nebo něco takového, ale jakoby to vyšlo, ale až po překonání problému. Nebo najdete nějakou jinou možnost. Takže je možné, že první reakce bude nepřijata, ale nakonec najdete způsob, jak si splnit tuhle cestu.

 jana se ptá

dobry den chci se jeste zeptat jak mi dopadne maturita???? a jestli me miluje?Jana odpovídá

Dobrý den Jani

na to jaký k vám má vztah jsem vám už zodpověděla. Přečtěte si to znovu, co jsem on něm psala, taková je jeho láska. Na maturitu byste se měla hodně soustředit, určitě víc, jak na něj, protože to nebude jednoduché. Občas to podceňujete a to by se vám mohlo nevyplatit. Jestli to chcete zvládnout, musíte hodně zabrat a vše ostatní zatím vypustit.

 sarka se ptá

Dobry den Janicko, mate pravdu a az ted sem si uvedomila ze cim vic na nej tlacim tim sem on i ja ve stresu, napsal mi a sem rada zas se uvidime ve stredu, ted uz to beru jak ste napsala a vzala sem si to k srdci, moc dekuji a preji pekny denJana odpovídá

Dobrý den Šárko

pokuste se, aby vám to vydrželo, poučte se z svých chyb a budete šťastnější, uvidíte.

 Luděk se ptá

Dobrý den, víte syn partnerku má, spíš nss zajímalo,zda ji tam vidíte a zda s ní zůstane. Moc děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Luďku

pokud partnerku má, tak se musíte ptát přesně. Je to jiné, když jste na osobním výkladu a když dáváte otázku do věštírny. Přesto je to tak, jak jsem to napsala. Není úplně šťastný, ještě pořád ho ovivňují věci minulé a potřebuje čas, aby si srovnal život. Musí se oprostit od minulosti, jinak bude dělat chyby, které mohou kazit i vztah. V tomto vztahu by to mohl zvládnut, ale záleží na něm, jak rychle pustí minulost a bude se dívat vpřed.

 Stankova se ptá

Dobry den. Vrati se k nam ? Dekuji.Jana odpovídá

Dobrý den

bohužel to nevypadá pozitivně. Karty to spíš vidí tak, že se nevrátí. Může tam proběhnout myšlenka, že ano nebo nějaký pokus, ale nebude to doopravdy.

 Zdenka se ptá

Janičko, děkuji Vám za předchozí odpověď ohledně práce. Zeptám se ještě na vztah...jak se karty dívají na tento vztah? Děkuji moc a přeji sluníčkový den.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeni

jste před sebou trochu uzavření, měli byste se pokusit se sobě víc otevřít, víc dávat najevo své myšlenky a pocity, protože pak může docházet k nedorozumnění a pochybnostem. Vztah by měl být plný lásky, ale trochu pochybností, které mohou způsobit nedůvěru nebo žárlivost, tak si na to dejte pozor. Uvědomte si, proč tyhle pocity jsou a najdete řešení, co s tím. Jinak by to mělo být dobré.

 Marie se ptá

Děkuji,zkusím to,budu se snažit víc si věřit,je ten můj rušivý element nevlastní syn,který je včil v pubertě a jsou sním problémyJana odpovídá

Dobrý den Marie

občas prostě dosahujeme svým cílů přes překážky, ale když to zvládneme, vždycky nás to posílí.

 Zdenka se ptá

Moc Vas zdravim pani Jano, dekuji moc za odpovedi.chci Vas jeste pozadat,jak mne bere tento muz jaky je jeho postoj ke me .jeho chovani kolikrat moc nerozumim.dekuji moc za odpovedJana odpovídá

Dobrý Zdeni

karty radí být napozoru. On dokáže být milý a vstřícný, ale má nepředvídatelné reakce a vlastně nikdy nevíte, co udělá. Vztah k vám nemá vůbec pozitivní, ale to není vaše vina, spíš jeho problém k vám nebo celkově k ženám. Karty vás opravdu varují, abyste u něj byla opatrná a moc si ho nepouštěla k tělu.

