Reklama
Dnes je neděle 22.04.2018     svátek má Evžénie

Vítejte na stránkách Věštírny Jihlavských listů

Láska, zdraví, vztahy, peníze, podnikání, práce a škola...

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit?  Zajímá vás, jak se vám povede v práci, nebo v podnikání? Získáte partnera vašich snů? Je vhodná doba pro stavbu, či rekonstrukci vaši nemovitosti? Jak se máte rozhodnout? Na co si dát pozor, čemu se vyvarovat? Máte zdravotní problémy? Popište svůj problém a využíte přírodu, aby vám pomohla, poradíme vám, jaké bylinky použít. Zdál se vám sen, kterému nerozumíte? Nechte si jej vyložit.

 

Zeptejte se karet a numerologie. Zeptejte se na bylinky nebo na váš sen. Vyplňte následující dotazník a vyčkejte na odpověď.

 

Vážení čtenáři, od 14. července 2014 jsou služby Věštírny zpoplatněny. Doufáme, že tento krok pochopíte a zachováte Věštírně přízeň i nadále.

 

Cena za jednu otázku je 50,- Kč.
  Jana Janoušková

__________________________________________________________________________

 

 Jana Janoušková z Jihlavy (www.kartarka-jana-janouskova.cz) se výkladem karet zabývá několik let. Má dar jasnozřivosti a telepatie. První známky svých schopností pocítila již v dětství, kdy občas cítila nebo viděla útržky své budoucnosti, věci, které se opravdu staly. Říká, že díky své intuici dokáže vycítit nebezpečí, ale také se vcítit do druhých lidí.

 

 Pracuje s výkladem karet, výkladem snů, zkoumáním energetických center v těle (čaker a aury), s bylinkami a s numerologií. Vše přizpůsobuje potřebě klienta, protože jak říká, každý člověk je jedinečný, a proto potřebuje individuální přístup.

 

 Problémy a starosti v jakékoli oblasti chápe jihlavská kartářka jako výzvy, které nás směřují v životě, které je třeba zvládnout a najít řešení. „Vše má svůj důvod a smysl a vše má svůj čas na řešení. Nic není jenom špatné nebo jen dobré, je třeba najít rovnováhu a svoje místo na zemi, a to je můj cíl při práci s klientem,“ dodává.

 

 Jak se ptát?

 

 Je důležité položit konkrétní otázku. Čím konkrétnější dotaz, tím jasnější odpověď. Odpovědi budou ve dvou až čtyřech větách.

 

 Co kromě otázky, na níž by chtěli znát odpověď, mají zájemci uvádět?

 

 Vždy je potřeba uvést křestní jméno a celé datum narození své i každého, koho se dotaz týká, bez toho na otázku nelze odpovědět. Není potřeba fotografie. Otázky, na které neodpovídám - smrt, výhra, tipy na zápasy apod. Kromě těchto dotazů se můžete ptát na vše, co vás zajímá a co potřebujete vyřešit.
Vyplňte následující dotazník a odešlete jej přímo do věštírny.
Údaje označené * jsou povinné. Pokud se ptáte na partnera zadejte i jeho datum narození a křestní jméno. Děkujeme.

Jméno a příjmení *  
(příjmení nebude na webu uvedeno)

datum narození *
(slouží pouze pro přesnější odpověď, nebude uvedeno)

křestní jméno partnera  

datum narození partnera  

otázka (50Kč) *  

Přidat otázku (+50Kč) | Odebrat poslední otázku

email *  
(slouží pouze k odeslání odpovědi, nebude na webu uveden)


Cena celkem: 50Kč


Platba  Kartou pomocí služby GPwebpay
 Převodem na účet (informace o platbě Vám zašleme emailem)

Pro platbu kartou pomocí služby GPwebpay je potřeba:
1. Vlastnit platební kartu od společností MasterCard, Maestro, VISA nebo VISA electron.
2. Mít od vaší banky povolenou platbu touto kartou přes internet. (Banka zašle přihlašovací údaje, které následně zadáte.)


souhlasím se zasíláním novinek
z věštírny Jihlavských listů
 

Zdeňka se ptá

Dobrý den paní Jano.Zajímal by mne tento muž.Jaký je a jakou roli sehraje mém životě?Jestli vůbec nějakou?Děkuji moc za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

je to trochu nestálý a nevyzptatelný člověk a dokáže i docela zkomplikovat život, ale jeho city k vám jsou dost silné. Buď vás miluje nebo k vám cití velmi sliný cit, je jedno, jak to nazvete. Záleží v této chvíli spíš na vás, jaký máte život, jak ho máte vyřešený a co byste vy chtěla. V určitém směru si díky němu uvědomíte, co vám chybí, co byste chtěla a asi i pocítíte touhu a vášeň nebo si uvědomíte svou ženskost. Pokud se toho bojíte nebo k němu nevíte, co cítíte, musíte být opatrná. Nechte tomu trochu volný průběh, ale držte si ho od těla, abyste si i vy ujasnila co vám to přináší. Jste hodně emoční a někdy díky emocím ztrácíte nad sebou kontrolu, tak se do ničeho nehrňte po hlavě, snažte se mít nad vším kontrolu, protože někdy jen pozorovat a vyčkávat se vyplatí. Nežijte v očekávání a představách, ty vás pak matou, protože vidíte věci takové, jaké je chcete, ne jaké jsou. Karty radí nebát se, ale být v klidu a právě si zatím držet odstup. Může to přinést i velké štěstí, ale musíte se k tomu dopracovat. 

 Josef se ptá

V poslední době se mi celkem daří v prci - dělám to, co mne baví a naplňuje. Ovšem horší je to s láskou....... Najdu ji? O jedné dívce bych věděl, ale tam je to poměrně komplikované. Tak nevím - a zkouším Vás. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Josefe

jste trochu netrpělivý člověk a pak někdy až moc tlačíte na všechno kolem sebe, chce to víc si věřit a dát všechno trochu času a nepropodat hned pocitu bez moci, když se něco děje jinak, než čekáte nebo ne tak rychle. na druhou stranu jste uzavřený, takže o některých věcech nedokážete mluvit a držíte si je v sobě a to jen zvyšeuje ten tlak. Ona zatím neví, nebo si není jistá, jak tu situaci řešit nebo jesli jí chce vůbec řešit. Když se ptám na vývoj mezi vámi, tak v této chvíli je to neřešitelné, tak velká překážka, přes kterou se zatím nedokážete přenést. Na druhou stranu to nevypadá úplně beznadějně, jen to bude chtít hodně času a trpělivosti. myslím si, že to má cenu dát tomu šnaci a čas. Je jasné, že nebudete čekat pět let, jestli se to vyřeší, ale pokud tohle zvládnete, mohl by být váš vztah velmi pěkný. Takhle složité situace je lepší řešit osobně, protože se lépe projeví všechno okolnosti nebo možnosti. Zatím věřte sám sobě a tomu co cítíte, přijměte tu překážku jako výzvu a třeba i zkoušku, kterou potřebujete oba dva zvládnout.

 Milan se ptá

Hledam partnerku ktera by se libila mne a ja ji?Jana odpovídá

Dobý den Milane

je pravda, že chcete vztah a pocit rodiny, ale na druhou stranu jste celkem nepřístupný a v určitém směru uzavřený člověk. Nemáte v sobě úplně uzavřenou minulost a nevěříte, a tak často působíte docela rozporuplně, což vám stěžuje najít někoho, s kým by vám bylo dobře. Jste hodně přemýšlívý člověk, ale někdy tak moc dlouho přemýšlíte, až nic neuděláte nebo naopak pak jednáte pod tlakem emocí. Potřebujete najít vnitřní klid a rovnováhu, i když se to nezdá důležité, je to pro vás krok dopředu. Nejen ke klidu, ale i možné partnerce. Celkově vaše možnosti nevidím vůbec špatně, jen si to musíte připustit a uvědomit, nechat minulost odejít, uvědomit si i sám sebe, jaký opravdu jste, co opravdu potřebujete.  Máte možnost někoho poznat už teď, ale ještě lepší vibrace jsou v jarním období, může to samozřejmě přijít dřív, záleží i na vás, jak se k sobě a životu postavíte, ale určitě se nemusíte bát samoty.

 Hana se ptá

Pěkný den, poprosila bych o výklad, jak se bude vyvíjet vztah s tímto mužem. Děkuji. HankaJana odpovídá

Dobrý den Hano

jste oba dva plní pochybností, vy si nejste zatím úplně jistá, co opravdu cítíte a možná, moc řešíte, kam všechno spěje, zkuste to nechat jen plynout.  On je celkově nedůvěřivý k ženám, i když ho to k vám přitahuje, má neuzavřenou minulost a to ho ovlivňuje a tak se může projevovat nepředvídatelně. Do budoucna, máte šanci, ale musíte najít způsob, jak se jeden druhému otevřít a víc si věřit. Jste oba dva trochu nerozhodní, vy lehce propadáte pocitu, že nic nedopadne dobře. On je zase takový nestálý, nechává se hodně ovlivňovat emocemi. Zatím není jisté, jak to oba dva zvládnete, nebude to jednoduché, ale když se naučíte spolu komunikovat a přijmout jeden druhého, mohlo by vás to posílit a dát vám chuť i sílu to zvládnout.

 Natalia se ptá

Dobrý den, myslím, že je partner se mnou pouze kvůli penězům a pořád myslí na svojí bývalou. Co si o tom mám myslet,Jana odpovídá

Dobrý den Natálie

je pravda, že váš partner ještě nemá úplně vyřešenou minulost, ale na druhou stranu k vám taky nemá špatný vztah a ten kdo, je teď ve vztahu nepřístupný a zablokovaný jste hlavně vy. Ano, možná je to tím, že nejste spokojená, ale otázka je, jestli jste vnímala svého partnera takového, jaký je nebo jakého byste ho chtlěa mít a díky tomu jste zklamaná a nedůvěřivá. Nicméně po psychické stránci si moc nevyhovujete a bohužel to spíš bude horší a zatím více směřujete k rozchodu. Neměla byste tolik všechno řešit emocemi, často pak dáte na svůj mylný pocit a vidíte věci horší nebo jiné, než jaké opravdu jsou. Když v sobě najdete rovnováhu, budete schopná daleko lépe a ve větším klidu si ujasnit, co opravdu cítíte a jaký váš vztah opravdu je, i kdyby to znamenalo rozchod, ale bude to pak bez zloby, pocitů křivdy a zklamání. 

 Ivana se ptá

Dobrý den, jak vidí karty náš vztah? Vydrží na úrovni kamarádství,což by asi bylo nejlepší, nebo se někam posune? Jsme v kontaktu již delší dobu, ale stále je pro mě nečitelný.Jana odpovídá

Dobrý den Ivano

ono by vám to i mohlo docela fungovat, ale problém je v tom, že i když vás má rád tak vlastně ani neví, jestli chce vztah nebo nemá dořešenou minulost a nic nedělá proto, aby byla. Je mezi vám hodně nejasností a tajemství a on ani nechce, abyste všechno věděla nebo se v něm vyznala a chce si od vás držet odstup. Důležité je, abyste si to v této chvíli v hlavě srovnala vy, není upřímný, ať má jakékoli důvody, a i když tu může být snaha o vztah, moc dobře to nevypadá, pořád samá nejistota, tajnosti a neupřímnost a to by vás určitě nebavilo. Je možné, že ani přátelství nebude možné, protože by vás to mohlo brzdit, hlavně pokud někde uvnitř doufáte ve víc. Karty vám víc radí odříznout se od něho co nejvíc, abyste nebyla zklamaná nebo zraněná. Tak, jak se chová, takový prostě je nehledejte v tom víc. Nepřístupný, uzavřený v určitém směru. Svou energii vložte víc do něčeho jiného.

 Alena se ptá

Dobrý večer.mohla bz jste se mi prosím podívat do kartiček jak to dopadne s tímto mužem a se mnou.Jsme především pracovní kolegové a mám s ním vztah hodně mi pomáhá vážím si ho,ale je ženatý a pro mne asi moc starý.Souvisí vše s mou prací taky.chtěla bych vědět kdy se budou věci měnit,a jestli se bude měnit s tím i má práce ,nebo on už odejde nebo jak.DĚKUJI,vaše čitatelka AlenaJana odpovídá

Dobrý den Aleno

jemu dělá dobře vaše přízeň a vám spíš to, že vás podporuje, ale ani nevíte, co k němu cítíte. Určitě byste se neměla spoléhat na to, že by odešel nebo se to samo nějak vyřešilo a ten vztah byste spíš měla vřešit vy sama. Do budoucna to určitě nemá perspektivu a navíc by vám to mohlo zkomplikovat život. Co se týče vás, máte se k němu chovat klidně, pohodově, ale i tak, aby věděl, kde jsou meze. Nevím, co myslíte tím, jestli se budou věci měnit, snažíte se spojit dohromady víc otázek a já pak nevím, co vlastně řešíte. Práce vypadá dobře, měla byste si polepšit a když se od něj odpoutáte, dáte si i možnost potkat dobrého partnera. On možná skončí, ale nějaký kontakt s vámi bude chtít udržovat, a na vaši práci to nebude mít vliv práci si musíte ovlivnit vy sama. Máte to celé takové zamotané, možná by bylo lepší přijít na výklad, aby se vám ujasnilo vše, co řešíte, pokud by vám tohle nestačilo.

 *Marie se ptá

Dobrý den,prosím o radu.Kamarádka mně poprosila,zda bych se ji upsala v rámci úvěru,prý ohledně dětí.Mám jí pomoci,nebo je za tím něco jiného a doplatím na to.Prý se jde za 2roky ze smlouvy vyvázat,bude to možné?děkujiJana odpovídá

Dobrý den Marie

příště mě u člověka, na kterého se ptáte, napište aspoň ročník nebo věk, aby byla odpověď přesnější. Vaše kamarádka nevypadá povahově špatně, ale je nevyrovnaná a podle karet nemá vše dobře srovnané. Je o důležitý krok, i když na dva roky, ale podle karet byste do toho neměla jít. už proto, že z toho budete mít takový strach, že byste pak nebyla vůbec v klidu a jen byste to pořád řešila. Možná je to i proto, že to ta vaše kamarádka nemá dělat a hledat jinou cestu.

 Věra se ptá

Dobry den, navrhne mi v nejbližsí dobe vztah? A bude uz trvalyJana odpovídá

Dobrý den Věro

s ním je to opravdu velmi složité, u něj si nikdy nemůžete být jistá tím, co opravdu udělá nebo neudělá, a tak to bude vždycky. I když nakonec byste do vztahu mohli jít, může to říct teď, ale taky klidně za půl roku, pokud si v sobě změní plány, protože je mění dost často a je díky tomu nevyzpytatelný. Má vás rád to ano, ale taky si stále drží odstup a nějaký ten pocit svobody. Pokud o něj máte zájem, uvědomte si, jaký je opravdu a povzneste se trochu nad to a začněte být klidná a chytrá. Lépe pak sama poznáte, kdy ho musíte nechat být, a kdy je potřeba na něj zatlačit. On ale vždy bude mít na první místě sebe a své zájmy a proto musíte být silná a klidná, aby vás to netrápilo a nenutila jste ho za každou cenu se změnit, jinak se možný trvalý vztah změní v soupeření, kdo z koho.

 Petra se ptá

Dobrý den,chci se zeptat jestli mě v dohledné době čeká nový vztah.děkuji za odpovědˇJana odpovídá

Dobrý den Petro

stále ve vás doznívá njaká bolest z minulosti, díky které se nemůžete hnout z místa. Chce to trpělivost a opravdu si dopřát prostor pro sebe i najít způsob, jak v sobě uvolnit bolest, odpustit i třeba sobě a pak můžete jít dál. Tu změnu sama ucítíte, budete jiná, jinak se nejen cítit, ale i jinak řešit věci kolem sebe. Pak budete připravená na vztah, hlavně na takový, který vás opravdu bude naplňovat. Do narozenin se pokuste toho v sobě, co nejvíc uzavřit, protože i vibrace roku dalšího, který začne vašimi narozeninami, vám pomohou najít lásku v sobě i k sobě. 

 Elena se ptá

Dobrý den Jani,před 2měsíci jsem poznala fajn muže se kterým se cítím moc dobře,ale bohužel jsme každý z jiného města,vzdálení 215 km, navštěvujeme se,ale není to vůbec jednoduché a ráda bych věděla, jestli to má nějakou budoucnost.Jana odpovídá

Dobrý den Eleno

ta vzdálenost je určitě komplikace a budete ji muset do budoucna vyřešit, ale na druhou stranu váš vztah vypadá docela pěkně. Určitě vás to bude trochu ubíjet, ona je to i motivace pro to, to řešit. Ano je to větší tlak, který vás bude nutit se rozhodnout jestli spolu budete nebo ne dřív, než kdyby ta vzdálenost tam nebyla a měli jste na to více prostoru, ale všechno má svůj důvod. Ano může se stát, že to nakonec oba vzdáte hlavně ze strachu, že byste udělali nějakou radikální změnu a nakonec by to nevyšlo, ale zatím to vypadá, že byste to spíš mohli zvládnout a najít řešení, jak být spolu. Podle karet má cenu do tohohle vztahu investovat energii a pokusit se ho rozvinout.

 Marcela se ptá

Dobrý den, poslední dobou se mi vůbec nedaří, hlavně co se lásky týče. Je naděje, že se to brzy zlepší?Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

pokud byste si chtěla ujasnit a uvědomit, proč se vám život komplikuje, proč se nemůžete hnout z místa, je potřeba velký výklad, protože všechny oblasti našeho Já...práce, vztahy, peníze, zdraví atd. se navzájem prolínají a ovlivňují a vždycky nás to nakonec dovede k sobě samým. Jak se k sobě chováme, jak se sebou zacházíme, jak vnímáme život a třeba i proč to takhle je, pak se s tím dá něco dělat. V lásce je vám přáno, ale pozor, nežijte tolik ve svých iluzích a představách, snažte se víc vidět život takový, jaký je. Lehce propadáte pocitu, že něco nevyjde, lehce vás tyhle strachy ovlivňují a tak si často sníte, abyste se cítila líp, ale vlastně vám to vůbec nepomáhá. Máte v sobě víte energie i síly, než si myslíte a chováte se často víc uzavřeně, než jaká jste opravdu a nějak to souvisí s maminkou. Vyřešte si sebe a vyřeší se vám život a i parnter bude. Čím více se budete schopná přijímat, bez kritiky bez touhy být jiná, tím vyrovnanějšího partnera si k sobě přitáhnete. Prostě přenos energie, co vysílám, to i dostanu. Nemám pocit, že by se vám nedařilo, ale chápu, že nejste spokojená, ale vše je jen odrazem vašeho myšlení a tam když to změníme, je to pro vás ta nejlepší cesta, abyste se začala cítit líp. Čím lépe přijmete a pochopíte sebe, tím lépe budete schopná přijímat ostatní takové, jací jsou, bez mylných představ a očekávání, která vás tak často zklamala. 

 daniela se ptá

Dobry den,prosim Vas jak to bude vypad mezi nama.Jsem v dana,ale uz to s manzelem neni takove jako drive a nasla jsem si pritele.V listopadu to bude 2 roky co se vidame,ale nejsem si jista jak se mam rozhodnout...Pritel ma strach.DekujiJana odpovídá

Dobrý den Danielo

předpokládám, že jméno, které jste uvedla je jméno přítele. V první řadě doporučuji takovéto komplikované situace řešit osobně. A tato situace komplikované je, už proto, že v této chvíli to nespěje k lepšímu ani v jednom případě. S partnerem to vlastně neřešíte, nci ani pro to neděláte, jen se to nějak odvíjí a přítel zase nevěří, že by to vyšlo, ale na druhou stranu mu to nebrání v tom se s vámi vidět. Měl by si uvědomit, že je třeba se k tomu postavit jako dospělý a zodpovědně ke svým skutkům, vymlouvání se, že mmá strach je jen vymlouvání. Takže v první řadě, si musíte vy ujasnit, co vlastně chcete. Jestli už vám v manželství není dobře, měla byste to řešit bez ohledu na to, jak to dopadne s přítelem, protože pak to taky není moc fér chování. Neopírejte se o to, jak to mezi vámi dopadne, nespoléhejte na to, ale jednejte. Pokud si přítel uvědomí, že je vám spolu dobře, ano mohlo by vám to fungovat. Bete to tak, že tohle je i jeho i vaše zkouška charakteru i toho, jak spolu pak budete řešit život. Když máte pocit, že se neumíte rozhodnut i tady zkuste být k sobě upřímná. Je to proto, že vlastně nevíte, koho máte ráda nebo proto, že nevíte co je výhodnější? Pak určitě najdete řešení, protože by nebylo úplně správné se rozhodnout tak jak vám řeknu, jen proto, že jsem to řekla, ale tak, jak to cítíte. Ano já vám ukáži cestu, upozorním na pro a proti, ale to hlavní si musíte rozhodnout vy i proto doporučuji řešit tohle osobně.

 Jana se ptá

Dobrý den, cítím že potřebuji změnu práce. Prosím kterým směrem nebo spíše oborem se dát? A případně v čem bych se měla zdokonalit? Nebo už dokonalá jsem?:)Jana odpovídá

Dobrý den Jani

nemůžete čekat, že vám karty úplně nalajnují život a přesně vám řeknou obor nebo místo, kam byste měla jít dělat. Na tohle si vždycky musíte přijít sami. První dobrý krok je, že jste si uvědomila, že nejste spokojená a nebojte si to pořádně procítit. Taky si díky tomu můžete víc uvědomit, proč, co vám nejvíc vadí, samotná práce, lidi nebo způsob vedení. Nemusíme vždycky dělat nějakou V.I.P. práci, vysněnou životní, takhle to není. Ale hledat, kde budeme spokojení, buď tím, co děláme nebo proto s kým děláme, je to hlavní a pokud se z koníčku nebo záliby stane práce je to fajn. V první řadě hledejte způsob, jak být sama sebou, dokonalí jsme všcihni, protože to v dané chvíli děláme, jak nejlíp umíme, možná zítra to budeme umět líp, ale teď nám to líp nejde. Chtít se vzdělávat, učit se něco nového je super, když to tak cítite, ale zase vy musíte přijtí na to v čem, ne, že já vám řeknu, že máte něco dělat a vy si nastavíte, že vás to bude bavit, to by ani nefungovalo. Pokud se v tomhle cítite ztracená, chtělo by to spíš osobní sezení, které vám ukáže proč si neumíte odpovědět i co dělat, abyste odpověď a hlavně spokojenost našla a pak je jen na vás, co s tím uděláte. Jste hodně pracovitá, ale taky hodně sníte, a někdy až tak moc, že pak už nevíte, co je možné a co ne. Potřebujete si vyřešit negace, které si nesete z rodiny, strachy a neschopnost se rozhodnout a to vás určitě posune dál. Někdy jen ze strachu, si vytváříme pocit, že nevíme, co chceme, i když to není pravda. Musíte začit i sebe, svého Já, své mysli, ta vás pak povede.

 Markéta se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se nám podaří snaha o miminko a o společný život DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Markéto

v základu chcete oba dva to samé, ale nemáte mezi sebou úplně jednoduchý vztah a chvílemi opravdu budete mít pocit, že nevíte, jak dál. Hodně to ovlivňuje i psychiku, která zase má vliv na otěhotnění. Potřebujete být v klidu, tolik to neřešit, tolik se za každou cenu nesnažit a více přijímat jeden druhého, komunikovat a hledat způsob, jak budete spolu v rovnováze a pak i miminko bude. Ani jeden k sobě nemáte dobrý přístup, vy jste si sebou nejistá, hodně toho držíte k sobě i partner se nemá moc rád a to se do vztahu samozřejmě odrazí. Pokud cítíte tíhu a tlak a chcete s tím něco dělat, měla byste přijtí spíš osobně i třeba na čištění duše a čaker, abyste se naučila, jak se dostat do klidu a tím myslet i žít spokojeněji a hlavně beze strachu.

 Markéta se ptá

Dobrý večer, měla bych na Vás jednu otázku - čeká mě v blízké době nový vztah? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký večer.Jana odpovídá

Dobrý den Markéto

jste docela nedůvěřivý člověk a lehce propadáte pocitu, že nic nedopadne dobře a strachu, i když se snažíte věřit i v to dobré. Sama pak se sebou často svádíte boj, jak všechno vlastně vnímat a tím si děláte překážky v životě i do vztahů. Jak se budou blížit narozeniny, měla byste se začít cítit přece jen líp i více optimistická, dokonce i pracovně by mělo přjít zlepšení a tím začnete vyzařovat daleko klidnější a pozitivnější energii, která vám otevře cestu k lásce a možnému partnerovi. Když tomuhle všemu dáte volný průběh, nebudete se snažit mít za každou cenu partnera, tak můžete být hodně spokojená a opravdu by to měl být někdo, kdo k vám dobře sedí a s kým se budete cítit dobře.

 Simona se ptá

Dobrý den paní Jano, s přítelem se jen vzdalujeme, příjde mi, že už k sobě ani cestu nehledáme. Máme se rádi ale spíš čekáme, kdo z nás se změní. Mám pocit, že by mě měl někdo jiný víc radši a víc si mě vážil. Jak to tedy bude mezi námi vypadat? A na co se mám připravit? Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Simono

už tak, jak to cítíte vám dává odovědi na vaše otázky. Jedna věc je, kam se to vyvíjí a druhá, co tím děláte. Pokud to jen přijímáte a přitom vás to trápí, tak je třeba si uvědomit, že byste měla přestat bát si přiznat své opravdové city k němu a podle toho jednat. Vy stále doufáte, že se to změní, ale někde uvnitř tomu vlastně nevěříte, jen sama sebe přesvědčujete o něčem, co není pravda. On se k vám úplně zablokoval. Začnete čím dál víc toužit po lásce a něžnostech a možná si i někoho k sobě přitáhnete, ale to není řešení. Být v nicotě, přešlapovat na místě vás stejně ubíjí. Řešte vztah teď a pokud ani nemáte chuť s ním něco dělat, tak dejte sobě i jemu volnost a šanci na lásku a spokojenější život. Je-li to možné určitě si o tom promluvte, ale nezlobte se na něj, jestli vás už nemiluje. Upřímnost a opravdu si vše říct v klidu, bez výčitek by vám hodně pomohlo řešit tuhle situaci. Takhle, jak žijete, se můžete brodit životem hodně dlouho, nebude to mít tak rychlé řešení, jak se přejete, pokud něco neuděláte. 

 Jana se ptá

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mě čeká nový vztah. Děkuji :)Jana odpovídá

Dobrý den Jano

Někdy až moc žijete ve snech a pak si k sobě přitahujete ne úplně vhodné partnery. Jste velmi emoční a citlivý člověk, je to vaše silná i slabá stránky. Potřebujete lidi kolme sebe, ale jste taky nepřístupná, občas děláte věci ze sobeckých důvodu, pozor na to. Pokud chcete, aby vás lidi přijímali takovu jaká jste a nesnažili se vás měnit nebo nějak ovládat, musíte ten stejný přistup mít i vy bez klamných snů, že něco změníte, co zmenit nejde. Ani u jednoho není úplně jasné, jestli to vyjde. U prvního figuruje ještě nějaká žena nebo má na něj vliv minulý vztah, ten druhý je nedůvěřivý a ani neví, jestli opravdu vztah chce. Celkově teď není správný čas na vztah, protože ani vy v sobě nemáte všechno srovnané nebo uzavřené, ale do zimy se to bude vyvíjte k lepšímu a i vy si toho víc uvědomíte, co opravdu chcete a taky budete mít dost velkou šanci právě na vztah. S prvním je větší šance na přátelství, ale musíte zvládnout tu přotažlovost, co cítíte, jinak to nebude fungovat a jen se budete cítit zmatená. S druhým poud si potřebujete něco vysvětlit, přijde správný čas na vysvětlení,ale muste ho nechat, aby si na to přišel sám, pod tlakem by to nešlo.

 Věra se ptá

Dobry den,vznikne mezi nami vztah?Nevím co si mam myslet jde na nom poznat že uplne jedno mu nejsem ale vazat se nechce neco mezi spolu mame ale sla jsem dotoho jen kvuli tomu ze doufam ze z toho bude neco vic dela mi zarlive sceny.Ale nechapu to skoro se nevidame vetsinou jen nahodou pak zniceho nic udela scenu chci aby jsme se vice vidali uz jsem snim o tom i mluvila ..urazi se kdyz jen naznacim ze pujdu dal ..opravdu to nechapu ...Zmeni se to a budem se vidat vice? A bude chtot jit casem do vzathu a pokud ano bude to ješte v tomto roce?Jana odpovídá

Dobrý den věro

musíte si v první řadě ujasnit, co k němu opravdu cítíte, ne o čem si sníte, jaký opravdu je, ne jakého ho chcete mít, pak máte v sobě zmatek. On se opravdu moc vázat nechce, ale vlastně neví co chce. Jeho přístup je zvláštní, chce se cítit volný a přitom mít nad vámi kontrolu, pro vše, co dělá, si najde omluvu a vysvětlení, ale vás stále pozoruje a zkouší, to není moc fér jednání. Pradvěpodobně se více sblížíte, ale musíte si uvědomit jeho povahu a co od vztahu čekáte, jestli vám to právě tenhle člověk bude schopný dát. Nesněte o tom jak bude klidný a vyrovnný, protože nebude. Bude náladový a někdy se nechá strhnout emocemi, s čímž máte problém někdy i vy a to je vaše slabá stránky vztahu. Když se spolu budete snažit bojovat, jeden druhého ovládat nebo chtít měnit, bude váš vztah vždycky neklidný. V této chvíli je důležitější, než to jestli máte šanci spolu chodit si ujasnit, jestli jste to spolu schopni zvládnout a najít tu správnou rovnováhu mezi sebou. On bude vždy trochu rozlítaný, nemá rád pocit, že ho někdo chce ovládata nebude u vás sedět, bude chtít mít své zájmy a občas si můžete připadat sama, umí být i starostlivý, takové dvě rozlišné povahy v jednom člověku.

 Gabriela se ptá

Dobrý den Jani. S přítelem jsme od sebe vzdáleni přes dvě stě kilometrů a tak jako asi spoustu vztahů na dálku, už nás to roční vzájemné přejíždění, to když nejsme spolu a ta vzdálenost vysiluje, i když se vidíme dva i čtyři dny každý týden. Chtěla bych se zeptat na další vývoj našeho vztahu a zda je možné že se třeba do půl roku sestěhujeme, respektive já za ním, ačkoliv bydlení vyřešené není. Moc děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

veřím, že jste z toho unavení, ale ještě vydržte. nepůjde to sice úplně tak rychle, jak byste chtěli, ale nakonec by vše mělo dopadnout dobře. Jste trochu netrpělivá a váš přítel taky, ale zkuste to bárt tak, že všechno má svůj důvod a čas, proč se to děje právě takhle. Potřebujete se ještě oba dva někam posunout a něco pochopit, to si sama uvědomíte. Po té praktické stránce, se zesílí pocit být spolku teď na podzim, v zimě spíš budete řešit prakticé věci. Pokud to bude možné, tak jaro je přiznivé na nové věci, začátky a změny, třeba i bydelní. Nenechte se oba dva díky netrpělivost a strachu oklamat pochybnostmi, jestli to zvládnete, to by vás jen oslabilo.

 Veronika se ptá

Dobrý den Jano, chtěla bych se vas zeptat jestli najdu trvaleho partnera s kterým bych byla šťastnáJana odpovídá

dobrý den Veroniko

jste velmi pozitivní a energická bytost a tak si můžete často přitahovat muže, kteří potřebují pozvednout, což vám může na chvíli vyhovovat, ale pak jen cítíte, že se vás snaží změnit nebo vlastnit. Potřebujete najít k sobě správný přístup a cestu, nechtějte lidi zachraňovat, chovejte se tak, jak to cítíte a pak si budete schopná přitáhnout muže, který ustojí vaši energii a zároveň sám bude pevný. Máte tu možnost a docela reálně, jen je třeba se sebou trošku pracovat. Pokud byste to chtěla víc pochopit nebo vést, jak sebe vnímat, objednejte se ke mě na konsultaci a na čištění čaker a mysli, můžete díky tomu hodně věcí vyřešit a pochopit.

 Petra se ptá

Dobrý den paní Jano,ráda bych se prosím zeptala na svůj dvouletý vztah s přítelem. Nějak se "míjíme", když on cítí harmonii a souznění mezi námi, tak já jsem na pochybách a naopak. Nyní cítím, že jsem si vše srovnala a ráda bych s přítelem začala žít a utvořila s ním nový domov, pro moje i jeho děti. Nyní o prázdninách jsme si to u přítele na farmě vyzkoušeli být spolu více času, a stále nikam nepřejíždět. (dělí nás vzdálenost 120 km)Cítím jak je přítel zamyšlený, že by s námi trávil více času, kdyby s námi žil , než s vlastními dětmi , které má ve střídavé péči (je hodně na ně vázaný). Ráda bych se prosím zeptala, jak se bude náš vztah vyvíjet dál? Co přítel ke mě cítí, nebo nad čím přemýšlí, co by chtěl on dál?? Musím ještě říci, že bych ráda společné dítě, ale přítel nechce, cítí se starý. Moc děkuji za Váš čas a těším se na Vaši odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

váš přítel je hodně nedůvěřivý a někdy ani není upřímný, stále si v sobě vytváří pochybnosti, důvody, proč vám to nemůže fungovat, i když to funguje a díky tomu se nemůžete pohnout z místa. Společné dítě tam nevidím a pokud vám i přes svou negativitu partner vyhovuje, ani bych se o to nesnažila, není to priorita a může to být důvod k rozchodu, když se bude cítit od vás tlačený do něčeho, co nechce. Povahově se k sobě celkem hodíte, protože vy umíte jeho nálady i duši pozvednout, ale v této chvíli je to hodně na něm, kam se to posune dál. Hodně by se toho změnilo, kdybyste spolu začali bydlet, on by se uklidnil, vy byste si taky byla vším více jistá. Snažte se naučit ho, co nejvíce komunikovat, ale taky vnímejte co říká, naslouchejte a nežijte v představách, víc přítomností a tím, jaký opravdu je, ne jakého byste ho chtěla mít. Nebojte se na druhou stranu říkat, co cítíte, ze strachu, že by se naštval, to byste pořád před sebou měli nějakou přetvářku a vy byste si neuměla uvědomit, jak vám to vlastně funguje. Buďte sama sebou, věřte v to, co cítíte jako dobré, zkoumejte to, co vám nevyhovuje a snažte se to přijmout i pochopit a najdete tu správnou cestu vztahem.

 Klára se ptá

Dobrý den paní Jano, moc Vás zdravím a přeji hezké léto. Ráda bych se Vás zeptala jestli podle karet vidíte s tímto partnerem u mě budoucnost? Již delší dobu se scházíme, on se chová stále dost nerozhodně a tajuplně, i přesto, že mě již představil blízkému okolí. Nerada bych zjistila, že spolu ztrácíme čas, mám ho ráda. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Kláro

pokud ho máte ráda a karty říkají že ano, tak nemůžete ztrácet čas tím, že mu dáváte prostor na to, aby si ujasnil co chce a co cítí. i kdyby to nedopadlo, věřte tomu, co cítíte a pokud se to nějaký čas neposune dál, sama poznáte, kdy už to stačí. On je člověk co si potřebuje opravdu všechno rozmyslet a ano je nerozhodný, takže někdy potřebuje víc času a někdy i trošku popstrčit, ale nebuďte nerpělivá. Vy jste více akční i vášnivější, ale to vám může nkonec oběma vyhovovat. On vás bude svou povahou trochu mírnit a vy jeho popohánět. Šanci máte, jen dejte sobě navzájem prostor se nejen poznat, ale hlavně pochopit. Nesnažte se ho měnit, ale přijmout a pak líp ucítíte co se v něm všechno děje a i on víc pochopí vás, to je vaše cesta pokud chcete být spolu. Chovejte se jak to cítíte, jen se nenechte vést strachem, snažte se mluvit spolu o všem a veřte, že čím si jistější budete vy, tím lépe bude na vás reagovat on.

 Michsl se ptá

Dobry den, paní Jano, chtěl bych se zeptat zda přijde od zaměstnavatele v následujících třech měsících nabídka na povýšení do vyšší platové třídy. Hezké letoJana odpovídá

Dobrý den Michale

trochu mám pocit, že to jsou plané sliby, pokud vám to bylo řečeno. Do budoucna by se mohl zvýšit váš plat, ale teď to spíš vychází, že ne nebo ne o tolik, co si myslíte. Karty radí vnímat to v práci takové jaké to je, dělat si zdravý úsudek a nevěřit všemu, co se říká. Je dokonce možné, že budete práci měnit. Takže i kdyby ta nabídka přišla, není jisté, že to tak bude, pokud se vám naskytne něco lepšího nebojte se změny.

 Věra se ptá

Dobry den Jani Chtela bych jeste jedno dite,mam do toho jit je to dobry napad.Dite bych si moc prala.Rada bych vedela jestli by to nasemu vstahu prospelo i kdyz jsme oba dva uz starsi. DekujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

mít dítě není špatná myšlenka, vám by to určitě udělalo dobře, povzneslo by vás to. Ale pokud chcete dítě, tak ho chtějte proto, že to tak opravdu cítíte, ne aby vám to vyřešilo nesrovnalosti ve vztahu, to vám nepomůže. Děti jsou užasné, ale určitě neřeší vztah. Pokud to bude vaše touha, je to dobře, jen to nedělejte pro vztah, to si musíte vyřešit jinou cestou. Dítě povznese i partnera, bude mít radost, ale znovu opakuji nevyřeší to to, co vás trápí.

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,napřed děkuji za Vaši odpověď.Chtěla bych se ještě zeptat-zda by měl náš vztah pěknou budouctnost nebo se objeví někdo jiný s kým budu šťastná?Děkuji a přeji pěkný den.Jana odpovídá

Dobr den Jani

musíte si v první řadě ujasnit své pocity. Ne přemýšlet, jestli by vám to fungovalo, ale jestli k němu opravdu něco cítíte. Láska nejde vyvovalt a být s někým jen proto, že by se vám zdál dobrý nebo abyste nebyla sama vás nenaplní. Možnost vaše vztahu nějakm způsobem ovlivňuje vliv rodiny. Pokud tomu necháte volný průběh, spíš si budete uvědomovat, jak vám spolu je, užívat si to, mohli byste mít šanci být spolu. On je trochu paličák a nepřístupný, v tomhle ho budete muset přijmout jaký je. Někdy máte oba dva tendenci být negativní a lehce věci vzdávat. Proto je důležité abyste si uvědomili, jak byste si hlavně po psychické stránce rozuměli. Dejte si čas do konce roku a sama si uvědomíte, jestli se to někam posunuje nebo ne. 

 Miroslava se ptá

Paní Jano.Má mě pořád rád? Kolikrát se mi dlouho neozve a já pak si to vysvětluju jako nezájem a pak z nej vyletí kolik měl za tu dobu problémů az se ani nedivím , že se mu do hlavy už nevejdu.Nerada bych mu křivdila.Já ho mám ráda moc.Jana odpovídá

Dobrý den Miroslavo

on vás z jedné strany má rád, ale z druhé si není jistý jestli váš vztah má cenu, je plný problémů a pochybností a podle toho se i chová. Starosti máme všichni, ale on je prostě neumí řešit. Je velmi nevyrovnaný člověk, paličák a často se nechává ovládat emocemi. Zatím sice asi budete spolu, ale do budoucna vás to může úplně rozdělit. Vy sama mu moc pomoci nemůžete, prostože on se musí srovnat sám. Jediné, co můžete dělat je být v klidu, neřešit to, ale taky se nebát říct, když vám něco vadí a stále si ho v duchu neomlouvat, že toho má moc.

 Jindra se ptá

Dobrý den, už delší dobu se mi líbí tento muž. V pátek jsme spolu strávili z mého pohledu celkem příjemný večer. Zajímalo by mě proto, jak to cítí on. Je nějaká šance na vztah? Děkuji a přeji krásné léto.Jana odpovídá

Dobrý den Jindro

i vám přeji krásné léto, on je celkém přátelský a otevřený člověk, sice taky paličák a někdy může zapomínat na druhé, ale má v sobě určitou jiskru. K vám zatím nemá ujasněné pocity, něco se mu líbí něco ne. Určitá možnost vztahu tu je, ale zatím je to takové nejasné. Určitě to chce nějaký čas, aby se to někam posunulo. Karty vám doporučují vídat se pokud to půjde, povídat si poznávat se, ale zatím si zkuste prostě užívat jeho přítomnosti, bez očeávání něčeho dalšího. Čím budete více v pohodě a uvolněná, tím víc ho to bude přitahovat.

 Vera se ptá

Dobry den, chtela by jsme se zeptat jak se to mezi nami bude dale vyvijet zatim se jen schazime a myslim ze ve vztahu by nam to hodne klapalo myslim ze si hodne rozumime ale nevim jak to ma semnou on zacali jsme se schazet uplnou nahodou a zaroven zrovna i v tu chvili kdy se snim rozesla bejvala pritelkyne zajimalo by me jestli se rozhodne pro ni nebo pro meJana odpovídá

Dobr den Věro

v této chvíli jsou vaše pochybnosti oprávněné, ale zároveň vám karty říkají, abyste nechvátala a netlačila na něj, to vám nepomůže. Je důležité, aby se rozhodl tak, jak chce, ne pod tlakem, to byste se pak ve vztahu stejně necítila dobře. Má k vám dobrý vztah, jen minulost ještě nemá uzavřenou. Máte celkem dobrou šanci být dobrý pár, ale on si ještě musí něčím projít a uvědomit si a tím taky minulost uzavřít. To, co pro to můžete udělat je, že budete uvoněná, otevřená, užívat si s ním každou minutu a věřit si. Nebojte se jeho volby, to by jen mezi vámi dělalo problémy. Berte ho takového, jaký je, nepředstavujte si, jaký by měl být a sama brzy poznáte, jestli je schopen jít dál a díky tomu být i dobrý partner. Do konce roku, by to mělo být vše jasnější.

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,chtěla bych se zeptat na muže.Přemýšlí o návratu do vztahu se mnou a měl by vůbec ten vztah budouctnost, nebo jen nemáme mezi sebou vyřešenou minulost a vrací se?Děkuji a přeji pěkný fen.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

především byste si to v sobě měla ujasnit vy a dokonce i vy víc přemýšlíte o návratu, než on, i když to tak nevypadá. On je docela negativní a spíš to vypadá, že se chce vrátit ze zvyku a aby nebyl sám, než z lásky. V první řadě si uvědomte, že se nezměnil a v tom podstatném ani nezmění. I když to zkusíte, velmi rychle si uvědomíte, že to nebyla dobrá volba. Měla byste to spíš uzavřít a jít dál, ale musíte to v sobě uzavřít. Pokud si sama pro sebe tu šanci potřebujete dát, tak to stejně zkusíte, ale nebuďte smutná, když to nevyjde, jen vám to pomůže to uzavřít, i když složitější cestou.

 Martina se ptá

Dobrý den Jani, v září bych měla nastoupit na nové pracovní místo, chtěla jsem se zeptat, zda to vše zvládnu a zda bude všechno v pohodě. děkujiJana odpovídá

Dobrý den Martino

práce bude celkem dobrá, i když ne vše tak, jak si představujete, ale to je tak asi vždy. Vy to určitě zvládnete, měla byste si i celkem s lidmi rozumět. Je sice možné, že časem budete hledat ještě něco jiného buď v rámci podniku nebo úpně jinde, ale zatím to vypadá celkem klidně, jen začátek bude trochu zmatený, než se vše ustálí a vy si zvyknete.

 Lenka se ptá

Je tento partner ten, se kterým budu mít dítě?Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

to je docela zvláštní otázka, jakoby vztah záležel na tom, jestli bude dítě nebo ne. V této chvíli tam dítě nevidím zatím ani do budoucna, ale zase ten vztah tak špatně nevypadá. Pokud vás to trápí z jakéhokoliv důvodu, třeba i zdravotního, tak byste měla spíš přijít osobně, abychom přišli na to, čím to je a co s tím dělat.

 Martina se ptá

Překonáme krizi nebo se rozejdeme?Jana odpovídá

Dobrý den Martino

ve vztahu ten nespokojená nebo naštvaná jste spíš vy a taky na vás hodně záleží, jestli spolu zůstanete. Zatím to spíš  vypadá na krizi, kterou překonáte, ale pochynosti tam zůstanou pořád. Máte hodně nevyrovnaný vztah a nějak se vám nedaří posunout se dál. Vy si přejete z jedné strany udělat změnu, ale taky se ji bojíte. Pak jste ze sebe nervózní, že jste nerozhodná. Váš partner zase některé věci snad ani nechce vidět a pak se neumíte domluvit nebo najít řešení. Zase se to uklidní, ale úplně spokojená nebudete. Je to opravdu na vás. V první řadě přestaňte čekat od partnera, že se začne chovat jinak, hlavně, pokud to jinak neumí, pak si líp uvědomíte, jak dál.

 kamila se ptá

dobry vecer mam sice pritele,ale seznámila jsem se s timto novym.mam s nim navázat vztah.dekujiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

vy byste v první řadě měla vědět, jestli se svým současným přítelem chcete být a pak řešit někoho dalšího. Pozor na to, abyste neutíkala ze vztahu do vztahu, to není dobré řešení. Navíc s tímto človkem to na vztah nevypadá, spíš flirt nebo si užít, ale nic moc dalšího. Může vás přitahovat, ale není to stabilní člověk a navíc dělá to, co chce jen on sám.

 Klára se ptá

Dobrý den, již několik měsíců uvažuji nad vztahem ve kterém jsem třetím rokem. Poslední půl rok mi ve vztahu není dobře, partner to ví ale nic se nemění. Uvažuji o rozchodu, ale bojím se, že zůstanu sama. Jak vypadá podle karet situace s partnerem mezi námi, je tam láska, nebo oba čekáme na krok toho druhého který vztah rozlouskne? Děkuji moc za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Kláro

ve vztahu je důležité v první řadě umět přijmout partnera takového, jaký je, bez očekávání, jinak se vždy cítíme zklamaní, hlavně pokud parnter je jinak nastavený, než jak bychom  chtěli. Jedině pak jsme schopní si uvědomit, jestli se k sobě hodíme nebo ne. Už to, že se stále nic nemění je pro vás znakem toho, že on to takhle prostě má a možná vám ani neumí dát to, co chcete. Bát se samoty a to ve vašem věku je zbytečné. Uvědomte si, že už teď jste vlastně sama. Necítíte se dobře, necítíte se milovaná, jste každý někde jinde a nemění se to. To je větší pocit samoty, než být chvíli bez partnera. Nebojte se naučit se být sama se sebou, jinak si budete přitahovat nevyhovující partnery a stále cítit zklamání a nemusí to tak být. Váš partner ani nechápe co po něm chcete, navíc si drží odstup. Váš vztah už vlastně není. nenechte se ovládat strachem, nečekejte na prince, co přijde, ale nadechněte se a udělejte to, co už chcete udělat dlouho. Být vnitřně svobodná neznamená být sama. Samozřejmě, že někoho ještě potkáte, ale je důležité, abyste se z tohoto vztahu poučila o tom, nepřizpůsobovat se za každou cenu a nečekat to, co nemůžu dostat. Budete to muset být vy, kdo udělá ten krok, váš partner je nečinný a spíš čeká co bude.

 Miroslava se ptá

Paní Jano prosím poraďte.Jsem citově vázaná u Jendy.A hodně.Jenže není volný.Ale Vladimír je volný. Miloval me v mládí a já jeho nikdy Nechtěla.Ted po letech se mnou navázal tel. kontakt .A rovnou chce přijet na víkend.Strašně na mě tlačí.Já se nemohu rozhodnout,Nemám z něj dobrý pocit.Cítím z něj něco nedobrého.Prosím poradte co mám dělat.Děkuji moc.Jana odpovídá

Dobrý den Miroslavo

nemáte z něj správně dobrý pocit, protože u něj ani nejde o lásku, jen spíš, že nechce být sám a vezme kohokoliv u koho má pocit, že má šanci.  Je to hodně negativní člověk a nebylo by vám s ní vůbec dobře, jen by si ztěžoval a pořád byste ho musela zvedat nahoru, psychicky, je i dost paličatý, proto na vás tak tlačí, ale opravdu to není láska. Pokud vám to pomůže setkejte se s ním, sama si uvědomíte, že tohle nechcete, ale nenechte se dotlačit do něčeho, co tak necítíte, to vám nic dobrého nepřinese.

 Věra se ptá

Dobry den.Pritele dcera je tehotna jmenuje se Michaela 10.12.1993.Rozumeli jsme si ale ted semnou nekomunikuje,je to tehotenstvim zmeni se to.Nebo co se stalo trapi me to.DekujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

v této chvíli ji asi vadí všichni a všechno. Vídí vše horší, než je a nějak se ji nelíbí, jak funguje váš vztah. To na ni působí nejvíc. Mělo by se to pak zlepšit. V této chvíli byste ji měla nechat být, nenuťte ji do komunikace, ani po ní nechtějte vysvětlení, možná se spíš zaměřte na sebe a na vztah, abyste byli v klidu.