 Dana se ptá

Jani,rozhodla jsem se ve svém věku pro studium na vysoké škole a teď začínám pochybovat,jestli to bylo rozhodnutí správné a jestli jsem vůbec schopná tu školu dokončit,jestli na to "mám".Prosím,poraďte,co říkají karty?Děkuji za vaši odpověď.Jana odpovídá

Dobrý  den Danuško

berte to tak, že proč to nezkusit, vždyť je to fajn se pokusit se o něco víc vzdělat a kdyby to nevyšlo, tak víte, že jste to zkusila. Karty říkají, že schopnosti na to máte, jen se nenechte svázat strachem a budete muset trochu přeorganizovat denní režim. Takže začátek bude těžký, ale mohla byste to dát.

 Dana se ptá

Hezký den,paní Jano mohu se zeptat čekají mne ve druhé polovině roku příjemnější věci ve vztahu a v mém zaměstnání?Ta první polovina roku byla pro mne hodně náročná jak ve vztahu tak v zaměstnání.Bude lépe?DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Dano

ono někdy záleží na úhlu pohledu, když hodnotíme, jak se nám daří. Pracovně to bude ještě chvíli takové rozházené, nervózní, ale postupně se to srovná a podzim už jde spíš do spokojenosti a do radosti. Ve vztahu to není ani lepší, ani horší, spíš takové neměnné. Přece jen v něm ale ucítíte větší stabilitu.

 Marie se ptá

Dobý den,už jsem Vám psala,jen jsem chtěla ještě vědět jestli bych mohla dělat pečovateku dětí to je ta rozjednaná práceJana odpovídá

Dobrý den Marie

bohužel to není až tak pozitivní. Možnost, že byste tu práci nakonec měla tu je, i když malá, ale celkově to moc dobře nevychází. Takže buď nebude až tak dobrá nebo vám na ní nebude něco vyhovovat. Taky je tu možnost, že vás nevyberou. Určitě to zkuste, zkusit se má všechno, ale kdyby to nevyšlo, nezoufejte a hledejte dál.

 Luděk se ptá

Dobrý den , paní Jano, obě děti se letos rozvedly a mě by zajímalo , zda ted jsou štastné a mají nebo budou mít partnery. Děkuji moc za váš čas.Jana odpovídá

Dobrý den Luďku

asi nemáte s dětmi kontakt, jinak byste věděl, jestli mají partnery. Syn na to teď dobře není, má pocit, že nic nefunguje nebo se mu prostě nedaří a ještě se nevyrovnal se svou siutací. Chce to čas, aby to zvládl, bude líp a určitě nebude sám, jen se potřebuje teď ze všeho dostat. U dcery je to stejné, ještě pořád řeší rozvod nebo se s tím srovnává. Jsou tu rozbroje s bývalým partnerem a zatím se v tom svém životě spíš plácá. Ona taky potřebuje čas, aby pochopila, že je třeba žít jinak, než žije dosud.

 Ludmila se ptá

Jak se bude nadále vyvíjet náš vztah? Odejde někdy přítel od své manželky natrvalo ke mně?Jana odpovídá

Dobrý den Ludmilo

ono to spíš směřuje k tomu, že toho vztahu začnete mít dost. Vypadá to, že si nedodá odvahu a neodejde od své ženy a možná to ani doopravdy nechce, protože on nemá rád problémy. Váš vztah začne být komplikovaný a rozhádaný a tohle vše vás spíš rozdělí. Je to vlastně na vás, kdy řeknete, že už toho máte dost. Asi mu ještě nějakou šanci dáte, ale nečekejte zázraky.

 Veronika se ptá

Dobrý den, v jakém oboru se mi podaří po rodičovské dovolené najít práci? Budu tam spokojená? Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Veroniko

nevím,jakou máte praxi a jakou představu. Možnosti jsou v oblasti administrativy, je tu imožnost nějaké rekvalifikace nebo kursu, taky práce spojená s krásou nebo květinami, takže obchody. Měla by to býl dlouhodobější práce, kde se vám bude líbit.

 jana se ptá

dobry den ano spletla jsem si rok s bratrancem. jak to tedy mezi nami bude a jestli me vyuziva na penize a jestli me miluje vubec dekujiJana odpovídá

Dobrý den Jani

je to rozhodně člověk, pro kterého jsou peníze důležité. Je sobecký a možná i desotický. V této chvíli má v plánu být s vámi a mohlo by to i jít, ale nic to nemění na tom, jakou má povahu. Pokud má pocit, že u vás má zabezpečení, tak tam bude, ale otázka je, co by se stalo, kdybyste potřebovala jeho pomoc. To si budete muset v sobě ujasnit sama.