 Jana se ptá

Dobrý den,paní Janoušková Stále mi ty partnerské vztahy moc nevychází.Neustále tápu,nebo se bojím,nevím.Chtěla bych se vás zeptat na Tomáše,moc se v něm nevyznám.Je to už on s kterým spojím svůj život- Děkuji za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Jani

jste energický a průžný člověk, vyzřuje z vás velká síla, která přitahuje hodně lidí, ale i může, kteří si pak s vámi neví rady. Jste paličatá a někdy se vám nedaří vidět vše s nadhledem, ale jen takové, jaké to chcete mít, na to pozor. Máte pak tendenci vidět lidi takové, jaké je chcete mít a pak to nefunguje. Jste pak moc nekompromisní a občas díky tomu děláte moc rychle závěry, máte nepředvídatelné reakce a tím si komplikujete život. On je trochu tajmený a uzavřený, neumí vše ukázat a o všem mluvit, srdečný a stabilní, ale taky snílek, který někdy obehlává i sám sebe. Pak je jasné, že se v něm nevyznáte, protože on sám neví, co opravdu chce. Po vás touží a vidí vás jako zásadní ženu ve svém životě, ale projevuje se podle své povahy. Nečekejte od něj stabilitu a ráznost, on to takhle neumí. Nedávejte do vztahu víc, než musíte a netlačte, to nepomůže. Vy byste ho mohla naučit být trochu rozhodnější a pevnější a on vás zase srdečnější  a přístupnější. Ani vy ještě nejste rozhodntuá, určitě vás to k němu přitahuje, ale srdce jste mu úplně neotevřela. Užívejte si chvíle s ním, neplánujte tolik, nemůžete mít nad vším kontrolu, dejte mu prostor se projevit, i když jinak, než to děláte vy a mohlo by vám to vyjít. Čím více budete v klidu a vyrovnná, tím spíš si uvědomíte, co opravdu cítíte, tím spíš se on otevře vám a pak i sama poznáte, kdy ho máte nechat být a kdy ho jemně popostrčit. Nebojte se toho.

 KAMILA se ptá

dobry vecer mam dotaz moje maminka chce ukoncit vztah mezi mnou a ni mysli to vazne .dekujiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

v první řadě, píšete sem docela dost dotazů, měla byste zvážit osobní návštěvu, protože váš život celkově není dobrý, nejste šťastná a potřebujete pochopit, co máte dělat, aby se zlepšil. Záleží samozřejmě na vás i na tom, jestli ho chcete změnit. U maminky to v této chvíli tak opravdu vidím. Nevím jak dlouho to mezi vámi je takové, ale jakoby ji došla trpělivost. Neznamená to, že se to stane a taky neříkám, že je to jen vaše vina. Určitě se s tím dá něco dělat. Čeká vás složité období, v kterém si potřebujete uvědomit sama sebe, jaká opravdu jste, co vám ubližuje a co můžete změnit, a i když to nepůjde hned, mohl by se mezi vámi do budoucna vzth změnit, ale samo to nepřijde. nejde o to, abyste se za každou cenu podřídila, ale naučila se být sama sebou a vyrovnaná a pak se vám srovná i život. Abyste dokázala některé věci, co jsou jinak, než chcete, přijmout bez negací.

 kamila se ptá

dobry den,v cervenci jedeme s dcerou na dovolenou pozname tam nove pratele,nebo i něco vicJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

hlavně si jeďte odpočinout, vyčistit hlavu a třeba si i ujasnit myšlenky. Pokud tam pojedete s očekáváním dobrodružtví, nových přátel a pod., mohla byste být zklamaná. S čím menším očekáváním tam pojedete, tím líp si to užijete. Důležité je, abyste byla dobře naladěná, aby i vaše dcera si tu dovolenou užila. Máte možnost mít krásnou dovolenou, plnou krásných míst nebo lidí, ale nejvíc opravdu zaleží na vašem psychickém rozpoložení. Pokud to takhle pojmete, budete spokojená a dovolená splní všechno, co vám může dát.

 Marie se ptá

Dobrý den,ráda bych se zeptala na partnerské vztahy mé dcery,zda se nějakého dočká,zdá se mi příliš vybíravá.Dočkám se i já svatby a vnoučat od ní?DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Marie

i když je to vaše dcera, můžu vám dovovědět, jen tak z lehka, protože musím chránit její soukromí. Vaše dcera je velmi nedůvěřivý člověk, nejde o to, že je vybíravá, ale že se bojí zklamání a bolesti a tak si vybírá nevhodné partnery nebo k sobě nikoho nepustí. Navíc je docela paličatá, takže teď tam prostě má nastavenou samotu a hotovo, tak to je a jen ona to může změnit. Dokud sama nepochopí, že je něco špatně, měla by se sebou něco dělat, aby se zbavila toho strachu, neposune se dál. Nakonec mít partnera bude, ale zaleží, jak zvládne sebe sama, protože nejde jen o to mít partnera a děti, ale taky být šťastná a naplněná vztahem a tam si nejsem jistá, jak to zvládne. Ona to musí být, kdo to chce řešit. vy ji prostě milujte jako svou dceru, se vším co v sobě má, snažte se jí spíš porozumět a podpořit ji, že všechno zvládne, to jí pomůže nejvíc.

 Martina se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na náš vztah,jak to s námi vypadá a zda-li bude svatba nebo alespoň dítě? Děkuji MartinaJana odpovídá

Dobrý den Martino

váš vztah je dost rozporuplný a to vám brání se někam posunout. On nedokáže některé věci nebo vlastnosti u vás přijmout, stále je řeší a vy jste pak plná pochybností. Zatím tam svatbu nevidím a ani by to nebyl dobrý krok v této fázi. Je to přád jako byste byli spolu i od sebe. Pokud byste chtěla dítě za každou cenu, tak by i třeba bylo, ale nic to nezmění na vašem vztahu. Potřebujete najít k sobě cestu, umět přijmout jeden druhého bez touhy ho měnit, nebojovat spolu, spíš hledat to, co vás spojuje. Pak vše půjde přirozeně dál do hlloubky. Pokud cítíte, že se vám vzdaluje, nepomůže na něj vyvíjet tlak. Musíte ho nechat, aby on sám se rozhodl, co vlastně chce. Vy jste velmi emoční žena a tak všechno hodně prožíváte, ale někdy to můžete i zbytečně hrotit a stejně se tím nic nemění, jen je vám hůř. Nebojte se tolik, zkuste se uvolnit,  zaměřit se více na sebe, na svůj rozvoj, zájmy, přátele, aby vám bylo dobře, budete pak i  jako partnerka uvolněnější a i na něj to bude mít dobrý vliv.

 Monika se ptá

Dobrý den, manžel má možnost zmenit zaměstnání, proto se chci zeptat jestli má nebo nemá do toho jít, jestli by si polepšil. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Moniko

práci, kterou má mu moc nevyhovuje a ani do budoucna se to nijak nezmění, na druhou stran se váš manžel bojí změn a tak se jen tak do něčeho nehrne. Někdy si tím i bere možnoti lepšího místa. Nevím kam by mohl jít, ale vychází mě to tak napůl. Na jedné straně, že tam, kde je to lepší nebude, na druhé, že by si trochu polepšil, ale nebude úplně spokojený se vším. Může mít pak pocit, že si nepomohl. Hodně proto záleží na jeho přístupu, jak tuhle možnost změny bere a dokáže se k ní postavit a jak ho zaujala.  Mám spíš pocit, že tu změnu neudělá. Podle karet je ale tahle možnost přece jen o něco lepší, než současné zaměstnání.

 Miroslava se ptá

Dobrý den paní Jano.Nevíte proč nás dva osud svedl dohromady?Jeho závazky vůči rodině jsou nepřekonatelné.Od začátku je jasné, že nikdy nebudeme mít možnost mít spolu normální vztah.Je mezi námi velmi silné citové pouto.Bohužel jsme se potkali pozdě.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Miroslavo

to, že se s někým potkáme nemusí mít vždycky nějaký záhadný důvod. Někdy je to úplně prosté, touha po lásce, cítit se důležití a naplnění.  A tak je to i u vás. A právě proto, že si oba dva až moc myslíte, že máte takové závazky nebo omezení v životě nebo v sobě, že nemáte možnost volby, přitáhli jste si člpvěka, který to má podobně. Když najdete způsob, jak se uvolnit, uvědomíte si, že je v pořádku chtít lásku, že si ji zaslouží každý, mohou se buď změnit okolnosti nebo vás to sice rozdělí, ale váš život se změní. Začnete víc žít pro sebe, pro radost, ne podle toho, co si myslíte, že se od vás čeká, ale podle toho, jak to cítíte. Otevřete se sami sobě, najděte své já, nebojte se být sami sebou a všechno se vyřeší.

 alena se ptá

dobry den,mam pocit,ze muj pritel je homosexual.dekuji za odpovedJana odpovídá

Dobrý den Aleno

tohle je věc, kterou z karet úplně nepoznám a netroufám si to říct určitě. Jediné, co karty říkají, že je v rozporu sám se sebou, co vlastně cítí a díky tomu se může chovat i zvláštně nebo i odtažitě. Nevím, jak jste spolu dlouho, ale měla byste se ho zeptat a popřípadě mu pomoci aby se nebál říct, co ho tak svazuje. Mě prostě vychází spíš rozporuplná orientace, ale ta může být zapříčiněná i strachem otevřít se. Ne jednou se stalo, že ženy zklamané ze vztahu s muži se tak zablokovaly, že se přeorientovaly na ženy a přitom takové nebyly. Asi proto je i tak těžké poznat, jak to kdo má.

 Libuše se ptá

Dobrý den, vypadá to, že se u nás bude propouštět a jeden člověk bude muset odejít. Mám obavy, že to budu já. Chci se zeptat, jak to vypadá s mojí prací? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Libuše

může se to opravdu dotknout i vás, důležité je, že do budoucna budete mít práci. Buď se to kolem vás přežene, i když budete mít na mále, ale hlavně vás bude ničit ta atmosféra strachu v práci, ale pak se to uklidní. Nebo sice skončíte, ale měla byste mít tak do dvou měsíců práci. Finančně to sice není úplně super, ale měla byste to zvládnout. všeobecně ať to dopadne jakkoliv vám karty doporučují i tak si hledat jinou práci.

 Markéta se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah s tímto mužem jestli má budoucnost je do mě zamilovaný a ja si svými city nejsem jistá. Jestli je ten pravý nebo ho teprve potkám DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Markéto

vy dva jste na to vlastně stejně, ani jeden si nejste jistí tím, co opravdu cítíte, protože se neumíte otevřít svým citům. Vy se bojíte zklamání a pak vše víc řešíte rozumeme a to ve vás vyvolává rozpor, protože tím potlačujete část sebe. On se rozhodl být uzavřený v podstatě z podobných důvodů. Pokud si nejste jistá, jestli je to ten, kdo k vám patří, musíte se nejdříve uvolnit. Jinak si nikdy neuvědomíte, co opravdu cítíte, co třeba ve vás vyvolává pochybnosti. Musíte spolu mluvit i o svých pochybnostech, je to normální. Jen tak se někam posunete. A i kdyby to znamenalo, že si uvědomíte, že se vám sice líbí, ale nejste zamilovaná nebo vám úplně nevyhovuje, budete mít jasno. Mohli byste být spolu, ale pokud to budete dělat takto, bude to takový nevyrovnaný vztah.

 Marcela se ptá

Dobrý den, plánuji stěhování a tak mě zajímá, zda brzy něco najdu a jestli budu spokojená. DěkujuJana odpovídá

Dobrý den Marcelo

hodně záleží na tom, jaké máte představy a finanční možnosti. Bydlení najít nebude takový problém, ale když to bude finančně dostupné, tak se vám buď nebude byt líbit nebo lokalita a lepší byt může být zase drahý. Přesto nakonec něco najdete, jen to může trvat až půl roku. Určitě stojí za to raději si počkat, než se za dva měsíce stěhovat znovu.

 kamila se ptá

dobry vecer,uz několik let se lecim s lupenkou,ted jsem navštívila lecitele pomuze my.docela me to trapiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

jak jsem psala v předchozím dotaze, začněte se sebou pracovat uvnitř, se svou myslí a duší, protože lupénka je jen projev nespokojenosti a někde i nenávisti sama k sobě. uvnitř jste dost negativní k sobě, svému životu, je hodně věcí, které jste nezprcovala a pokud to nezačnete řešit, vaše tělo se bude stále bránit. Nevím jak se jmenuje léčitel, ke kterému jdete, ale podle karet by vám z větší části měl pomoci, ale pokud se nezačnete čistit vnitřně, může se to vracet. Máte nevyřešené emoce s maminkou a díky tomu k sobě i špatný postoj, jste paličatá a někdy na sebe i ostatní až moc tvrdá. Hledejte cestu přijetí a uvolnění a vaše tělo se začne uzravovat samo.

 kamila se ptá

dobry vecer,chtela bych se zeptat na vztach mezi moji dcerou a mnou.dekujiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

v podstatě se obě dvě snažíte, ale nejde to. V této chvíli je mezi vámi velmi negativní vztah, plný nepochopení, asi i lží, nedorozumnění a podrážděnosti. Vaše dcera se cítí osaměnlá a možná i podveděná. Pak nic co říkáte nepřijímá. Je to i pubertou, protože prostě vidí věci po svém, ve své realitě a pak může něco vnímat jinak, než jak to je. Snažte se být co nejvíce v klidu a pokuste se více naslouchat, než mluvit, může tím hodně věcí pochopit, co se v ní děje. Je pravda, že hodně věcí si už prostě řeší a rozhoduje sama a ne vše můžete ovlivnit. Ale vyrovnaná maminka dokáže určitě daleko lépe ovlivnit a pochopit své dítě. Jak se říká, chceš změnit přístup lidí k tobě, změň nejdřív sebe.

 Jana se ptá

Stanou se z nás životní partneři ?Jana odpovídá

Dobrý den Jani

on je docela nevyzpytatelný a ne úplně upřímný člověk. Věřím tomu, že vás přitahuje, má určité kouzlo, ale buďte opatrná a věřte své intuici, když se vám něco nezdá v pořádku. Není úplně jisté, že budete spolu, ale není to o vás. Vy se chováte dobře a pokud to bude možné, nesnažte se za každou cenu, nechcte i jemu prostor na iniciativu, na druhou stranu nedělejte nic, co nechcete, jedině tak poznáte, jak se k sobě hodíte. Čím uvolněnější budete a klidnější, tím líp si uvědomíte jaký to vztah vlastně máte a jestli je možné se posunout.

 Ivana se ptá

Dobrý den paní Jano, ráda bych věděla jak dopadne záležitost, která mě dost trápí. Můj syn pracuje v Německu, dělá práci, která ho baví a naplňuje, ale zároveň nechce být bez rodiny. Rád by, aby snacha s dětmi šla za ním, jí se moc nechce. Chápu jeho pracovní ambice, ale děsí mě představa, že přijdu o kontakt s vnoučky, kteří jsou momentálně smyslem mého života a dávají mi sílu zvládat komplikace, které život přináší. Syn sám neví, jak situaci řešit a snad ji ani řešit nechce, ale takhle se to dlouho dělat nedá. Má obavy, že tady nesežene práci, která by ho uspokojovala. Vím, že je to jeho život, ale jde mi o vnoučky. Jejich dětství už mi nikdo nikdy nevrátí.Jana odpovídá

Dobrý den Ivanko

chápu vaši starost, na druhou stranu, je třeba připustit, že nemůžete ovliňovat cestu vašeho syna, protože si nedokážete vědět rady s vlastním životem a tak jste se uplnula na vnuky. Měla byste se v první řadě zaměřit na sebe a hledat způsob, aby vám bylo líp, všechno má nějaké řešení a pokud vám bude líp vaše energie i pozitivně ovlivní vnuky i syna a on pak jistě najde dobré řešení. Ayste měla motivaci uvědomte si jednu věc, cokoliv v sobě máte za emoce, starosti a pocity, je vaše energie, kterou záříte do okolí a předáváte svým nejbližším, a i když s láskou je to nemocná energie. Takže abyste ji předávala zdravější, víc než na vnuky se zaměřte, jak uzdravit svou mysl a duši a pak jako babička pro ně budete opravdovým přínosem a pro syna taky. On nechce řešit situaci, protože se řešit bojí a kolikrát vy jste něco neřešila ze strachu, nechávala to být? Můžete v něm najednou vidět i sebe a třeba vám to i pomůže uvědomit si, co v sobě potřebujete změnit nebo řešit. V této chvíli mu lépe vychází zahraničí a otázka je , jak on vnímá své partnerství, když ho neřeší. Tohle by měl hlavně řešit on ne vy, takže věř tomu, že naše myšlenky mají velkou sílu. Cokoliv uzdravíte v sobě, ovlivní i pozitivně vaši rodinu. Nebojte se všechno se nakonec zvládne.

 lucie se ptá

jaky je vztah mezi babickou a vnučkou.ma ji babicka rada.Jana odpovídá

Dobrý den

vypadá to trochu složitější a ve své podstatě ji ráda má, jen mě přijde, že se to díky něčemu úplně změnilo. Bylo to mezi nimi jinak a teď taky, v této chvíli je babička k ní nepřístupná nebo zklamaná a nějak to souvisí i s její mámou. Takhle složitý vztah, pokud ho chcete nějak řešit je lepší řešit v soukromí s dcerou i matkou. Vnučce se teď nedaří, je negativní a podle karet snad ani nemá dobré přátele kolem sebe. Řekla bych, že potřebuje pomoct, protože jsou tam i velké smutky nebo deprese. Otázka zní, jestli si pomoct chce nechat.

 kamila se ptá

ma me muj partner rad,nebo ma i jiné zenske.dekujiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

on je hodně rozporuplný a nepřístupný člověk, často jedná tak, jak to vyhovuje jemu, bez ohledu na ostatní. Pokud chcete, aby se k vám choval líp, musíte si vy hlavně začít věřit, být víc nad věcí. Problém je, že spolu bojujete a někdy ani jeden neumíte přijmout toho druhého. Rád vás má tím svým způsobem, ale je taky rád středem pozornosti a tak to bude mít vždycky. Je možné, že tam je i nějaký flirt, ale takového muže jste si vybrala a teď je na vás, jak to bude dál. Buď ho takového přijmete, přestanete s ním už bojovat a i tak budete schopná být jeho partnerkou a spokojená, nebo tím, že už se ho nebudete snažit měnit a hlídat, budete mít dost síly na to, abyste si uvědomila, že tohle už nechcete. Nebuďte tak tvrdá a negativní a velmi rychle přijdete na to, jak všechno vyřešit. Nezapomeňte, nemůžete moc měnit lidi, kteří to nechtějí, ale vždycky máme Právo Volby.

 Hana se ptá

Dobrý den,seznámila jsem se nedávno s tímto mužem,po předchozích zkušenostech, jsem opatrná,a zajímalo by mne jak to vnímá on a zda je upřímný ke mě, a čeká-li nás společné bydlení.Jana odpovídá

Dobrý den Hani

on z vás hlavně cítí vaši negativitu a nedůvěru a v této chvíli není tak důležité společné bydlení, ale jestli se budete schopná vůbec vztahu otevřít. Nevím, jak se znáte dlouho, ale karty říkají, že ještě potřebujete oba dva dost času na to, abyste se otevřeli jeden druhému a uvědomili si, co k sobě cítíte. Ani on ještě nemá jasno a je to v pořádku. Je pravda, že vám neříká úplně všechno, ale je to i tím, že ani on neví, jak váš vztah bude pokračovat. Nemusíte do vztahu padnout po hlavě, užívejte si ho, chvíle, kdy jste spolu, poznávejte se a nechvátejte, nemáte kam. Zvýšíte tím možnost, že by vám to spolu mohlo vyjít. Čím klidněji budete vše brát, tím lépe se vše může vyvinout. On bude vždycky trochu uzavřený, ale více otevřený, než je teď. 

 Zdeňka se ptá

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na práci?Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

nenapsala jste v jakém smyslu, zajímá vás práce, kde děláte, nebo ji hledáte? Musím se zeptat všeobecně, co vás čeká a vy si to promítnete do své současné situace. Pokud práci máte, není to dobré a ani nebude a určitě by to chtělo změnu. Možná úplně nevíte, co byste chtěla dělat nebo váš obor teď nenabízí možnosti, ale určitě hledejte změnu, prozatím, jakoukoliv. hledat práci se určitš vyplatí, vytvrvat, i jestli jste bez práce. Možná budete muset vzít něco, co vám nebude úplně sedět, ale časem by se mohlo najít i něco lepšího. Jaro a podzim je pro vás příznivé období na práci, i když hodně záleží na tom, co všechno jste ochotná dělat, mělo by nakonec všechno dobře dopadnout, jen se nebojte změn a radikálnějších řešení.

 
Zdeňka se ptá

Moje další otázka se týká školy, zda ji vůbec dokoncim. Děkuji za odpovědiJana odpovídá

ve škole je to teď hodně náročné a pro vás těžké, ale máte na to, to zvládnout a určitě se vyplatí vydržet. Možná změna práce nebo nějaká nová, vás taky podpoří ve vašem snažení studia. Tohle težké období, když překonáte, znovu naberete dech. Možná tam budou nějaké opravné zkoušky, ale i tak byste to měla zvládnout.

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,chtěla bych se zeptat zda potkám muže-partnera v blízké době.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

problém je v tom, že i když byste chtěla muže, tak moc jim nevěříte, nesete si v sobě plno bolesti, neodpuštění a negací z minulosti, že k sobě ani nikoho nepustíte. Určitě dokážete být jako partnerka starostilá a vstřícná, ale ten strach ze zklamání i z toho, že už ve vašem věku nikoho nenajdete je hodně silný. Takže v této chvíli bohužel vedle vás nikoho nevidím, teda nikoho, kdo by mohl být partnerem a přesto nemusíte být sama. Hledejte způsob, jak si vyřešit minulost, všechno, co vás ještě svazuje nebo zraňuje, najděte způsob, jak se otevřít sama sobě a velmi rychle se tenhle váš stav samoty změní a hlavně, k dobrému.

 Jana se ptá

Dobrý den, mám otázku ohledně svého otce(datum narození 10.6.1966), má teď zdravotní komplikace se zády, chtěla bych vědět, zda se to brzy zlepší?Jana odpovídá

Dobrý den Jani

váš tatínke si hodně ubližuje sám, tím jak vše hodně prožívá, jak vše řeší, hlavně to, co nemůže změnit a pak si na sebe vytváří velký tlak. To pak psychicky ovliňuje nemoc zad, má i v sobě hodně zánětů, mohou být i v zádech - to jsou často ty věci, které neumíme přijmout nebo zpracovat. Bohužel zatím nevídím ani změnu jeho přístupu k sobě, prostě když nechce polevit sám, donutí ho záda. Je možné, že to bude chtít i nějaký chirurgický zákrok, mělo by se to o něco zlepšit, ale úplné uzdravení tady nevidím.

 
Jana se ptá

Další otázka se týká mé sestry (datum narození 14.8.1989), je na začátku těhotenství a chtěla bych vědět, zda vše bude probíhat bez komplikací?Jana odpovídá

vaše sestra je na sebe dost tvrdá a tak se často snaží všechno zvládnout za každou cenu, měla by víc odpočívat a užívat si těhotenství. Když se bude vystavovat nátlaku a stresu mohlo by jít to ublížit. Taky by si měla hlídat ledviny, tam se právě ukládá stres, nepodceňovat bolest. Když bude více v kklidu, zaměří se na sebe a uvědomí si, že vše, co dělá, co cítí a co si myslí už teď vkládá do miminky, mělo by vše být vpořádku.  Doporučila bych jí i návštěvu u mě, podořila bych její pozitivní energii  a vývoj miminka.

 
Jana se ptá

Poslední otázka se týká mě a mého partnera, jsme spolu 3 roky a náš vztah se nikam moc neposouvá, chtěla bych vědět, zda máme nějakou budoucnost či nikoli? Předem děkuji za odpovědi.Jana odpovídá

ten kdo je nespokojený ve vztahu jste vy, protože on to tak nevidí, vlastně to vůbec neřeší. je tak nějak spokojený sám se sebou. V této chvíli i katy varují před těhotenstvím, není na to vhodná doba. Tam někdo uvnitř vás už od něj odcházíte, protože si uvědomujete, že určitě věci, co vám nevyhovují budou stále stejné. Nejste ještě rozhodnutá, ale ta možnost už vaší myslí prohěhla. V této chvíli to spíš vypadá na to, že vám do života vstoupí někdo jiný. Vidíte to správně, jen ještě potřebujete trochu času, abyste to přijala. Jestli potřebujete  vše víc pochopit nebo rozebrat, přijďte na osobní výklad, objeví se tam toho víc, než když se ptám na konkrétní otázku.

 Mária se ptá

Dobrý den paní Jano, chtěla bych se zeptat,jak to vidí karty do budoucna. Jestli mne čeká něco hezkého po rozvodu. Mám pocit,jako bych byla zablokovaná a nemůžu se posunout dál.Ovlivňuje mne něco,nebo někdo špatnou energií? Předem moc děkuji a přeji hezký den.Jana odpovídá

Dobrý den Mário

je pochopitelné, že vám není dobře díky všemu co teď řešíte i tomu, co jste prožila. Někdy vám ubližuje vaše paličatost a urputnost. Všechno je od vaší psychické stránky, jste plná vzteku, pocitu ublíženosti i strachu a to vás tak blokuje. Potřebujete čas, abyste se srovnala, začala volněji dýchat a pak budete cítit více síly, jít dál. Plno věcí se může ve vašem životě změnit k lepšímu, ale záleží to hlavně na vás. Pokuste se nejen fyzicky, ale uvnitř v sobě uzavřít minulost a odpustit a to i sobě. Uleví se vám a pak budete schopná jít dál. Poud máte možnost ke mě přijít osobně, může přijít na odblokvání a uvolnění energie nebo i na velký výklad, v kterém si jasněji uvědomíte vše kolem sebe.

 Simona se ptá

Dobrý den, odpovídám na otázku. Přítel chce jít do Jihlavy na Polytechnickou školu počítače mu jdou, tak poslal přihlášku, ale mám obavy, aby ho vzali právě. V Jihlavě jsem si našla novou práci už jenom sehnat bydlení a čekat zda ho na tu školu vezmou. Můžete mi to přiblížit zda na té škole bude mít úspšch?. Moc děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Simono

stále to nevypadá se školou dobře, buď nezvládne přijímačky nebo bude hodně uchazečů, ale mohl by mít šanci na odvolání nebo i jiné škole. Nebude to jednoduché, ale pokud se bude snažit, mohl by najít školu, kde může studovat, jen nevím, jestli to bude Jihlava. Zkuste se v této chvíli uklidnit a věřit tomu, že to vesmír zařídí tak jak to má být. Ne vše se dá naplánovat, i když se sebevíc snažíme.

 Simona se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svého přítele ohledně vysoké školy, vezmou ho bez komplikacích nebo si bude muset hledat jinou? Budeme moc spolu bydlet ve městě, kde se škola nachází? Mám trochu obavy, že ho otec nepustí bydlet spolu semnou. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Simono

nevypadá to úplně pozitivně. Nevím na jakou školu jde, bylo by to přesnější, ale buď nezvládne přijímačky nebo se tam hlásí moc lidí. Bude to chtít hodně štěstí, na druhou stranu pokud bude hledat i jinou školu, měl by uspět, takže by tohle mohlo nakonec dobře dopadnout, jen trochu jinak, než si teď představuje. S bydlením budete muset být trpěliví, pokud vám vztah vydrží, mohly by se okolnosti změnit, časem. Důležité je, abyste se vídali a rozvíjeli vztah a pak bude vše tak, jak má. Nemáte kam chvátat, užívejte si sami sebe a věřte v to dobré. 

 Vera se ptá

Dobry den,chtela by jsem se zeptat jestli mame jeste sanci byt spolu nasel di jinou a od ty doby co jsme se pohadali jsme spolu nemluvili zajimalo by me jestli ho porad ke me neco tahne nebo jestli na me uplne zapomel..nevim co mam delat abychbsi ho udobrila ..jestli se mam ozvat ale.nechci aby si myslrl ze ho uhannim ani nevim jak mu vse rict chtela bych aby prisel on a mluvil semnou na rovinu a rekl co citi ...nejhorsi na tom je ze jak jsme se haadali rekl ze nechce vztah ..a dva dny po nasi hadce sel do vztahu ..jsem zmatena opravdu ho mam radaJana odpovídá

Dobrý den Věro

on už nevěří tomu, že by vám to fungovalo, je ze vztahu mezi vámi už unavený a nevidím to jinak ani do budoucna. I kdybyste našla způsob, jak se k sobě vrátit, tak vás to vede do rozchodu, tentokrát definitivnímu. Spíš to ale vidím tak, že to ani zkusit nebude chtít. I když si to tak přejete, měla byste respektovat jeho volbu i to, že neumíte spolu fungovat v souladu a jít dál. Uzavřít tuhle kapitolu života a tím si i dovolit, osvobodit se od tohohle smutku a dát si šanci i třeba na někoho jiného.

 Marie se ptá

Hezký den,do důchodu mi zbývají 3 roky. Prosím o odpověd zda zůstanu do této doby v dosavadním zaměstnání.Děkuji MarieJana odpovídá

Dobrý den Marie

většinu času asi ano, ale je možné, že půjdete o rok dřív, nebo poslední rok budete na pracovním úřadě, možná i ze zdravotních důvodů nebo to promarodíte. Měla byste to všechno zvládnout a nedělat si takové starosti. I když bude poslední rok náročný, nakonec to dopadne dobře. Buďte opatrnější na srdíčko a nepřepínat se, pokud to nepůjde a budete se už cítit unavená, starejte se více o zdraví, ono se to všechno nakonec vyřeší. Hlavně v klidu, až moc všechno řešíte a moc se všeho bojíte. Tři roky jsou na jednu stranu dlouhá doba, ale vlastně to uteče rychleji, než myslíte. Čím míň to budete řešit, tím rychleji to uteče.

 Miroslava se ptá

Dobrý den paní Jano.Vidíte nějakou změnu mého zaměstnání v nejbližší době?Mám trochu strach ho změnit.Aby se mi neobrátil život naruby,Nebo se neviděla s partnerem.Co mi radíte? Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Miroslavo

někdy je potřeba život úplně změnit a ototčit, abych se posunuli dál a našli lepší způsob, jak žít. Strach je špatný rádce, vytváří pocit, že je vše těžké. Práce, kterou máte vám nevyhovuje a ani není moc dobrá a do budoucna tam nevidím změnu k lepšímu, spíš vám to bude víc vadit. Nevím jestli už máte nějakou nabídku, nebo jen tak uvažujete o změně, ale karty se přikládají více ke změně. Nenechte se ovlivňovat dopředu pocitem, že byste pak neměla čas na partnera a svůj život, když ani nevíte, co budete dělat. Pusťte v sobě myšlenku, že změnu chcete a chcete něco, co vám bude víc vyhovovat a hledejte. Jestli to uděláte je opravdu jen na vás. Máte možnost změnit si život k lepšímu.

 Alena se ptá

Dobrý den Jani,vždy jste mi dobře poradila,tak píšu opět.Mám takové dilema,zahrádku mám v pronájmu a majitel už má více roků ,je po operaci a mám obavu jestli by to ten jeho syn vedl dál jako zahrady.Já bych to později i odkoupila,kdyby byla ta možnost.Ráda bych věděla jestli mám letos udělat malý plotek kolem investice do 2000 asi,a jak dlouho asi to tam bude jěště.Nebo jestli tam budu dál, i kdyby se s majitelem něco stalo.Chtěla bych taky opravit chatku.Děkuji moc AlenkaJana odpovídá

Dobrý den Alenko

s jeho synem úplně jednoduchá domluva nebude, ale spíš půjde o peníze, možná zvedne nájmy nebo bude prostě jiný, než jste zvyklá. Nějakou dobu tam asi ještě zahrádky budou, ale asi ne napořád, on je takový, že neví, co chce, tak asi proto je tam ta nejistota. Nevím údaje ani o majiteli ani o synovi, tak se musím ptát přes vás, ale váš pocit je správný, že to s ním nebude jen tak. Co se týče plotu, bych ještě počkala, jak se to tenhle rok vyvine. Mě to vychází tak na dva až pět let, do té doby se toho hodně změní a pak podle toho bych se teprve rozhodovala, co dál a jestli investovat. S tím plotem vám to bude jasnější už tento rok. Není to úplně závratná invetice, tak pokud si to můžete dovolit si ho klidně udělejte, ale jestli ne, tak počkejte.

 Klára se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se vyvíjí společná náklonnost s tímto partnerem, podle karet? Zatím spolu nejsme, ale já bych moc ráda... Děkuji moc za odpověď!Jana odpovídá

Dobrý den Kláro

on k vám náklonnost cítí taky, jen je trochu nerozhodný. Všechno stále zvažuje. Taky se bojí, že by něco nevyšlo, tak to nemusí jít tak rychle. Podle karet máte docela velkou šanci spolu být. Snažte se být uvolněná, optimistická a sama sebou. Čím více klidu bude cítit z vás a že je všechno v pořádku, tím spíš si dodá odvahu. Netlačte na něj, ale ani se nebojte být spontánní. Vaše otevřenost a příjemná energie je právě to, co se mu na vás líbí. Počítejte ale s tím, že jeho nerozhodnost tam bude vždycky. Vy budete ten, kdo bude vztahu dávat sílu a energii a občas ho budete muset popostrčit.

 Květuše se ptá

Ahoj Jani, moc tě zdravím. Opět bych potřebovala poradit s pár otázkama. Týkají se mé osoby a výhledu na letošní rok. V práci jsem spokojená, i když finančně bych si potřebovala polepšit a nevím, zda už letos k něčemu takovému dojde. Také pořád zápasím s myšlenkami na nějaké další vzdělání, ať je jakékoli - zejména jazyky. Můžeš mi poradit, jestli to u mě má cenu? Jsem totiž ten typ, který studium sice začne, ale horko těžko ho dokončuje. Vyjet za hranice nemůžu. S tím taky souvisí rada do budoucna, jakou profesi nebo práci by jsi ke mě viděla? Pozice ubytovací recepční mi zatím vyhovuje, ale to jen kvůli prostředí, ve kterém pracuji. Přemýšlím takhle nad sebou. Prosím, na lásku se karet neptej, mám teď nějaký vztah, ale bojím se, co bys mi na to napsala, takže raději se tomu chci vyhnout a nechat to na čase. Děkuju ti moc. KvětkaJana odpovídá

Ahoj Květko

v první řadě tě zdravím a v druhé příště, pokud toho chceš vědět víc, objednej si výklad, jak je psáno v podmínkách věštírny, je určená na jednu konkrétní otázku. Z karet ti opravdu neřeknu přesně jako profesi máš dělat takhle to negunnguje, proto máme dar rozumu, abych si na některé věci přišli sami. Máš v sobě tolik energie a možností, které neumíš využít, proto taky studium nedotahuješ do konce. Není to o tvých schopnostech, ale o tom jaký máš přístup k sobě a jak stále dokola sama sebe svazuješ, taky někdy nedotahuješ věci do konce. Pokud chceš najít své místo, musíš nejdřív najít sama sebe. Jedna věc je studovat jazyky třeba a druhá, proč to vlastně chceš, jaký máš důvod. Studovat jen proto aby jsi studovala je na nic. Nepotřebuješ mít za každou cenu nějaké extra vzdělání, aby jsi našla uplatnění, ale je dobré ho mít, pokud to tak cítíš a ty to nevíš, další důvod proč ti to pak nejde. Jsi plná strachu a obav a tím je potřeba začít, jinak budeš mít stále pocit, že o něco přicházíš a i to co funguje, že jednou skončí. Studium pro tebe není špatné, práce taky ne, ale pořád žiješ jen tak napůl. Máš rozhozenou první čakru - stabilitu a zablokovanou ženskost, sama sebe jako ženu nepřijímáš, popřemýšlej o hlubším čištění a práci se sebou, buď přese mě nebo přes někoho, kdo v tvém okolí s tím pracuje.

 Zdeňka se ptá

Dobry den pani Jano,dekuji Vam za odpoved co se tyce toho zavadneho muze co se mnou tak zamaval ani jsem si nemyslela,ze to jeste lze.Chci se ale zeptat na meho manzela.Co bude dal s nami?Myslim,ze co rodice fungujeme na jednicku,ale co bude s nami,jako muz a zena uz dlouho nefungujeme.Dekuju moc za Vasi odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

on je největší problém ve vás, ve smyslu, že se bojíte tuhle situaci řešit a vytváříte si pocit, že to nejde. Jste oba dva jak chycení v pasti. Váš partner má k vám blíž, než vy k němu. Vy jste se vůči němu úplně zablokovala a ani do budoucna to nevidím jinak. Protože nejste uvnitře sama se sebou srovnaná, tak i když si k sobě přitáhnete nějakého jiného může, tak to vlastně nefunguje. Nejdříve potřebujete začít pracovat na sobě, abyste našla vnitřní rovnováhu, byla více sama sebou, pak se to buď změní k tomu, že se k sobě přiblížíte nebo si dáte volnost, ale hlavně začnete být více spokojená sama se sebou a s životem.V tomhle smylsu na to věštírna nestačí, nejlepší by byla osobní návštěva u mě nebo aspoň přes telefon, pokud jste nějak zdaleka. tenhle stav je ubíjející a pak vám přináší nespokojenost i do ostatních oblastí života i do zdraví.

 Gabriela se ptá

Dobrý den Jani, chtěla bych se zeptat na pracovní oblast. Nějak jsem se teď začala "hledat" a nevím jestli má práce mi vlastně do budoucna dává smysl a i finanční přínos. Hodně uvažuji o změně, jen přiznávám, že vůbec netuším jakou. Můžete se podívat zda mám v této dosavadní zatnout zuby a vydržet, že se to spraví nebo opravdu změnit profesi.Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

vy máte celkově život neuspořádaný, není to jen o práci. Potřebujete se najít, ujasnit si své city a srovnat vše kolem sebe, i vztahy a pak vás to pustí dál. Bude vám pak jasnější, jakou cestou jít. Tahle profese, co děláte pro vás není úplně špatná, ale je možné, že se trochu přeměrujete jinam. Pokud máte možnost, zvažte ke mě přijít na uvolnění a srovnání energie, myšlenek a čaker. Mohlo by vám to pomoci dát si život do pořádku.  Jste schopná samostatné práce a takovou budete i hledat. Jen je možné, že opravdu změníte oblast působení. To, že teď nevíte jak nebo kam, nevadí, nechte tu myšlenku plynout, vyšlete ji do vesmíru a soustřeďte se na běžné věci. Ujasněte si vše kolem sebe a uvidíte, že to k vám přijde samo.

 Zdeňka se ptá

Dobrý den paní Jano,bohuzel jsem Vas minule neposlechla a tohoto muze jsem opet vzala zpatky pote co se odmlcel.Chci se zeptat,nastala stejna situace nekomunikuje a vyhyba se,proc to udelal a co vlastne ke me citi?a co bude dal?Dekuju Vam moc za odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

částečně si na to už odpovídáte sama. Nejde o to, abyste se na sebe zlobila, že jste ho vzala zpátky, spíš abyste si uvědomila, že se tahle situace opakuje, abyste ji vy vyřešila jinak. Pokud budete stále čekat, že se změní, budete stále dokola zklamaná a bezmocná. Sám neví co chce a vlastně to ani není láska, co k vám cítí. V této chvíli jen negace a nechce vás vidět, ale není to o tom, že byste byla špatnou partnerkou, on to tak prostě má. Určitě si zasloužíte někoho, kdo vás opravdu bude mít rád. Do budoucna mezi vámi žádný pokrok, žádná změna, je jen na vás, jestli až se mu to bude hodit, ho vezmete zpátky nebo už to konečně uzavřete a tím se od něj odpoutáte a pak si dáte možnost poznat i někoho jiného. Pokud se bojíte samoty, tak si uvědomte, že s ním se cítíte víc sama, než kdyby tam nebyl, právě kvůli jeho přístupu.

 Jindra se ptá

Dobrý den, zajímá mě tento muž. Chtěla bych prosím vědět,zda je možné,že se sblížíme? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jindro

nejsem si jistá, jestli nemá partnerku nebo neřeší ještě jinou ženu. Něco nezi vámi proběhne, ale zatím to bohužel nevypadá na něco vážnějšího. Dejte tomu čas, ten vám ukáže, jestli se sbížíte nebo si jen budete rozumět. Zatím si nedělejte plány, ať nejste zklamaná, ale zase to nevzdávejte, jen to nechte plynout. 

 kamila se ptá

dcera bude za za ctrnact dni delat prijimacky ,mam strach aby je udelala.podari se ji to.dekujiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

ona je trochu nervák a taky občas dohání věci na poalední chvíli, což se jí nemusí vyplatit. Bude hodně záležet na tom, v jakém bude rozpoložení, jak se dokáže před přijímačkami uklidnit. Takže její možnost úspěchu je tak na 80 procent. Zkuste být větší optimista, vaše nedůvěra a obavy ji moc nepomůžou.

 kamila se ptá

dobry vecer,chtela bych se zeptat,jak bude pokracovat vztah s mym partnerem,jestli to ma budoucnost.dekujiJana odpovídá

Dobrý den Kamilo

jste ten, kdo se ve vztahu více snaží, víc přemýšlí a víc se trápí. Vašemu partberovi to je celkem jedno, pokud se vše děje podle něj. Přesto byste mohli najít způsob, aby vám spolu bylo líp. Podle karet zatím máte šanci to zvládnout a tento rok by se toho mohlo mezi vámi hodin zlepšit. Více si věřte, buďte sama sebou a na druhou stranu se tolik nesnažte. 

 Petra se ptá

Dobrý den, děkuji za předešlou odpověď a ráda bych se prosím doptala na dceru přítele. Na začátku našeho vztahu bylo vše v pořádku a nyní se nějak otočila, nevím kde nastala chyba a proč? A zda se vše zase zlepší a čím by jsem tomu mohla napomoci. Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

není to vždy o tom, že se někde stane chyba. Je to spíš o vztahu mezi dcerou a otcem a vlivu matky. Je pravda, že není úplně upřímná a možná i trochu na otce žárlí. Vy ji v podstatě nevadíte, ale stále ještě tápe v životě a hledá sama sebe a tak se její názory a chování mění. Zachovejte chladnou hlavu, netlačte, dejte tomu prostor, mělo by se to všechno urovnat. Když se budete snažit být teď víc jen pozorovatel, hodně věcí pochopíte.

 Martina se ptá

Dobrý den paní Janičko,ráda bych se zeptala na práci přemýšlím o změně a začít kurzem a ještě bych poprosila záležitosti spojené s domovem a zdravíčko. Děkuji a přeji krásný den:-)S pozdravem, MartinaJana odpovídá

Dobrý den Martino

je vidět, že si skoro nikdo nečtete, jak věštírna funguje nebo si myslíte, že když to napíšete do jedné věty, je to jedna otázka. Pokud toho chcete rozebrat tolik, např. domov, to je docela široký pojem, co vlastně chcete vědět, přijďte na výklad. Nevím jaký kurz chcete, takže se musím ptát všeobecně. Změna práce teď není úplně dobrá volba, není ještě vhodné období, ale to neznamená, že nepřijde. Jen se na to pořádně připravte a dobře si vše promyslete, co byste chtěla dělat. Kurz volte i podle toho, co vás zajímá. Určitě vás to někam posune a pak bude i lepší doba na změnu práce. Druhá polovina roku bude daleko příznivější na změny a posun dopředu v pracovní části, a i na to abyste si ujasnila nebo vyřešila vztahy, které jsou potřeba řešit. Celkově budete mít jasnější cestu. Toto období víc berte jako přípravu, aby pak změna mohla proběhnout.

 Gabriela se ptá

Dobrý den Jani, chtěla bych se zeptat na další vývoj tohoto vztahu. Věřím, cítím, že budeme spolu, ale trošku se bojím jak bude dále zvládat situaci doma, s některými přáteli a v jakém časovém horizontu se toto vše dořeší.Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

v této chvíli se mezi vámi tvoří překážka, kterou budete muset vyřešit. Souvisí to hodně s rodinou a nejbližšími a může to zkomplikovat vztah. Je ale důležitá, protože vyřešení všeho, co se objeví, vás posune dál, posílí a pak se váš vztah bude vyvíjet správně a může vám spolu být i dobře. On je někdy impulsivní, taky se musí naučit některé věci přijímat nebo si na ně zvyknout. Jdete celkem dobrou cestou, jen vydržte a snažte se o všem mluvit a řešit. Druhá polovina roku by pak mohla být daleko lepší a sama pocítíte, jak jste se posunuli dál. Vy jste ta silnější ve vztahu, takže váš klid a nadhled pomůže i jemu a všechno zvládl.

 Petra se ptá

Dobrý den, Milá paní Jano, chtěla bych se Vás prosím zeptat, na svůj vztah s přítelem, jsme spolu rok a půl. Dělí nás poměrně velká vzdálenost, ale navštěvujeme se a trávíme spolu poměrně hodně času. Nyní nám přítelova skoro dospělá dcera trochu začala "stávkovat" ráda bych věděla zda se její postoj změní a kdy , nebo čím to máme zlepšit??Urovná se a dořeší se s přítelem vše až tak, že by jsem se v příštím roce mohla s dětmi přestěhovat k němu?? A jestli by bylo možné i naše společné dítě?? A nebo bude vše úplně jinak?? Mockrát děkuji za Vaší odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

tohle tak na velký výklad, věštírna je určená na jednu konkrétní otázku, jinak se musíte objednat na výklad. Nevím ani jméno ani datum narození dcery, takže co vám můžu říct je, jak se bude odvíjet vztah dál. Základ vztahu nemáte špatný, ale po té psychické stránce, není úplně vyrovnaný. On se snaží zavděčit všem a to nejde. Musí si ujasnit, co opravdu chce a podle toho se rozhodnout, když to neudělá zůtanete na mrtvém době. Snažte se být sama sebou, taky trochu trpělivosti to chce, ale nedělejte nic, co tak necítíte, to by k ničemu nebylo. On teď úplně neví, jak dál a potřebuje čas. Rodina je pro něj důležitá a on musí pochopit, že když se toho přestane bát, tak se vše uvolní a i vztahy se zlepší. Bude to řešit celý rok, ale mohl by to zvládnout, pak bude teprve reálně vše, co byste si přáli.

 Natalie se ptá

Dobrý den Jano, přijmou syna na obor kuchař-cisnik v Praze?Jana odpovídá

Dobrý den Natálie

syna přijmou jen nevím, jestli tam kde máte žádost nebo budete hledat jinou školu. Praha je docela široký pojem je tam hodně škol na kuchaře-číšníka, příště je lepší být konkrétnější. Je spíš o to, jestli ho ten obor bude bavit.ím,že není jednoduché vybrat obor, když ještě děti neví co chtějí. Takže je i možné že budete měnit obor. Ale mělo by vše nakonec dopadnout dobře.

 
Natalie se ptá

Povede se syna dostat do Prahy od června nebo září uz nastálo soudně nebo na dlouhodobou propustku? DekujiJana odpovídá

tady to víc vypadá zatím na dlouhodobou propustku, ale mohlo by se to zlepšovat, syn by si měl začít vést líp.

 Marcela se ptá

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat na syna.Měl by nastoupit do školy,v září do první třídy.Je šikovný,ale neposeda.Podle paní učitelky ze školky je vhodný nástup do školy,psych.vyšetření v listopadu školu nedopuručilo.Podrodné vyšetření teprve podstoupíme.Do školy se ale těší,váháme aby mu případný odklad více neuškodil než dal,ale určitě se tomu nebráníme.V současné době se začal věnovat hraní hokeje,tréninky jsou časté,syn je spokojený.Může mít i toto nějakou souvislost s nástupem do školy?Prosím o radu.Děkuji,hezký den.Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

váš syn bude neposeda a energický vždycky, je to prostě jeho povaha. Bude mu vždy chvíli trvat, než přijme nějaký režim a než přijme autority. Je hravý a potřebuje zaujmout, takže u některých předmětů budete mít probém, protože se u nich bude nudit. Je jedno, jestli dáte odklad, s tímhle se budete muset poprat. Já, co cítím, bych ho nechala jít, jen si uvědomte, že budete prostě muset být trpěliví a přijmout i jeho neposednost, hledat způsoby, jak ho zaujmout, ale vy to určitě zvládnete, nebojte se toho. Vaše láska k němu vám pomůže porozumět mu a najít správný způsob, jak ho vést.

 Hana se ptá

Dobrý den paní Jano. Chci se zeptat na můj vztah s dcerou a jakým směrem ji mám vést ohledně studia.Jana odpovídá

Dobrý den Hani

nedá se takhle z karet vyčíst, co má jít dělat, to byste spíš musela přijít s ní, kdy bychom probraly různé možnosti, navíc, už je to hlavně na ní, aby si ujasnila co chce, než na vás, abyste ji směrovala. Určitě to myslíte dobře, ale někdy i nevědomky, ji nedáváte prostor, si uvědomit sama sebe a ona je pak zmatená, protože je pod vaším vedením, i když už by si měla umět vytvářet svůj vlastní názor a postoj. Dokážete ji i podpořit, jen se o ni tolik nebojte, protože ona má pak pocit, že na ni moc tlačíte. Je to citlivý člověk a někdy nedotanuje věci do konce, ale na druhou stranu dokáže být kreativní, vaše podpora ji pomůže, ale už musí začít přijímat zodpovědnost za sebe, svůj život a svá rozhodnutí. Popřemýšlejte o osobní návštěvě, mohlo by se to všechno líp řešit. Máte se rádi, ale pak spolu bojujete a díky tomu se mezi vámi vytváří prázdno, že se vzdalujete jedna druhé. Ono to tak trochu i musí být, aby začala být víc sama sebou a samostatná, ale potřebujete obě dvě se umět naučit chápat jedna druhou.