 Zdenka se ptá

Dobrý den Janičko, po dlouhé době se na Vás zase obracím. Nastaly mi teď nějaké problémy v práci, chci se zeptat jak to vypadá do budoucna s tou prací, jestli to ustojím a nebo zda si mám najít něco jiného? Velice moc děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeni

je pravda, že to tam nebude nějakou dobu vůbec lehké. Dokonce se to ještě zhorší, ale mělo by se to nakonec vše v dobré pro vás obrátit. Je možné, že už to nebudete schopná vydržet a budete se snažit najít něco jiného, jenže teď nebudete mít moc štěstí. Ne, že by nebyla vůbec, jen to nebude nic zajímavého nebo dobrého. karty radí uklidnit se a pokusit se vyržet a věřit, že to dobře dopadne. 

 Angelika se ptá

Dobrý den. Mám ještě jednu otázku. 2.07 nám jít na trhání zubou pod narkozou, a mám docela strach, jak to vidí karty? A pak v sobotu jedeme na výlet tak jak to nám vyjde?Jana odpovídá

Dobrý den Angeliko

dodržujte instrukce, které dostanete před narkózou, hlavně co se týče jidla a pití a proběhne vše dobře. Budete hodně nervózní, ale nakonec to nebude tak hrozné, jak se toho bojíte. 

 Jana se ptá

Dobrý den paní Jani,děkuji moc za Vaší odpověď.Snažím se radou řídit. Vím, co chci a co můžu nabídnout, ale mám pocit, že se mě muži bojí.Potkám ještě muže se kterým budu šťastná? Děkuji moc ze odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

muže potkáte, jen tomu dejte čas. Podle karet byste sama neměla být, jak budete šťastná a spokojená je i na vás. Užívejte života.

 DENISA se ptá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na to,zda bude ted konečně fungovat můj vztah s přítelem,s kterým jsme se k sobě vrátili?Jana odpovídá

Dobrý den Deniso

v této chvíli se oba dva snažíte to je pravda, máte se rádi, ale minulost a chyby vás začnou zase dohánět. Budete se muset snažit opravdu se vyvarovat chybám, které jste dělali dosud, taky přetvářce a nedůvěře a to nebude lehké. Nevím, jestli tohle vše zvládnete, ale určitě to stojí za zkoušku, už jen proto, že se máte rádi.

 veronika se ptá

Dobry vecer Jani, chtela jsem se zeptat na tohohle kluka co sem ted potkala v recku. Ma nas vztah nejakou sanci nebo bude jen na kamaradske urovni nebo tam nevidite zadne pokracovani? Dekuju za odpoved;)Jana odpovídá

Dobrý den Veroniko

šanci máte docela velkou, i když to chvíli bude takový volný, spíš nevázáný nebo letmý vztah. Časem by se to ale mělo změnit v něco pevnějšího a stabilnějšího. Užívejte si jeden druhého, když budete mít možnost, ono vše přijde v pravý čas.

 ludek se ptá

kdy najdu práci a jaká by byla pro mě nejlepší,kde se dá vydělat,děkuji za odpovědJana odpovídá

Dobrý den Luďku

jestli práci máte, tak se ji zatím držte, protože vedle vás teď žádné dobré možnosti nejsou. Ono je taky trochu problém ve vás, protože ani nevíte, co by vás bavilo, jste často nespokojený. Jasně, chcete peníze, ale je třeba pocitvě zhnodnotit svoje možnosti a schopnosti a podle toho přijmout, co to může přinést. Jste rozpolcený člověk a to vás občas svede z cesty, přinese špatné rozhodnutí a taky vás to omezuje v tom být samostatný a podnikavý. Mohl byste být dobrý obhchodník, ale musíte si nastavit v sobě nějakou pevnost, morálku a řád.

 irena se ptá

oba dva nemáme práci,v jakém odvětví máme hledat,nebo spolu dělat soukromně.Děkuji za radu,nevíme co by nám nejlépe šloJana odpovídá

Dobrý den Ireno

podnikat určitě ne, to nebude fungovat. Taky byste měli být víc samostatní, protože se navzájem negativně ovlivňujete po pracovní stránce. Práci budete muset vzít jaká bude, v této chvíli nic úžasného nevymslíte, ale možnost mít zaměstnání máte. U vás spíš práce na nohou, obsluha něčeho, může tam být i nějaká administrativa, rekvalifikace nebo zkoušky. On bude mít možnst dvou míst, která bude zvažovat, v jednom z nich bude možná kladen důraz na cizí jazyk nebo na komunikaci, měla by ho ta práci bavit a zaujmout a asi ji najde o něco drřív, jak vy.