 Hana se ptá

Dobrý den,znám se s tímto mužem delší dobu,párkrát se sejdem,ale pak se mi pul roku neozve.Zajímalo by mne jak to bude dál jak to vnímá on,já bych chtěla trávit více společného času.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Hano

on opravdu neví, co chce, ani co cítí a tak nemá takovou potřebu vás vidět. Spíš, když se mu chce a bohužel to tak zatím vidím i dál. Bude to spíš zkouška vaší trpělivosti, protože jeho chování k vám není dobré  amoc bych od něj neočekávala. Spíš to vypadá, že časem vás přestane bavit čekat, než se rozhoupe, než to, že by se začal chovat líp. Nechte to plynout, ale zatím nic neočekávejte.

 Blanka se ptá

Dobrý večer,ráda bych se zeptala jestli má múj vztah na dálku s přítelem budoucnost,nejsem si jistá.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Blanko

oba dva jste takový hodně emoční a vášniví, takže vám musí chybět to lidské teplo a obejmutí. Oba dva občas děláte nepromyšlená a unáhlená rozhodnutí, ale taky dokážete být houževnatí a vynaložit hodně síly pro něco, v co věříte. Chápu, proč se trápíte, je vám s ním dobře ,ale ta dálka vám bere pocit naplnění. Postupně váš vztah spíš přejde do blízkého přátelství a to vám možná bude vyhovovat i víc. Nelámejte to přes koleno, nechte to vyvíjet, i když směřujete spíše k přátelství, než k hlubkému vztahu. Na druhou stranu i kdybste měli k sobě vzdáleností blíž, dopadlo by to podle karet praděpodobně stejně. takže přestaňte řešit, co by bylo kdyby.... jednejte tak, jak cítíte, ale učte se trpělivosti.

 Věra se ptá

den, myslim si vyrikali vse dulezite aby jsme mohli byt spolu.Mam stale pocit ze ho furt ke me neco tahne zjistila sem ze nemuzu byt s nekym jinym.Ted se mame videt zajimalo by me jestli se to posune a zlepsi mezi nama a jestli budeme mit dlouhy trvaly vztah jakou cestou se vydatJana odpovídá

Dobrý den Věro

oba dva  jste trochu přecitlivělí a tak v té emoční rovině to máte mezi sebou složité. Vy ten vztah vidíte trochu reálněji než on, přesto to vypadá, že jste se přece jen někam posunuli. Záleží teď spíš na něm, jestli to bude chtít zkusit znovu nebo ne, protože tohle v sobě srovnané nemá. Nikdy nebudete úplně klidný pár, ale mohlo by vám to teď fungovat o něco líp. Snažte se být co nejvíce v klidu a být nad věcí. Čím více v klidu budete vy, tím líp to bude působit i na něj.

 Monika se ptá

Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat na dcerku. Neustále jí trápí bolesti břicha, krev ve stolici a bolesti zad. Už po 3 byla hospitalizovaná v nemocnici,ale podle všech testů je v pořádku. Naposledy jsem měla spíš pocit,že si lékaři myslí,že si vymýšlí. Můžete mi prosím nějak poradit co by to mohlo být. Moc Vám děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Moniko

nejsem lékař a pokud je to takhle akutní, měli byste spíš přijít osobně, kdy ji aspoň z té duševní a energetické stránky můžu prohlídnout. Nezapomeňte, že všechno začíná v naší hlavě. Popovídat si s ní, co ji trápí a tak. Podle mě v tom břiše nějaký zánět má nebo problém, ale někdy si to i vyvolává sama.Nnemá správně nastavené ego, nevěří si a často utíká do svých snů, protože je pro ni realita složitá. pak se může stát, že některé věci nedokáže přijmout nebo je vidí horší, než jaké jsou, třeba i povinnosti. Je pro ni rodina důležitá, tak záleží i na tom, jaké máte vztahy mezi sebou. Je přecitlivělá a v pubertě, všechno dohromady. Měla by se z toho dostat, ale já bych doporučovala začít s ní pracovat nejdřív psychicky.

 Eva se ptá

Dobrý den. Paní Jano,ráda bych se zeptala jestli přijde nějaký vztah,popř.dítě? Moc děkuji za odpověď EvaJana odpovídá

Dobrý den Evo

jste člověk plný nedůvěry a i když nechcete být sama, nevěříte ani mužům, ani tomu, že byste mohla být šťastná a podle toho se i chováte. Měla byste si v první řadě vyřešit sama sebe, ujasnit si, co opravdu chcete a najít způsob, jak sebe i život vnímat trochu jinak. Je důležité být k sobě upřímní a pokud chcete, dobrého partnera, musíte i vy být dobrou partnerkou. Jinak si budete opravdu komplikovat seznámení nebo si přitahovat muže, co vám vlastně nevyhovují. Pozor na zadané. Máte možnost tento rok potkat muže, který by mohl vnést štěstí do vašeho života, ale záleží to i na vás. Jak žijete, kam chodíte, jak přemýšlíte. Hledejte způsoby, jak se sama se sebou cítit líp a rozzáříte se jako slunce a pak to půjde. To dítě je tak napůl, záleží, jak rychle se bude vyvíjet vztah a jestli si to nakonec nerozmyslíte, ale není to zatím úplně uzavřené.

 Marie se ptá

Dobrý den,přijala jsem nabídku nové práce,udělala jsem dobře.Zvládnu práci a bude vše v pořádku?děkujiJana odpovídá

Dobrý den Marie

podle karet jste dobře udělala, i když začátek nebude jednoduchý a to z jednoho důvodu. Až moc se bojíte a řešíte to. Nesnažte se o dokonalost, všechno nové musíme nejdřív poznat, naučit se a pak zvládat. Dopřejte si čas i na první chyby, které neznamenají nic jiného, než že se seznamujete s novým prostředím. Všechno bude dobré a nakonec sama uvidíte, že to zvládáte a měla byste i být spokojená.

 Helena se ptá

Předem velice děkuji za odpověd. Povede se nám s přítelem brzo otěhotnět? Jsme oba zdravotně vpořádku? Chtěli by jsme otěhotnět co nejdříve.Jana odpovídá

Dobrý den Heleno

s těhotenstvím nevidím problém, jen buďte trpělivá a nezkoumejte se každý den, jestli už jste těhotná, nemyslete na to při každém milování, to byste se jen v sobě blokovala. Nemáte přece kam chvátat. Chcete, aby vše bylo v pořádku a šlo přirozeně, proto dovolte přírodě, ať to zařídí, jak je to nejlepší. Přání se vám splní a rychle, takže přeji hodně lásky, štěstí a radosti.

 Lenka se ptá

Dobrý den, Janičko. Ráda bych se zeptala na muže, který mě zaujal. Nedávno jsem ho zkusila zkontaktovat a tak mě zajímá, zda a kdy odpoví. Děkuji, Lenka.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

tento člověk je velmi zvláštní, může působit až tajemně a je charismatický. Záleží, co od něj očekáváte. Moc nesněte, spíš nechte vše plynout ať čas ukáže. Ozvat by se měl podle karet i velmi brzy, možná do týdne, možná už se vám ozval. Jen připomínám neplánujte, nechte vše, ať se vyvíjí svým tempem a směrem a pak to pro vás bude určitě přínos.

 Petra se ptá

Dobrý den Jani, chtěla bych Vás poprosit o radu, zda mám změnit zaměstnání. Jaká je budoucnost po této stránce? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Petro

změna práce určitě přijde, protože tam, kde jste vám to nebude vyhovovat ani do budoucna. Jen to nepůjde tak rychle. Určitě hledejte práci, ale může to chvíli trvat, než najdete něco, co vám bude vyhovovat. Přesto se něco vyskytne už teď, ale nebude to úplně ono, tak abyste nebyla zbytečně zklamaná. V jarním období se vyskytne více příležitostí. Nebojte se změny, když cítíte, že ji potřebujete, ale dejte ji prostor, aby mohla nastat. :)

 Věra se ptá

Dobrý den,znovu se vrátil tvrdí že si vše uvědomil chce začít uplne od zacatku,mam tomu věřit nebo je to jen další z jeho slibu? Je hodně nezodpovědný a trápila jsem se sním až moc a vůbec nevim jestli man verit tomu že si vše uvědomil,ale najednu stranu si říkám že už ti opravdu není normální že nás furt k sobe něco spojuje. Zajímalo by mě jestli teď už nám to vyjde a budem se normálně vidatJana odpovídá

Dobrý den Věro

to, že to mezi sebou nedokážete vyřešit se stává. Nemusí to být nic zvláštního, spíš je to o tom, že neumíte ani jeden dělat ty rázné kroky a konečná rozhodnutí. Stále něco očekáváte oba dva a pak jste zklamaní, to vás trochu mate a pak si můžete i vytvořit pocit závislosti jednoho na druhém. On někde uvnitř chce, aby to fungovalo, a chce s vámi být, ale vy pořád čekáte, že se jeho povaha změní, ale on je a bude takový jaký je. Pokud to s ním chcete zkusit, musíte to v první řadě přijmout. Protože jinak nebudete schopni se rozhodnout, jestli budete spolu nebo ne. V této chvíli je to víc o slibech, než o skutcích a spíš to bude zase stejné. Je teď na vás, jestli ho přijmete i s tím, jaký je nebo si uvědomíte, že tohle prostě nechcete.

 Zdeňka se ptá

Pekny den paní Jano.Obracím se na Vás do tretice ohledně tohoto muže.Chtela bych vedět proč to mezi nami ,tak najednou utnul.asi to nebylo tak najednou,jen ja jsem to vsechno asi spatne pochopila,zrejme.Jak to vlastne se mnou myslel?A nebudu mit jeste kvuli nemu nejake problemy,myslim s manzelem?Potrebuju to trochu pochopit.Dekuju Vam moc za odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

měla byste se spíš se mnou spojit osobně, hlavně na takhle komplikovanou otázku. Pochopit hlavně potřebujete to, jak žijete, proč jste si vůbec přitáhla někoho takového do života. On je velmi nepředvídatelný, vášnivý, ale i sobecký a tvrdý člověk. Nemám pocit, že byste něco špatně pochopila spíš, že jste si správně neuvědomila jeho povahu. Jestli budete nebo nebudte mít nějaké problémy záleží jen na vás. Já vám radím, už si ho v této chvíli nepouštějte do života. Zaměřte se na sebe a snažte se začít žít jinak. Nemusíte jeho chování pochopit úplně do detailů, hlavní je, co si z toho vezmete za zkušennost.

 Martina se ptá

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu, zda se mám pokusit změnit zaměstnání nebo zůstat v současném. Mám možnost zúčastnit se konkurzu na práci, která by mě asi velice bavila, ale nevím, jestli to vlastně chci udělat. Udělám dobře, když zůstanu tam, kde se mi líbí, ale kde mi některé věci a zejména dojíždění vadí? Nebo mám jít do konkurzu na jiné pracovní místo v jiném městě? Dokážu tento konkurz vyhrát a změním zaměstnání? Abych nebyla nakonec zklamaná... Velice Vám děkuji, MartinaJana odpovídá

Dobrý den Martino

jít do konkurzu klidně můžete. Není to sice to pravé a asi to nevyjde, ale díky tomuto kroku dáte impuls svou energií ke změně. Možná i tomu, abyste si ujasnila, co opravdu chcete. Tam, kde jste to není špatné a to i do budoucna, ale pokud máme chuť něco změnit, měli bychom se o to aspoň pokusit, protože si pak víc uvědomíte proč to děláme.

 Hana se ptá

Dobrý den,zajímá mne,jaká je budouctnost s tímto mužem,žije v čR,ještě jsme se osobně nesetkaly,zatím si jen píšeme.Děkuji za odpověd.Jana odpovídá

Dobrý den Hano

asi vás moc nepotěším, ale karty nejsou vůbec příznivé a co víc varují, před tímto vztahem. Nemusí být vše, tak jak píše, buďte hodně opatrná. Na vztah to nevidím, ale mohlo by vám to i ublížit.

 Marcela se ptá

Dobrý den.Prosím o zaslání podkladu pro zaplacení věštírny. Po odeslání dotazu mi k dnešnímu dni údaje nepřišly. Děkuji a hezký den.SvobodováJana odpovídá

Dobrý den Marcelo

nevím, co tím myslte, když se vám objevil tento dotaz, tak jste to musela zaplatit. Já věštírnu neřídím, ta patří pod Jihlavské listy, pouze odpovídám na otázku. Nevím, co jste se chtěla zeptat, ale měla jste to udělat tak jak tento dotaz. Hlavně tam kde jste psala, že vám nepřišly údaje jste měla napsat dotaz.

 Jitka se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptala, jakou mám s tímto mužem šanci na společnou budoucnost?Jana odpovídá

Dobrý den Jitko

ono by to mohlo i vyjít, ale problém je ve vás obou. Ani jeden nevěříte, oba dva máte strach ze vztahu, a i když mezi vámi něco může začít, může to i rychle skončit. Bude pak hodně záležet na tom, jak si s tím poradíte. jak pochopíte své obavy, a strachy a buď je překonáte nebo vás to rozdělí. Nejste jednoduchý pár a můžete mít i pocit, že jdou okolnosti proti vám, ale hlavně je to strachem z lásky, i kyž po ní toužíte.

 Lenka se ptá

Dobrý den, mám na Vás otázku o mém vztahu s přítelem. Chtěla bych vědět jestli přítel bude v budoucnu jen semnou a co proto já můžu udělat. Děkuji za odpověď LenkaJana odpovídá

Dobrý den Leni

tento vztah je dost složitý a nelehký a navíc váš přístup ke vztahu je daleko upřímnější, než vašeho přítele. Ten ani neví, co opravdu chce. Chvíli být s vámi, pak zase ne, je bohužel i sebestředný, takže na první místě bude vždy jeho zájem. Je to vaše volba, ale nebude to lehké a vůbec není jisté, že spolu budete. Pokud to tak cítíte, a chcete s ním být, tak to, co pro to můžete udělat je být opravdu sama sebou. Nedělejte to, co on očekává, ale co cítíte, nepodřizujte se v tom, s čím nesouhlasíte, protože to vám jeho lásku nezaručí. Uvolněte se a věřte svým citům jako šanci mít spolu vztah, pokud si to on uvědomí a bude to chtít tak to tak bude. Je to více v jeho rukách, než ve vašich. Veřte si i tomu, že jste dobrý člověk, važte si sama sebe a pak si on bude vážit vás.

 Jindra se ptá

Dobrý den, zvažuji že bych požádala o osobní bankrot. Chtěla bych poprosit o odpověď zda se do toho pouštět a jestli se to podaří a já se zbavím dluhů. DekujiJana odpovídá

Dobrý den jindro

vaše siutace opravdu není moc dobrá a asi se měla řešit dřív, ale aspoň to berte jako poučení do budoucna. Osobní bankrot je sice jedna z možností, ale přece jen se pokuste najít lepší práci nebo si vzít nějakou navíc, abyste něco umořila. Poiud to nebude možné mohlo by vám ososbní bankrot vyjít, ale uvědomte si, co vše to obnáší, minimálně pět velmi náročných a zodpovědných let. Musíte opravdu vše hlídat a platit a mít práci. Je jasné, že občas už není jiné řešení, ale i k němu se musíte postavit se vším, co k tomu patří.

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,chtěla bych se zeptat co mě čeká v novém roce nějaký posunu změna v životě?Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

tento rok můžete mít velmi přízivý a zajímavý, pokud využijete všeho, co vám život nabízí, uděláte změny, které cítíte, že chcete udělat. V první polovině roku budete mít nárůst vnitřní síly a zároveň k sobě budete i více přitahovat muže. Pokud partnera nemáte, mohla byste ho potkat, pokud ano, měla byste řešit nějaké zásadní změny, aby vám bylo líp. Posílí i váš zdravotní stav, právě protože se budete více snažit dělat to, co vám vyhovuje. Polovina roku bude trochu o financích a nějakých menších investicích, ale měla byste to zvládnout. Budete mít trochu míň energie, to neznamená nic špatného, jen, že vás bude vaše Já směřovat více k relaxaci, odpočinku a rozmazlování těla i duše. Podzim bude znakem zdravého a přesného úsudku, takže budete víc vidět i do lidí, více chápat jejich chování a zároveň si kolem sebe trochu protřídíte ty, co vám berou energii, aby byli od vás co nejdále. 

 Martina se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak to vypadá v současné práci nebo zda v brzké době najdu novou práci a zda tam budu spokojenější? děkujiJana odpovídá

Dobrý den Martino

v práci na chvíli dojde k zlepšení, ale v tom dlouhodobějším horizontu moc ne. To, co byste chtěla aby třeba bylo lepší nebo jinak se bohužel nestane a karty vás víc směřují k hledání jiné práce. Nebude to asi hned nebo ne hned to, co by bylo lepší, ale i tak do léta byste mohla mít šanci najít něco jiného, ale je třeba hledat a taky záleží, co je pro vás důležité. Jestli to, co budete dělat nebo spíš v jakém kolektivu. Já bych se na hledání nové práce určitě soustředila.

 Vendula se ptá

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda mám teď navázat na studium po přerušení nebo ještě odložit na rok 2017? Děkuji VámJana odpovídá

Dobrý den Vendulo

 kdybyste přišla osobně, mohla by se vaše situace řešit daleko lépe. Ptáte se na studium, ale hlavně byste sama měla vědět, jestli ho chcete dokončit a pak určitě co nejdřív. Ptáte se v druhé otázce v jakém oboru se realizovat, pak je tu otázka nač studium, když ani nenvíte, co chcete. Měla byste si v sobě udělat pořádek a opravdu nečekejte, že vám řeknu přešně obor, to musíte hlavně vy sama. Musíte si uvědomit jaká jste, co umíte, co vás naplňuje, jeké máte vize o svém životě, jestli jsou reálné. Moc o všem uvažujete, všechno se snažíte dedukovat, ale pak potlačujete sama sebe, protože pak nejste schopná poznat, kam vás to opravdu vede. Práce není vždy o tom, že nás naplňuje svou náplní, tohle štěstí nemá každý, ale může nás třeba těšit to s kým děláme, chodíme tam rádi, protože prostě rádi pracujeme nebo protože nám to přináší dobrý pocit, že jsme zajištění. Tak si zodpovězte vy, co od práce očekáváte. Studium neodkládejte a dotáhněte to už do konce. Co byste chtěla dělat vlastně víte, jen si to nezpobychňujte tím, že se vám to nepodaří. Máte dostatek znalostí a zkušenností a uvidíte, že na to sama přijdete. Otevřete sobě i životu své srdce a duši a bude vás práce naplňovat.

 Jaroslava se ptá

Dobrý den,chtela bych se zeptat 20.1. jdu na pracovni pohovor ,dostanu tuto praci?Jana odpovídá

Dobrý den Jaroslavo

pohovor by měl proběhnout docela dobře, ale asi nebudete jediná, protože je tam nějaká konkurence. Máte tak na 80 procent šanci, že tu práci dostanete, pokud to už nemá někdo slíbené. Jestli to přece jen nevyjde, nezoufejte, protože na blízku je ještě další nabídka práce.

 jaroslava se ptá

Dobry den, chtela bych se zeptat co nas ceka v tomto roce, jestli máme nějake zvratyJana odpovídá

Dobrý den Jaroslao

nevím, co si představujete pod pojmem zvraty. Pokud chcete něco jinak, změnit, tak to změňte a nečekejte, až něco přijde. Rok byste měli mít příznivý a záleží na vás jak moc toho využijete. První polovina roku bude hlavně o vztazích a zdraví. Vše, co jde změnit a zlepšit můžete začít dělat právě teď. Pokud se budete snažit, ucítíte i příliv energie a větší odvahu. Polovina roku má velmi přiznivé vibraci na cokoli, co budete chtít dělat. Štěstí do práce, možnost příjemné dovolené, užívání si zábavy ve společnosti a třeba i nové přátele do života.Budou se trochu řešit i rodinné vztahy, kdy si budete muset některé věci vysvětlit, vyjasnit a hlavně je důležité povídat si, řešit a nenechávat to být, pokud je to důležité.

 Martina se ptá

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli nás čeká společný život a konkrétně co prožijeme a co nás čeká v letošním roce a v blízké budoucnosti. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Martino

pokud chcete odovědět na všechny tyhle otázky, musíte přijít na výklad. Odpovím vám na vztah. Máte možnost mít dlouhodobý a pěkný vztah, ale dejte si pozor ne nedůvěru a na žárlivost. Snažte se jeden naslouchat druhému a mluvit o všem, co se kolem vás děje. Přijímejte jeden druhého takového, jaký je a buďte sama sebou a bude vám spolu dobře. Máte toho dost společného, jen o sobě nepochybujte.

 Jana se ptá

Dobrý den, milá Jani.Nejdříve srdečné přání všeho dobrého do nového roku. Ptám se na svoji vnučku, která je poslední dobou stále utrápená. Nejprv se nepohodna s kamarádkama a nějak se od ní ve škole odtáhly. Trápí jí to a často pláče. Ještě má problém s mentruací, ta se jí ztratila, nevíme proč. Hodně sportuje, ale přetrénovaná není, přestala jíst maso, ale hodně jí luštěniny sa užívá B vitamimy- Hlavně s tou menstruací, jestli se, prosím, na ni můžete podívat.Ona má na gymnáziu stále samé jedničky, je perfekcionista, na všechno šikovná, ale hrozně uzavřená, ale moc hodná. Děti jsou v rodině tři. Moc Vám děkuji JanaJana odpovídá

Dobrý den Jani

vlastně jste si na tuhle otázku odověděla sama. Znovu si přečtěte, jak vnímáte svou vnučku. Sport není samozřejmě problém, ale to jak sama sebe vnímá, jak na sebe moc tlačí, jak se snaží být za každou cenu dokonalá tak, že v sobě potlačuje srdce, ženskost a tím se odtahuje od lidí, navíc potlačuje ženskou energii, protože ta mužská je ráznější a tím i mensturace zlobí. Potřebuje pomoci pochopit, že vážit si ji a milovat budete i kdyby se jí nedařilo, že připustit si, že občas potřebuje i ostatní není slabost. taky si uvědomte jaká jste rodina, jak žijete, jestli nejste na sebe moc nároční a díky tomu, to vaše vnučka bere jako normální. Ale její duše se brání, chtěla by dýchat a žít a místo toho je věčně ve stresu, aby byla nejlepší. Jde pak sama proti sobě, jako třeba workoholik, který nedokáže přestat pracovat a pak už nežije, jen přežívá a zapomíná si užívat i všeho ostatního, co život nabízí. Můžete popřemýšlet o osobní konsultaci u mě, třeba i o uvolnění energie a odblokování, které taky dělám. určitě si s ní zkuste popovídat. 

 Simona se ptá

Dobrý den, jsme ve fázi rozcházení ani jeden se nechceme změnit a chci se zeptat jak to bude pokračovat, jestli najdu někoho jiného a budu šťastná, nebo k sobě najdeme cestu a budu šťastná s ním. Pokud teda už nehledá jinou. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Simono

bude vás to trápit nějakou dobu, ale to je v pořádku. Časem si více uvědomíte, že to takhle je lepší, že by vám to nefungovalo. Je možné, že to ještě jednou zkusíte, ale bude to jen na chvíli, spíš vás to ujistí o tom, že to nepůjde. Dejte si čas a na nic nechvátejte. Nechte v sobě všechno zpracovat, ujasnit si, abyste mohla nechat odejít bolest a zklamání. Pak budete teprve připravená na nového partnera. Hlavně nechvátejte do dalšího vztahu, užijte si chvíli volnosti, abyste si lépe ujasnila, kdo opravdu jste, co opravdu chcete a jakého muže potřebujete. Vše bude dobré, uvidíte.

 Petra se ptá

Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala na to jaký budeme mít s přítelem nový rok. Připadá nám , že jsme na mrtvém bodě, posuneme se dál a vyřešíme naší budoucnost?? Děkuji za Odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

vy máte sice pochybnosti, ale partner je ten, díky komu se vztah nikam neposunuje. Je hodně negativní a díky tomu není schopen prožívat lásku a vše, co ke vztahu patří. Tento rok bude náročný, ale i důležitý, protože si budete schopni oba dva uvědomit, co vám tento vztah přináší a hlavně váš partner, že jestli se tomu víc neotevře, mohl by o vás přijít. Musí se více zaměřit na vztah, ne jen sám na sebe. Karty říkají, že zatím nemáte dělat nějaké zásadní rozhodnutí, ale že se máte trochu stáhnout v aktivitě a nebát se projevit i to, co se vám nelibí. Tak dáte šanci tom, abys se vztah vzpamatoval. Nebojte se, strach je nejhorší rádce. 