 lenka se ptá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na své zdraví jsem těhotná, ale jsem neustále unavená..Jana odpovídá

Dobrý den Leničko

měla byste ke mě přijít na čakry a zhodnocení zdraví a enenrgie ve vás, abychom líp zhodnotili váš stav. Jste uzavřený člověk a někdy zapomínáte své pocity ven a držíte je v sobě. Máte i nějaké vnitřní strachy a to vše ve vás dělá velký tlak, který působí na tlak a tím na energii ve vašem těle. Pak je ta hladina energie nestálá a občas nekontrolovatelně promnělivá. Jde to trochu i do nohou a to se spojuje s první čakrou, centrem stability a pocitem jistoty. Není to nijak hrozné, spíš jen potřebujete vypusiti své emoce a myšlenky ven a uvědomit si, kde se můžete opřít, máte pevný bod a z toho čerpat energii.

 Beata se ptá

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda tento vztah bude mít smysl a jestli se vztahem dá nazvat. Dočkala jsem se vyznání písemně, ale domluvenou schůzku už 2x zrušil, prý z prac. důvodů. Má smysl dále něco očekávat? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Beato

on je docela nerozhodný člověk, taky paličatý a trochu egoista, takže víc  jedná pro svůj prospěch. Bohužel k vám má takový podivný vztah. Ani si není jistý, jestli vás chce, chvílemi si myslí, že ano, pak pochybuje tak zase couvne. Je pravda, že toho někdy řeší moc, ale vás nemá mezi prioritou a do budoucna vás spíš vidím zklamanu a nevím, jestli si toho právě přejete. Snažte se být víc nad věcí a neočekávejte od něj příliš srdečnosti. Dejte sobě čas, abyste sama pochopila, jaký opravdu je.

 jana se ptá

dobry den chtela bych se zeptat jak to mezi nami bude? A jak to se mnou mysli? Mam pocit ze me jen vyuziva na penize?Jana odpovídá

Dobrý den Jani

moc nechápu tenhle dotaz, podle data narození je mu 13 let, tam vás asi těžko využívá na peníze. Je to opravdu správné datum?

 Květa se ptá

Dobrý den paní Jano, chtěla bych se zeptat na maminku, její zdravotní stav, zda se nebude do budoucna zhoršovat.?Jana odpovídá

Dobrý den Květo

zhoršení tam zatím nevidím, spíš by se ji mohlo trochu ulevit nebo se nějaké obtíže zlepšit. Základ zdraví má docela pevný, takže ten její organismus docela bojuje. Má oslabenou třetí čakru, ego, seběvědomí, vším, co má za sebou. To může mít vliv na žaludek, trávení, cukrovku, občas se může cítit hodně unavená a její obranyschopnost už není tak silná. To přínáší i náchylnost k infekcím a tělu déle trvá, než se s tím vyrovná. Přesto na svůj věk funguje docela dobře.

 Marie se ptá

Dobrý den,jsem už dlouho bez práce a nedaří se mi nic najít,poradila byste mi jakým směrem se ubírat a zda se mi podaří brzy práci najít.Mám něco rozjednané,ale mám strach,že to nevyjde.Jana odpovídá

Dobrý den Marie

nevím, co máte rozjednané, ale asi to není to pravé.  Vlivy jsou kolem vás trochu nepříznivé, ale velký problém je ve vaší mysli. Vy sama se už tolik bojíte, že práce nebude nebo si ani nevíte rady, kudy se vlastně dát. Já nevím, co se kolem vás děje, ale ty karty jsou tak negativní. Na jednu stranu je vám přáno, ale pak se tam objevují tak velké překážky, že nevím, jak vám poradit. Hledejte v oblasti bezpečnosti, hlídání, vrátní, nemocnice, spíš těžší práce nebo pro vás náročná. Jestli tomu chcete více porozumět, tak to chce pak osobní výklad.

 Tereza se ptá

Dobry den, Ted v zari budu delat ve skole zaverecne zkousky, chtela bych zeptat jak to dopadne, hrozne by me to zajimalo rada bych sla na nastavbu, ale kdyz zaverecky neudelam, tak dal na skolu jit nemuzu...Jana odpovídá

Dobrý Terezko

hodně se toho bojíte, ale podle karet to zvládnete docela dobře. Dokonce i ta nástavba se jeví pozitvně. Zkuste se trochu uklidnit, bude to dobré.

 emili se ptá

moja otázka sa tíka financií ako danú danú situáciu čo najlepšie zvládnuť.Ďakujem za radu a povzbudenieJana odpovídá

Dobrý denEmili

buď máte zavirovaný počítač nebo se stala nějaká chyba, ale váš dotaz se nedá přečíst, napište ho prosím znovu.

 Katka se ptá

Dobrý den chci se zeptat jak to budu mít ted s prací děkujiJana odpovídá

Dobrý den Katko

nevím, jestli se ptáte na současnou práci nebo ji hledáte, tak si ten význam karet musíte převést na danou situaci. V obodu případech u vás teď stojí štěstí. Takže pokud  máte práci, otočí se to v dobré. Jestli ji hledáte, máte možnost ji mít, jen nesmíte čekat, štěstí je neposedné, ať neuletí.

 jakub se ptá

Dobry den. chci se zeptat zdali uvedene slecne mam dat najevo sve city a zdali nam stesti preje do vztahu? Travime spolu volne chvile a myslim ze oboustrane jsme spolu radi ..Jana odpovídá

Dobrý den Jakube

určitě se nebojte projevit svoje city, protože díky tomu bude mezi vámi vše jasnější. Zatím není moc jisté, jestli budete mít dlouhodobý vztrah, ale v této chvíli jste na tom oba dva stejně. Nejste si jistí tím, co bude a bojíte se projevit city, nevíte, jestli tomu druhému věřit a z toho jsou jen zbytečně omyly. Projevte city a nechte i jí, aby řekla, co cítí a co si myslí. Možná bude mluvit o nejistotě a je to v pořádku. Čas vám pak pomůže, abyste si uvědomili, jestli k sobě patříte nebo ne.

 michal se ptá

Dobry den Chtel bych se zeptat jestli budu mit se svoji partnerkou dite a jestli jo tak kdy?Jana odpovídá

Dobrý den Michale

prošla jsem zdravotn stav a zdá se dobrý, přesto je tu s otěhotněním rpobém. jste si jistí, že dítě chcete oba dva? Nebojíte se toho, protože ten problém může být psychický. Parterka by měla nakonec otěhotnět, tak za rok, jen to nejde hned.

 Dominik se ptá

Dobrý večer, chtěla bych se zsptat karet, jaký mají vztah tyto děti k otci, zda se budou vídat, nebo bude vše na jejich matce,? Děkuji moc za odpověd.Jana odpovídá

Dobrý den 

nikdy to není jen na matce, záleží na tom, co chce a jestli se o to bude snažit. Děti k němu mají celkem dobrý vztah. Jsou trochu citlivé, možná zmantené, takže někdy můžou i říct něco špatného, ale uvnitř vztah mají dobrý. Je na něm, jestli si tohle udrží. Vídat je bude, když bude chtít a pokud jim v té chvíli bude dávat hlavně lásku a pohodu, budou z něj cítit vnitřní klid a že je rád, že jsou, tak to bude dobré. Když se psychicky začne utápět v negativitě, poznájí to a podle toho budou reagovat.

 Jana se ptá

Jani,já vím, že bych neměla minulost řešit, ale denně ho vídám, máme spolu dítě.. je dost těžké se odpoutat...už je to víc než rok, co odešel, ale já sejně nedokážu na něj přestat myslet.. Je nějaká naděje, že by se ke mně vrátil? Jak mě vnímá? A miloval mě vůbec někdy? děkuji JanaJana odpovídá

Dobrý den Janičko

a co výklad, u mě? Víte tohle není zase tak jednoduchá siutace, je normální, že na něj nyslíte, když spolu máte děti a nějakou dobu jste spolu žili a vy ho milovala. Nezůstavejte s tím sama. On se vám nemusí vrátit a vy si tímhle jen berete možnost žít a třeba i mít někoho, kdo by vás miloval a to je škoda. On není moc dobrý člověk. Není upřímný a vztah k vám vůbec není dobrý. Uvědomte si spíš, co vlastně chcete, aby se vrátilo. Neláska, neupřímnost, nevážení si vaší osoby, tvrdost, nelaskavost. Opravdu tohle chcete? Vy si jen přejete lásku, ale on vám ji nedá, jen sníte o tom, že se změní a bude jiný a to je ta chyba, co vás často drží v minulosti a ukazuje iluze, které nakonec bolí. Máte sklon k negacím, to není dobře, nepřináší vám to nic dobrého a bere vám to vaši vzácnou energii. Potřebujete najít způsob, jak nechat minulost odejít a jít dál za sluncem a štěstím. Není jediný na světe.