 Olga se ptá

Dobrý den, máme problém s dcerou,je náladová, tvrdohlavá, útočná a taky lže, snad nás i úmyslně vytáčí, pokoj si neuklízí a celkově s ničím nepomůže, má své zájmy..domluvy jsou k ničemu, prostě si dělá co chce a my včetně prarodičů, kteří s námi žijí v jednom domě, bychom jí měli jít z cesty. Prý jsme jen rodina, která si hraje na to jak se máme všichni rádi.Ale jídlem,čistým prádlem, střechou nad hlavou a autem, které ji manžel nechal nepohrdne.Změní se to někdy?Proč se tak chová?Někdy mám dojem, že by bylo lepší kdyby se prostě odstěhovala,ale jelikož se neumí postarat ani o sebe, nevím jak by dopadla.Jana odpovídá

Dobrý den Olgo

vztahy rodičů a dětí jsou někdy velmi složité a velmi bolavé. Někdy je třeba si sáhnout až do svého svědomí, co vše jsme svému dítěti předávali, co vedle nás prožívalo, abychom lépe pochopili chování a vztah, který se pokazil nebo nefunguje. V této chvíli jsou mezi vámi tak nemocné energie, že k otci má velkou nenávist nebo velmi negativní postoj a je jedno, co udělá a vám jako mámě vůbec nevěří. Proto každý impuls od vás i myšlený dobře se setká s negací. Na hlubší příčiny byste musela přijít osobně, ale to jestli se o sebe umí nebo neumí postarat nepoznáte, když bydlí s vámi. I když to myslíte dobře, zkuste si připustit, že byste jí měli přestat řídit život, říkat jí co má dělat nebo co si má myslet jak se má chovat a místo toho ji dali volnost a dovolili jí si vše vyzkoušet sama. To může jen, když začne i sama bydlet. V této chvíli by to por vás byla ta nejlepší varianta, abyste pak k sobě mohli najít lepší cestu a chvování. Život je nejlepší škola hlavně tam, kde domluva neúčinkuje.

 Alena se ptá

Dobrý den přeji.prosím jestli by jste se podívala do kartiček jak to bude s mou prací.Mám práci,ale dojíždění je velká překážka a taky mne ta práce neuživí.Bude možnost najít konečně lepší?Mám zdravotní omezení,děkuji AlenaJana odpovídá

Dobrý den Aleno

zdravotní omezení je trochu překážka, ale na druhou stranu jste bojovník, tak si to zkuste vůbec nepřipouštět. Nebude to hned, ale tak do půl roku, možná dřív byste měla najít práci, která bude vhodnější a blíž. Udělejte si trochu pořádek i ve vztazích, dovolte si radost a občas se taky věnujte sama sobě. Budete mít pak daleko klidnější a pozitivnější energii, která vám pomůže nejen lépe zvládat zdraví, ale přinese vám do života i víc pozitivního.

 Miroslava se ptá

Dobrý den paní Jano.Jak to s námi vypadá do budoucna.Nesmírně ho miluju.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Miroslavo

je tam nějaká nedořešená minuost nebo odchod od rodiny, takže nevím, jestli tohle neřeší. Úplně jednoduché to nebude, během půl roku se dostanete do situace, kdy se budete muset rozhodnout. Bude to pro vás dva takový mezník vztahu. Jakmile tohle překonáte, mělo by se vše začít vyvíjet dobře. Karty radí věřit si i tomu, co cítíte, nebát se budoucnosti a v této chvíli nechat vše volně plynout. Až budete třeba udělat nějaké zásadní rozhodnutí, poznáte to.

 Zdeňka se ptá

Dobrý den paní Jano,opět se Vás obracím s otázkou na tohoto muže,minule jsem neznala datum narození.trochu se bojím,jak to dopadne.navíc jsem vdaná a mám syna.on je rozvedený a bydlí u přítelkyne.navíc pracuje tam,kde můj muž.je to velmi intenzivní,ze to snad nemůže být pravda.budu moc rada,když se na nás opět podíváte.Děkuji moc za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

je pravda, že byste oba dva měli vyřešit své života, abyste se mohli pohnout dál. Ne proto, že jste se potkali, ale proto, že ve vztahu v kterém jste, vám není dobře. Jste oba hodně impulzivní, emoční a když už něco prožíváte, tak naplno. Na druhou stranu se někdy necháte až moc ovládnout emocemi. Proto je důležité uklidnit se, urovnat si myšlenky i život, a pak vám bude jasnější, jak dál. Zatím to vypadá, že byste mohli být spolu, ale vše, co jsem psala je důležité udělat.

 Věra se ptá

Dobrý den, už dřív jsme spolu chodili jsou to dva roky a ted by jsme se k sobě chtěli vrátit ale má pritelkyni s kterou žije a slíbil že to ukonci a bude semnou chtěla by jsem se zeptat jestli to tak opravdu budeJana odpovídá

Dobrý de Věro

máte docela slušnou šanci být spolu, ale nepůjde to tak rychle, jak byste chtěla. On je docela nerozhodný člověk, bojí se přebírat zodovědnost za svoje činy a rozhondutí. Budete se muset obrnit trpělivostí a občas i trochu zatlačit. Je pravda, že se musí rozhodnout sám, protože jedině tak máte šanci být spolu šťastní, ale občas potřebuje popostrčit. Už kvůli jeho přítelkyni to není fér jednání. Takže to vypadá pro vás pozitivně, jen musíte přijmout jeho povahu a nečekat od něj nějaká rázná rozhodnutí.

 Zdeňka se ptá

dobrý den, chtěla bych se zeptat co mne čeká v novém roce, zda se mi nějak zhorší zdravotní stav? Děkuji a přeji Vám krásné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v novém roce.Jana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

ať si potýkáte s čímkoliv, bát se zhoršení zdravotního stavu je jako to předpokládat, to není dobře. Nejste spokojená a bohužel je ve vás hodně negací, které vše jen zhoršují. Cokoli si nesete z minulosti, byste si měla v sobě dořešit a vyčisit. Nacházející rok můžete mít velmi dobrý, ale je jen na vás, jak své energie využijete. Máte šanci zlepšit si nejen svůj život, ale hlavně vnímání sebe sama. Začátek roku bude pro vás opravdu velký start. Vše, co si naplánujete, v rámci sebe, své cesty nebo zdraví udělejte. Dovolte si radovat se a více vnímat to dobré. Jaro bude trochu náročnější, ale to neznamená, že to je špatně. Zbytek roku si budete více uvědomovat svou vnitřní sílu, využívat přírody a všeho, co s tím souvisí a možná úplně změníte způsob léčby, stravy, životního stylu. Čeká vás příjemná návštěva nebo dovolená, určitě toho využijte. 

 Klara se ptá

Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli mame s partnerem spolecnou budoucnost - svatba, deti ...? Planujeme ji, ale jsem na rozpacich protoze mi do zivota opakovane vstupuje druhy muz, ke kteremu take neco citim. dekuji za odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Kláro

jste hodně citový člověk a tak city jsou i vaše slabiny a o to víc je důležité, abyste si v nich udělala pořádek a naučila se více poslouchat své srdce a intuici. Bylo by škoda, abyste si ublížila rozhodnutím, které byste necítila. Je to teda docela složité, protože ten váš vztah do budoucna v této chvíli nevypadá moc dobře. Může to být jen tím, že máte v sobě chaos a pak byste pořád řešila, jestli jste udělala dobře. Na jednu stranu souznění ale přitom každý úplně jiný, vzdalování se, což vy v sobě cítíte už teď. Měla byyste mě navštívit a rozebrat obě dvě možnosti, abyste si lépe ujasnila, co ke komu cítíte a co vám kdo může do života přinést.

 Eva se ptá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat co ke mně cítí a jestli máme šanci na společnou budoucnost.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Evo

ptát se po pár dnech na tu samou otázku není moc dobré a navíc je to i škoda peněz. Když vás to tak trápí, proč nepřijdete osobně, mám pak na vás celou hodinu a dozvíte se toho víc. Možná jste se o kousek posunuli, ale vy máte stále pochybnosti, jestli to půjde. Je to tak, jak už jsem psala, šanci nějakou máte, určitě stojí za to tomu dát šanci, ale chce to čas. Nic neuchvátáte. Užívejte si společných chvil a nechte to vyvíjet.

 Klára se ptá

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakou máme s tímto partnerem šanci na společnou budoucnost?Jana odpovídá

Dobrý den Kláro

šanci máte, ale jednoduché to nebude. On je trochu nerozhodný a někdy i negativní člověk, takže ve vás občas bude vytvářet pocit nejistoty. Promítá se tu i vliv nějaké ženy nebo matky a budete se učit být k sobě upřímní a věřit si. Mohli byste to zvládnout, ale záleží i na něm, jak se k tomu postaví. Věřte své intuici, bu´dte sama sebou a velmi brzy poznáte, jakým směrem se to mezi vámi vyvíjí. Nedoufejte v nic co necítíte, že tak bude, ale taky věřte i tomu dobrému, co cítíte a zvládnete to.

 Irena se ptá

Měníme po dvanácti letech zaměstnáníJe to stejný obor,jen jiný typ.Těším se,ale zároveň mám trochu obavy z neznámého,ikdyž jsem člověk,který má rád výzvy.Pramení mé obavy z toho,že nejsem pracovní fluktuant nebo jsou mé obavy z nové práce oprávněné?Děkuji za odpovˇeď.IrenaJana odpovídá

Dobrý den Ireno

karty na změnu i na novou práci jsou příznivé a vaše obavy jsou spíš z toho, že si budete muset zvykat na něco nového. Nový styl práce, lidi, ale podle karet by to mělo být dobré, jen vám bude chvíli trvat, než si zvyknete. Jste taková svá a máte ráda zažité věci, pak se cítite jistější, tak cokoliv, co se vám nebude úplně líbit, hned neodsuzujte. Nechte si čas na to adaptovat se. Máte i určitě představy, doporučuji moc si to neplánovat, bude to trochu jiné, než si představujete. To neznamená, že špatné, jen jiné, ale vy byste to tak mohla aspoň zpočátku brát.

 Marcela se ptá

Dobrý den, chtěla bych vědět jestli někdy potkám muže se kterým prožijeme krásný zbytek života. V životě jsem zatím neměla štěstí a ani nevím co už víc dělat a kde hledat(mám opravdu panickou hrůzu ze seznamek). A čím víc jsem mezi lidma a čím víc mám koníčků a aktivit, tím jsem snad více osamnělá a milující muž mi chybí. Děkuji za odpověď.Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

jste docela tvrdý člověk a to hlavně sama na sebe. Navíc jste nějak přestalala věřit v lásku a štěstí, i když si ho přejete a díky tomu si kolem sebe stavíte zeď, přes kterou nikdo nemůže projít. Příblížit se vám a vašemu srdci. Měla byste si trochu přehodnotit minulost a možná i dětství, abyste uvolnila své pocity, dovolila si lásku a nebyla tak nedůvěřivá. Podrobněji bych vám to rozebrala na osobním výkladu. Není vždy jednoduché najít toho pravého, ale vy si vše opravdu negujete strachem a nedůvěrou, že se nikdo dobrý nenajde. Pak vidíte chyby všude a navíc vaše energie vyzařuje, že vše zvládáte sama, nic nepotřebujete, a to není právě přitažlivá energie. Je jasné, že částečně jste se tak narodila a částěčně jste neměla na výběr a musela jste se o sebe v životě postarat, ale chtělo by to trochu zjemnit, zmírnit. V této chvíli velde vás partnera nevdím, ale nemusí to tak být. jste hodně náročná a tak je třeba být trpělivá, než se někdo, kdo vám bude vyhovovat a zároveň ustojí vaši povahu a energii najde. Můžete to podpořit právě tím, že k sobě budete vstřícnější a dokážete se ocenit a hlavně mít ráda.

 Kristyna se ptá

Dobry den, Rada bych se zeptala, zda se mi v nasledujich dvou mesicich podari v Nemecku zmenit praci? Predem dekuji za odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Kristyno

bohužel to moc pozitivně nevypadá. I to, co se bude jevit jako dobré, buď nevyjde nebo to nebude takové, jak to bude vypadat na začátku. Takže buďte opatrná v rozhodování. Musíte být trpělivá, změna práce je možná tak do čtyř měsíců až půl ŕoku, a tím myslím nějakou solidnější práci. Mohla byste se o ní dozvědět přes muže, s kterým máte nějaký bližší kontakt.

 Jindra se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,co mě čeká v příštím roce,v lásce,ve zdraví i v práci. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jindro

věštírna je určená na jednu konkrétní otázku, pokud vás zajímá tolik věcí, přijďte na výklad. Odpovím vám to důležité, co vám karty ukáží. Čeká vás celkem příznivý rok. Na začátku roku si můžete hodně věcí vyjasnit s někým, na kom vám záleží, ale i sama v sobě. Bude to období komunikace, smluv, vyjasňování, ale třeba i pracovních pohovorů, pokud hledáte práci. Jaro podpoří zdraví i krásu, přinese pozitivní energii do vašeho života, Pokud chcete něco udělat se zdravím, tělem, začít třeba i cvičit nebo změnit jídelníček, je to to nejlepší období, kdy začít. Podzim podpoří intuici a povede vás tím nejlepším směrem, když jí budete naslouchat. V zimním období si dejte pozor, abyste se nenechala moc ovlivnit rozumem a egem, tím co chcete a pak zapomněla na to, co má nebo může být, protože to jsou někdy dvě odlišné věci. Vyhnete se tak pocitům zklamání, když necháte všemu volný průběh a nebo to budete chtít za každou cenu změnit nebo řídit.

 Zdeňka se ptá

Dobry den pani Jano Zajimal by mne tento muz,ktery se najednou zjevil v mem zivote.Znam bohuzel zatim jen rok narozeni,tak nevim,jestli Vam to bude stacit.Je to jen takove poblouzneni nebo z toho bude neco vic?Dekuji moc za odpovedJana odpovídá

Dobrý den Zdeňko

zatím je to opravdu spíš takové jedno velké vzrušení mezi vámi. On zatím neví, co chce, ale budete přemýšlet i o něčem vážnějším. Chce to čas a mít nadhled, i když to nebude jednoduché. Zatím bych to nijak vážně neřešila. Je to teď tak půl na půl mezi tím, jestli je to jen chvilková radost nebo možný vztah. Nevidím to špatně, jen si tam zatím nedávejte žádné představy, poznávejte se, zkoumejte a nechte to vyvíjet.

 Jaroslava se ptá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli najdu co nejdríve praci,ktera me bude naplnovat a kdy tomu tak bude.DekujiJana odpovídá

Dobrý den Jaroslavo

jste pilný člověk, co má hodně, co nabídout, ale vaše nároky na možnosti, které máte, jsou hodně vysoké. Chápu, že se chcete cítit naplněná prací, ale není tak jednoduché toho dosáhnout. Zkuste trochu slevit a přijmout i jiné varianty a třeba se snažit být naplněná i lidmi, s kterými budete pracovat. Máte šanci se postupně dopracovat ke svému cíly, ale buďte trpělivá a snažte se využívat možností, které máte, ať jsou jákékoliv. Přijde vám do cesty nabídka, která nebude tak špatná, ale vy budete mít výhrady. Zkuste to zvážit, mohla by to pro vás být do budoucna šance. Týká se to hlavně zimního období. Pokud to necháte být, tak další vhodné období na práci bude asi tak v půlce roku.

 Simona se ptá

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda tento vztah ma ještě cenu. Mám pocit, že se vzdalujeme. Jeden druhému už nic neříkáme ale cítím, že mě pořád miluje a já jeho. Jak tohle bude pokračovat?DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Simono

problém je v tom, že nedokážete jeden druhého přijmout takového, jaký opravdu je. Přijmout, že jsou vlastnosti, které nemůžete změnit, a tak jste spolu začali bojovat, kdo koho změní a to vás od sebe oddálilo. Vy jste opravdu paličatý člověk a často to máte nastavené jako černá a bílá. Jak to není tak, jak si představujete, hned máte pocit, že je to špatně a neumíte přijmout i jiné varianty. Proto stále méně věříte ve štěstí, jste plná nedůvěry. On je spontální, nezávislý člověk, který často nedodrží, co řekne, ale je svobodomyslnější a uvolněnější než vy. Vy máte vše srovnané a nastavené a to může někdy způsobit i komplikace. Pokud chcete dát tomuto vztahu ještě šanci, pokuste se uvolnit, všechno tak neplánovat, nesnažit se nad vším mít kontrolu a nechte ho dýchat. Je takový jaký je, nebude jiný, ale mohl by vám život osvěžit právě svou nespoutanou energií, když se necháte ovlivnit. Pokud ne, tak se opravdu pomalu budete blížit k rozchodu, protože se od sebe budete vzdalovat.

 Eva se ptá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli k sobě zase najdeme cestu a budeme spolu šťastní.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Evo

vy to v sobě máte jasnější, než on. Je tady jasný vliv parnerky nebo nějaké ženy, díky které to nebude jednoduché. Teď v tomto zimním období, je šance, aby se obnovil vztah nebo jste si nějak promluvili. Problém je v tom, že on vidí větší problém nebo překážku v tom být spolu, než vy a tak bude hodně záležet na něm, jak to vyřeší. Není to úplně bez šance, ale je to tak půl na půl a vy s tím moc neuděláte, protože on musí rozhodout, jak to  bude.

 Gabriela se ptá

Dobrý den Jani, chtěla bych se zeptat zda by toto mohl být můj životní partner, i když vím, že by to nebylo jednoduché nebo zda tento vztah skončí. Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Garielo

určitě by to jednoduché nebylo a nebude a je tu hodně okolností, které to budou ztěžovat. V této chvíli nemá cenu přemýšlet, jestli s ním být nebo ne, protože stejně nedokáže jít jinak, ale spíš to nevyjde. Po psychocké stránce je to dost náročné a silnější, než vaše vůle to zvládnout. Vy si to ale musíte prožít, abyste sama pochopila, proč to nejde, sama přišla na to, že to nezvládnete. Přesto, víra je silná, takže vy se to budete snažit zvládnout, proč taky ne, jen myslete na to, že láska má naplňovat, ne ničit. Pokud vám začne přinášet dlouhodobě stres, je nutné se zamyslet nad tím, jestli to jde změnit, zlepšit nebo jestli už se nesnažíte o něco, co není možné.

 eva se ptá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli tento vztah bude mít budoucnost.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Evo

oba dva toužíte po lásce a vztahu a v určitých směrech si i rozumíte, ale partner jakoby se vám do budoucna vzdaloval. Oba dva máte pochybnosti a je tu i nějaký vliv rodiny a to vše může způsobit, že vám to nevyjde. Měli byste si ujasnit oba dva, jak to cítíte, co vás trápí nebo co způsobuje nejistotu. Uvědomit si v čem je váš vztah pevný a v čem ne, a pokusit se s tím něco udělat. Nežijte v očekávání, přijměte se takový jací jste, jen tak máte možnost najít tu správnou cestu, jasněji si uvědomit svoje city.

 Michal se ptá

dobrý den paní Jano, za poslední měsíc jsem odeslal svoji poptávku po zaměstnání do organizací. Přijde z některé z nich možnost nástupu do zaměstnání? děkuji za odpovědJana odpovídá

Dobrý den Michale 

v této cvhíli je možné, že už vám někdo odpověděl nebo by se měli z jedné, dvou organizací ozvat. Některá by se mohla ozvat i o novém roce a můžete ještě narazit na něco nového, co jste zatím neoslovil. Nevím konktrétní místa kam jste psal, byla by odpověď jasnější, ale měl byste práci najít.

 Jaroslava se ptá

Dobrý den paní Jano, chtěla bych se zeptat jestli budu mít přítele, kterého si budu moct vážit a který mne bude mít opravdu rád. Moc děkujiJana odpovídá

Dobrý den Jaroslavo

jste tak nedůvěřivá a kritická k mužům, že si ani nemůžete přitáhnout někoho spolehlivého. Na jednu stranu muže chcete, na druhou vám vyhovuje chovat se podle svého a moc se vám nechce přizpůsobovat. Během života jste byla zklamaná a i vzhledem k věku už nevěříte, že se někdo dobrý najde, i když byste to chtěla. Takže v této chvíli tam ani nikdo není. Možná byste si v sobě měla vyřešit minulost a nenechat se jí ovlivňovat a tolik si nepřipouštět, že máte omezený výběr. Změňte něco ve svém životě, začnete dělat aktivity, které vás potěší, udržujte nějaký kontakt s lidmi. Jestli chcete žít jinak, začněte u sebe a najdete způsob, jak se cítit a žít líp. Pak se zvýší vaše možnosti na partnera.

 Marie se ptá

Dobrý den, jsem těhotná,moc si přeji holčičku,budeme ji mít? Děkuji za odpověď,Marie.Jana odpovídá

Dobrý den Marie

v první řadě vám přeji, abyste byla v pořádku i miminko, protože to je to hlavní. Ne vždy jsou karty jasné, co se týče pohlaví, ale řekněme že na 80 procent by se vám mělo spnit přání. Důležité je být v klidu, užívat si těhotenství, nepřepínat se.

 Naděžda se ptá

Zlepší se synovy deprese a úzkosti,dostuduje??Co ke mne syn cítí,proč se tak chová ke mne ?Jana odpovídá

Dobrý den Naděždo

takovýhle problém byste měla řešit osobně a podrobněji, na nějaké větší rozebrání tady není prostor. Jde o uvědomění si rodinných vazeb, v čem výrůstal, co si přinesl do života, kamarádi, je toho víc. Rodinné vazby nejsou úplně dobré, přišel o svou vniřtní sílu, jakoby se otočil sám proti sobě. Může to mít spojitost i s otcem nebo si muži v jeho linii sebou nesou negativní povahu. Ve škole není spokojený a ani neví, jestli tam vůbec chce být. Díky tomu mu to ani nejde, i když by ji mohl dodělat. Je to hodně o něm, jestli vydrží. K vám teď vůbec nemá dobrý vztah, stojí proti vám jako protivník a cokoli uděláte nebo řeknete vnímá negativně nebo jako útok a tak se buď úplně uzavírá do sebe nebo útočí. Je těžké mu v této chvíli pomoci, protože hlavně sám musí chtít. To, co můžete udělat začít hledat vnitřní rovnováhu sama v sobě, zmírnit tlak, mohlo by to zmírnit i reakce syna na vás. 

 
Naděžda se ptá

Najdu lepší práci v blízké době?Jana odpovídá

v této chvíli to na lepší změnu nevypadá, možná příští rok, ale i to souvisí s vámi. Jak se cítíte, jak myslíte, jak vnímáte sama sebe a pak ani syn ve vás necítí oporu a důvěru. Potřebujete na sobě zapracovat, abyste změnila svoje vnímání sebe i života. Pak se vám zlepší i život a najdete i možnost lepší práce. Teď je kolem vás vše negativní. Tam, kde pracujete to není dobré,ale budete muset ještě vydržet.

 
Naděžda se ptá

Potkám ještě v životě muže nebo je mi fakt souzená samota?Jana odpovídá

nikomu není souzená samota, ale pokud takto budete přemýšlet, tak to tak i bude. Znovu je to o tom, co jsem psala u syn i u práce. Musíte se sebou začít něco dělat, aby se vaše myšlení a vnímání uvolnilo a zlepšilo. Jste nedůvěřivá, bojíte se a ani nevěříte, že by se našel muž, s kterým byste byla šťastná.Tak ani nemůžete vysílat pozitivní energii k můžům a pak k vám nejde nikdo nebo ne moc dobří partneři. Teď tam partnera nevidím, dejte si pozor na faleš a na muže, co to nemyslí vážně. Tohle vše se ale může změnit, je to na vás.

 Lenka se ptá

Dobrý den, Jani. Ráda bych se zeptala, co mi přinese následující rok 2016. Nastanou nějaké výraznější změny v osobním, pracovním, rodinném životě či v lásce - (např. těhotenství, nové zaměstnání, změna partnera apod....) ? Děkuji za odpověď, Lenka.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

pokud cítite, že potřebujete nějakou změnu, je to hlavně na vás, jestli se pro ni rozhodnete a něco pro to uděláte. Úplně samo to nepřijde. Občas nevíte, co chcete nebo co dělat, protože v sobě máte zmatek a tím byste měla začít. Více se soustředit na přítomnost, nežít v očekávání, přijímejte sebe i lidi takové jací jsou. Nebojujte s jejich volbami a povahou a pak si vytvoříte prostor pro sebe a taky si líp uvědomíte, co opravdu cítíte a co chcete. Začátek roku bude komplikovaný, hodně nejasností a zmatků, ale to je proto, abyste si to kolem sebe trochu pročistila. Vypustila to nedůležité. Nebraňte se tomu a nechte to proběhnout, protože díky tomu se vše kolem vás uklidní a ujasní. Najdete pevnější půdu pod nohama, budete si více uvědomovat to o co se můžete opřít, co funguje. Měli by se zlepšit vztahy v rodině a druhá polovina roku bude pozitivní i po pracovní stránce. Zaměřte se i na zdraví. Vše dobré, co pro sebe uděláte se vám vrátí dvojnásob. POkud toužíte po dítěti tak právě druhá polovina roku je příznivá i na tohle.

 llenka se ptá

Dobrý den,mam otázku ohledně maturitní zkoušky kterou mam dělat po novém roce. Jenže mám pocit že jsem na konci sil a školu nezvládám.moje otazka je, jestli mam školu přerušit nebo pokračovat.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

věřím, že je to naročné, ale karty vás spíš podporují k tomu, abyste se to pokusila dotáhnout do konce. Měla byste si spíš udělat celkově pořádek ve svém životě, soustředit se teď na školu a ostatní neřešit. Udělat si pro sebe prostor. Naučte se relaxovat, meditovat, to vám pomůže dobíjet se energií a třídit myšlenky, lépe se soustředit. Popřípadě mě navštivte, abych vám pomohla trochu srovnat energii v tělě a najít způsob, jak se uklidnit a uvolnit.