 Markéta se ptá

Dobrý den paní Jano,ráda bych se zeptala na své zdraví,spíše co se týče té ženské stránky.děkuji mocJana odpovídá

Dobrý den Markéto

v první řadě bych vám doporučila přijít ke mě na čakry a projití energie ve vás. To vám líp ukáže jak a proč vám tělo funguje tak jak teď a z čeho jsou problémy, co máte. Ať už máte problémy jakékoli, základ zdraví je dobrý, takže je vše v hlavě a psychice. Nějaký podíl na tom má rodina,nale hlavně vám to jde do vyléčení nebo lepšího stavu.

 Lenka se ptá

Dobrý den,v minulém týdnu se v mém životě objevil tento muž,chtěla bych se zeptat zda se náš vztah prohloubí a posune se dál. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

on je bohužel negativní člověk a občas se chová nepředvídatelně díky tomuhle myšlení. Když má pocit, že je něco těžké nebo nemá cenu, tak je schopen to ze dne na den změnit a to hrozí i vám. Vztah by mohl být docela hluboký a dobře se vyvíjet, ale on je schopný to i tak ukončit nebo udělat něco, co by vám mohlo ublížit. Proto buďte opatrná a zatím se držte zpátky. Nevrhejte se do toho naplno, dokud ho víc nepoznáte. 

 Jana se ptá

Dobrý den Jani. Chtěla bych se zeptat,jaký postoj tento člověk ke mě zaujímá v mém životě,děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

on k vám má v této chvíli docela pevný vztah a mohl by i být rád ve vaší přítomnosti. Potlačuje trochu svoje city, ale někde uvnitř je tam velká přizeň k vám nebo láska. Bude se tomu možná bránit, takže se může chovat podivně. Někdy vstřícný, jindy chladný a nevím jestli z toho bude nakonec vztah. Teď to směřuje spíš k přátelství, ale je možné, že časem bude i něco víc. 

 Veronika se ptá

Dobry den Jani, v řecku jsem ted poznala jednoho uzasneho chlapa se kterym jsem si hodne rozumela a chtela jsem se zeptat jestli to bude podle karet pokracovat a ma nas vztah nejakou sanci. Dekuju za odpovedJana odpovídá

Dobrý den Veroniko

musíte mě ale napsat i jeho datum narození nebo aspoň věk, abych se na něj mohla zeptat.

 libuše se ptá

Nevím co se svým zavedeným obchodem.Jana odpovídá

Dobrý den Libuše

nevím, jak to přesně myslíte, ptáte se jak podnikat nebo jestli se ho zbavit nebo ne? Karty teda říkají, že jste si na sebe vzala velké břemeno a něco jste úplně neudělala dobře, a tím vznikla velká překážka, která vám brání v rozvoji. Pokračovat je nebezpečné, spíš se máte obchod snažit prodat někomu jinému, ale nebude to jednoduché. Jde vám všechno víc do ztráty, tak na tom moc nevyděláte, ale je to lepší, než v této fázi pokračovat.

 

ReklamaReklama

Magazín JL/zajímavé články pro vás

Dům, byt, zahrada Ideální místo pro chatu? Hodinu od domova a u vody

Ceny chat a chalup v Česku v posledních letech rostou, loni se meziročně zvýšily o pět až deset ...

16.06.2018 /Komentáře ()

Váš politik/podívejte se do naší databáze

Zastupitel Faltus (ANO): Problémem je nesmyslná byrokracie

Jihlavské listy 9. 6. 2018 Od února tohoto roku má hnutí ANO, po rezignaci náměstkyně ...

14.06.2018 vas-politik.cz

Náměstek primátora Výborný (ČSSD) o parkování, tibetské vlajce i pohledu na koalici

Noviny jihlavské radnice - červen 2018 Náměstek primátora Vratislav Výborný (ČSSD) ...

14.06.2018 vas-politik.cz

Čtenáři píší Jihlavské listy

Jihlavská „zdravka“ na Mánesově mostě v Praze

V sobotu 2. 6. probíhala v Praze „Sousedská slavnost“ v rámci oslav 20 let Česko-německého fondu budoucnosti. ...