 Marcela se ptá

Hezký den, bude z tohoto vztahu víc než jen flirt?Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

zatím to bude opravdu jen o přitažlivosti. Vy to cítíte trochu silněji, než on, ale do budoucna je nějaká šance, že by se to mohlo změnit. Jen buďte sama sebou, nedělejte to, co si mysíte, že se od vás očekává, ale tak, jak to cítíte vy. Nechvátejte dejte mu čas ujasnit si své city. Je to paličák a potřebuje si ověřovat vše, co se kolem něj děje a taky si na vše přijít sám. Jak se na druhou stranu rozhodne, tak ho nic nezastaví. 

 jana se ptá

Dobry den,v pondeli 16.11.mam dulezitou schuzku,dopadne dobre? Dekuji za odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

nevím, kdy jste dotaz vkládala, ale mě se tady objevil až včera. Otázky na takovéto věci je třeba dávat zavčas, protože ten systém vám vaši otázku neukáže hned, jak ji tam dáte. Pokusím se zeptat apoň nějak všeobecně. Pokud ta schůzka teprve proběhne, tak by měla dopadnout dobře, jen to bude trochu komplikované nebo bude probíhat poněkud jinak, než si představujete. nakonec by to ale mělo přinést něco dobrého.

 Jana se ptá

Dobrý den Jani,ráda bych se zeptala jak to vidíte v kartách.Čeká mě v blízké době nějaká změna v životě-posun dopředu, partner-láska? Děkuji a přeji pěkný den.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

partnera tam zatím nevidím, protože i když nechcete být sama, pořád jste plná obav a nedůvěry, jestli se dá někomu věřit, jestli je někdo spolehlivý, jestli se k vám vůbec někdo najde. Tím si to oravdu hodně blokujete, i když to není vždy jednoduché potkat partnera. Přesto nadcházející období asi půl roku je docela příznivé. Měla byste se cítit líp a budete mít chuť dělat něco nového. Určitě se nebraňte ničemu, co vás napadne. Mohlo by vám to projasnit život a přinést něco nového i třeba nové lidi. Sama budete cítit, že potřebujete nějak život změnit a tohle budou první kroky. Naučte se lépe hospodařit se svou energií. Neřešte všechno tolik, nechte více věci plynout a žijte přítomností.

 Lenka se ptá

Dobry den Jani,chci se zeptat zdali setrvat v tomto vztahu jestli je partner ten pravý a zda je ke mě upřímný. Popřípadě jak to vidíte dál do budoucna stímto partnerem mezi námi.Děkuji a přeji hezký den.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

bohužel to kolem partnera moc dobře nevidím. On blokuje vás i váš vztah, je paličatý a jede si jen podle sebe, často neví, co chce a ani moc upřímnosti tam nevidím. Musíte být z toho docela unavená a spíš se to vyvíjí do rozchodu. Nemá kolem sebe dobrou společnost  a je ovlivnitelný, ale ne vámi. Není to o to, že byste byla špatná, ale on to tak prostě má. Vy se snažíte být upřímná a dát do vztahu všechno, aby byl spokojený, ale nevěříte.Nevím jestli ke mě chodíte osobně, ale tohle by chtělo více rozebrat, abyste si i vy dokázala ujasnit, co vlaatně cítíte, co chcete a co třeba i nejde změnit. Taky začala dělat něco se sebou, abyste se cítitla líp, měla pozitivnější energii v sobě a díky tomu se i lépe rozhodovala.

 marcela se ptá

Dobrý den.Prosím poradit ohledně zdraví.Jsem dosti unavená,práce už mi také nejde od ruky jako jindy,často mně bolí záda.Ráno se probouzím unavená.Snažím se více pozitního myšlení,jedna velká starost mi odpadla,ale nevím zda není problém jinde.Děkuji pěkněJana odpovídá

Dobrý den Marcelo

na tohle byste hlavně měla přijít osobně, abych projela celé vaše tělo, podívala se, kde to máte zablokované popřípadě spolu s vámi odblokovala a nastartovala čištění a harmonizaci. Jste k sobě moc tvrdá a taky paličatá, držte v sobě hodne emocí a prostě se to léty nastřádalo, až vám to zaneslo celý organismus a energie se ve vás opravdu zablokovala. Navíc máte v těle zánět, takže se pořád perete s něčím, co nejde, jak chcete nebo to nedokážete přijmout. Je jedno jestli je to z přítomnosti nebo minulosti, ale potřebujte to v sobě začít uvolňovat, být k sobě vstřícnější a otevřenější, chovat se tak, jak cítíte a ne jak se očekává. Pak to teprve bude to správné pozitivní myšlení.

 Markéta se ptá

Dobry den,Jani, pritel je momentalne hospitalizovan v nemocnici a jeho stav se nijak nelepsi. Doktori sice rikzaji,o co se jedna,ale moc presvedcive to neni. Cekaji nas vetsi komplikace nebo bude zase brzy v poradku,jak to vidite,jde o neco vazneho?Jana odpovídá

Dobrý den Markéto

nedokážu přesně definovat nemoc, hlavně jeho psychika je špatná a ta ovlivňuje celé tělo. Ztratil obranné látky v těle, imunita nefunguje a možná to bude znamenat operaci nebo nějaký zákrok. Nejdůležitější je ale jeho stav mysli. Jak začne přijímat pocit, že je to moc špatné a bát se, že se to nezlepší, jen to tím zhorší, protřebuje povzbudit. Měl by se ale uzdravit, jen to chvíli potrvá. Měla byste přijít buď osobně nebo zavolat, abychom se na to mohli podívat podrobněji.

 Monika se ptá

Dobry den p.Jano,mame sanci se jeste potkat?Bude se to mezi nami vyvijet?Dekuji za odpovedJana odpovídá

Dobrý den Moniko

aby byla odpověď co nejpřesnější tak mě musíte psát datum narození i člověka na kterého se ptáte. Šanci potkat se určitě máte a i byste se potkat měli, ale nebude to mít moc vliv na další vývoj mezi vámi. Může tam chvilkově něco proběhnout, ale do budnocna to nemá posun maximálně do přátelství. Moc bych se o to neopírala a neživila se nadějí na budoucnost s ním. Snažte se spíš žít přítomností, která vám může přinést do života někoho jiného nebo vám celkově ukázat novou cestu.

 Martina se ptá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co zásadního nás ještě čeká do konce tohoto roku? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Martino

nevím, co si představujete jako zásadní. Život je hlavně o malých radostech a situacích, z kterých se pak tvoří život. Nečekejte nic zásadní, ale snažte se pracovat se sebou, abyste byla v rovnováze a měla klid na duši. Vy si dejte pozor na své emoce, nebuďte tak netrpělivá a nechtějte vše hned a podle vás. Jinak budete mít pocit zklamání. Žijte víc přítomností, užívejte si každý den, minulost už nechte spát a budoucnost neřešte. Vše dobré co cítíte a děláte teď, vám tvoří dobrou budoucnost. Možná vás bude potřebovat maminka nebo nějaká starší žena, jako podporu. Pokud si budete udržovat v sobě klid, čeká vás celkem dobré období, kde i problémy zvládnete v pohodě. Jestli se necháte ovládat emocemi, tak si můžete udělat problémy i ve vztahu.

 Petra se ptá

Dobry den chci se zeptat zdali setrvat v tomto vztahu jestli je partner ten pravý? DikyJana odpovídá

Dobrý den Petro

vy si hlavně musíte ujasnit, co k němu vlastně cítíte. Každý partner je vlastně ten pravý a odrazem toho, co máme v té době v sobé dobrého i špatného. On je docela komplikovaný člověk, paličatý a často neví, co chce. Na té psychické úrovni to není moc vyrovnaný vztah. Ani jeden z vás nejste úplně klidní a tak vám může dělat problém udržet vztah v rovnováze. Neznamená to, že by to nešlo, jen, že to bude chtít víc námahy vás obou, abyste to zvládli a proto je důležité ujasnit si, co k němu cítíte a jestli do toho chcete investovat energii. Pokud se rozhodnete odejít, tak abyste věděla proč. Povahově byste potřebovala trochu jiného člověka, ale důležité je, co říká vaše srdce.

 Eva se ptá

Dobry den.Chtela bych se zeptat jestli 22.2. 2016 bych byla spokojena s plastickou operaci s timto lekarem a nebo si mam radeji vybrat jineho doktora.Dekuji predemJana odpovídá

Dobrý den Evo

nenapsala jste mě jméno lékaře, takže se můžu zaměřit jen přes vás. Pokud byste chtěla přesnější odpověď, tak mě zavolejte. Jsou tam mírné komplikace, ale nepříjde mě, že je to lékařem, spíš, že se to může trochu zkomplikovat nějakou virózou nebo něčím takovým. Může se díky tomu operace trochu posunout nebo se nebudete cítit úplně dobře. Jinak jsou karty příznivé a dobré i na hojení po oparaci, takže by to mělo dopadnout dobře.

 Natalie se ptá

Dobrý den p.Jano, ráda bych se zeptala na zdravotní stav mamky,byla na nějakých testech(gynekologicke) a čeká na výsledky a prý to nevypadá dobře,je to vážné,bude muset na operaci? Jak to s ní vypadá? DekujiJana odpovídá

Dobrý den Natálie

je tam nějaký útvar, který sám nezmizí, ale měli by přijít na to, jak ji pomoci. Její tělo je ale celkově oslabené, špatná obranyschopnost, takže je plná zánětů, ani ledviny úplně neslouží, jak by měli. Potřebovala by celově vyčistit a podpořit činnost ledvin a jater. Protože jinak se budou objevovat další nemoci. Po té duševní stránce je plná negací, které si nese za celý život a pomohlo by najít v sobě smír se sebou a životem, se vším, co prožila. To by hodně pomohlo. Je možné, že půjde i na oparaci, ale aby se měla šanci uzdravit a rychleji hojit, chtělo by to pracovat i s jejím duševním stavem.

 Svietlana se ptá

Dobrý den Jano,mám syna na Ukrajině,žiju zde už delší dobu,ráda by jsem,aby i syn tu mohl žít,podaří se to.děkuji za odpovědˇ.Jana odpovídá

Dobrý den Svietlano

v této chvíli ještě není správná doba, ale tahle překážka by měla brzy pominout a měl by mít dost slušnou šanci jít za vámi. Stojí při vás štěstí, takže bych už teď začala podnikat kroky,které by to vše měli posílit a posunout. Přeji hodně štěstí a věřím tomu, že vám to vyjde.

 Jana se ptá

Dobrý den paní Jano, chtěla jsem se zeptat zda budu mít v blízké době partnera.DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jani

vy jste ale nějak blokovaná přes rodinu. Jako byste tam měla díky tomu před sebou překážku, která nedovoluje partnera potkat. Je tam i spojení s maminkou. Navíc máte docela složité životní číslo, které znamená silnou karmu a překážky, které musíte překonat tím, že najdete v srdci lásku k sobě a pak i k druhým. To vás otevře a rozsvítí pozitivní energie ve vás i kolem vás a rozpustí to, co vás blokuje. Takže partnera můžete mít,ale v této chvíli to nejde. Musíte začít pracovat na sobě a pak se vše kolem vás změní.

 Petra se ptá

Dobrý den Jano.nedávno jsem u Vás byla na výkladu karet,ptala jsem se na jistého muže,dostala jsem kladnou odpověd.Nyní jsem v nejistotě.Ráda by jsem věděla co ke mě cítí,jestli se ozve a vztah bude pokračovat.Děkuji za Vaši odpověd.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

co se týče jeho citů k vám jsou dobré a myslí na vás, ale to ostatní je teď špatně. Po psychické stránce se dostal do velkého rozporu a problémů. Nevím jestli má partnerku, ale je to ve spojitosti se nějakou ženou a teď není schopen nic řešit ani cítit. Může se i bát změn a tak na někateré situace reaguje přehnaně, ale nakonec by mělo zase vysvitnout slunce. I když nejsou karty vůbec příznivé, tak vám radí nevzdávat to a nechat to teď plynout. Vy to můžete posílit tím, že se nad vše pokusíte povznést a necháte ho. aby si vyřešil v sobě a kolem sebe, co je třeba. Jinak je to v jeho rukách.

 Ivana se ptá

Dobrý den, prosím Vás, zda byste se mohla podívat na mne a moje vztahy. Pořád se plácám ze vztahu do vztahu a ne a ne natrefit na toho pravého. Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Ivanko

předpokládám, že se ptáte na to, jestli nějaký vztah bude. Jste dost komplikovaný člověk, nedůvěřivý a často ani nevíte, co chcete. Máte v sobě opravdu velký chaos a takhle i působíte. To k vám pak přitahuje nevyrovnané vztahy. V této chvíli vedle vás žádný vztah nevidím, potřebujete nejdříve najít pevnou půdu pod nohama a více rozumět sama sobě. Taky si uvědomit, co vás ovlivňuje z minulost, jaké vzorce chování jste přejala, které pak mají vliv na váš život a chování. Neřešte tak lidi kolem sebe, ani pocit, že narážíte na ty nesprávné, spíš se zaměřte na sebe, s tím, co na sobě můžete změnit nebo zlepšit, aby se vám zlepšil i váš život. 

 *Marie se ptá

Dobrý den,ráda bych se zeptala jaký bude náš vztah do budoucna,jestli vydrží,posune se někam?děkujiJana odpovídá

Dobrý den Marie

váš vztah a jeho vývoj závisí hlavně na vás a vašem přístupu, protže vy do něj vnášíte více energie, než partner. On je sice rodinný typ, ale je taky trochu nepředvídatelný a negativní. Váš nadhled a pozitivní přístup může posunout vztah dopředu, pokud o to budete stát. S partnerem to není jednoduché, proto  jste to vy, kdo může vztah odlehčit a zlepšit. Taky se může objevit někdo,kdo vám projeví přízeň nebo bude hodně milý. Díky tomu si více uvědomíte, co vám ve vztahu chybí. Jestli se něco nezmění mezi vám do jara, začnete více pochybovat o tom, jestli ještě chcete investovat nějakou energii. Do té doby by se to mělo mezi vámi vyřešit.

 Petra se ptá

Dobrý den, paní Jano, chci se zeptat na mojí pracovní stránku. Co mě čeká v oblasti práce? Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

toužíte po jistotě, stabilitě a to v této chvíli moc nemáte. Nevím, jestli práci máte nebo hledáte, ale potřebujete změnu, která se teď moc nedaří. Určitě neustávejte ve snažení, ale buďte trpělivá, v této chvíli nějaký posun nebo změna není možná, ale to je dočasný stav. Uvědomte si i svůj přístup k práci jako takové. Jde vám o to dělat, co vás baví nebo s lidmi, s kterými je dobře. Někdy nedotahujete věci do konce a jste hodně impuzivní, na to pozor, abyste nedělala unáhlené závěry. Na druhou stranu dokážete být kreativní a naučit se plno nových věcí, to vám dává lepší možnosti. Využijte tuhle svou vlastnost. Lepší podmínky budete mít na práci v dalším roce, ale už teď můžete pracovat na sobě, abyste byla klidnější a díky tomu měla v sobě víc jasno, měla reálné cíle. I když jste někdy netrpělivá, postupujte pomalu. Pokud práci máte připravte se na problémy, s kterými jen tak nepohnete, i tam platí, zůstat v klidu a nechat věci se vyvinout.

 
Petra se ptá

Podaří se mi ještě studovat? Děkuji.Jana odpovídá

Studium je celkem pravděpododbné. Záleží vlastně jen na vás, jestli se rozhodnete a půjdete do toho. Jestli máte jasné, jakou školu chcete studovat, ale máte dost předpokladů na to, tohle zvládnout. Pokud se rozhodnete, že ne ani to není překážka, protože se stejně do budoucna budete vzdělávaat v rámci práce.

 Leona se ptá

Dobrý den, paní Jano. Prosím o radu, jestli zvládnu v lednu složit státnice, zda se do toho mám vůbec pouštět? Jestli tohle vzdělání v sociální oblasti vůbec někdy uplatním? Mám pocit, že se to nezvládnu všechno naučit, že na to prostě nemám. Poslední měsíce se necítím psychicky moc dobře a špatně zvládám stres. Děkuji za odpověď, mějte se hezky.Jana odpovídá

Dobrý den Leono

nevím, jestli jste u mě byla na výkladu, ale stálo by to za úvahu, protože se motáte v kruhu a nevíte kam dál a to nejen ve škole. To vás samozřejmě ovlivňuje a bere vám to sílu. V této chvíli to nevypadá dobře. Spíš ty státnice nezvládnete nebo aspoň ne na poporvé, ale to je současný stav, vzhledem k vašemu psychickému rozpoložení. Co se týče uplatnění, samozřejmě nějaké je, ale je taky dost míst obsazených. To však neznamená, že byste nenašla způsob, jak využít znalosti. Jde však i o to, jestli vás tenhle obor vůbec zajímá a baví. Je to náročná škola, ale věřím, že by se našel způsob, jak to zvládnout a vyřešit, ale v první řadě si potřebujete udělat pořádek ve svém životě a v sobě, abyste mohla jít dál a ujasnila si, co opravdu chcete. Na druhou stranu, je to jen škola, není důvod kvůli ní kolabovat a ničit se, pokud by to opravdu nešlo. Tak pokud si to v sobě chcete ujasnit, přijďte na výklad.

 Věra se ptá

Najde dcera v krátké době nějakého přítele, partnera se kterým si bude rozumět a bude ji s ním dobře? Momentálně se líbí jednomu klukovi ( 25 let- Tomáš), ale bojí se ji oslovit. Naváže s ní kontakt ? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Věro

musí to v první řadě chtít řešit vaše dcera. Ona určitě chce vztah, ale na druhou stranu nevěří a bojí se a tím nevyzařuje moc dobrou energii. S tím chlapcem by šance byla,  ale její obavy a strach ze vztahu, umocňují i jeho strach, tak se navzájem ovlivňujeme. Když najde pevnou půdu pod nohama vaše dcera, bude si víc věřit a začne být víc otevřená světu a lásce, určitě se i on osmělí. Pokud b to chtěla rozebrat osobně a třeba i pomoci s těmi strachy, ať se ozve.

 
Věra se ptá

Najde dcera do konce roku nějakou práci, která se ji bude líbit a bude v ní spokojená ?Jana odpovídá

s prací je to bodobné, ona prostě v životě půjde trochu přes překážky, takže jí bude chvíli trvat, než najde to pravé. Pokud to tak přijme, bude se cítit dobře a bude schopná si v každé práci najít něco, co ji bude bavit. Buď práce samotná nebo lidi s kterými bude pracovat. Teď to moc dobře nevypadá, měla by vzít cokoli, co bude, bez ohledu na to, jak ji to bude bavit. K lepší práci se dopracuje, ale postupně. Chce to trpělivost, ale taky průbojnost a nevidět svět jen černě nebo bílé. To ji jen omezuje. Když to není úplně tak, jak si představovala, má pocit, že je to špatně, protože už nevidí ty další souvislosti, ten nadhled.

 Pavla se ptá

Dobry den,chtela bych se zeptat zda nas vztah ted vydrzi,kdyz se zmenili jiste okolnosti nebo nemame sanci? Je mozne nezverejnovat odpoved,moc dekujiJana odpovídá

Dobrý den Pavlo

tady nejde nezveřejňovat odpoveď, musím vám napsat na váš soukromý mail. Příště buď přijďte osobně nebo nepište své příjmení. Pak bude vidět jen vaše křestní jméno a dotaz, ne na koho se ptáte, ani data narození.

 Ivana se ptá

Dobrý den co mě čeká do konce roku v oblasti lásky moc děkujiJana odpovídá

Dobrý den Ivano

v oblasti lásky vás čeká štěstí a nové možnosti, plány a celkově lepší vnitřní pocit ze seb. nevím, jestli máte partnera nebo ne, ale v obou případech je to pozitivní. Nebojte se prožívat každý den, rozzářit se jako sluníčko, ale i přijímat vše pěkné. Pokud jste sama máte kolem sebe dost možností, ne všechny znamenají partnera, ale budete více vnímat pozoronost mužů, a díky tomu si sama sebe víc uvědomíte i své city. Nechvátejte a vše si užívejte tím tempem, kterým to k vám bude přicházet.

 Sarka se ptá

dobry den,chci se zeptat,mam vztah uz dva roky ktery jsem chtela,jenze posledni rok uz to neni to prave orechove ....on dela vse pro me je moc hodny ale ja citim ze potrebuji asi neco jineho,proste nedokazu s nim videt budoucnost,ma to smysl? DekujiiJana odpovídá

Dobrý den Šárko

musíte uvádět i jméno a datum narození člověka, na kterého se ptáte, jinak to nejde víc rozebrat. Když se napojím přes vás, tak karty říkají, že to bude tak nějak stejné. On neví, co chce, nebo to víc neprojevuje, nikam se nevyvíjí, chvíli je to dobré, pak zase ne a tak to i bude. Karty vám radí udělat to, co už jste chtěla dávno a ukončit své trápení, ale na druhou stranu ukazují, že se vám úplně do toho nechce, takže bude chvíli trvat, než to uděláte. Možná taky vůbec, jen to pak bude znamenat nevyrovnaný a ne úplně šťastný vztah. Položte si otázku, co to znamená hodný? Musíte se někam posunovat, něco spolu prožívat, plánovat, jinak se budete nudit, protože vy jste akční člověk a tak potřebujete užívat každý den. Pokud tomu chcete dát šanci, musíte si narovinu proluvit a vy musíte říct, co chcete změnit, co vás ničí a na druhou stranu zjistit, co chce opravdu on a najít něco společného, pak byste mohli mít šanci to zlepšit.

 Marcela se ptá

Dobrý den, mohla byste mi prosím napsat, jak to bude vypadat s mou prací a jestli mám ještě šanci najít si práci novou ? Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

v práci jsou nevyrovnané nervózní vztahy nebo poměry, to vám moc nevyhovuje. Taky se víc mluví, než dělá. Zlepšení tam nevidím a bohužel vám teď možná utekla nějaká příležitost. Ještě tak měsíc, dva budou nějaké možnosti a pak spíš až na jaře. Záleží i na vás jakou práci si představujete a co je pro vás důležité. Určitě nepolevujte v hledání, jen to chce čas, než se to všechno urovná. Taky si udělejte v sobě pořádek, co se týče vztahů, vše co vás svazuje nebo vám nevyhovuje, brzdí i vývoj pracovní.

 Marcela se ptá

Dobrý den,potkám brzy muže, se kterým budu chtít založit rodinu a milovat ho?Jana odpovídá

Dobrý den Marcelo

jste docela negativní a nedůvěřivá, to vám bere možnosti. Zkuste sama sebe vidět v lepším světle, ale i muže. Věřte v lásku a dobrého partner, ať si nepřitahujete ty nesprávné. Máte dost velkou šanci teď a v zimním období potkat někoho, kdo by mohlo znamenat životního partnera, jen se více otevřete lidem a najděte si důvod, proč se usmívat na svět a užívat si den.

 Gabriela se ptá

Dobrý den Jani, chtěla bych se zeptat zda je možnost vývoje tohoto nečekaného "vztahu" nebo zda mi do života vstoupí ještě někdo úplně jiný.Jana odpovídá

Dobrý den Gabrielo

i když vám vychází, že byste se mohli opravdu sblížit, tak vám karty radí opatrnost. Bohužel vám to přinese i hodně trápení. Neměla byste do tohohle vztahu chodit,ale stejně si myslím, že to zkusíte. Je tam dost velká přitažlivost a nevím, jestli tohle dokážete překonat. On je docela nezodpovědný a nestálý, to vás může ničit, proto si dobře rozmyslete své kroky, a když nic jiného, nevrhejte se do toho po hlavě, ale dejte tomu čas. 

 Jana se ptá

Dobrý den, milá Jani, se synem postupně čistíme všechny místnosti v domku od negativních energií, které vytváří můj manžel. Hlavně, kde je nejčastěji usazen.Mě se tam pak dýchá lehce a svěže,dělám to pro sebe. Prosím o odpověď, jak to pocítí manžel ? pakliže to vůbec pocítí? Ráda bysem znala Váš názor.Moc Vám děkuji. JanaJana odpovídá

Dobrý den YJani

děláte to dobře a jsem ráda, že i sama cítíte, že je vám líp. Na manžela to má bohužel malý vliv, protož má kolem sebe tak velký blok, že tuhle pozitivní energii moc nepřijímá. Můžete tam cítit menší zlepšení, ale nebude to moc razatní a chce to čas. Představte si jeho ochanu jako tvrdý kov, který se vaším čištění pomalu rozleptává. Tak určitě pokračujte a vydržte. Někdy i jeho zabalte do pozitivní energie světla,a by vám pomohlo více narušit ten jeho štít.

 Markéta se ptá

Dobry den,Jani, chtela bych se zeptat,jak se bude vyvijet moje tehotenstvi (predevsim ze zdravotnich duvodu). Dekuji za odpoved.Jana odpovídá

Dobrý den Markéto

na tohle by bylo lepší, kdybyste přišla osobně, aybch vás lépe prohlédla popořípadě podpořila vše, co je třeba. Podle karet to bude trochu komplikované těhotenství. Je třeba abyste na sebe byla opatrná, hlavně se nepřepínala, relaxovala, nenamáhala břicho a taky se snažila se psychicy držet v klidu relaxací, procházkami a čímkoli, co na vás působí dobře. Je možné, že nakonec to bude císařem, ale věřím, že když budete v klidu a nebudete se přepínat, tak to zvládnete. Nesnažte se vše zvládat, raději si užívejte toho, že čekáte miminko.

 Veronika se ptá

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vývoj vztahu s přítelem v následujícím půl roce.Každou chvíli se hádáme a teď mi k tomu ještě začal psát nový kolega z práce. Děkuji za odpověďJana odpovídá

Dobrý den Veroniko

vaše ega spolu bojují, protože se stále snažíte jeden druhého směřovat podle sebe a nejde to a tak jste ze sebe nervózní a přestáváte si věřit. Přesto mám z karet pocit, že byste to mohli zvládnout a najít způsob, jak spolu vycházet. Částečně se tam projevuje i vliv rodiny. Je jasné, že si musíte ujasnit, vy co k němu opravdu cítíte a co chcete. Pozor na to, abyste se nechala zlákat někým dalším, dokud tohle nebudete mít vyřešené. Mohlo by vám to způsobit jen chaos v hlavě. Pokud to chcete víc rozebrat, ujasnit, přijďte na osobní výklad, který ukáže více vše kolem vás.

 Markéta se ptá

Pěkný den, chtěla bych se zeptat jestli v tomto roce nebo v blízké době najdu muže-lásku předem děkuji za odpověd :)Jana odpovídá

Dobrý den Markéto

jste trochu uzavřený a nedůvěřivý člověk a tak si více všímáte těch, co jsou nespolehlivý, i když se tak zpočátku nemusí jevit. Máte dost velkou šanci potkat muže, který by mohl být vaším partnerem, jen vaše pochybnosti a obavy to blokují. Je to i nějak spojené s tatínkem, jeho povahou nebo vlivem na vás. Taky s maminou, možná vztahem mezi nimi. Pokuste se více si věřit i tomu, že můžete být šťastná a jděte tomu naproti.

 Pavla se ptá

Partner je bohuzel ženatý, zustane se mnou,nejak nemam štěstí na mužeJana odpovídá

Dobrý den Pavlo

jste inteligentní a intuitivní žena, jen životem jdete přes překážky, protože takovu máte karmu. Neznamená to, že nemůžete být šťastná, jen vás to prostě stojí více námahy, než něčeho dosáhnete. nebojujte s tím, přijměte to, jste dost houževnatá, abyste to zvládla a nebyla pesimistická. Uvolněte se a uvědomte si, co všechno ve vás je a že si zasloužíte lásku. Tento člověk není váš partner, je tak na půl cesty a vy jste ho přijala, protože jste se cítitla sama, ale bohužel to nikam dál nepůjde, protože to, co stojí mezi vámi on nebude řešit a spíš vás to rozdělí. Když budete mít víc radost ze života, budete sama sebou a dovolíte si ho užívat, přijde k vám partner, co bude pro vás celý, ne jen tak na půl.

 Jaroslava se ptá

Dobrý den paní Jano, můžete mi prosím napsat, jestli budu mít přítele, který mne bude mít rád a kterého si mohu vážit. Moc děkujiJana odpovídá

Dobrý den Jaroslavo

jste aktivní, komunikativní ženská, rodinný typ a spolehlivá, jen si občas nevěříte, ale jinak fajn člověk. Možnost potkat někoho hodného a spolehlivého máte velmi blízko sebe, jen se toho tolik nebojte. Přestáváte věřit, že se někdo takový najde, jste nedůvěřivá a tak na každém něco najdete nebo si pak přitahujete takové muže, kteří nedokáží ustát vaši energickou povahu. Přesto je vám štěstí nakloněno. Uvolněte se, usmějte se na sebe a na svět a pomyslně otevřete dvěře možným nápadníkům a oni přijdou.

 Sarka se ptá

Dobry den,chci se zeptat,jestli me ceka v dohledne dobe nebo alespon za pul rolu nejake jine zamestnani ktere me bude naplnovat.jsem momentalne v zamestnani kde nejsem stastna,dekuji za odpoved Sarka M.Jana odpovídá

Dobrý den Šárko

je třeba abyste se uklidnila, uvolnila, abyste si více uvědomila, co by vás naplňovalo. Jestli vám opravdu tolik záleží na tom, co budete dělat nebo je pro vás důležitější, s jakými lidmi a zase tolik nezáleží na tom, jaká bude práce. Máte teď dost příznivé období na to, abyste si to ujasnila a taky něco našla. Poud byste potřebovala trochu duševně a energeticy srovnat, aby jste se v sobě víc vyznala, můžete přijít ke mě na srovnání energie.

 Lenka se ptá

Dobrý den Jani, ráda bych se zeptala na vývoj vztahu s přítelem v následujícím půl roce a zda je příznivá doba na změnu zaměstnání a zda mi to vyjde. Děkuji za odpověď, hezký den.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

změna zaměstanání se vám podaří, ale buďte trpělivá nepůjde to tak rychle. Mohlo by se to podařit tak do půl roku, ale už teď můžete vyvíjet iniciativu na hledání nové práce. S partnerem to celkem zvládnete, jen musíte občas čelit jeho egoismu. Pozor na nedůvěru a nebo žárlivost a taky na špatnou společnost. Nenechte se ovlivňovat lidmi kolem sebe, ne všichni jsou upřímní a přející. Celkem se k sobě hodíte, jen buďte sama sebou a berte vše s větším nadhledem. Čím klidnější budete ve vztahu, tím rychleji vyřešíte práci.

 Jana se ptá

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda potkám ještě letos muže-partnera na pěkný,trvalý vztah nebo budu sama.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.Jana odpovídá

Dobrý den Jani

na stáleho partnera to zatím nevidím, ale někdo se ve vašem životě obejví. Je možné, že vám nebude úplně sedět nebo to sice začne, ale neposune se to někam dál. Jako byste si buď neměli co říct nebo to byl někdo, kdo je hodně zaměstaný a nemá pořád čas. Pokud vás tento člověk přece jen zaujme, zkuste být trpělivá a netlačte na to abyste byli hned pár. Můžete si tím  zvýšit šance do budoucnosti.

 Lenka se ptá

Dobrý den, paní Jano. Už delší dobu se pokouším otěhotnět, chtěla bych se zeptat zda se mi toto přání splní a dočkám se se svým partnerem, kterého jsem zde uvedla, vlastní rodiny. Děkuju za odpověď. Hezký den. L.Jana odpovídá

Dobrý den Lenko

chápu, že jste z toho smutná, ale právě vaše psychika má hodně velký vliv, taky trochu vidím problém v partnerovi, zdravotní. Není vše úplně v pořádku. Nevím, jestli jste byli na nějakém vyšetření, ale nakonec by se vám mělo vaše přání splnit. Já za sebe bych to mohla podpořit tím, že byste ke mě přišla na srovnání energie a čaker a odbourávání bloků v tělě, aby se srovnala psychika a podpořilo se to. 

 Pavlína se ptá

Dobrý den pani Jano, před týdnem jsem se rozešla s přítelem, a i když jsme byli spolu krátce a za moc to nestálo, přepadla mě nezvladatelná beznaděj, že nikdy nepotkám pohodového, akčního chlapa, který mě bude milovat a já jeho a bude nám hezky po zbytek života. Nějak se mi v životě zatím daří potkávat jen muže prolhané, sobecké a nebo nevyzrálé, ale nechci věřit, že se to nikdy nezmění a že už budu pořád jen a jen sama.Jana odpovídá

Dobrý den Pavlíno

asi by bylo pro vás nejlepší přijít na osobní výklad, abyste lépe pochopila, co se vám to v životě děje a proč nebo na srovnání energie a čaker, abyste v sobě dokázala lépe odrazit negace, co vás tak brzdí. Hodně si toho kolem sebe ovlivňujete sama. Přejete si lásku, ale nevěříte, že se nějaký dobrý muž najde. Jste chytrá schopná ženská, ale často si přitahujete muže, co spíš  potřebují chůvu a pak nezvládají tu energii, co máte v sobě nebo vás využívají. Sama určitě nebudete, jen je důležité trochu změnit přístup k sobě, k životu i k mužům a uzavřít minulost. Pak máte větší šanci potkat někoho, kdo ví, co chce a má to v sobě srovnané.

 Jindra se ptá

Dobrý den, dala jsem v práci výpověď a hledám si novou práci. Chtěla bych proto poprosit o odpověď zda je vhodná doba na změnu a zda se mi podaří najít lépe placenou práci a splatit dluhy. DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jindro

určitě se vám podaří něco najít, jen to chvilku potrvá, nebo budete muset vzít, cokoli, co se teď naskytne, pro začátek. Chápe, že jste nebyla v práci spokojená, jen jste měla spíš nejdříve hledat a pak skončit, pokud máte hodně placení. Nicméně to vypadá dobře a podle karet vše zvládnete, jen na nic nespoléhejte a jednete.

 Michaela se ptá

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vývoj vztahu s přítelem v následujícím půl roce.Jana odpovídá

Dobrý den Michaelo

sama cítíte, že všechno není úplně v pořádku, máte dobrou intuici. Bohužel se k vám blíží krize nebo ji už prožíváte a bude náročné, ji zvládnout. Vy jste docela paličatá a tak někdy jdete do všeho až moc tvrdě a za každou cenu, až je vám z toho úzko. On není úplně upřímný, někdy i nespolehlivý nebo si prostě jde za svým a moc nebere ohledy na druhé. Jste dvě složité povahy a pokud chcete, aby to bylo dobré, musíte s sebou přestat bojovat, přiznat si, co vlastně oba dva chce, jestli si to dokážete dát a pak co s tím. Opřete se o tom,co je mezi vámi dobré a silné, společné cíle a myšlenky.

 
Michaela se ptá

Také bych se ráda zeptala na svou práci. Děkuji.Jana odpovídá

v práci si dejte pozor na muže, pokud tam jsou. Mohla byste jít do sporu nebo by vám někdo mohl zamotat hlavu. Na jednu stranu jste spokojená, ale přece jen se vším spokojená nejste. To, co vám nevyhovuje se moc nezmění, spíš zhorší a můžete přemýšelt i o změně. Pokud ano mělo by se vám do půl roku podařit najít něco jiného. Nepouštějte se do sporů, spíš si jen přehodnoťte svoje možnosti. Když zůstanete, tak se naučte některé věci neřešit.

 Blanka se ptá

dobry den,chci se zeptat,zda je on ten pravý,na kterého jsem cely zivot čekala?Jana odpovídá

Dobrý den Blanko

máte v sobě hodně smutku a negací. Asi je to následkem minulosti, přesto, pokuste se zbavit těch pocitů strachu, ať vám neničí vztah. Mít obavy a nevěřit, vám k ničemu nepomůže, jen můžete vidět vše horší, než to je a pak i třeba špatně reagovat. Vnímat lásku, cítit ji a věřit je dobře, jen se na ni neupínejte jako na jedinou možnou, už tím si vytváříte omezení kolem sebe. Vám dvěma by to mohlo vyjít, ale je třeba se zbavit pout minulosti. Bude chvíli trvat, než si mezi sebou vytvoříte silnější pouto, ale pokud si budete věřit, mluvit spolu a užívat si jeden druhého, bude to dobré. už teď cítíte, že jste nějak zvláštně propojení, věřte tomu pocitu a buďte trpělivá.

 Věra se ptá

Dobry den, může nam to časem spolu vyjít ..už nejakou dobu spolu moc nevychazímeJana odpovídá

Dobrý den Věro

oba to chcete, aby to fungovalo, i když partner občas neví, co chce. Je někdy nezodpovědný a vy zase paličatá. V této chvíli bojují vaše ega a to nemůžete nikdo vyhrát. Potřebujete oba dva přijmout toho druhého, jaký je, pak budete schopni najít lepší cestu v tom, jak spolu vyjít. Máte šanci, že se to zepší, i když to samozejmě záleží na vás, ale já to vnímám tak, že to za to stojí zkusit k sobě najít lešpí přístup a tím zlepšit vztah.

 Lenka se ptá

kde se nachází náš vztahJana odpovídá

Dobrý den Lenko

i když se hodně snažíte, tak váš partner si k vám začal uzavírat srdce a celý se zablokoval. Můžete mít pocit, že se nejste schopná pohnout z místa nebo to nějak změnit, ale v této chvíli je to spíš na něm, než na vás. Na chvíli se vám to zlepší, ale stejně budete cítit pochybosti, a že se jeden druhému vzdalujete. Pokud to nebudete řešit, tak to spíš bohužel směřuje k rozchodu nebo, že sice budete spolu, ale spíš to bude žítí vedle sebe, každý svou cestou. Navíc si přestáváte věřit a to vše jen zhorší. Mrzí mě to, ale v této chvíli to nevypadá moc dobře.

 Marie se ptá

Potkám lásku?Jana odpovídá

Dobrý den Marie

jste uvnitř dost negativní nebo smutná a ani moc nevěříte, že ještě někoho solidního potkáte a tím si i berete možnosti. Máte kolem sebe lidi, co vás mají rádi, zapojte se více mezi ně, snažte se více žít přítomností a radovat se ze všeho, co vám život přináší. Možná zjistíte, že partner není to hlavní nebo k vám přijde ani nebudete vědět jak. Ale tak jak to teď vnímáte a cítíte se spíš uzavíte do samoty.

 Petra se ptá

Dobrý den, s přítelem jsme rok, jak bude náš vztah dál? Máme společnou budoucnost? Děkuji.Jana odpovídá

Dobrý den Petro

vy jste hodně nevyrovnaný člověk, často se necháte ovládat emocemi, jste nedůvěřivá a nevěříte si a to vše se prolíná do vztahu. On je na druhou stranu docela paličatý, a někdy až nepřístupný člověk, i když je i všestranný, jen tyhle vaše dvě povahy jsou docela k sobě složité. Pokud nenajdte rovnováhu v sobě, nepřestanete všechno tolik řešit, trochu se nepovznesete nad jeho povahu, budete to mít těžké a může vás to i rozdělit. Snažte se míň se snažit a víc myslet na sebe, dělat něco, co vás baví a hledat si i jiné zájmy. Pomůže vám to cítit se líp a díky tomu i lépe zvládat vztah. Je před vámi rok, který bude náročný i zkouškou toho, jestli to spolu zvládnete. Pokud to zvládnete, mohli byste najít způsob jak spoku být šťatní.

 Martina se ptá

Dobrý den, dosud jsem nenašla životního partnera a dostala jsem se do práce, kde je tento muž, který mě zajímá. Možná je to oboustranné, ale není vůbec možnost komunikovat, poznat se a mně to velmi mrzí, protože dokonce firmu opouští. Přála bych si prosím vědět, zda se stav změní a bude opravdu něco v mém životě znamenat nebo je to jen můj další fantaz? Děkuji mocJana odpovídá

Dobrý den Martino

já se bez data narození nemůže na něj správně napojit. Zkusím to přes vás, ale není to úplně jisté. Pokud takhle tápete v životě, měla byste přijít na výklad, abyste víc pochopila, proč se to děje a co se s tím dá dělat. Určitě jste ho nějak zaujala a neřešte to, že odchází. Nevnímejte to jako překážku, jinak jí bude. Omezení a překážky jsou jen takové, jaké si je děláme sami. Jste netrpělivá, dejte tomu prostor a když cítíte, že se něco mezi vámi děje, tak tomu věřte a on vás osud sám k sobě přivede. Není to nereáné, jen tomu dejte volný průběh a čas.

 Jindra se ptá

Dobrý den, mohli by mi prosím karty říct, jaký ke mně má vztah, co cítí a zda máme šanci na společnou budoucnost? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Jindro

přijde mi, že nemá vyřešenou minulost a díky tomu si není ani schopný ujasnit, co vlastně cítí a co chce. Je docela nerozhodný v těchto záležitostech. Z jedné strany k vám něco cítí, ale z druhé, to nikam neposunuje. Nějakou šanci máte, ale nebude to jednoduché a bude to chtít trpělivost. Pozor na nedůvěru a žárlivost, ta by to mezi vámi jen kazila. Buďte svá, nedělejte to, co si myslíte, že chce. V této chvíli to berte trochu s nadhledem, vše tolik neprožívejte a neřešte.

 Ivana se ptá

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda ke me neco tento muz citi. Dekuji.Jana odpovídá

Dobrý den Ivano

rozhodně vás rád vidí a nějaké city, tam taky jsou, ale taky hodně zdrženlivost a pochybností. Možná tam bude i nějaký náznak vztahu, ale pravděpodobně to nedopadne, protože se nebude schopný posunout z místa. Bojí se vztahu nebo žádný nechce, myslí si, že by to nefungovalo. Tlačit na něj moc nepmůže, protože i kdyby s vámi začal být, bude to věčný boj jestli je s vámi nebo ne. Teď bych to nechala být, a pokud se on rozhodne jinak, poznáte to.

 Kristýna se ptá

Dobrý den Jano, hledám práci v zahraničí, usměje se na mě v nejbližší době štěstí a získám práci, která mě bude naplňovat? DěkujiJana odpovídá

Dobrý den Kristýno

měla byste si ujasnit, proč do zahraničí vlastně chcete. Není to špatná volba, ale trochu před něčím utíkáte. Čím dříve si vyřešíte to, co vás tíží z minulosti, tím spíš najdete práci. Máte možnost práce, i když to nemusí být hned to pravé nebo to tak hned nebudete vnímat, ale to se změní. Tak se nebojte brát cokoli, co vás aspoň trochu osloví. Tohel vše byste mohla vyřešit do půl roku.

 Věra se ptá

Dobry den, chtěla by jsem se zeptat jak to mezi nami bude ...má přítelkyni tak jetli se sni rozejde a budeme spoluJana odpovídá

Dobrý den Věro

ve vztahu spokojený není a vlastně už jim ani moc nefunguje. V této chvíli spíš směřují k rozchodu a vy dva máte docela slušnou šanci být spolu a zvládnout to. Jen to chce čas. On je trochu dětinský, nerad řeší problémy a někdy nebere věci vážně tak, jak byste chtěla, ale nakonec by k tomu měl dojít.

 Michaela se ptá

Dobrý den, mému příteli někdo poslal anonymní dopis, že ho podvádím a že si má najít jinou. Zajímalo by mě , kdo to mohl poslat. Velmi se tím narušila jeho důvěra ve mě a naším vztahem to velice otřáslo. Není to pravda a já nevím, jak to vysvětlit. Děkuji za odpověď. MíšaJana odpovídá

Dobrý den Michaelo

kdo vám psal je v podstatě jedno a není to důležité. Důležité je uvědomit si, jak se k sobě chováte, jak jeden druhého vnímáte. Jste opravdu upřímní v citech? Reakce okolí na nás je pořád jen zpětná vazba na to, co vyzařujeme, jak přemýšlíme. Pokud někdo měl pocit, že se vám nedá věřit nebo touhu narušit váš vztah, tak už mezi vámi nějaká nedůvěra byla před tím, jen jste ji neřešili. Jinak by s vámi nějaký dopis takhle neotřásl. Vy nejste ve vztahu úplně spokojená, i když o něj nechcete přijít. Měli byste se začít více vnímat jeden druhého, jeho potřeby, ale i svoje, jinak budete mít vždcky slabé místo na které může někdo zaútočit. Buďte k sobě upřímní, nebojte se uvědomovat si své chyby, ujasněte si, co opravdu chcete.

 

ReklamaReklama

Magazín JL/zajímavé články pro vás

Pro motoristy 22. ročník Řidiče Vysočiny se blíží: vyrazte tam na motorce, nebo v autě

Jací jste řidiči? Poznáte dopravní značky? Zvládli byste první pomoc? Ověřte si své ...

18.04.2018 /Komentáře ()

Váš politik/podívejte se do naší databáze

Náměstek primátora Popelka: Jihlava by měla mít do deseti let 60 tisíc obyvatel

Noviny jihlavské radnice, duben 2018 Náměstek primátora Radek Popelka (ANO 2011) si myslí, ...

12.04.2018 vas-politik.cz

KSČM vyzvala jihlavského zastupitele Daňka, který přešel k ANO, k rezignaci

Tzv. aféra Daněk nabývá nových politických rozměrů. Předsedkyně OV KSČM na Jihlavsku ...

06.04.2018 vas-politik.cz

Čtenáři píší Jihlavské listy

Vítání ptačího zpěvu

Zveme všechny fanoušky přírody na Vítání ptačího zpěvu. Akce se uskuteční v sobotu ...

19.04.2018 /Komentáře (0)

Jubilejní 10. Noc s Andersenem v Lukách nad Jihlavou

Už i u nás je jedinečná pohádková noc minulostí. S námi čtyřmi dospěláky ji strávilo ...

18.04.2018 /Komentáře (0)

Blog JL/diskutujte s námi

Jihlava PRO sociální III.

V minulých příspěvcích jsme se seznámili se sociálním bydlením a sociální izolací seniorů. Dalším ...

16.04.2018 Blog Jihlavských listů/Komentáře (0)
Aleš Urban

Ve středu 4. dubna 2018 se architekti rozloučili s Ivanem Rullerem

Morální kredit, erudice, nápady. Kouzlo, jež vyzařoval, mělo obrovský vliv i na lidi kolem, takže dokázali ...

06.04.2018 Blog Jihlavských listů/Komentáře (0)
Zdeněk Gryc
Reklama
19.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)Další dopravní omezení v krajském městě: v pondělí začne rekonstrukce Telečské ulice

Po uzavření Brněnského mostu a mostu na dálničním přivaděči se řidiči v Jihlavě musí připravit na další komplikace. Od pondělí začne ...

19.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)V Jihlavě odhalují pracovníci nebezpečné dutiny stromů tomografem

V Jihlavě odhalují pracovníci nebezpečné dutiny ve stromech pomocí akustického tomografu. Na základě měření rychlosti šíření ...

19.04.2018 Aktuality/Komentáře (1)Jihlava otevře novou podzemní expozici s bývalým krytem

Jihlava nabídne turistům další prohlídkovou trasu v podzemí, tentokrát s někdejším krytem civilní obrany. Kryt vznikl v části historických ...

19.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)V Jihlavě vymění starý babybox za nový

Babybox v jihlavské nemocnici funguje necelých deset let. „Schránka je už stará, proto je nutné ji vyměnit za novou a moderní verzi,“ Ludvík ...

18.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)Projekt nové krajské budovy v Jihlavě bude nejdřív na konci roku

Kraj Vysočina začne pracovat na přípravě výstavby nové budovy úřadu za zhruba čtvrt miliardy korun v prostoru bývalých kasáren kpt. Otakara Jaroše ...

18.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)Vysočina přispěje na opravy památek 14 miliony korun

Kraj Vysočina rozdělí mezi vlastníky 78 kulturních památek 14 milionů korun na jejich opravu. Komise hodnotila 100 žádostí s celkově požadovanou částkou ...

18.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)V soutěži Historické město roku zabodovala i Brtnice

U příležitosti Mezinárodního dne památek a historických sídel byly včera, 18. 4., vyhlášeny výsledky soutěže Historické město ...

18.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)Město na seminář o sporu k vodě pozvalo i zástupce protistrany. Moc jich nepřišlo.

Pouhých 13 občanů, z nichž někteří byli novináři, se sešlo na semináři, v němž město Jihlava chtělo referovat o pětiletém vývoji ve sporu se ...

18.04.2018 Kultura/Komentáře (0)Mucha v Soulu Jihlava

Kapela Mucha zahraje 20. dubna opět v Jihlavě, tentokrát v Soul music clubu. Jak připomínají pořadatelé, brněnská pseudopunková formace je sdružená ...

18.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)V hravém Klubíčku se bělokamenské děti nenudí

Život v malé obci nemusí být v žádném případě nudný. Své o tom ví děti z Bílého Kamene, které za zábavou ...

18.04.2018 Sport/Komentáře (0)Navigátorka Čiháková hlásí změnu týmu

Známá jihlavská navigátorka Eva Čiháková hlásí přestup do nového týmu. Nově bude působit v pražském VO-rally teamu Vladimíra ...

18.04.2018 Aktuality/Komentáře (0)Na sjezdovce Šacberk padl rekord

Zimní sezóna na sjezdovkách si s provozovateli dělala, co chtěla. V prosinci a lednu se teploty pohybovaly nad bodem mrazu a pravá zima přišla až v únoru a ...


Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I
S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net