14.06.2018 /Komentáře (0)

Den polštářový = Den dětí

Prvňáci ZŠ v Lukách nad Jihlavou prohlásili: „Už jsme unavení, všechno už umíme, potřebujeme ...

14.06.2018 /Komentáře (0)

Blog JL/diskutujte s námi

DEMAGOGIE a POCITY

"mám pocit, že i Vy by jste nejraději prováděl razie, možná i zavíral lidi do kriminálu" Na podobné ...

15.06.2018 Blog Jihlavských listů/Komentáře (2)
Zdeněk Gryc

Byl Kalousek skutečně otráven novičokem?

Byli jsme v poslední svědky hned dvou bezmála zázraků. Skripal přežil útok jedem, který nikdo jiný ještě ...

03.06.2018 Blog Jihlavských listů/Komentáře (13)
Jan Žižka
Reklama
16.06.2018 Kultura/Komentáře (0)První republika je potřetí nejprodávanější knihou

Knížka Zdeňka Geista Život za První republiky je v žebříčku nejprodávanějších knih v Knihkupectví Otava za měsíc květen na prvním ...

16.06.2018 Sport/Komentáře (0)Fotbalisté FC Vysočiny mají nové logo

Hokejisté jihlavské Dukly již pozměněné logo mají, nyní přišla řada na fotbalisty. FC Vysočina minulý týden představil nový klubový ...

15.06.2018 Aktuality/Komentáře (1)Maturitní ročník 48 jihlavské Obchodní akademie se po 70. letech opět sejde

V první polovině června 1948 opustilo Obchodní akademii v Jihlavě 78 maturantů. Přestože studenti Áčka a Béčka byli věkově rozdílní, stal se z nich výborný ...

15.06.2018 Aktuality/Komentáře (2)Židovský festival Polin ode dneška oslaví sedmdesátku státu Izrael

Polná zažije ode dneška do neděle druhý ročník festivalu židovské kultury Polin. V loňském roce festival poprvé přinesl sérii kulturních ...

15.06.2018 Videa JL/Komentáře (0)Klub Hotch-Potch roztančil průmyslovku

Diváky zaplněné improvizované hlediště v tělocvičně SPŠ JIhlava sledovalo v úterý 12. června velké vystoupení všech složek ...

15.06.2018 Aktuality/Komentáře (0)Dešťová zkáza Okrajové ulice. Obyvatelé spílají městu

Stačilo ani ne 14 dní a obyvatelům Okrajové ulice v Jihlavě se život převrátil vzhůru nohama. Pohodové bydlení v klidné lokalitě vystřídala bezmoc, ...

15.06.2018 Aktuality/Komentáře (0)V Bříšti změří síly zdravotníci

Celostátní soutěž středních zdravotnických škol s mezinárodní účastí, 24. ročník soutěže první pomoci, se koná ...

15.06.2018 Aktuality/Komentáře (0)Posvětí nové hasičské auto

Sbor dobrovolných hasičů pořádá v sobotu 16. června slavnostní odpoledne u příležitosti zakoupení nového hasičského vozu. Akce začne ve 13.30 ...

15.06.2018 Kultura/Komentáře (0)Brtnické muzeum srovnává dílo přátel Hoffmanna a Mosera

Od konce května předkládá muzeum v rodném domě architekta a designéra Josefa Hoffmana v Brtnici výstavu Josef Hoffmann – Koloman Moser. Brtnické muzeum, ...

15.06.2018 Sport/Komentáře (0)Pohár Vysočiny zůstal doma

První červnovou sobotu soutěžili parašutisté na jihlavském letišti Henčov ve skoku na přesnost. Startovní listina Poháru Vysočiny čítala 15 ...

15.06.2018 Aktuality/Komentáře (3)Skupinka agresorů v Jihlavě napadla ex hráče a současného trenéra mládeže hokejové Dukly

Bývalý hokejista jihlavské Dukly a její současný trenér mládeže Marek M. (41) se stal začátkem května obětí brutálního ...

14.06.2018 Aktuality/Komentáře (0)Vysočina ztratila za první čtvrtletí roku 270 obyvatel

V Kraji Vysočina ubylo za první tři měsíce letošního roku 270 obyvatel. Důvodem je především přirozený úbytek, kdy se rodí méně ...


Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net